Mimo kategórií
Navrh novych funkcionalit a pripomienky k foru

Tak by možná stálo by za úvahu provést analýzu možností přechodu na jiný engine


https://itsfoss.com/open-source-forum-software/


[quote="pid:62361, uid:439"]Tak by možná stálo by za úvahu provést analýzu možností přechodu na jiný engine[/quote] https://itsfoss.com/open-source-forum-software/

Engine trápi zopár bagov, ktoré by mohol schopný PHP vývojár fixnúť, keby mal pár týždeň-dva čas, a mohol opravu pretlačiť do upstreamu. Možno by nebolo odveci urobiť zbierku aj tu na fóre, podobné problémy ako tu musia trápiť všetkých, čo používajú inú ako anglickú znakovú sadu na svojich počítačoch.


Engine trápi zopár bagov, ktoré by mohol schopný PHP vývojár fixnúť, keby mal pár týždeň-dva čas, a mohol opravu pretlačiť do upstreamu. Možno by nebolo odveci urobiť zbierku aj tu na fóre, podobné problémy ako tu musia trápiť všetkých, čo používajú inú ako anglickú znakovú sadu na svojich počítačoch.

jaksi nestačí na současný nápor uživatelů a jejich aktivit.

To je možné. Všimla jsem si, že s "akcí Z" jsem se sem nemohla dostat. Načítalo se mi to dlouho - pak to vypadlo. Říkala jsem si, že se sem asi chce dostat příliš mnoho lidí. Což je na jednu stranu moc dobře, že si sem lidé chodí pro info - ale na druhou stranu sem třeba já nic nevložím, protože mě to nepustí. smile A ani si nic nepřečtu - to je na obě strany.


[quote="pid:62361, uid:439"]jaksi nestačí na současný nápor uživatelů a jejich aktivit.[/quote] To je možné. Všimla jsem si, že s "akcí Z" jsem se sem nemohla dostat. Načítalo se mi to dlouho - pak to vypadlo. Říkala jsem si, že se sem asi chce dostat příliš mnoho lidí. Což je na jednu stranu moc dobře, že si sem lidé chodí pro info - ale na druhou stranu sem třeba já nic nevložím, protože mě to nepustí. :) A ani si nic nepřečtu - to je na obě strany.

Ogar Valach si osvojil manýry svévolně přesouvat příspěvky z jednoho vlákna do druhého. Přičemž svoje, na které jsem reagoval a které obsahovaly nepodložená invektiva vůči KSB ponechal v původním vlákně. Domnívám se, že tímto porušuje nejen zásady slušného chování, ale vytváří zde precedent, že moderátorovi je dovoleno odstraňovat kritiku na jeho vlastní příspěvky. Protože tímto přesunem moje příspěvky ztratily jakoukoli návaznost a tím pádem i smysl.


Žádám admina, aby buď vysvětlil Ogarovi jeho práva a povinnosti nebo odebral mu možnost moderování diskuze. Jelikož to nebyl první případ takového zásahování, domnívám se, že svým konáním zde Ogar jenom vytváří konfliktní potenciál.


Ogar Valach si osvojil manýry svévolně přesouvat příspěvky z jednoho vlákna do druhého. Přičemž svoje, na které jsem reagoval a které obsahovaly nepodložená invektiva vůči KSB ponechal v původním vlákně. Domnívám se, že tímto porušuje nejen zásady slušného chování, ale vytváří zde precedent, že moderátorovi je dovoleno odstraňovat kritiku na jeho vlastní příspěvky. Protože tímto přesunem moje příspěvky ztratily jakoukoli návaznost a tím pádem i smysl. Žádám admina, aby buď vysvětlil Ogarovi jeho práva a povinnosti nebo odebral mu možnost moderování diskuze. Jelikož to nebyl první případ takového zásahování, domnívám se, že svým konáním zde Ogar jenom vytváří konfliktní potenciál.

Kto vymazal tému Plodnosť? Mažú sa tu komentáre? Zatiaľ to neberiem ako nástup cenzúry. Čas ukáže.




kancelar: netusim, mozno samotny autor temy

Kto vymazal tému Plodnosť? Mažú sa tu komentáre? Zatiaľ to neberiem ako nástup cenzúry. Čas ukáže. ____ ###### kancelar: netusim, mozno samotny autor temy
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 11. 3. 2022 o 18:12

Ogar Valach si osvojil manýry svévolně přesouvat příspěvky z jednoho vlákna do druhého. Přičemž svoje, na které jsem reagoval a které obsahovaly nepodložená invektiva vůči KSB ponechal v původním vlákně. Domnívám se, že tímto porušuje nejen zásady slušného chování, ale vytváří zde precedent, že moderátorovi je dovoleno odstraňovat kritiku na jeho vlastní příspěvky. Protože tímto přesunem moje příspěvky ztratily jakoukoli návaznost a tím pádem i smysl.


Keby niekto nevymazal danú tému, mohol by som poukázať na to, že o takéto presúvanie som bol komunitou požiadaný!!! Nebol to môj výmysel. Lenže prišiel agent TauRus, a tie svoje nesúvisiace výblitky považoval za natoľko dôležité, že sa obrátil k Neovi.


Jediné, čo ťa agent TauRus štvalo bolo, že som si dovolil spochybniť kredibilitu KSB a oprávnene som ju označil za protislovanské učenie. Za agenta som ťa neoznačil ja, urobili tak iní a zdá sa, že oprávnene. Tvojou úlohou je naozaj udržiavanie KSB vo vopred určených mantineloch a staranie sa o to, aby nedošlo k vývoju iným smerom. Takže si sa vyplakal, dosiahol si svoje a môžeš požiadať o odmeny za dobre vykonanú prácu.


[quote="pid:62536, uid:158"]Ogar Valach si osvojil manýry svévolně přesouvat příspěvky z jednoho vlákna do druhého. Přičemž svoje, na které jsem reagoval a které obsahovaly nepodložená invektiva vůči KSB ponechal v původním vlákně. Domnívám se, že tímto porušuje nejen zásady slušného chování, ale vytváří zde precedent, že moderátorovi je dovoleno odstraňovat kritiku na jeho vlastní příspěvky. Protože tímto přesunem moje příspěvky ztratily jakoukoli návaznost a tím pádem i smysl.[/quote] Keby niekto nevymazal danú tému, mohol by som poukázať na to, že **o takéto presúvanie som bol komunitou požiadaný!!! Nebol to môj výmysel.** Lenže prišiel agent TauRus, a tie svoje nesúvisiace výblitky považoval za natoľko dôležité, že sa obrátil k Neovi. Jediné, čo ťa agent TauRus štvalo bolo, že som si dovolil spochybniť kredibilitu KSB a oprávnene som ju označil za protislovanské učenie. Za agenta som ťa neoznačil ja, urobili tak iní a zdá sa, že oprávnene. Tvojou úlohou je naozaj udržiavanie KSB vo vopred určených mantineloch a staranie sa o to, aby nedošlo k vývoju iným smerom. Takže si sa vyplakal, dosiahol si svoje a môžeš požiadať o odmeny za dobre vykonanú prácu.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 11. 3. 2022 o 20:17

Jak může být někdo otevřeně vystupující proti KSB moderátorem na ksb fóru? Nehledě na celkově toxické, konfliktní a schizofrenně-paranoidní vystupování tohoto jedince. Uff, škoda, bývalo to tu fajn. Snad aspoň na tom telegramu udržíme nějakou úroveň.


Jak může být někdo otevřeně vystupující proti KSB moderátorem na ksb fóru? Nehledě na celkově toxické, konfliktní a schizofrenně-paranoidní vystupování tohoto jedince. Uff, škoda, bývalo to tu fajn. Snad aspoň na tom telegramu udržíme nějakou úroveň.

Jak může být někdo otevřeně vystupující proti KSB moderátorem na ksb fóru?


Už mu to moderování snad zrušili. Proto mi tadý nadává do "agentu" a nemůže přijít na jméno. smile
Hledá se nový moderátor, to bude dobrý.


[quote="pid:63000, uid:678"]Jak může být někdo otevřeně vystupující proti KSB moderátorem na ksb fóru?[/quote] Už mu to moderování snad zrušili. Proto mi tadý nadává do "agentu" a nemůže přijít na jméno. :) Hledá se nový moderátor, to bude dobrý.

Přestaňte se hádat. Bo pak vymyslet hlouposti. Nechejte otevřenou diskuzi. Kde je šlechtic, sir de Noblé?


Přestaňte se hádat. Bo pak vymyslet hlouposti. Nechejte otevřenou diskuzi. Kde je šlechtic, sir de Noblé?

Už mu to moderování snad zrušili. Proto mi tadý nadává do "agentu" a nemůže přijít na jméno. smile
Hledá se nový moderátor, to bude dobrý.


Do agentov ti nenadávam, je to fakt. Agentom som ťa označoval už predtým na základe tvojho správania. Už si požiadal o tie prémie? smile


[quote="pid:63001, uid:158"]Už mu to moderování snad zrušili. Proto mi tadý nadává do "agentu" a nemůže přijít na jméno. smile Hledá se nový moderátor, to bude dobrý.[/quote] Do agentov ti nenadávam, je to fakt. Agentom som ťa označoval už predtým na základe tvojho správania. Už si požiadal o tie prémie? :)
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 11. 3. 2022 o 22:29

Ogare, mam rad tvoje prispevky ak su k veci, ale 80-90% tvojich prispevkov su v osobnej rovine. Naco? Kasli uz prosim ta konecne na to a venuj sa tomu, preco su tu aj ostatni. Temu zamykam na 24 hodin.


Ogare, mam rad tvoje prispevky ak su k veci, ale 80-90% tvojich prispevkov su v osobnej rovine. Naco? Kasli uz prosim ta konecne na to a venuj sa tomu, preco su tu aj ostatni. Temu zamykam na 24 hodin.

Moderator

Môj príspevok k téme Globalisté začnem Pravidlami používania tohto fóra, sú dole na lište kedykoľvek si ich môžete rozkliknúť:


Podmienky používania
Kto môže diskutovať
Diskutujúcim sa môže stať každý návštevník webovej lokality www.ksbforum.eu, ktorý sa zaregistruje a bude dobrovoľne dodržiavať tieto podmienky používania fóra. Pridávanie tém a diskusných príspevkov je podmienené registráciou a prihlásením používateľa. Registrácia používateľov a pridávanie tém a diskusných príspevkov nie sú právne nárokovateľné.


Princípy moderovania fóra
Moderátor má právo zmazať tému alebo diskusný príspevok, pokiaľ obsahuje urážlivý spôsob komunikácie, vulgarizmy, jednostranné alebo hrubé osočovanie jednotlivca či skupiny osôb, resp. pokiaľ sa odkláňa od pravidiel slušného správania. Moderátor má právo presunúť tému do adekvátnej kategórie. Moderátor má právo zlúčiť tému s už existujúcou. Moderátor spravidla neupravuje témy a diskusné príspevky, no má na to právo.


Kódex slušného správania diskutujúceho
Nezabúdajte, že ten, kto číta váš príspevok je tiež človek. Vyvarujte sa urážok a ponižujúcich vyjadrení.
Rešpektujte právo na súkromie.
Berte ohľad na ostatných. Vždy vyjadrujete svoj názor. S týmto názorom však nemusí každý súhlasiť. Nereagujte preto na kritiku, či nesúhlas prehnane a už vôbec nie urážlivo, či ponižujúco. Ak neviete diskutovať vecne, napíšte len že nesúhlasíte, prípadne vyjadrite svoj postoj alebo sa zdržte komentára.
Dodržujte pravidlá slušného správania.
Používajte funkciu vyhľadávania. Skôr ako navrhnete novú tému, najskôr si vyhľadajte, či sa už podobná téma na fóre nevyskytuje.
Názov témy je dôležitý. Preto sa ho snažte napísať tak, aby bol výstižný, vecný, stručný a aby vyjadroval čo najviac obsah danej diskusie. Zabezpečíte tým lepšiu komunikáciu medzi diskutujúcimi.
Čo je zakázané
Akékoľvek osobné útoky, vyhrážky a obťažovanie. Takéto príspevky budú potrestané zmazaním príspevku a vášho diskusného konta.
Posielať príspevky obhajujúce alebo podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám, takisto príspevky obsahujúce obscénnosti alebo vulgarizmy.
Písať diskusné príspevky v cudzom mene, vydávať sa za niekoho iného (existujúceho človeka), alebo za inú (najmä verejne činnú) osobu.
Zaplavovať diskusie s rovnakým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom.
Propagovať v diskusiách komerčné produkty alebo súkromné firmy alebo zverejňovať odkazy na ich webové stránky. Pridávanie odkazov na produkty, webové lokality, služby, apod. je povolené v rámci diskusie, no nie formou propagácie, či robenia si reklamy.
Vkladať do diskusií informácie o identite iných osôb bez ich súhlasu.
Vkladať do diskusií akýkoľvek obsah porušujúci zákony Slovenskej republiky alebo vkladať odkazy na takýto obsah. Takéto témy a diskusné príspevky budú okamžite zmazané.
Zodpovednosť za obsah
Moderátor moderuje, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi, ani ich hodnotenie ostatnými diskutujúcimi. Za obsah témy alebo diskusného príspevku zodpovedá autor.


Tieto podmienky boli zverejnené dňa 4. 1. 2021. Môžu podliehať zmenám.


Tak prosím, čo z tohoto Globalisté prosím porušil? Pýtam sa vážne, pretože to je to k tomu, čo sa musíme vrátiť, keď niečo ideme riešiť.


Takisto si prosím pozrite, čo je úlohou moderátora. vy ste Globalisté vytkli, že "zaprasil diskusiu". No a pozrite sa do nového vlákna, koľko je tam príspevkov na túto tému, či ho zrušiť alebo nie a prečo moderátori reagujú ako reagujú. Z pravidiel:


Moderátor spravidla neupravuje témy a diskusné príspevky, no má na to právo.


Tak sa Vás pýtam, mám Vaše príspevky zmazať? Nemyslím, že toto je cesta.


@Boletus - ten tenký ľad som myslela tým, ako je teraz moderné iné názory vypínať. Pre mňa je tiež záhada, prečo sem Globalisté chodí, keď apriori koncepciu KSB odmieta. Ale to je otázka, či chceme nové pravidlo.

Prosím si len spomeňte prečo a ako toto fórum vznikalo. A ako nám stará voda chýbala, a ako sme boli @Neo vďačný, že toto vytvoril. Tak podľa pravidiel, ak sa Vám príspevky nepáčia, postupujte podľa pravidiel:

Vždy vyjadrujete svoj názor. S týmto názorom však nemusí každý súhlasiť. Nereagujte preto na kritiku, či nesúhlas prehnane a už vôbec nie urážlivo, či ponižujúco. Ak neviete diskutovať vecne, napíšte len že nesúhlasíte, prípadne vyjadrite svoj postoj alebo sa zdržte komentára.


Ak ešte k tomu moderovaniu - ak si myslíte, že to viete robiť lepšie, tak prosím prihláste sa u @Neo, a môžete sa pustiť do práce.

Ak sa Vám zdá, že ja svoju úlohu moderátora nerobím dostatočne, nie je problém, môže to robiť niekto iný. Len si tiež pozrite, že vytvoriť vlákno pre Globalisté tiež bolo napádané ako aj snaha zmazať prebytočné príspevky, takže každému sa vyhovieť nedá.


Želám Vám všetkým peknú nedeľu!


Môj príspevok k téme Globalisté začnem Pravidlami používania tohto fóra, sú dole na lište kedykoľvek si ich môžete rozkliknúť: Podmienky používania Kto môže diskutovať Diskutujúcim sa môže stať každý návštevník webovej lokality www.ksbforum.eu, ktorý sa zaregistruje a bude dobrovoľne dodržiavať tieto podmienky používania fóra. Pridávanie tém a diskusných príspevkov je podmienené registráciou a prihlásením používateľa. Registrácia používateľov a pridávanie tém a diskusných príspevkov nie sú právne nárokovateľné. Princípy moderovania fóra Moderátor má právo zmazať tému alebo diskusný príspevok, pokiaľ obsahuje urážlivý spôsob komunikácie, vulgarizmy, jednostranné alebo hrubé osočovanie jednotlivca či skupiny osôb, resp. pokiaľ sa odkláňa od pravidiel slušného správania. Moderátor má právo presunúť tému do adekvátnej kategórie. Moderátor má právo zlúčiť tému s už existujúcou. Moderátor spravidla neupravuje témy a diskusné príspevky, no má na to právo. Kódex slušného správania diskutujúceho Nezabúdajte, že ten, kto číta váš príspevok je tiež človek. Vyvarujte sa urážok a ponižujúcich vyjadrení. Rešpektujte právo na súkromie. Berte ohľad na ostatných. Vždy vyjadrujete svoj názor. S týmto názorom však nemusí každý súhlasiť. Nereagujte preto na kritiku, či nesúhlas prehnane a už vôbec nie urážlivo, či ponižujúco. Ak neviete diskutovať vecne, napíšte len že nesúhlasíte, prípadne vyjadrite svoj postoj alebo sa zdržte komentára. Dodržujte pravidlá slušného správania. Používajte funkciu vyhľadávania. Skôr ako navrhnete novú tému, najskôr si vyhľadajte, či sa už podobná téma na fóre nevyskytuje. Názov témy je dôležitý. Preto sa ho snažte napísať tak, aby bol výstižný, vecný, stručný a aby vyjadroval čo najviac obsah danej diskusie. Zabezpečíte tým lepšiu komunikáciu medzi diskutujúcimi. Čo je zakázané Akékoľvek osobné útoky, vyhrážky a obťažovanie. Takéto príspevky budú potrestané zmazaním príspevku a vášho diskusného konta. Posielať príspevky obhajujúce alebo podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám, takisto príspevky obsahujúce obscénnosti alebo vulgarizmy. Písať diskusné príspevky v cudzom mene, vydávať sa za niekoho iného (existujúceho človeka), alebo za inú (najmä verejne činnú) osobu. Zaplavovať diskusie s rovnakým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom. Propagovať v diskusiách komerčné produkty alebo súkromné firmy alebo zverejňovať odkazy na ich webové stránky. Pridávanie odkazov na produkty, webové lokality, služby, apod. je povolené v rámci diskusie, no nie formou propagácie, či robenia si reklamy. Vkladať do diskusií informácie o identite iných osôb bez ich súhlasu. Vkladať do diskusií akýkoľvek obsah porušujúci zákony Slovenskej republiky alebo vkladať odkazy na takýto obsah. Takéto témy a diskusné príspevky budú okamžite zmazané. Zodpovednosť za obsah Moderátor moderuje, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi, ani ich hodnotenie ostatnými diskutujúcimi. Za obsah témy alebo diskusného príspevku zodpovedá autor. Tieto podmienky boli zverejnené dňa 4. 1. 2021. Môžu podliehať zmenám. Tak prosím, čo z tohoto Globalisté prosím porušil? Pýtam sa vážne, pretože to je to k tomu, čo sa musíme vrátiť, keď niečo ideme riešiť. Takisto si prosím pozrite, čo je úlohou moderátora. vy ste Globalisté vytkli, že "zaprasil diskusiu". No a pozrite sa do nového vlákna, koľko je tam príspevkov na túto tému, či ho zrušiť alebo nie a prečo moderátori reagujú ako reagujú. Z pravidiel: Moderátor spravidla neupravuje témy a diskusné príspevky, no má na to právo. Tak sa Vás pýtam, mám Vaše príspevky zmazať? Nemyslím, že toto je cesta. @Boletus - ten tenký ľad som myslela tým, ako je teraz moderné iné názory vypínať. Pre mňa je tiež záhada, prečo sem Globalisté chodí, keď apriori koncepciu KSB odmieta. Ale to je otázka, či chceme nové pravidlo. Prosím si len spomeňte prečo a ako toto fórum vznikalo. A ako nám stará voda chýbala, a ako sme boli @Neo vďačný, že toto vytvoril. Tak podľa pravidiel, ak sa Vám príspevky nepáčia, postupujte podľa pravidiel: Vždy vyjadrujete svoj názor. S týmto názorom však nemusí každý súhlasiť. Nereagujte preto na kritiku, či nesúhlas prehnane a už vôbec nie urážlivo, či ponižujúco. Ak neviete diskutovať vecne, napíšte len že nesúhlasíte, prípadne vyjadrite svoj postoj alebo sa zdržte komentára. Ak ešte k tomu moderovaniu - ak si myslíte, že to viete robiť lepšie, tak prosím prihláste sa u @Neo, a môžete sa pustiť do práce. Ak sa Vám zdá, že ja svoju úlohu moderátora nerobím dostatočne, nie je problém, môže to robiť niekto iný. Len si tiež pozrite, že vytvoriť vlákno pre Globalisté tiež bolo napádané ako aj snaha zmazať prebytočné príspevky, takže každému sa vyhovieť nedá. Želám Vám všetkým peknú nedeľu!

Písať diskusné príspevky v cudzom mene, vydávať sa za niekoho iného (existujúceho človeka), alebo za inú (najmä verejne činnú) osobu.

Ja osobne príspevky od spomínaného užívateľa fóra preskakujem, takže mi vlastne nevadí 😉 . Ale mám pocit, že niektorí z tých, čo tým textom neodolajú spomínali že sa v nich menil jazyk prispievateľa (český - slovenský). Prajem krásnu nedeľu!


[quote="pid:70877, uid:273"]Písať diskusné príspevky v cudzom mene, vydávať sa za niekoho iného (existujúceho človeka), alebo za inú (najmä verejne činnú) osobu.[/quote] Ja osobne príspevky od spomínaného užívateľa fóra preskakujem, takže mi vlastne nevadí

spomínali že sa v nich menil jazyk prispievateľa (český - slovenský).


Ale toto je neviem na základe tohoto posúdiť. Ale chápem, čo myslíte. Ale výpady naňho nezačali preto, že je niekto iný, ale treba šikovne niečo v tých pravidlách nájsť. Aj toto je cesta.-)


[quote="pid:70879, uid:617"]spomínali že sa v nich menil jazyk prispievateľa (český - slovenský).[/quote] Ale toto je neviem na základe tohoto posúdiť. Ale chápem, čo myslíte. Ale výpady naňho nezačali preto, že je niekto iný, ale treba šikovne niečo v tých pravidlách nájsť. Aj toto je cesta.-)
Upravené 8. 5. 2022 o 07:23

Držet se striktně a doslovně pravidel pro diskuzi, která byla zmíněna, je v dnešní době jistá cesta do pekel.


Ja som dala otázku, čo porušil. Tak ak, pravidlá túto situáciu neriešia, prosím navrhnite, ako by nové pravidlo malo vyzerať.


Lenže čoho iného sa máme držať, ak nie pravidiel, s ktorými všetci súhlasíme registráciou na tomto fóre? Pýtam sa normálne, ako by to malo byť. Navrhnite.


Mimo iného dnes takýto príspevok:
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/5205/post-70883&page=from_notify&nid=2134816#post-70883


Ináč čím väčší tlak, tým väčší protitlak. Akcia, reakcia.


[quote="pid:70881, uid:811"]Držet se striktně a doslovně pravidel pro diskuzi, která byla zmíněna, je v dnešní době jistá cesta do pekel.[/quote] Ja som dala otázku, čo porušil. Tak ak, pravidlá túto situáciu neriešia, prosím navrhnite, ako by nové pravidlo malo vyzerať. Lenže čoho iného sa máme držať, ak nie pravidiel, s ktorými všetci súhlasíme registráciou na tomto fóre? Pýtam sa normálne, ako by to malo byť. Navrhnite. Mimo iného dnes takýto príspevok: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/5205/post-70883&page=from_notify&nid=2134816#post-70883 Ináč čím väčší tlak, tým väčší protitlak. Akcia, reakcia.
Upravené 8. 5. 2022 o 07:57

Neviete obrátiť poradie príspevkov (pre neprihlásených) od najnovších po najstaršie? Alebo aspoň pridať button, ktorý to odroluje naraz na koniec? Kým zakaždým (na mobile) prerolujem na koniec temy (k aktuálnym príspevkom), "vystupujem z MHD". smile


Neviete obrátiť poradie príspevkov (pre neprihlásených) od najnovších po najstaršie? Alebo aspoň pridať button, ktorý to odroluje naraz na koniec? Kým zakaždým (na mobile) prerolujem na koniec temy (k aktuálnym príspevkom), "vystupujem z MHD". :(
Upravené 8. 5. 2022 o 08:14

Ale mám pocit, že niektorí z tých, čo tým textom neodolajú spomínali že sa v nich menil jazyk prispievateľa

To je preto, lebo kopíruje iné články, ktoré podporujú jeho aktuálnu náladu. Neuvedie zdroj a vzniká dojem, že ide o vlastný názor.


[quote="pid:70879, uid:617"]Ale mám pocit, že niektorí z tých, čo tým textom neodolajú spomínali že sa v nich menil jazyk prispievateľa[/quote] To je preto, lebo kopíruje iné články, ktoré podporujú jeho aktuálnu náladu. Neuvedie zdroj a vzniká dojem, že ide o vlastný názor.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Lavazza - když už se chceš držet zuby nehty kdejaké nedotaženosti, tak prosím příště nezkracuj ani neupravuj text mých (ani nikoho jiného) komentářů. Klidně ho smaž celý, když se ti zdá, že porušuje jakási/čísi pravidla nebo práva, ale nezasahuj do něj. Je to potom takové ohýbání skutečnosti a záměr (sdělení), s kterým byl daný text napsán, může být fuč.


Lavazza - když už se chceš držet zuby nehty kdejaké nedotaženosti, tak prosím příště nezkracuj ani neupravuj text mých (ani nikoho jiného) komentářů. Klidně ho smaž celý, když se ti zdá, že porušuje jakási/čísi pravidla nebo práva, ale nezasahuj do něj. Je to potom takové ohýbání skutečnosti a záměr (sdělení), s kterým byl daný text napsán, může být fuč.

když už se chceš držet zuby nehty kdejaké nedotaženosti, tak prosím příště nezkracuj ani neupravuj text mých (ani nikoho jiného) komentářů.


Toto sa mi stalo omylom, ospravedlňujem sa, nebol v to, žiaden zámer. Chcela som odcitovať, a omylom som do toho príspevku vliezla. Dávala som si pozor, aby som ho nezmenila, ale asi mi to nevyšlo. Vidíš, aj ja som len človek a robím chyby.


Tak prosím prepáč, stalo sa omylom.


[quote="pid:70892, uid:811"]když už se chceš držet zuby nehty kdejaké nedotaženosti, tak prosím příště nezkracuj ani neupravuj text mých (ani nikoho jiného) komentářů.[/quote] Toto sa mi stalo omylom, ospravedlňujem sa, nebol v to, žiaden zámer. Chcela som odcitovať, a omylom som do toho príspevku vliezla. Dávala som si pozor, aby som ho nezmenila, ale asi mi to nevyšlo. Vidíš, aj ja som len človek a robím chyby. Tak prosím prepáč, stalo sa omylom.
Upravené 8. 5. 2022 o 08:51

Nuz takto s Globalistami.


Sme na internete, je to otvoreny priestor, je sice moznost dat nejakemu nicku ban, ale nieje nic jednoduchsie vytvorit si novy nick a pokracovat dalej v skrytosti az do odhalenia, hrat takuto hlupu hru na macku a mys nieje moc rozumne. Dat ban na IP adresu je tiez zbytocne, cez VPN clovek ziska novu, takze technicky to ani nieje velmi mozne.


Jedina moznost je forum uzavriet a fungovat len na pozvanky (neviem ci je to technicky mozne na tomto fore). Takato hermetizacia sa mi prieci. Takze co sa da robit? Nuz problem trollov je ten, ze ich vyznam rastie s negativnymi reakciami nan. Cim viac budete s nim nesuhlasit, tym mocnejsi tento troll bude, takze najlepsia rada je, ignorujte ho. Sloboda slova bud je alebo nieje, ja odmietam mazat jeho prispevky aj ked s nimi nesuhlasim. Milan sa s nami taha uz od starej vody a ak bude chciet, bude sa tahat aj dalej.


A ak uz chcete diskutovat s trollom, tak si v prvom rade musite uvedomit, ze argumentmi ho nikdy nepresvedcite, mysliet musite na tych, ktore vase diskusie budu citat, preto ziadne nadavky nemaju zmysel, je to len priznak toho, ze dochadzaju sily na dalsiu diskusiu, treba si dat pauzu.


A este raz zopakujem, ako moderator mozem upozornit, mozem uzamknut temu a mozem presuvat ci editovat prispevky. To je vsetko co je v nasej moci.


@Boletus nieje to tak, ze si tu Globalistu nejak specialne chovame a protezujeme, ako pisem vyssie, vieme len usmernovat dany tok, nie menit jeho podstatu.

Nuz takto s Globalistami. Sme na internete, je to otvoreny priestor, je sice moznost dat nejakemu nicku ban, ale nieje nic jednoduchsie vytvorit si novy nick a pokracovat dalej v skrytosti az do odhalenia, hrat takuto hlupu hru na macku a mys nieje moc rozumne. Dat ban na IP adresu je tiez zbytocne, cez VPN clovek ziska novu, takze technicky to ani nieje velmi mozne. Jedina moznost je forum uzavriet a fungovat len na pozvanky (neviem ci je to technicky mozne na tomto fore). Takato hermetizacia sa mi prieci. Takze co sa da robit? Nuz problem trollov je ten, ze ich vyznam rastie s negativnymi reakciami nan. Cim viac budete s nim nesuhlasit, tym mocnejsi tento troll bude, takze najlepsia rada je, ignorujte ho. Sloboda slova bud je alebo nieje, ja odmietam mazat jeho prispevky aj ked s nimi nesuhlasim. Milan sa s nami taha uz od starej vody a ak bude chciet, bude sa tahat aj dalej. A ak uz chcete diskutovat s trollom, tak si v prvom rade musite uvedomit, ze argumentmi ho nikdy nepresvedcite, mysliet musite na tych, ktore vase diskusie budu citat, preto ziadne nadavky nemaju zmysel, je to len priznak toho, ze dochadzaju sily na dalsiu diskusiu, treba si dat pauzu. A este raz zopakujem, ako moderator mozem upozornit, mozem uzamknut temu a mozem presuvat ci editovat prispevky. To je vsetko co je v nasej moci. @Boletus nieje to tak, ze si tu Globalistu nejak specialne chovame a protezujeme, ako pisem vyssie, vieme len usmernovat dany tok, nie menit jeho podstatu.

Moderator

Je zrejmé, že niektorí diskutujúci fungujú ako roznášači mentálnych vírusov. Vedome, či nevedome. Podľa mňa pomôže len vybudovanie vlastnej imunity. Vnímať ich ako tréning pre naše rozlíšenie. S tým nám nemôže pomôcť žiaden moderátor.


Želám Vám všetkým peknú nedeľu!

Pridávam sa k želaniu.


Je zrejmé, že niektorí diskutujúci fungujú ako roznášači mentálnych vírusov. Vedome, či nevedome. Podľa mňa pomôže len vybudovanie vlastnej imunity. Vnímať ich ako tréning pre naše rozlíšenie. S tým nám nemôže pomôcť žiaden moderátor. [quote="pid:70877, uid:273"]Želám Vám všetkým peknú nedeľu![/quote] Pridávam sa k želaniu.

Když už je to vlákno, pro návrhy na nové funkcionality, tak co přidat funkcionalitu blokování uživatelů ?
Funkce: Já si jako uživatel zablokuji uživatele Globalisté a od toho momentu se mi nebudou zobrazovat jeho příspěvky.
On to ani nezjistí (kdo a že vůbec někdo ho zablokoval) a nebude porušena svoboda slova. Kecat si může co chce, ale nikdo není povinen to sledovat. On si nezaloží nový profil, protože nebude vědět, jestli ho ignorujeme nebo blokujeme a až mu to dojde a fakt to udělá, tak se zas někde projeví a uživatelé si prostě přidají na svůj BlackList další jméno. Jak prosté.


Na jiných fórech to tak funguje. Podívejte se např. na forum Rozpad.cz


Když už je to vlákno, pro návrhy na nové funkcionality, tak co přidat funkcionalitu blokování uživatelů ? Funkce: Já si jako uživatel zablokuji uživatele Globalisté a od toho momentu se mi nebudou zobrazovat jeho příspěvky. On to ani nezjistí (kdo a že vůbec někdo ho zablokoval) a nebude porušena svoboda slova. Kecat si může co chce, ale nikdo není povinen to sledovat. On si nezaloží nový profil, protože nebude vědět, jestli ho ignorujeme nebo blokujeme a až mu to dojde a fakt to udělá, tak se zas někde projeví a uživatelé si prostě přidají na svůj *BlackList* další jméno. Jak prosté. Na jiných fórech to tak funguje. Podívejte se např. na forum Rozpad.cz

Nevidím zlo, neslyším zlo? Nene přátelé blízko, nepřátele ještě blíž. Nectenim příspěvků přijdeš o informace. Např Globaliste:


  • hlásá antisemitismus (velký rozpor v KSB)
  • hlásá nesmyslnost KSB
  • snaží se vyvolat malomyslnosti
  • hlásá předpovědi bez vysvětlení a analýzy, protože on to ví lépe-a mnoho dalšího

Blokací nezjistis, kam se tě snaží natlacit, protože je to pro něj výhodné. Stačí si to přečíst i přes místy až fyzickou bolest a nereagovat (tj. bez zpětné vazby nezvládne korigovat svoje kroky)


Nevidím zlo, neslyším zlo? Nene přátelé blízko, nepřátele ještě blíž. Nectenim příspěvků přijdeš o informace. Např Globaliste: - hlásá antisemitismus (velký rozpor v KSB) - hlásá nesmyslnost KSB - snaží se vyvolat malomyslnosti - hlásá předpovědi bez vysvětlení a analýzy, protože on to ví lépe -a mnoho dalšího Blokací nezjistis, kam se tě snaží natlacit, protože je to pro něj výhodné. Stačí si to přečíst i přes místy až fyzickou bolest a nereagovat (tj. bez zpětné vazby nezvládne korigovat svoje kroky)

Dobrý nápad Quilgene! Prostě budete vědět, že něco napsal, ale text uživatele bude automaticky skryt.


Dobrý nápad Quilgene! Prostě budete vědět, že něco napsal, ale text uživatele bude automaticky skryt.

@Lavazza + @Kancelár - staré známé"kdo chce řešení-hledá způsoby, kdo nechce řešení-hledá důvody". Jako adminové můžete dát jasně najevo PŘÍMO tomuto parazitovi , kde je hranice a za ní BAN a SYSTEMATICKÉ vylučování z diskuse. je vidět, že jste se málo poučili z minulosti z VodyKSB, která byla podobným systematickým způsobem rozleptávána. Tady se nebavíme o jiných názorechm, ale zájmu zlikvidovat resp. oslabit obsah fóra. Pokud Vám oběma tohle nedošlo- tak je to fakt velký problém nejen Vás dvou, ale i těch, kterým to stále nedochází. A škůdce si v klidu dále škodí, protože VÍ to podstatné. NEJSME jako ON a jsme tudíž předem slabší. Je mi líto,a vlastně ani ne, v tomhle s Vašimu argumenty HLUBOCE nesouhlasím. I když je mi ten chameleonský trouba ukradený...Trochu víc odvahy a ochoty se projevit jako adminové, a nenechat to na diskutérech. To byste potřebovali jako sůl.

@Lavazza + @Kancelár - staré známé"kdo chce řešení-hledá způsoby, kdo nechce řešení-hledá důvody". Jako adminové můžete dát jasně najevo PŘÍMO tomuto parazitovi , kde je hranice a za ní BAN a SYSTEMATICKÉ vylučování z diskuse. je vidět, že jste se málo poučili z minulosti z VodyKSB, která byla podobným systematickým způsobem rozleptávána. Tady se nebavíme o jiných názorechm, ale zájmu zlikvidovat resp. oslabit obsah fóra. Pokud Vám oběma tohle nedošlo- tak je to fakt velký problém nejen Vás dvou, ale i těch, kterým to stále nedochází. A škůdce si v klidu dále škodí, protože VÍ to podstatné. NEJSME jako ON a jsme tudíž předem slabší. Je mi líto,a vlastně ani ne, v tomhle s Vašimu argumenty HLUBOCE nesouhlasím. I když je mi ten chameleonský trouba ukradený...Trochu víc odvahy a ochoty se projevit jako adminové, a nenechat to na diskutérech. To byste potřebovali jako sůl.

. NEJSME jako ON a jsme tudíž předem slabší. Je mi líto,a vlastně ani ne, v tomhle s Vašimu argumenty HLUBOCE nesouhlasím.


Ja Váš názor rešpektujem. Ale ešte raz, máme tu nejaké pravidlá. Ja som sem už 3x napísala, že navrhnite, čo mám dať do tých pravidiel. Napr.


  • ban za zosmiešňovanie a spochybňovanie KBS? sa pýtam, keď áno, tak sa to po dohode s moderátormi dá, a bude to pravidlo. O technických možnostiach už písal @Kancelar , ale dobre keď to má byť výchovné súhlasím.

  • pokiaľ ide o možnosti moderátorov, tiež o tom písal Kancelár vyššie. Tak čo mám ísť rad za radom a príspevky Globalisté vymazať? Sa pýtam ako by ste si predstavovali ideálne riešenie, jeho vlastné vlákno som mu nastavila na 3. pokus a to ešte jeden diskutujúci do mňa rypol, prečo chcem jeho príspevky mazať, ak ich nedá do vlastného vlákna. Prečo nestačí naňho nereagovať? Tu som úplne náhodou a nechtiac zmazala časť príspevku niekoho a dotklo sa ho to. Čo je úplne legitímne. To je aj dôvod prečo príspevky nemažem, iba tie zdvojené. Tu viacerí navrhovali, dať mu to do jeho vlákna. Ale ja sa pýtam, čo ostatným diskutujúcim bránilo vykopírovať text, presunúť to do jeho vlákna napísať mu, že to čo píše nemá hlavu ani pätu? A rozvíjať ďalej debatu o tom, či je to užitočné alebo nie?

  • pokiaľ to viete Vy alebo niekto iný moderovať lepšie ako ja a napr. Kancelár, tak to prosím robte. Ja tu tiež nemôžem byť 24/7 a čítať každý jeden príspevok detailne a zamýšlať sa nad ním, či posúva komunitu alebo rozleptáva diskusiu. Pokiaľ viem starú vodu vypol/zapol Hox, lebo sa mu nepáčilo ako sa tam diskutuje. Stačilo mesiac byť bez nej a ako nám všetkým chýbalo.

  • ja jeho príspevky osobne nečítam detailne, len prebehnem, či tam nie sú veci, ktoré sú výslovne proti pravidlám. Ak to nie je dostatočné, treba vymeniť moderátora a/alebo pravidlá. Napíšte a sformulujte prosím, to je ale na všetkých, čo by v tých v pravidlách malo byť.


Prosím nemyslím to v zlom, robím to vo svojom voľnom čase. Keď to nie je ok, v poriadku, ušetrený čas môžem venovať deťom napr.


[quote="pid:70902, uid:57"]. NEJSME jako ON a jsme tudíž předem slabší. Je mi líto,a vlastně ani ne, v tomhle s Vašimu argumenty HLUBOCE nesouhlasím.[/quote] Ja Váš názor rešpektujem. Ale ešte raz, máme tu nejaké pravidlá. Ja som sem už 3x napísala, že navrhnite, čo mám dať do tých pravidiel. Napr. - ban za zosmiešňovanie a spochybňovanie KBS? sa pýtam, keď áno, tak sa to po dohode s moderátormi dá, a bude to pravidlo. O technických možnostiach už písal @Kancelar , ale dobre keď to má byť výchovné súhlasím. - pokiaľ ide o možnosti moderátorov, tiež o tom písal Kancelár vyššie. Tak čo mám ísť rad za radom a príspevky Globalisté vymazať? Sa pýtam ako by ste si predstavovali ideálne riešenie, jeho vlastné vlákno som mu nastavila na 3. pokus a to ešte jeden diskutujúci do mňa rypol, prečo chcem jeho príspevky mazať, ak ich nedá do vlastného vlákna. Prečo nestačí naňho nereagovať? Tu som úplne náhodou a nechtiac zmazala časť príspevku niekoho a dotklo sa ho to. Čo je úplne legitímne. To je aj dôvod prečo príspevky nemažem, iba tie zdvojené. Tu viacerí navrhovali, dať mu to do jeho vlákna. Ale ja sa pýtam, čo ostatným diskutujúcim bránilo vykopírovať text, presunúť to do jeho vlákna napísať mu, že to čo píše nemá hlavu ani pätu? A rozvíjať ďalej debatu o tom, či je to užitočné alebo nie? - pokiaľ to viete Vy alebo niekto iný moderovať lepšie ako ja a napr. Kancelár, tak to prosím robte. Ja tu tiež nemôžem byť 24/7 a čítať každý jeden príspevok detailne a zamýšlať sa nad ním, či posúva komunitu alebo rozleptáva diskusiu. Pokiaľ viem starú vodu vypol/zapol Hox, lebo sa mu nepáčilo ako sa tam diskutuje. Stačilo mesiac byť bez nej a ako nám všetkým chýbalo. - ja jeho príspevky osobne nečítam detailne, len prebehnem, či tam nie sú veci, ktoré sú výslovne proti pravidlám. Ak to nie je dostatočné, treba vymeniť moderátora a/alebo pravidlá. Napíšte a sformulujte prosím, to je ale na všetkých, čo by v tých v pravidlách malo byť. Prosím nemyslím to v zlom, robím to vo svojom voľnom čase. Keď to nie je ok, v poriadku, ušetrený čas môžem venovať deťom napr.

Myslím, že LEŽ pro všechny ty, kteří se nazývají Lidmi, není standardem v komunikaci s ostatními.
Globalisté lež používají běžně jako normu, záleží tedy na ostatních diskutujících, zda tuto normu převezmou do svého portfolia a stanou se rovněž lháři.
Kdo akceptuje lež/ne nahodilou, leč opakovanou a úmyslnou/ stává se i on lhářem.
To vážně chcete?


Myslím, že LEŽ pro všechny ty, kteří se nazývají Lidmi, není standardem v komunikaci s ostatními. Globalisté lež používají běžně jako normu, záleží tedy na ostatních diskutujících, zda tuto normu převezmou do svého portfolia a stanou se rovněž lháři. Kdo akceptuje lež/ne nahodilou, leč opakovanou a úmyslnou/ stává se i on lhářem. To vážně chcete?

Kdo akceptuje lež/ne nahodilou, leč opakovanou a úmyslnou/ stává se i on lhářem.
To vážně chcete?


To sú už aké rozumové skratky? Takže ak, Globalisté nedostane ban alebo nezmažem jeho príspevok tak to znamená, že akceptujem lež? To vážne?


No dobre, ale toto je už potom úplne iný level, toto je nedávam.


A poprosím potom návrh konkrétneho pravidla? Kde je tu konkrétny návrh ako riešiť Globalisté. Ďakujem


[quote="pid:70905, uid:572"]Kdo akceptuje lež/ne nahodilou, leč opakovanou a úmyslnou/ stává se i on lhářem. To vážně chcete?[/quote] To sú už aké rozumové skratky? Takže ak, Globalisté nedostane ban alebo nezmažem jeho príspevok tak to znamená, že akceptujem lež? To vážne? No dobre, ale toto je už potom úplne iný level, toto je nedávam. A poprosím potom návrh konkrétneho pravidla? Kde je tu konkrétny návrh ako riešiť Globalisté. Ďakujem

To není nic proti vám, jen když si to převedete do slovní komunikace, tak lháři řeknete, že je lhář. S patologickým nebo záměrným lhářem se pak už nebavím, protože mě nemá jak obohatit.
Od soustavného lhaní je už jen malý krok k jednání, které se pak většině nelíbí, ale když se to netýká jich, tak to přehlédnou. Jest to pohodlnější než lháři ukázat jeho místo.
Pro valnou většinu zde zřejmě Globalisté nejsou přínosem, ale mohu se mýlit, uznávám. Pro mne přínosem nejsou, vím, kdo Globalisté jsou a proč zde jsou. To je vše ode mne k tomuhle.
Znovu opakuji, není to nic proti vám, jen můj názor, a ani nevím, jaké jsou adminovy možnosti zde, jak jsou nastaveny.
Považuji za nemoudré tolerovat lháře tam, kde by tolerován být neměl, byť je zde všude kolem nás ´demokracie´.


To není nic proti vám, jen když si to převedete do slovní komunikace, tak lháři řeknete, že je lhář. S patologickým nebo záměrným lhářem se pak už nebavím, protože mě nemá jak obohatit. Od soustavného lhaní je už jen malý krok k jednání, které se pak většině nelíbí, ale když se to netýká jich, tak to přehlédnou. Jest to pohodlnější než lháři ukázat jeho místo. Pro valnou většinu zde zřejmě Globalisté nejsou přínosem, ale mohu se mýlit, uznávám. Pro mne přínosem nejsou, vím, kdo Globalisté jsou a proč zde jsou. To je vše ode mne k tomuhle. Znovu opakuji, není to nic proti vám, jen můj názor, a ani nevím, jaké jsou adminovy možnosti zde, jak jsou nastaveny. Považuji za nemoudré tolerovat lháře tam, kde by tolerován být neměl, byť je zde všude kolem nás ´demokracie´.

ban za zosmiešňovanie a spochybňovanie KBS? sa pýtam, keď áno, tak sa to po dohode s moderátormi dá, a bude to pravidlo.

smile a k tomu navrhujem zriadenie špeciálnej ľudom volenej komisie (ŠĽVK) na posudzovanie, kto a čo je v súlade s KSB a smerovaním fóra.


Kto bude ďaľší po Globalisté?


[quote="pid:70904, uid:273"]ban za zosmiešňovanie a spochybňovanie KBS? sa pýtam, keď áno, tak sa to po dohode s moderátormi dá, a bude to pravidlo.[/quote] :D a k tomu navrhujem zriadenie špeciálnej ľudom volenej komisie (ŠĽVK) na posudzovanie, kto a čo je v súlade s KSB a smerovaním fóra. Kto bude ďaľší po Globalisté?

vím, kdo Globalisté jsou a proč zde jsou.

Kdo konktrétně jsou (je) nevím a ani vědět nepotřebuji. Jeho cílem (jako u všech trollů (diverzantů)) je maximálně narušit to, co považuje (neb spíš je mu označeno) za objekt. V podmínkách fóra, jako je toto, považuji za ideální důsledné uvedení na pravou míru jím zaváděného informačního šumu. Na tom, že někomu občas ujedou nervy a přímočaře ho pošle do prdele, nevidím nic závadného. Trolla to nijak nepoškodí a reagujícímu se uleví.


[quote="pid:70909, uid:572"]vím, kdo Globalisté jsou a proč zde jsou.[/quote] Kdo konktrétně jsou (je) nevím a ani vědět nepotřebuji. Jeho cílem (jako u všech trollů (diverzantů)) je maximálně narušit to, co považuje (neb spíš je mu označeno) za objekt. V podmínkách fóra, jako je toto, považuji za ideální důsledné uvedení na pravou míru jím zaváděného informačního šumu. Na tom, že někomu občas ujedou nervy a přímočaře ho pošle do prdele, nevidím nic závadného. Trolla to nijak nepoškodí a reagujícímu se uleví.

a k tomu navrhujem zriadenie špeciálnej ľudom volenej komisie (ŠĽVK) na posudzovanie, kto a čo je v súlade s KSB a smerovaním fóra.


No áno, a presne takto to bude potom vyzerať:-) Veď preto sa pýtam, čo konkrétne teda má byť výstupom. Čo konkrétne majú moderátori spraviť ako majú vyzerať tie pravidlá? Veď máme diskusiu, či nie?


[quote="pid:70911, uid:663"]a k tomu navrhujem zriadenie špeciálnej ľudom volenej komisie (ŠĽVK) na posudzovanie, kto a čo je v súlade s KSB a smerovaním fóra.[/quote] No áno, a presne takto to bude potom vyzerať:-) Veď preto sa pýtam, čo konkrétne teda má byť výstupom. Čo konkrétne majú moderátori spraviť ako majú vyzerať tie pravidlá? Veď máme diskusiu, či nie?

Nejjednodušší rada: IGNOROVAT jeho příspěvky a na ŽÁDNÝ nereagovat. Pak se to vyřeší samo.


Pokud to nevydržíte, tak se nakrmí a bude blejt o to víc.


Nejjednodušší rada: IGNOROVAT jeho příspěvky a na ŽÁDNÝ nereagovat. Pak se to vyřeší samo. Pokud to nevydržíte, tak se nakrmí a bude blejt o to víc.

Nejjednodušší rada: IGNOROVAT jeho příspěvky a na ŽÁDNÝ nereagovat. Pak se to vyřeší samo.


Pokud to nevydržíte, tak se nakrmí a bude blejt o to víc.


Presne tak, ináč len si všimnite, koľko energie mu všetci venujeme:-) Mimochodom napísal, že teda nás tu necháva napospas nevedomosti (Globaliste), no nič iné sme si ani neželali.


[quote="pid:70915, uid:372"]Nejjednodušší rada: IGNOROVAT jeho příspěvky a na ŽÁDNÝ nereagovat. Pak se to vyřeší samo. Pokud to nevydržíte, tak se nakrmí a bude blejt o to víc.[/quote] Presne tak, ináč len si všimnite, koľko energie mu všetci venujeme:-) Mimochodom napísal, že teda nás tu necháva napospas nevedomosti (Globaliste), no nič iné sme si ani neželali.

Když jsem studoval ranné systém přímé demokracie (Atény, ale zejména Novgorod), tak tam vždy měli pravidlo "diskusního vyhnanství" - a třeba v různých levelech.


  • odebrat dané slovo (daná řeč nevede k cíli)
  • vykázat z náměstí pro dnešní den
  • vykázat z osady (pak neslyšel večový zvon a nemohl se tedy účastnit žádného shromáždění)

Podotýkám, že veřejná shromáždění se dělá, pokud někdo zazvonil večovým zvonem. Kdo se chtěl zúčastnit musel přerušit práci a přijit na to náměstí


Jsou situace, kdy vykecávač nevadí, jsou situace, kdy je nutná stručnost.


Vždy se o návrhu rozhodovalo hlasováním.


Když jsem studoval ranné systém přímé demokracie (Atény, ale zejména Novgorod), tak tam vždy měli pravidlo "diskusního vyhnanství" - a třeba v různých levelech. - odebrat dané slovo (daná řeč nevede k cíli) - vykázat z náměstí pro dnešní den - vykázat z osady (pak neslyšel večový zvon a nemohl se tedy účastnit žádného shromáždění) Podotýkám, že veřejná shromáždění se dělá, pokud někdo zazvonil večovým zvonem. Kdo se chtěl zúčastnit musel přerušit práci a přijit na to náměstí Jsou situace, kdy vykecávač nevadí, jsou situace, kdy je nutná stručnost. Vždy se o návrhu rozhodovalo hlasováním.

@Lavazza - nevím, jestli si povídám s adminem, anebo jedním z diskutujících. V tom je dost podstatný rozdíl. Nepochopení merita věci je až brutální. Nejsme v Parlamentu, ale na KSB fóru. Už z tohoto faktu a čtení obranných litaníí vůči zjevnému úmyslně jednajícímu škůdci je mi nanic. Ale dobře, konec konců každý sem chodíme dobrovolně a dobrovolně otravujeme ostatní svými názory. Jenom jeden sem chodí s názory jako NÁSTROJEM a nikoliv PROJEVEM. Pokud tohle správce fóra nechápe a "demokraticky" brání nástroj a jeho nositele - je tu něco špatně. Tahle debata je nyvýsost potřebná, protože na malé ploše PŘESNĚ odzrcadluje to, co ve velkém běží jinde. Pokud se v informační válce vzdám a nechám nepřítele volně působit ve VLASTNÍCH řadách, dříve nebo později mne informačně porazí. Studio Milan-Globalisté tu zastupuje NEPŘÍTELE a pokud tohle tvůrci a administrátoři fóra nechápou a jeho právo ŠKODIT brání, tak mu v jeho činnosti prostě napomáhají.Místo toho se tu hrabete , jako správní DEMOKRATI,ve velmi vážném dilematu jestli nějakého zmetka kopnout po mnoha výpadech do zadele, anebo to zase jednou nechat bejt. Skoro mi to připadá, že ta naprostá většina diskutujících tu vlastně ohrožuje svojí nevraživostí jednoho blbě artikulujícího, ale velmi dobře pracujícího CHUDÁKA.

@Lavazza - nevím, jestli si povídám s adminem, anebo jedním z diskutujících. V tom je dost podstatný rozdíl. Nepochopení merita věci je až brutální. Nejsme v Parlamentu, ale na KSB fóru. Už z tohoto faktu a čtení obranných litaníí vůči zjevnému úmyslně jednajícímu škůdci je mi nanic. Ale dobře, konec konců každý sem chodíme dobrovolně a dobrovolně otravujeme ostatní svými názory. Jenom jeden sem chodí s názory jako NÁSTROJEM a nikoliv PROJEVEM. Pokud tohle správce fóra nechápe a "demokraticky" brání nástroj a jeho nositele - je tu něco špatně. Tahle debata je nyvýsost potřebná, protože na malé ploše PŘESNĚ odzrcadluje to, co ve velkém běží jinde. Pokud se v informační válce vzdám a nechám nepřítele volně působit ve VLASTNÍCH řadách, dříve nebo později mne informačně porazí. Studio Milan-Globalisté tu zastupuje NEPŘÍTELE a pokud tohle tvůrci a administrátoři fóra nechápou a jeho právo ŠKODIT brání, tak mu v jeho činnosti prostě napomáhají.Místo toho se tu hrabete , jako správní DEMOKRATI,ve velmi vážném dilematu jestli nějakého zmetka kopnout po mnoha výpadech do zadele, anebo to zase jednou nechat bejt. Skoro mi to připadá, že ta naprostá většina diskutujících tu vlastně ohrožuje svojí nevraživostí jednoho blbě artikulujícího, ale velmi dobře pracujícího CHUDÁKA.

Môj príspevok k téme Globalisté začnem Pravidlami používania tohto fóra, sú dole na lište kedykoľvek si ich môžete rozkliknúť:


Podmienky používania
Kto môže diskutovať


No , tomu tedy říkám bravo !
A jsme až po krk tam , kde se pěstuje liberalismus - pederastismus .
Kde všichni mohou všechno .
Už v systému osad každý velice dobře chápal , že pokud bude škodit , tak v tom lepším případě bude jednou pro vždy , vykopnut ze společenství .
S takhle nastavenou logikou , už chápu ty křiklouny křičících o tom , že v bitvě u Moskvy trpěla Německo-Evropská sebranka hlady a zimou a Ruský voják do těch chudáčků ještě střílel .
Jedno české přísloví o tomto mluví jasnou řečí . Hřát si na prsou hada !
Pokud tento projekt , který s největší pravděpodobností provozují tajné služby , bude i nadále testovat trpělivost přispěvovatelů , tak velice rychle ztratí možnost , využívat tento potenciál .


[quote="pid:70877, uid:273"]Môj príspevok k téme Globalisté začnem Pravidlami používania tohto fóra, sú dole na lište kedykoľvek si ich môžete rozkliknúť: Podmienky používania Kto môže diskutovať[/quote] No , tomu tedy říkám bravo ! A jsme až po krk tam , kde se pěstuje liberalismus - pederastismus . Kde všichni mohou všechno . Už v systému osad každý velice dobře chápal , že pokud bude škodit , tak v tom lepším případě bude jednou pro vždy , vykopnut ze společenství . S takhle nastavenou logikou , už chápu ty křiklouny křičících o tom , že v bitvě u Moskvy trpěla Německo-Evropská sebranka hlady a zimou a Ruský voják do těch chudáčků ještě střílel . Jedno české přísloví o tomto mluví jasnou řečí . Hřát si na prsou hada ! Pokud tento projekt , který s největší pravděpodobností provozují tajné služby , bude i nadále testovat trpělivost přispěvovatelů , tak velice rychle ztratí možnost , využívat tento potenciál .

Zaplavovať diskusie s rovnakým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom.

Tebe sa Lavazza zdá, že Globalisté tuto časť pravidiel neporušuje? Pretože jeho príspevky sa prakticky nemenia, fakticky stále oznamuje, že tajné služby mu oznámili, že Putin bude zvrhnutý a Rusko porazené.


[quote="pid:70877, uid:273"]Zaplavovať diskusie s rovnakým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom.[/quote] Tebe sa Lavazza zdá, že Globalisté tuto časť pravidiel neporušuje? Pretože jeho príspevky sa prakticky nemenia, fakticky stále oznamuje, že tajné služby mu oznámili, že Putin bude zvrhnutý a Rusko porazené.

Tebe sa Lavazza zdá, že Globalisté tuto časť pravidiel neporušuje? Pretože jeho príspevky sa prakticky nemenia, fakticky stále oznamuje, že tajné služby mu


Ďakujem za konštruktívny príspevok. Ano, je to možné, tým, že reaguje aj na reakcie sa to stáva neprehľadným. Tá diskusia má niekoľko strán, takže áno možné to je.


Ale napriek všetkému som sa stále nedozvedela odpovede na svoje otázky:


  • Ako upraviť pravidlá fóra?
  • Čo konkrétne spraviť teda s nickom Globalisté.

Kancelár vám napísal, že my ako moderátori to môžme uzavrieť, zmazať, zlúčiť 2 témy a upozorniť diskutujúceho. Ja nemám technickú možnosť dať ban, myslím že to môže akurát @Neo. Áno, mohla som @Globalisté dôrazne upozorniť, aby to nerobil, lenže to už bolo potom, čo tie príspevky tam nabehli.

Ale úprimne, čím viac to tu a vaše reakcie čítam, tým som viac nemilo prekvapená. Pomaly mi tu niekto vytkne, že sa odvolávam na Pravidlá. Keď dám návrh nového pravidla, tak to niekto zľahka zironizuje.


Takže toľko k tomu. Ja asi zvážim, či chcem byť ďalej moderátorom, čo teda nie je admin. Podľa niektorými mi tu zrejme uniká podstata, ja viem so svojím časom naložiť aj lepšie.


Ešte malý výňatok z mojich pokusov usmerniť Globalisté:


https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/5137/%C3%BAvahy-a-anal%C3%BDzy-od-globalist%C3%A9/post-67192#post-67192


A odpoveď bola:


Z akého dôvodu? Nech si Globalisté píše čo chce a odkazuje na čo chce, kým si myslí, že má čo ponúknuť druhým. My si na jeho pohľady urobíme vlastný názor.


Takže k tomu asi toľko.


[quote="pid:70926, uid:948"]Tebe sa Lavazza zdá, že Globalisté tuto časť pravidiel neporušuje? Pretože jeho príspevky sa prakticky nemenia, fakticky stále oznamuje, že tajné služby mu[/quote] Ďakujem za konštruktívny príspevok. Ano, je to možné, tým, že reaguje aj na reakcie sa to stáva neprehľadným. Tá diskusia má niekoľko strán, takže áno možné to je. Ale napriek všetkému som sa stále nedozvedela odpovede na svoje otázky: - Ako upraviť pravidlá fóra? - Čo konkrétne spraviť teda s nickom Globalisté. Kancelár vám napísal, že my ako moderátori to môžme uzavrieť, zmazať, zlúčiť 2 témy a upozorniť diskutujúceho. Ja nemám technickú možnosť dať ban, myslím že to môže akurát @Neo. Áno, mohla som @Globalisté dôrazne upozorniť, aby to nerobil, lenže to už bolo potom, čo tie príspevky tam nabehli. Ale úprimne, čím viac to tu a vaše reakcie čítam, tým som viac nemilo prekvapená. Pomaly mi tu niekto vytkne, že sa odvolávam na Pravidlá. Keď dám návrh nového pravidla, tak to niekto zľahka zironizuje. Takže toľko k tomu. Ja asi zvážim, či chcem byť ďalej moderátorom, čo teda nie je admin. Podľa niektorými mi tu zrejme uniká podstata, ja viem so svojím časom naložiť aj lepšie. Ešte malý výňatok z mojich pokusov usmerniť Globalisté: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/5137/%C3%BAvahy-a-anal%C3%BDzy-od-globalist%C3%A9/post-67192#post-67192 A odpoveď bola: Z akého dôvodu? Nech si Globalisté píše čo chce a odkazuje na čo chce, kým si myslí, že má čo ponúknuť druhým. My si na jeho pohľady urobíme vlastný názor. Takže k tomu asi toľko.

Moderátor by se neměl chovat jako stroj, který jede v mantinelech 0-1 (splnuje pravidla-nesplňuje pravidla), ale používat selský rozum, cit, zkrátka zkoušet být Člověkem. To, že něco není vyloženě zakázáné, neště nemusí nutně znamenat, že je to dovolené, vhodné nebo dokonce správné.


To tu pak nemusí být živý moderátor, ale stačí vhodně nastavit filtry, případně používat antispamy apod. a nechat forum časem díky diverzi nepřátel zákonitě vyhnít jako už mnoho jiných.


Moderátor by se neměl chovat jako stroj, který jede v mantinelech 0-1 (splnuje pravidla-nesplňuje pravidla), ale používat selský rozum, cit, zkrátka zkoušet být Člověkem. To, že něco není vyloženě zakázáné, neště nemusí nutně znamenat, že je to dovolené, vhodné nebo dokonce správné. To tu pak nemusí být živý moderátor, ale stačí vhodně nastavit filtry, případně používat antispamy apod. a nechat forum časem díky diverzi nepřátel zákonitě vyhnít jako už mnoho jiných.

@Lavazza - zvažuj a hlavně konej. kdybych byl mladší a schopnější v IT problematice tak tu ten nimrod z domnělého Balkánu už dávno nepytlačil. Hledáš problémy tam, kde žádné nejsou. Je tam jen potřeba vůle a trochu odvahy. Pak můžeš dělat skutečného admina.Tvoje bezpochyby roztomilé dialogy s nickem Globalisté (viz odkaz) svědčí jen o tom, že , že upřednostňuješ ohleduplnost před sebeobranou. Zvaž sama, jestli je to ta potřebná výbava pro střety s informačním protivníkem.

@Lavazza - zvažuj a hlavně konej. kdybych byl mladší a schopnější v IT problematice tak tu ten nimrod z domnělého Balkánu už dávno nepytlačil. Hledáš problémy tam, kde žádné nejsou. Je tam jen potřeba vůle a trochu odvahy. Pak můžeš dělat skutečného admina.Tvoje bezpochyby roztomilé dialogy s nickem Globalisté (viz odkaz) svědčí jen o tom, že , že upřednostňuješ ohleduplnost před sebeobranou. Zvaž sama, jestli je to ta potřebná výbava pro střety s informačním protivníkem.

Môj pohľad: v reálnej vojne nie vždy máme možnosť výberu bojiska či formy nepriateľských akcií. Máme tiež obmedzený vplyv na rôznorodosť charakterov vlastných spolubojovníkov. Spoľahnúť sa môžeme na svoje vedomosti, znalosť teórie, vlastnú analýzu informácií. Na základe toho meniť informačné pole v okolí, na ktoré máme vplyv. A to je dobré trénovať. Zdôvodnenie: Putin tam má tiež svojho Peskova...
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/5149/rusko-vs-amerika-rusko-vs-nato-5/post-70689#post-70689
@Lavaza - vydržať, toto pominie! A otrepané: čo Ťa nezlomí, to Ťa posilní.

Môj pohľad: v reálnej vojne nie vždy máme možnosť výberu bojiska či formy nepriateľských akcií. Máme tiež obmedzený vplyv na rôznorodosť charakterov vlastných spolubojovníkov. Spoľahnúť sa môžeme na svoje vedomosti, znalosť teórie, vlastnú analýzu informácií. Na základe toho meniť informačné pole v okolí, na ktoré máme vplyv. A to je dobré trénovať. Zdôvodnenie: Putin tam má tiež svojho Peskova... https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/5149/rusko-vs-amerika-rusko-vs-nato-5/post-70689#post-70689 @Lavaza - vydržať, toto pominie! A otrepané: čo Ťa nezlomí, to Ťa posilní.
Upravené 8. 5. 2022 o 16:59

Ako upraviť pravidlá fóra?
Čo konkrétne spraviť teda s nickom Globalisté.

Nemám žádné ambice vyjadřovat se k podstatě problému s nickem G., který je mnohem hlubší, nicméně k věci lze přistoupit také pragmaticky a
1/ pravidla doplnit o nepřípustnost příspěvků, které:
a/kopírují texty jiných autorů bez jejich označení jako citace a uvedení zdroje
b/jsou po obsahové nebo formální stránce nesrozumitelné, přičemž obsahovou nesrozumitelností se míní zjevná nesmyslnost či zmatenost textu a formální nesrozumitelností vložení textu v jiném než českém či slovenském, anebo běžně používaném světovém jazyce (tak, aby bylo možno v případě potřeby použít strojový překlad), případně v jazyce neexistujícím,
2/ v případě porušení těchto pravidel příspěvky bez dalšího mazat a při opakovaném porušení autora z diskuse vyloučit. Větší problém by pak neznamenalo ani následné působení téhož autora pod jiným nickem, postup by stačilo jednoduše zopakovat.


[quote="pid:70931, uid:273"]Ako upraviť pravidlá fóra? Čo konkrétne spraviť teda s nickom Globalisté.[/quote] Nemám žádné ambice vyjadřovat se k podstatě problému s nickem G., který je mnohem hlubší, nicméně k věci lze přistoupit také pragmaticky a 1/ pravidla doplnit o nepřípustnost příspěvků, které: a/kopírují texty jiných autorů bez jejich označení jako citace a uvedení zdroje b/jsou po obsahové nebo formální stránce nesrozumitelné, přičemž obsahovou nesrozumitelností se míní zjevná nesmyslnost či zmatenost textu a formální nesrozumitelností vložení textu v jiném než českém či slovenském, anebo běžně používaném světovém jazyce (tak, aby bylo možno v případě potřeby použít strojový překlad), případně v jazyce neexistujícím, 2/ v případě porušení těchto pravidel příspěvky bez dalšího mazat a při opakovaném porušení autora z diskuse vyloučit. Větší problém by pak neznamenalo ani následné působení téhož autora pod jiným nickem, postup by stačilo jednoduše zopakovat.
Upravené 8. 5. 2022 o 17:27

Dík. K věci a jednoduše... Už zbývá-jen chtít.


Dík. K věci a jednoduše... Už zbývá-jen chtít.
Upravené 8. 5. 2022 o 17:53

Nevidím zlo, neslyším zlo? Nene přátelé blízko, nepřátele ještě blíž. Nectenim příspěvků přijdeš o informace.

Ale to by mělo být na každém čtenáři. Ty si ho třeba čti, já to k životu nepotřebuji.
Ne že bych ho potřeboval bloknout. Já ho prostě nečtu a jen mu nážu - když ho někde uvidím, ale pokud to někoho tak provokuje, že mu musí odepisovat tím pak zasírat vlákno, tak by to bloknutí možná měl zvážit.


[quote="pid:70898, uid:685"]Nevidím zlo, neslyším zlo? Nene přátelé blízko, nepřátele ještě blíž. Nectenim příspěvků přijdeš o informace.[/quote] Ale to by mělo být na každém čtenáři. Ty si ho třeba čti, já to k životu nepotřebuji. Ne že bych ho potřeboval bloknout. Já ho prostě nečtu a jen mu nážu - když ho někde uvidím, ale pokud to někoho tak provokuje, že mu musí odepisovat tím pak zasírat vlákno, tak by to bloknutí možná měl zvážit.

Tady se nebavíme o jiných názorechm, ale zájmu zlikvidovat resp. oslabit obsah fóra.


Přesně tak, tohle je cílený, odhodlaný a hlavně placený TROLL.
On nesouhlasí s celým KSB, tudíž co dělá na tomhle foru ?
To je jako by se přihlásil do mysliveckého spolku jen proto, aby všem pořád opakoval, že myslivost je na ....


To není jiný názor, ale vysí...í !


[quote="pid:70902, uid:57"]Tady se nebavíme o jiných názorechm, ale zájmu zlikvidovat resp. oslabit obsah fóra.[/quote] Přesně tak, tohle je cílený, odhodlaný a hlavně placený TROLL. On nesouhlasí s celým KSB, tudíž co dělá na tomhle foru ? To je jako by se přihlásil do mysliveckého spolku jen proto, aby všem pořád opakoval, že myslivost je na .... To není jiný názor, ale vysí...í !

No áno, a presne takto to bude potom vyzerať:-) Veď preto sa pýtam, čo konkrétne teda má byť výstupom. Čo konkrétne majú moderátori spraviť ako majú vyzerať tie pravidlá? Veď máme diskusiu, či nie?

Mnou navrhované řešení se tomuto problému vyhýbá...


[quote="pid:70914, uid:273"]No áno, a presne takto to bude potom vyzerať:-) Veď preto sa pýtam, čo konkrétne teda má byť výstupom. Čo konkrétne majú moderátori spraviť ako majú vyzerať tie pravidlá? Veď máme diskusiu, či nie?[/quote] Mnou navrhované řešení se tomuto problému vyhýbá...

Mnou navrhované řešení se tomuto problému vyhýbá...


Toto nie je technicky možné na tomto fóre, pýtala som sa @Neo. Nápad dobrý, ale not feasible - neuskutočniteľný, žiaľ.

[quote="pid:70970, uid:518"]Mnou navrhované řešení se tomuto problému vyhýbá...[/quote] Toto nie je technicky možné na tomto fóre, pýtala som sa @Neo. Nápad dobrý, ale not feasible - neuskutočniteľný, žiaľ.

@Quilgen -studio Milan-Globalisté je profík. Rejža ho stáhl v pravou chvíli na transfuzi.

@Quilgen -studio Milan-Globalisté je profík. Rejža ho stáhl v pravou chvíli na transfuzi.

Toto nie je technicky možné na tomto fóre

Jak není ? smile Když se to přeprogramuje, tak to určitě možné je.
Záleží, jak je napsané jádro služby, ale tohle by měla výt jednoduchá služba.


Kdo to psal ? V čem je to napsané ?
@Neo ?!

[quote="pid:70974, uid:273"]Toto nie je technicky možné na tomto fóre[/quote] Jak není ? :D Když se to přeprogramuje, tak to určitě možné je. Záleží, jak je napsané jádro služby, ale tohle by měla výt jednoduchá služba. Kdo to psal ? V čem je to napsané ? @Neo ?!

Kdo to psal ? V čem je to napsané ?


Ta funkcia v tejto aplikacii zatial nie je. Tu je link: https://codologic.com/page/


[quote="pid:70990, uid:518"]Kdo to psal ? V čem je to napsané ?[/quote] Ta funkcia v tejto aplikacii zatial nie je. Tu je link: https://codologic.com/page/

Ta funkcia v tejto aplikacii zatial nie je.

No to je mi jasné. smile


Je ji třeba naprogramovat, ale to by neměl být takový problém...


Ale koukám se teď a tohle jste neprogramovali vy, že ?!
Tohle je někde přebrané a jen to nastavujete někde v GUI, takže nejste schopni naprogramovat a přidat nové funkcionality.


[quote="pid:70992, uid:1"]Ta funkcia v tejto aplikacii zatial nie je.[/quote] No to je mi jasné. :D Je ji třeba naprogramovat, ale to by neměl být takový problém... Ale koukám se teď a tohle jste neprogramovali vy, že ?! Tohle je někde přebrané a jen to nastavujete někde v GUI, takže nejste schopni naprogramovat a přidat nové funkcionality.

Tohle je někde přebrané a jen to nastavujete někde v GUI, takže nejste schopni naprogramovat a přidat nové funkcionality.


ano, neprogramoval som to, akurat som upravoval niektore casti kodu, ale to boli drobnosti, kod je dost obsiahly, takze to nie je sranda len tak sadnut a doprogramovat to


[quote="pid:71001, uid:518"]Tohle je někde přebrané a jen to nastavujete někde v GUI, takže nejste schopni naprogramovat a přidat nové funkcionality.[/quote] ano, neprogramoval som to, akurat som upravoval niektore casti kodu, ale to boli drobnosti, kod je dost obsiahly, takze to nie je sranda len tak sadnut a doprogramovat to

takze to nie je sranda len tak sadnut a doprogramovat to

Tak sranda určitě ne a "ve volném čase" to toho času dost zabere, ale není to nemožné.
Myslel jsem, že když je to přejaté, tak je to pasé, ale jestli máš možnost tam něco upravovat a přepisovat v kódu,
tak to jde. Jen se musí chtít smile , ale chápu, že to je hodně práce navíc.
Proto se ptám v jakých jazycích je to napsané a jaké tam jsou použité technologie ?


[quote="pid:71019, uid:1"]takze to nie je sranda len tak sadnut a doprogramovat to[/quote] Tak sranda určitě ne a "ve volném čase" to toho času dost zabere, ale není to nemožné. Myslel jsem, že když je to přejaté, tak je to pasé, ale jestli máš možnost tam něco upravovat a přepisovat v kódu, tak to jde. Jen se musí chtít :D , ale chápu, že to je hodně práce navíc. Proto se ptám v jakých jazycích je to napsané a jaké tam jsou použité technologie ?

Proto se ptám v jakých jazycích je to napsané a jaké tam jsou použité technologie ?


Preboha keby si klikol na ten odkaz tak by si si to zistil... https://codoforum.com/
Mudruješ tu o tom "jen se musí chtít" a ty si ani nedokážeš pozrieť informácie naservírované ti rovno popod nos...
Tak sa radšej zdrž mudrovačiek o programovaní, keď ani nevieš ktorá bije.


[quote="pid:71020, uid:518"]Proto se ptám v jakých jazycích je to napsané a jaké tam jsou použité technologie ?[/quote] Preboha keby si klikol na ten odkaz tak by si si to zistil... https://codoforum.com/ Mudruješ tu o tom "jen se musí chtít" a ty si ani nedokážeš pozrieť informácie naservírované ti rovno popod nos... Tak sa radšej zdrž mudrovačiek o programovaní, keď ani nevieš ktorá bije.

https://codoforum.com/

Ano koukal jsem, ale proč se v tom hrabat, když mi to Neo může rovnou říct, když se v tom už sám hrabal....


Tak sa radšej zdrž mudrovačiek o programovaní, keď ani nevieš ktorá bije.

Jsem programátor... smile


[quote="pid:71031, uid:217"]https://codoforum.com/[/quote] Ano koukal jsem, ale proč se v tom hrabat, když mi to Neo může rovnou říct, když se v tom už sám hrabal.... [quote="pid:71031, uid:217"]Tak sa radšej zdrž mudrovačiek o programovaní, keď ani nevieš ktorá bije.[/quote] Jsem programátor... :)

Ano koukal jsem, ale proč se v tom hrabat, když mi to Neo může rovnou říct, když se v tom už sám hrabal....


V čom sa chceš hrabať? Je to na 3 kliky Web > Dokumentácia > Instalation: System Requirements
A i podľa chýb čo sa tu vyskytujú ti bolo jasné že to je php...


Buď si lenivý a to že totálne, keď ti to výsosť pánovi musi sám Neo vypisovať alebo si proste neschopný čo i len hľadať a skrývaš to za prvý dôvod. Takže dosť pochybujem, že si programátor pretože vyhľadávať si informácie je u programátora úplný základ.


[quote="pid:71049, uid:518"]Ano koukal jsem, ale proč se v tom hrabat, když mi to Neo může rovnou říct, když se v tom už sám hrabal....[/quote] V čom sa chceš hrabať? Je to na 3 kliky Web > Dokumentácia > Instalation: System Requirements A i podľa chýb čo sa tu vyskytujú ti bolo jasné že to je php... Buď si lenivý a to že totálne, keď ti to výsosť pánovi musi sám Neo vypisovať alebo si proste neschopný čo i len hľadať a skrývaš to za prvý dôvod. Takže dosť pochybujem, že si programátor pretože vyhľadávať si informácie je u programátora úplný základ.

Takže dosť pochybujem, že si programátor

Pochybuj, pochybuj ... smile


[quote="pid:71064, uid:217"]Takže dosť pochybujem, že si programátor[/quote] Pochybuj, pochybuj ... :)

spomínali že sa v nich menil jazyk prispievateľa (český - slovenský).


Pomýlil si si to so skupinou Boletus. Pri Globalisté sa mení úroveň znalosti českého jazyka. smile


[quote="pid:70879, uid:617"]spomínali že sa v nich menil jazyk prispievateľa (český - slovenský).[/quote] Pomýlil si si to so skupinou Boletus. Pri Globalisté sa mení úroveň znalosti českého jazyka. ;)
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 9. 5. 2022 o 14:04

Pochybuj, pochybuj ... smile


Bolo by fajn, keby si opravil tie otravné chyby so stránkovaním, keď si programátor. Ďakujem.


[quote="pid:71093, uid:518"]Pochybuj, pochybuj ... smile[/quote] Bolo by fajn, keby si opravil tie otravné chyby so stránkovaním, keď si programátor. Ďakujem.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Bolo by fajn, keby si opravil tie otravné chyby so stránkovaním, keď si programátor. Ďakujem.


  1. Nejsem admin. Takže k tomu nemám přístup.
  2. Jestli je to PHP tam nemohu sloužit.Proto jsem se taky ptal, jaká je to technologie. Já nepíšu vůbec weby, ale kdyby to mělo aspoň C# Back-End, tak bych mohl aspoň napsat tu logiku té služby.Front-End by si už musel někdo jiný poupravit.

[quote="pid:71099, uid:623"]Bolo by fajn, keby si opravil tie otravné chyby so stránkovaním, keď si programátor. Ďakujem.[/quote] 1. Nejsem admin. Takže k tomu nemám přístup. 2. Jestli je to PHP tam nemohu sloužit. Proto jsem se taky ptal, jaká je to technologie. Já nepíšu vůbec weby, ale kdyby to mělo aspoň C# Back-End, tak bych mohl aspoň napsat tu logiku té služby. Front-End by si už musel někdo jiný poupravit.

Nejsem admin. Takže k tomu nemám přístup.


To by nemal byť problém. Stačí sa ozvať Neovi.


estli je to PHP tam nemohu sloužit.Proto jsem se taky ptal, jaká je to technologie. Já nepíšu vůbec weby, ale kdyby to mělo aspoň C# Back-End, tak bych mohl aspoň napsat tu logiku té služby.Front-End by si už musel někdo jiný poupravit.


Nerozumiem. Písal si, že si programátor.


[quote="pid:71128, uid:518"]Nejsem admin. Takže k tomu nemám přístup.[/quote] To by nemal byť problém. Stačí sa ozvať Neovi. [quote="pid:71128, uid:518"]estli je to PHP tam nemohu sloužit.Proto jsem se taky ptal, jaká je to technologie. Já nepíšu vůbec weby, ale kdyby to mělo aspoň C# Back-End, tak bych mohl aspoň napsat tu logiku té služby.Front-End by si už musel někdo jiný poupravit.[/quote] Nerozumiem. Písal si, že si programátor.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Nerozumiem. Písal si, že si programátor.


je, ale programuje v inom jazyku, takze z tohto hladiska je neefektivne vyuzit jeho sluzby


[quote="pid:71131, uid:623"]Nerozumiem. Písal si, že si programátor.[/quote] je, ale programuje v inom jazyku, takze z tohto hladiska je neefektivne vyuzit jeho sluzby

Keďže Kancelár zamkol tému, napíšem to sem.


Za seba sa budem snažiť nerýpať do ostatných. Zároveň sa budem snažiť nereagovať na kritiku a útoky na mňa, ani na obviňovanie ma zo všetkého možného zo strany iných. Tzn. nebudem sa brániť, pretože to vždy vedie k zahlcovaniu diskusie a osobnej rovine. Síce to tu pre mňa bude nuda, ale ostatní sa možno budú citiť príjemnejšie. Budem uverejňovať svoje názory a pridávať odkazy na veci, ktoré ma zaujali. Budem sa snažiť byť vecný. Či sa mi to podarí, ukáže čas. Svoje názory som vyjadril. Druhých ovplyvniť nemôžem.


Keďže Kancelár [zamkol tému](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/5213/dolezite-info-pre-vsetkych), napíšem to sem. Za seba sa budem snažiť nerýpať do ostatných. Zároveň sa budem snažiť nereagovať na kritiku a útoky na mňa, ani na obviňovanie ma zo všetkého možného zo strany iných. Tzn. nebudem sa brániť, pretože to vždy vedie k zahlcovaniu diskusie a osobnej rovine. Síce to tu pre mňa bude nuda, ale ostatní sa možno budú citiť príjemnejšie. Budem uverejňovať svoje názory a pridávať odkazy na veci, ktoré ma zaujali. Budem sa snažiť byť vecný. Či sa mi to podarí, ukáže čas. Svoje názory som vyjadril. Druhých ovplyvniť nemôžem.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 9. 5. 2022 o 21:07

Keďže Kancelár zamkol tému, napíšem to sem.


uz som ju odomkol, tak pis tam


[quote="pid:71170, uid:623"]Keďže Kancelár zamkol tému, napíšem to sem.[/quote] uz som ju odomkol, tak pis tam

programuje v inom jazyku, takze z tohto hladiska je neefektivne vyuzit jeho sluzby

veľakrát pomôže nazrieť do chybových logov /var/log/apache2/error.log


[quote="pid:71137, uid:1"]programuje v inom jazyku, takze z tohto hladiska je neefektivne vyuzit jeho sluzby[/quote] veľakrát pomôže nazrieť do chybových logov /var/log/apache2/error.log

programuje v inom jazyku

A navíc jiných technologiích a jiném vývojovém prostředí. Nemluvě o tom, že i jiné věci.
Každá z těchto "nekompatibilit" by to stěžovala a násobila nutný čas k vyřešení problému.


Děkuji za pochopení.


[quote="pid:71137, uid:1"]programuje v inom jazyku[/quote] A navíc jiných technologiích a jiném vývojovém prostředí. Nemluvě o tom, že i jiné věci. Každá z těchto "nekompatibilit" by to stěžovala a násobila nutný čas k vyřešení problému. Děkuji za pochopení.

Každá z těchto "nekompatibilit" by to stěžovala a násobila nutný čas k vyřešení problému


Jen se musí chtít


[quote="pid:71189, uid:518"]Každá z těchto "nekompatibilit" by to stěžovala a násobila nutný čas k vyřešení problému[/quote] **Jen se musí chtít**

Studio Milan-Globalisté

Proč tolik vadí jeden do očí bijící/na první pohled rozpoznatelný/jednoduchý "Globalisté"?
A přitom nevadí několik dalších - sofistikovanějších - aktérů, kteří tady systematicky a s oblibou šíří např. nálady ve stylu pana VK.
Nebo odčerpávají diskusní energii zakládáním vysoce aktuálních témat HLP (hluboký lidský příběh).
A podobně.
A kteří škodí mnohem více, než nějací globalisté...


[quote="pid:70921, uid:57"]Studio Milan-Globalisté[/quote] Proč tolik vadí jeden do očí bijící/na první pohled rozpoznatelný/jednoduchý "Globalisté"? A přitom nevadí několik dalších - sofistikovanějších - aktérů, kteří tady systematicky a s oblibou šíří např. nálady ve stylu pana VK. Nebo odčerpávají diskusní energii zakládáním vysoce aktuálních témat HLP (hluboký lidský příběh). A podobně. A kteří škodí mnohem více, než nějací globalisté...
9.58k
293
59
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept