Mimo kategórií
Vtipy

620e824cf22e6
620e826e02d7d


![620e824cf22e6](serve/attachment&path=620e824cf22e6) ![620e826e02d7d](serve/attachment&path=620e826e02d7d)

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Paní učitelka Brooksová, která učila ve druhé třídě, měla potíže s jedním ze svých žáků. Jednou se ho zeptala:: „Co je to s tebou, Harry?“ Harry jí odpověděl: „Já jsem chytřejší než na druhou třídu. Moje sestra je ve třetí třídě a já jsem chytřejší než ona! Myslím, že bych měl taky patřit do třetí třídy.“ To už bylo na paní učitelku příliš. Zavedla Harryho do ředitelny. Harry čekal u sekretářky a učitelka vysvětlila řediteli, o co jde. Ředitel jí řekl, že si hocha vyzkouší. Pokud nebude umět odpovědět na některou z otázek, půjde zpátky do druhé třídy a hotovo. Učitelka s tím souhlasila. Přivedla Harryho k řediteli, vysvětlila mu podmínky zkoušky a Harry souhlasil.
Ředitel: „Kolik je 3 x 3 ?“
Harry: „Devět.“
Ředitel: „Kolik je 6 x 6 ?“
Harry: „36.“
A tak to šlo dál s každou další otázkou, o které si ředitel myslel, že by ji měl žák třetí třídy umět zodpovědět. Ředitel se podívá na učitelku a povídá: „Já myslím, že Harry už může jít do třetí třídy.“ Učitelka povídá řediteli: „Já mu dám taky pár otázek.“ Ředitel i Harry souhlasili.
Učitelka: „Co má kráva čtyři a já jen dvě ?“
Harry: „Nohy“
Učitelka: „Co ty máš v kalhotách a já ne ?“
Ředitele ta otázka překvapila.
Harry odpověděl: „Kapsy.“
Učitelka: „Co je tohle: začíná to na P a končí na A, je to většinou kudrnaté, blond, černé nebo rezavé ?“
Harry: „Paruka.“
Ředitel se posadil zpříma a spadla mu čelist.
Učitelka: „Co je tvrdé a růžové, když to jde dovnitř, a ven to jde měkké a mokré ?“ Ředitel vyvalil oči a než tomu mohl zabránit, Harry řekl: „Žvýkačka.“
Učitelka: „Co dělá muž vstoje, žena vsedě a pes na třech nohách ?“
Harry: „Podává ruku.“ Ředitel se roztřásl.
Učitelka: „Co je to: začíná to na S a končí na Ž a je u toho spousta vzrušení ?“
Harry: „Soutěž.“
Ředitel si oddechl a povídá učitelce: „Dejte Harryho do té třetí třídy. Moje odpovědi na těch posledních šest otázek by byly všechny špatně.“


Paní učitelka Brooksová, která učila ve druhé třídě, měla potíže s jedním ze svých žáků. Jednou se ho zeptala:: „Co je to s tebou, Harry?“ Harry jí odpověděl: „Já jsem chytřejší než na druhou třídu. Moje sestra je ve třetí třídě a já jsem chytřejší než ona! Myslím, že bych měl taky patřit do třetí třídy.“ To už bylo na paní učitelku příliš. Zavedla Harryho do ředitelny. Harry čekal u sekretářky a učitelka vysvětlila řediteli, o co jde. Ředitel jí řekl, že si hocha vyzkouší. Pokud nebude umět odpovědět na některou z otázek, půjde zpátky do druhé třídy a hotovo. Učitelka s tím souhlasila. Přivedla Harryho k řediteli, vysvětlila mu podmínky zkoušky a Harry souhlasil. Ředitel: „Kolik je 3 x 3 ?“ Harry: „Devět.“ Ředitel: „Kolik je 6 x 6 ?“ Harry: „36.“ A tak to šlo dál s každou další otázkou, o které si ředitel myslel, že by ji měl žák třetí třídy umět zodpovědět. Ředitel se podívá na učitelku a povídá: „Já myslím, že Harry už může jít do třetí třídy.“ Učitelka povídá řediteli: „Já mu dám taky pár otázek.“ Ředitel i Harry souhlasili. Učitelka: „Co má kráva čtyři a já jen dvě ?“ Harry: „Nohy“ Učitelka: „Co ty máš v kalhotách a já ne ?“ Ředitele ta otázka překvapila. Harry odpověděl: „Kapsy.“ Učitelka: „Co je tohle: začíná to na P a končí na A, je to většinou kudrnaté, blond, černé nebo rezavé ?“ Harry: „Paruka.“ Ředitel se posadil zpříma a spadla mu čelist. Učitelka: „Co je tvrdé a růžové, když to jde dovnitř, a ven to jde měkké a mokré ?“ Ředitel vyvalil oči a než tomu mohl zabránit, Harry řekl: „Žvýkačka.“ Učitelka: „Co dělá muž vstoje, žena vsedě a pes na třech nohách ?“ Harry: „Podává ruku.“ Ředitel se roztřásl. Učitelka: „Co je to: začíná to na S a končí na Ž a je u toho spousta vzrušení ?“ Harry: „Soutěž.“ Ředitel si oddechl a povídá učitelce: „Dejte Harryho do té třetí třídy. Moje odpovědi na těch posledních šest otázek by byly všechny špatně.“

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Volá Putin Scholzovi : Tak sme uznali nezávislosť LNR, DNR a NDR…
Scholz v šoku: A prečo NDR, akože NDR ???! Proti tomu dôrazne protestujem!
Putin na to: Aj som si myslel, že proti prvým dvom nebudete mať žiadne námietky….


Volá Putin Scholzovi : Tak sme uznali nezávislosť LNR, DNR a NDR… Scholz v šoku: A prečo NDR, akože NDR ???! Proti tomu dôrazne protestujem! Putin na to: Aj som si myslel, že proti prvým dvom nebudete mať žiadne námietky….

Vzhůru na Matějskou pouť
62207028249ff


Vzhůru na Matějskou pouť ![62207028249ff](serve/attachment&path=62207028249ff)

Iba Chuck Norris vie meniť rozhodnutia skôr ako Igor Matovič!


Putin počkal, až Chuck Norris zostarne a potom zaútočil.....


Chuck Norris vie hovoriť po rakúsky.


Chuck Norris chytá ryby internetovou sieťou.


Chuck Norris našiel domovskú stránku bezdomovcov.


Chuck Norris preplával plávajúcu podlahu.


Chuck Norris ti vyplatí 50€ v 100 eurových bankovkách.


Iba Chuck Norris vie meniť rozhodnutia skôr ako Igor Matovič! Putin počkal, až Chuck Norris zostarne a potom zaútočil..... Chuck Norris vie hovoriť po rakúsky. Chuck Norris chytá ryby internetovou sieťou. Chuck Norris našiel domovskú stránku bezdomovcov. Chuck Norris preplával plávajúcu podlahu. Chuck Norris ti vyplatí 50€ v 100 eurových bankovkách.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Zatváram tému kvôli duplicite. Pokračovanie je v téme Vtipy 2.


Zuzka nech mi odpustí, že som urobil prepojenie na novú tému. smile


čo si myslíš, že všetci sú tu retardovaní a potrebujú prepojenia, aby vedeli kde sú?


Zatváram tému kvôli duplicite. Pokračovanie je v téme [Vtipy 2](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/4882/vtipy-2). Zuzka nech mi odpustí, že som urobil prepojenie na novú tému. :) [quote="pid:60708, uid:17"]čo si myslíš, že všetci sú tu retardovaní a potrebujú prepojenia, aby vedeli kde sú?[/quote]
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 9. 3. 2022 o 11:29
1 ... 6789
105.41k
615
68
Táto téma je uzavretá
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept