Mimo kategórií
Navrh novych funkcionalit a pripomienky k foru

Ahojte,


ako tak pozeram, nieje tu ziadna tema ohladom fora samotneho a kde kade sa technicke veci riesia po uplne inych temach, tak bude lepsie ak tu bude samostatna tema.


Mal by som par bodov na uvod:


  1. riesila sa tu v jednej teme ista forma cenzury. Ja som osobne proti akejkolvek cenzure, ale aby mohli vsetci byt spokojni, tak mohol by to riesit system karmy, vyratany z priemerneho poctu suhlasnych/nesuhlasnych vyjadreni.

  2. sukromne spravy - myslim, ze by to bolo fajn mat tuto moznost kontaktovat priamo s vecami, ktore napr. sa nemusia davat do samotnych tem


Ahojte, ako tak pozeram, nieje tu ziadna tema ohladom fora samotneho a kde kade sa technicke veci riesia po uplne inych temach, tak bude lepsie ak tu bude samostatna tema. Mal by som par bodov na uvod: 1. riesila sa tu v jednej teme ista forma cenzury. Ja som osobne proti akejkolvek cenzure, ale aby mohli vsetci byt spokojni, tak mohol by to riesit system karmy, vyratany z priemerneho poctu suhlasnych/nesuhlasnych vyjadreni. 2. sukromne spravy - myslim, ze by to bolo fajn mat tuto moznost kontaktovat priamo s vecami, ktore napr. sa nemusia davat do samotnych tem

Moderator

Upravené 8. 5. 2022 o 06:41

sukromne spravy - myslim, ze by to bolo fajn mat tuto moznost kontaktovat priamo s vecami, ktore napr. sa nemusia davat do samotnych tem


Davam + na sukromne spravy.


[quote="pid:4089, uid:10"]sukromne spravy - myslim, ze by to bolo fajn mat tuto moznost kontaktovat priamo s vecami, ktore napr. sa nemusia davat do samotnych tem[/quote] Davam + na sukromne spravy.

Este by som pridal bod


  1. moznost odrolovat na koniec temy, ked uz je tych stranok napr 5 v danej teme, tak to trva celkom dlho, kym clovek pride na koniec.

Este by som pridal bod 3. moznost odrolovat na koniec temy, ked uz je tych stranok napr 5 v danej teme, tak to trva celkom dlho, kym clovek pride na koniec.

Moderator

Ja by som zas uvítal keby si táto stránka pamätala prihlásenie na viacerých PC.


Vždy keď sem idem z práce, z domu či z mobilu, musím sa zakaždým prihlasovať.


Myslím že by sa to malo dať nastaviť.


Ja by som zas uvítal keby si táto stránka pamätala prihlásenie na viacerých PC. Vždy keď sem idem z práce, z domu či z mobilu, musím sa zakaždým prihlasovať. Myslím že by sa to malo dať nastaviť.

ja by som navrhla jednu vec, neviem či sa dobre vyjadrím, keď si pozriem zvonček a vidim, že niekto lajkol , alebo reagoval na moj prispevok, tak ma to da automaticky na začiatok a musím rolovať a hľadať, ktorý príspevok to je, väčšinou ho nenajdem ak je vlákno aj 4. stranové. vďaka


ja by som navrhla jednu vec, neviem či sa dobre vyjadrím, keď si pozriem zvonček a vidim, že niekto lajkol , alebo reagoval na moj prispevok, tak ma to da automaticky na začiatok a musím rolovať a hľadať, ktorý príspevok to je, väčšinou ho nenajdem ak je vlákno aj 4. stranové. vďaka

Keď sa zapnú "všetky témy" bolo by dobré všetky nové príspevky zoradiť hneď na začiatok.
Predpokladám že túto možnosť používa väčšina ľudí rovnako ako aj ja keď pre nedostatok času chcú mať rýchly prehľad o nových udalostiach a rolovanie cez všetky príspevky aby sa našli novinky trvá príliš dlho.


Keď sa zapnú "všetky témy" bolo by dobré všetky nové príspevky zoradiť hneď na začiatok. Predpokladám že túto možnosť používa väčšina ľudí rovnako ako aj ja keď pre nedostatok času chcú mať rýchly prehľad o nových udalostiach a rolovanie cez všetky príspevky aby sa našli novinky trvá príliš dlho.

Keď sa zapnú "všetky témy" bolo by dobré všetky nové príspevky zoradiť hneď na začiatok.


toto funguje, akonahle si na uvodnej stranke, tzn. vo vsetkych temach tak nove temy a prispevky su hned navrchu a pre lepsi komfort treba byt prihlaseny a uvidis zlte ramceky, ktore oznacuju temy a cervene ramceky oznacuju prispevky, resp. pocet novych prispevkov


[quote="pid:4121, uid:103"]Keď sa zapnú "všetky témy" bolo by dobré všetky nové príspevky zoradiť hneď na začiatok.[/quote] toto funguje, akonahle si na uvodnej stranke, tzn. vo vsetkych temach tak nove temy a prispevky su hned navrchu a pre lepsi komfort treba byt prihlaseny a uvidis zlte ramceky, ktore oznacuju temy a cervene ramceky oznacuju prispevky, resp. pocet novych prispevkov

ja by som navrhla jednu vec


mas pravdu, v oznameniach (zvoncek) to nefunguje, budem musiet pozriet ako sa tu generuju linky, pretoze ked kliknes napr. na cerveny ramcek na uvodnej strane, kde to funguje, tak ta naroluje presne na ten prispevok


[quote="pid:4117, uid:17"]ja by som navrhla jednu vec[/quote] mas pravdu, v oznameniach (zvoncek) to nefunguje, budem musiet pozriet ako sa tu generuju linky, pretoze ked kliknes napr. na cerveny ramcek na uvodnej strane, kde to funguje, tak ta naroluje presne na ten prispevok
Upravené 18. 2. 2021 o 23:03

Ja by som zas uvítal keby si táto stránka pamätala prihlásenie na viacerých PC.


ked sa prihlasujes, tak si zaskrtni nalavo check box neodhlasovat ma a budes stale prihlaseny a co sa tyka viacerych pocitacov, tak neviem aky pouzivas prehliadac, ale tu je potrebne si zosynchronizovat prehliadac v mobile, v pc v tablete, to je zalezitost tvojho prehliadaca


[quote="pid:4095, uid:138"]Ja by som zas uvítal keby si táto stránka pamätala prihlásenie na viacerých PC.[/quote] ked sa prihlasujes, tak si zaskrtni nalavo check box neodhlasovat ma a budes stale prihlaseny a co sa tyka viacerych pocitacov, tak neviem aky pouzivas prehliadac, ale tu je potrebne si zosynchronizovat prehliadac v mobile, v pc v tablete, to je zalezitost tvojho prehliadaca

moznost odrolovat na koniec temy, ked uz je tych stranok napr 5 v danej teme, tak to trva celkom dlho, kym clovek pride na koniec.


ako som uz pisal nizsie ked kliknes na cerveny ramcek (nove prispevky) na uvodnej strane, tak ta to odroluje, nefunguje to v zonceku (oznamenia) - to musim pozriet


[quote="pid:4094, uid:10"]moznost odrolovat na koniec temy, ked uz je tych stranok napr 5 v danej teme, tak to trva celkom dlho, kym clovek pride na koniec.[/quote] ako som uz pisal nizsie ked kliknes na cerveny ramcek (nove prispevky) na uvodnej strane, tak ta to odroluje, nefunguje to v zonceku (oznamenia) - to musim pozriet

ked sa prihlasujes, tak si zaskrtni nalavo check box neodhlasovat ma a budes stale prihlaseny

Mne to na mobile nefunguje a dokonca ani na pc ..niekedy...


[quote="pid:4126, uid:1"]ked sa prihlasujes, tak si zaskrtni nalavo check box neodhlasovat ma a budes stale prihlaseny[/quote] Mne to na mobile nefunguje a dokonca ani na pc ..niekedy...

riesila sa tu v jednej teme ista forma cenzury. Ja som osobne proti akejkolvek cenzure, ale aby mohli vsetci byt spokojni, tak mohol by to riesit system karmy, vyratany z priemerneho poctu suhlasnych/nesuhlasnych vyjadreni.


tak ako som pisal tu system nebol na toto navrhnuty a bolo by tu vela programovania + su tam naslapne miny


https://www.ksbforum.eu/index.php?u=/topic/507/%C3%BAstavn%C3%AD-krize-v-%C4%8Dr-pokra%C4%8Dov%C3%A1n%C3%AD/post-4082#post-4082


sukromne spravy - myslim, ze by to bolo fajn mat tuto moznost kontaktovat priamo s vecami, ktore napr. sa nemusia davat do samotnych tem


mozno by sa to dalo urobit prostrednictvom komunikacneho softu FreiChat (https://freichat.com/), codoforum ma v sebe plugin na jeho integraciu


ale zatial to vobec nebolo otestovane, musim sa na to pozriet


[quote="pid:4089, uid:10"]riesila sa tu v jednej teme ista forma cenzury. Ja som osobne proti akejkolvek cenzure, ale aby mohli vsetci byt spokojni, tak mohol by to riesit system karmy, vyratany z priemerneho poctu suhlasnych/nesuhlasnych vyjadreni.[/quote] tak ako som pisal tu system nebol na toto navrhnuty a bolo by tu vela programovania + su tam naslapne miny https://www.ksbforum.eu/index.php?u=/topic/507/%C3%BAstavn%C3%AD-krize-v-%C4%8Dr-pokra%C4%8Dov%C3%A1n%C3%AD/post-4082#post-4082 [quote="pid:4089, uid:10"]sukromne spravy - myslim, ze by to bolo fajn mat tuto moznost kontaktovat priamo s vecami, ktore napr. sa nemusia davat do samotnych tem[/quote] mozno by sa to dalo urobit prostrednictvom komunikacneho softu FreiChat (https://freichat.com/), codoforum ma v sebe plugin na jeho integraciu ale zatial to vobec nebolo otestovane, musim sa na to pozriet

Mne to na mobile nefunguje a dokonca ani na pc ..niekedy...


zalezi aky pouzivas prehliadac a aj verziu (treba obcas aj updatovat na vysie verzie), ja mam napr Firefox aj na compe (windows aj Linux) aj na mobile aj na tablete, vsetko je zosynchronizovane a slape to


[quote="pid:4128, uid:17"]Mne to na mobile nefunguje a dokonca ani na pc ..niekedy...[/quote] zalezi aky pouzivas prehliadac a aj verziu (treba obcas aj updatovat na vysie verzie), ja mam napr Firefox aj na compe (windows aj Linux) aj na mobile aj na tablete, vsetko je zosynchronizovane a slape to

este k tej cenzure, ja som tiez proti cenzure, ale kazde diskusne forum ma svoje pravidla a kazdy by ich mal dodrziavat, ja tiez s niektorymi nazormi nesuhlasim, ale preto nejdem dehonestovat diskutujucich, resp. ich nazory tak ako to urobil pouzivatel Babic, jeho prispevky zostali (necenzurovali sme ich) ale dostal ban


vynatok z pravidiel fora:


Berte ohľad na ostatných. Vždy vyjadrujete svoj názor. S týmto názorom však nemusí každý súhlasiť. Nereagujte preto na kritiku, či nesúhlas prehnane a už vôbec nie urážlivo, či ponižujúco. Ak neviete diskutovať vecne, napíšte len že nesúhlasíte, prípadne vyjadrite svoj postoj alebo sa zdržte komentára.


este k tej cenzure, ja som tiez proti cenzure, ale kazde diskusne forum ma svoje pravidla a kazdy by ich mal dodrziavat, ja tiez s niektorymi nazormi nesuhlasim, ale preto nejdem dehonestovat diskutujucich, resp. ich nazory tak ako to urobil pouzivatel Babic, jeho prispevky zostali (necenzurovali sme ich) ale dostal ban vynatok z pravidiel fora: Berte ohľad na ostatných. Vždy vyjadrujete svoj názor. S týmto názorom však nemusí každý súhlasiť. Nereagujte preto na kritiku, či nesúhlas prehnane a už vôbec nie urážlivo, či ponižujúco. Ak neviete diskutovať vecne, napíšte len že nesúhlasíte, prípadne vyjadrite svoj postoj alebo sa zdržte komentára.

Když už jsme u těch připomínek, mám malý problém s názvy vláken. Pokud je text hodně dlouhý, tak překrývá ikony na pravé straně viz. obrázek:
602eb3984d2ab


Nevím, jestli se to děje i ostatním a nebo je problém jen na mojí straně. Dokázal bys mi k tomu dát nějaké info @Neo ?

Předem díky.


Když už jsme u těch připomínek, mám malý problém s názvy vláken. Pokud je text hodně dlouhý, tak překrývá ikony na pravé straně viz. obrázek: ![602eb3984d2ab](serve/attachment&path=602eb3984d2ab) Nevím, jestli se to děje i ostatním a nebo je problém jen na mojí straně. Dokázal bys mi k tomu dát nějaké info @Neo ? Předem díky.

Když už jsme u těch připomínek, mám malý problém s názvy vláken. Pokud je text hodně dlouhý, tak překrývá ikony na pravé straně viz. obrázek:


mne to tiez robi, pozriem sa na


[quote="pid:4147, uid:169"]Když už jsme u těch připomínek, mám malý problém s názvy vláken. Pokud je text hodně dlouhý, tak překrývá ikony na pravé straně viz. obrázek:[/quote] mne to tiez robi, pozriem sa na

Nevím, jestli se to děje i ostatním a nebo je problém jen na mojí straně. Dokázal bys mi k tomu dát nějaké info @Neo ?

Taky se mi to děje.


[quote="pid:4147, uid:169"]Nevím, jestli se to děje i ostatním a nebo je problém jen na mojí straně. Dokázal bys mi k tomu dát nějaké info @Neo ?[/quote] Taky se mi to děje.

Nebylo by špatné, kdyby ty kostky s počtem stránek, které jsou úplně dole, byly i nahoře.


Nebylo by špatné, kdyby ty kostky s počtem stránek, které jsou úplně dole, byly i nahoře.

vyriesene: linky zo zvonceka (oznamenia) by mali uz fungovat, tak ako maju, tzn. naroluju na konkretny prispevok


vyriesene: linky zo zvonceka (oznamenia) by mali uz fungovat, tak ako maju, tzn. naroluju na konkretny prispevok

Nebylo by špatné, kdyby ty kostky s počtem stránek, které jsou úplně dole, byly i nahoře.


myslis toto?


602ee4d0dc3d4


alebo toto:


602ee5d40d3d6


[quote="pid:4165, uid:224"]Nebylo by špatné, kdyby ty kostky s počtem stránek, které jsou úplně dole, byly i nahoře.[/quote] myslis toto? ![602ee4d0dc3d4](serve/attachment&path=602ee4d0dc3d4) alebo toto: ![602ee5d40d3d6](serve/attachment&path=602ee5d40d3d6)
Upravené 18. 2. 2021 o 23:10

tak ma to da automaticky na začiatok a musím rolovať a hľadať

Doplním upřesnění: tento problém nastane až tehdy, pokud je v rámci tématu tolik příspěvků, že je aktivováno stránkování.
Pokud je příspěvků méně, skočí to správně (a pěkně) na příspěvek jak má.


[quote="pid:4117, uid:17"]tak ma to da automaticky na začiatok a musím rolovať a hľadať[/quote] Doplním upřesnění: tento problém nastane až tehdy, pokud je v rámci tématu tolik příspěvků, že je aktivováno stránkování. Pokud je příspěvků méně, skočí to správně (a pěkně) na příspěvek jak má.
Upravené 18. 2. 2021 o 23:13

Doplním upřesnění: tento problém nastane až tehdy, pokud je v rámci tématu tolik příspěvků, že je aktivováno stránkování.
Pokud je příspěvků méně, skočí to správně (a pěkně) na příspěvek jak má.


uz by to malo skakat dobre aj ked je aktivovane strankovanie


[quote="pid:4175, uid:240"]Doplním upřesnění: tento problém nastane až tehdy, pokud je v rámci tématu tolik příspěvků, že je aktivováno stránkování. Pokud je příspěvků méně, skočí to správně (a pěkně) na příspěvek jak má.[/quote] uz by to malo skakat dobre aj ked je aktivovane strankovanie

myslis toto?

Safra, tohle jsem tady na fóru snad ani neviděl, ten řádek s “Predchádzajúca stránka”.


Takže spíš myslel to druhé.
Jde o to, aby když je aktivované stránkování, tak aby čtverečky s čísly stránek byly na začátku i na konci stránky.
Začínám být nervózní, jestli nejsme moc rozežraní :-)


[quote="pid:4173, uid:1"]myslis toto?[/quote] Safra, tohle jsem tady na fóru snad ani neviděl, ten řádek s “Predchádzajúca stránka”. Takže spíš myslel to druhé. Jde o to, aby když je aktivované stránkování, tak aby čtverečky s čísly stránek byly na začátku i na konci stránky. Začínám být nervózní, jestli nejsme moc rozežraní :-)
Upravené 18. 2. 2021 o 23:27

@ Neo nie v každej téme ma to hodí správne na príspevok ktorí chcem otvoriť, niekde sa to opravilo niekde nie a hodí ma na prvý príspevok v téme ako v tejto. Daj vedieť kam ti napísať názvy tém kam ma to hádže na začiatok


@ Neo nie v každej téme ma to hodí správne na príspevok ktorí chcem otvoriť, niekde sa to opravilo niekde nie a hodí ma na prvý príspevok v téme ako v tejto. Daj vedieť kam ti napísať názvy tém kam ma to hádže na začiatok
Upravené 18. 2. 2021 o 23:47

Safra, tohle jsem tady na fóru snad ani neviděl, ten řádek s “Predchádzajúca stránka”.


to ti bude davat taketo cislovanie na uvodnej strany ak si vypnes napravo pod kategoriami funkciu "Povoliť nekonečné posúvanie"


Takže spíš myslel to druhé.
Jde o to, aby když je aktivované stránkování, tak aby čtverečky s čísly stránek byly na začátku i na konci stránky.
Začínám být nervózní, jestli nejsme moc rozežraní :-)


ak mysli to druhe cislovanie, tak to je aj na zaciatku a aj na konci stranky, akurat je vynechany zaciatok prvej stranky, pretoze tam by to rozbilo spojenie s hornou listou


a ano ste moc rozezrani smile smile smile


[quote="pid:4178, uid:240"]Safra, tohle jsem tady na fóru snad ani neviděl, ten řádek s “Predchádzajúca stránka”.[/quote] to ti bude davat taketo cislovanie na uvodnej strany ak si vypnes napravo pod kategoriami funkciu "Povoliť nekonečné posúvanie" [quote="pid:4178, uid:240"]Takže spíš myslel to druhé. Jde o to, aby když je aktivované stránkování, tak aby čtverečky s čísly stránek byly na začátku i na konci stránky. Začínám být nervózní, jestli nejsme moc rozežraní :-)[/quote] ak mysli to druhe cislovanie, tak to je aj na zaciatku a aj na konci stranky, akurat je vynechany zaciatok prvej stranky, pretoze tam by to rozbilo spojenie s hornou listou a ano ste moc rozezrani :D :D :D

tam by to rozbilo spojenie s hornou listou

Tušil jsem to.
Pěkné je ale tlačítko “na začátek”, hned vedle vpravo od nicku přihlášeného uživatele.
Kdyby hned vedle existovalo tlačítko “na konec”, které by hodilo na poslední příspěvek poslední stránky, řešilo by to problém @Greco.
Taky bych si občas klikl. smile

[quote="pid:4187, uid:1"]tam by to rozbilo spojenie s hornou listou[/quote] Tušil jsem to. Pěkné je ale tlačítko “na začátek”, hned vedle vpravo od nicku přihlášeného uživatele. Kdyby hned vedle existovalo tlačítko “na konec”, které by hodilo na poslední příspěvek poslední stránky, řešilo by to problém @Greco. Taky bych si občas klikl. ;)

nie v každej téme ma to hodí správne na príspevok ktorí chcem otvoriť, niekde sa to opravilo niekde nie a hodí ma na prvý príspevok v téme ako v tejto. Daj vedieť kam ti napísať názvy tém kam ma to hádže na začiatok


dik, ale tu nejde o konkretnu temu ale o link, ktory dava v tych oznameniach (zvoncek), no nic pozriem to poriadne cez vikend


[quote="pid:4180, uid:85"]nie v každej téme ma to hodí správne na príspevok ktorí chcem otvoriť, niekde sa to opravilo niekde nie a hodí ma na prvý príspevok v téme ako v tejto. Daj vedieť kam ti napísať názvy tém kam ma to hádže na začiatok[/quote] dik, ale tu nejde o konkretnu temu ale o link, ktory dava v tych oznameniach (zvoncek), no nic pozriem to poriadne cez vikend

Pokud je text hodně dlouhý, tak překrývá ikony na pravé straně viz. obrázek:


je to fixnute, vo vsetkych vyskytoch na fore, tzn. na hlavnej stranke, v kategoriach, v zozname tagovanych tem, v prehlade tem vytvorenych konkretnym pouzivatelom


[quote="pid:4147, uid:169"]Pokud je text hodně dlouhý, tak překrývá ikony na pravé straně viz. obrázek:[/quote] je to fixnute, vo vsetkych vyskytoch na fore, tzn. na hlavnej stranke, v kategoriach, v zozname tagovanych tem, v prehlade tem vytvorenych konkretnym pouzivatelom

@Neo

Bolo by mozne fixnut tlacidlo "Zobrazit vsetky" aj ked som v nejakej teme? Napriklad stojim na stranke Historia zeme a ked pouzijem tlacitko "Zobrazit vsetky" tak sa nic nestane ... funguje mi to len na hlavnej strnake. Vdaka.
60338929877e2


@Neo Bolo by mozne fixnut tlacidlo "Zobrazit vsetky" aj ked som v nejakej teme? Napriklad stojim na stranke Historia zeme a ked pouzijem tlacitko "Zobrazit vsetky" tak sa nic nestane ... funguje mi to len na hlavnej strnake. Vdaka. ![60338929877e2](serve/attachment&path=60338929877e2)

Bolo by mozne fixnut tlacidlo "Zobrazit vsetky"


no teraz som to skusil a mne funguje na hlavnej stranke aj v jednotlivych temach aj v kategoriach aj v zozname tagovanych prispevkov aj ked dam cosi vyhladat, proste to ide


mozno treba vycistit cache alebo restartnut prehliadac, poznam to podla seba ak mam napr. zopar dni po sebe zapnuty prehliadac (pocitac nevypinam), tak kym ho nerestartnem nedokazem sa vobec na niektore stranky prihlasit a pod.


[quote="pid:4516, uid:106"]Bolo by mozne fixnut tlacidlo "Zobrazit vsetky"[/quote] no teraz som to skusil a mne funguje na hlavnej stranke aj v jednotlivych temach aj v kategoriach aj v zozname tagovanych prispevkov aj ked dam cosi vyhladat, proste to ide mozno treba vycistit cache alebo restartnut prehliadac, poznam to podla seba ak mam napr. zopar dni po sebe zapnuty prehliadac (pocitac nevypinam), tak kym ho nerestartnem nedokazem sa vobec na niektore stranky prihlasit a pod.

Ja sko k oranizacnej strane veci, tzn NAZVY tem by nemali byt na 2+ riadky, tzn ked pridavate prispevky pokuste sa skratit na co najpodstatnejsie info do nazvu clanku, tak sa da aj lahsie zapamatat a vyhladavat info...


HOXovy sim pisal jednu ideu davam sem:


napadlo mi ze by bolo vhodné aby sa clanky dalu lepsie hladat, kôli lepšej organizácii a analytickej praci


málokto si zapamata nazov clanku ale skor ako datum alebo cislo tzn nejaky syntax
aj napriec rôznymi webmi z KOB tematiky


Napr www.kob.eu/V202011220515


V - Voda KSB
20201122 - datum
05-cislo autora
15- poradove cislo clanku-prispevku daneho autora ( bude vidno aktivitu autora smile )


týmto by sa dali lahko a prehladne ( zapamatatelne ) riesit analytické odkazy v clankoch, urcite lepsie ako nazvy clankov. zaroven podla prveho identifikátora by sa dali aj z viacerych webov trivialne zorganizovať odkazy co by pomohlo prehľadnosti. a ukazka spolupatricnosti celej idey KOB. tzn spolocna organizacia informacnej platformy.


P.S. niekde som nabehol na obdobne "cislovanie" analyz tento rok, ale neviem to znovu dohladat.


P.S. Videl som ze BOLETUS dal na KOB stranke jeden clanok z takymto syntaxom nazvu stranky


( Boletus spominaš si kde to bolo presne uverejnene ? )


Ja sko k oranizacnej strane veci, tzn NAZVY tem by nemali byt na 2+ riadky, tzn ked pridavate prispevky pokuste sa skratit na co najpodstatnejsie info do nazvu clanku, tak sa da aj lahsie zapamatat a vyhladavat info... HOXovy sim pisal jednu ideu davam sem: napadlo mi ze by bolo vhodné aby sa clanky dalu lepsie hladat, kôli lepšej organizácii a analytickej praci málokto si zapamata nazov clanku ale skor ako datum alebo cislo tzn nejaky syntax aj napriec rôznymi webmi z KOB tematiky Napr www.kob.eu/V202011220515 V - Voda KSB 20201122 - datum 05-cislo autora 15- poradove cislo clanku-prispevku daneho autora ( bude vidno aktivitu autora :D ) týmto by sa dali lahko a prehladne ( zapamatatelne ) riesit analytické odkazy v clankoch, urcite lepsie ako nazvy clankov. zaroven podla prveho identifikátora by sa dali aj z viacerych webov trivialne zorganizovať odkazy co by pomohlo prehľadnosti. a ukazka spolupatricnosti celej idey KOB. tzn spolocna organizacia informacnej platformy. P.S. niekde som nabehol na obdobne "cislovanie" analyz tento rok, ale neviem to znovu dohladat. P.S. Videl som ze BOLETUS dal na KOB stranke jeden clanok z takymto syntaxom nazvu stranky ( Boletus spominaš si kde to bolo presne uverejnene ? )

napadlo mi ze by bolo vhodné aby sa clanky dalu lepsie hladat, kôli lepšej organizácii a analytickej praci


ja by som skor polozil otazku, kolki zo zaregistrovanych aspon raz vyuzili funkciu vyhladavania ;-)


15- poradove cislo clanku-prispevku daneho autora


ked si kliknes na hociktoreho pouzivatela tak ta to prepne do jeho prehladu, kde su vsetky jeho prispevky zoradene podla casu od najnovsieho po najstarsi


V - Voda KSB
20201122 - datum
05-cislo autora


dalsia vec je moznost otagovat kazdu temu az piatimi tagmi, malokto to vyuziva a pritom to urychluje hladanie, pretoze klucove slova su v tych tagoch


[quote="pid:4552, uid:114"]napadlo mi ze by bolo vhodné aby sa clanky dalu lepsie hladat, kôli lepšej organizácii a analytickej praci[/quote] ja by som skor polozil otazku, kolki zo zaregistrovanych aspon raz vyuzili funkciu vyhladavania ;-) [quote="pid:4552, uid:114"]15- poradove cislo clanku-prispevku daneho autora[/quote] ked si kliknes na hociktoreho pouzivatela tak ta to prepne do jeho prehladu, kde su vsetky jeho prispevky zoradene podla casu od najnovsieho po najstarsi [quote="pid:4552, uid:114"]V - Voda KSB 20201122 - datum 05-cislo autora[/quote] dalsia vec je moznost otagovat kazdu temu az piatimi tagmi, malokto to vyuziva a pritom to urychluje hladanie, pretoze klucove slova su v tych tagoch

mozno treba vycistit cache


Pravdu mas ze to funguje ... ale asi len ked mas jeden tab otvoreny
vid video
https://autode.sk/3aEPBW1
Ak som otvoril druhy tab tak v nom mi to tlacitko nefunguje ...


[quote="pid:4550, uid:1"]mozno treba vycistit cache[/quote] Pravdu mas ze to funguje ... ale asi len ked mas jeden tab otvoreny vid video https://autode.sk/3aEPBW1 Ak som otvoril druhy tab tak v nom mi to tlacitko nefunguje ...

ale asi len ked mas jeden tab otvoreny
vid video


je tam problem s jednou funkciou v ramci zasobnika (cache), uz som to poslal vyvojarom codofora, nech sa na to pozru


[quote="pid:4572, uid:106"]ale asi len ked mas jeden tab otvoreny vid video[/quote] je tam problem s jednou funkciou v ramci zasobnika (cache), uz som to poslal vyvojarom codofora, nech sa na to pozru

Ak som otvoril druhy tab tak v nom mi to tlacitko nefunguje ...


skus to teraz vyskusat, malo by to ist, ak nie daj mi vediet


[quote="pid:4572, uid:106"]Ak som otvoril druhy tab tak v nom mi to tlacitko nefunguje ...[/quote] skus to teraz vyskusat, malo by to ist, ak nie daj mi vediet

malo by to ist


Funguje. Vdaka za fix!


[quote="pid:4787, uid:1"]malo by to ist[/quote] Funguje. Vdaka za fix!

Pro @Neo.
Náhodně jsem zjistil toto. Chtěl jsem se přes zavináč odkázat na uživatele Um.
Napsal jsem zavináč a “U” a našeptávání mi nabídlo jedinou volbu, a to “Kyborg”.
Je to normální?

Pro @Neo. Náhodně jsem zjistil toto. Chtěl jsem se přes zavináč odkázat na uživatele Um. Napsal jsem zavináč a “U” a našeptávání mi nabídlo jedinou volbu, a to “Kyborg”. Je to normální?

Je to normální?


je to normalne, pretoze pouzivatel Kyborg ma zobrazovacie meno Um


[quote="pid:5112, uid:240"]Je to normální?[/quote] je to normalne, pretoze pouzivatel Kyborg ma zobrazovacie meno Um

zobrazovacie meno

Vím, že existuje zobrazovací jméno, ale nedošlo mi, že někdo udělá nick nicku... :-)


[quote="pid:5259, uid:1"]zobrazovacie meno[/quote] Vím, že existuje zobrazovací jméno, ale nedošlo mi, že někdo udělá nick nicku... :-)

To všechno bude Babišova smrt


@Oracle_911, @Neo
Bonzovat se nemá, ale hlásit se to musí.
Teplý bonz, dobrý bonz.

Milanizátor resrekšn, tentokrát s "lidskou tváří"?
Nebo rovnou pan VK?


A ještě zde

připraven druhý norimberský tribunál

(Dodatek: zde jsem přehlédl link na originální článek na posledním řádku příspěvku :-)


2 megačlánky do 60-ti minut.


A jako přívažek HLP (Hluboký Lidský Příběh)

Tak jsem právě přišel z obchodu,


se šťastným koncem

Kdyby to prodavačka udělala v Chorvatsku, dostala by ode mě takovou facku, že by to v životě nikomu neudělala. Bohužel to v České republice nesmím udělat ... policie by přišla okamžitě


[quote="pid:5472, uid:339"]To všechno bude Babišova smrt[/quote] @Oracle_911, @Neo Bonzovat se nemá, ale hlásit se to musí. Teplý bonz, dobrý bonz. Milanizátor resrekšn, tentokrát s "lidskou tváří"? Nebo rovnou pan VK? A ještě zde [quote="pid:5475, uid:339"]připraven druhý norimberský tribunál[/quote] (Dodatek: zde jsem přehlédl link na originální článek na posledním řádku příspěvku :-) 2 megačlánky do 60-ti minut. A jako přívažek HLP (Hluboký Lidský Příběh) [quote="pid:5501, uid:339"]Tak jsem právě přišel z obchodu,[/quote] se šťastným koncem [quote="pid:5504, uid:339"]Kdyby to prodavačka udělala v Chorvatsku, dostala by ode mě takovou facku, že by to v životě nikomu neudělala. Bohužel to v České republice nesmím udělat ... policie by přišla okamžitě[/quote]
Upravené 2. 3. 2021 o 20:25

@Oracle_911, @Neo
Navazuji na

Milanizátor resrekšn, tentokrát s "lidskou tváří"?

Tento příspěvek vypadá jako autorský článek.

To všechno bude Babišova smrt


Ale buď není nebo platí MilanCZ = Václav Umlauf.
A nebo jenom někdo zapomněl přidat link...
https://outsidermedia.cz/cesky-deep-state-za-korony-odkopany-rychetsky-zakopany-kalousek-prohravajici-babis/


@Oracle_911, @Neo Navazuji na [quote="pid:5476, uid:240"]Milanizátor resrekšn, tentokrát s "lidskou tváří"?[/quote] Tento příspěvek vypadá jako autorský článek. [quote="pid:5472, uid:339"]To všechno bude Babišova smrt[/quote] Ale buď není nebo platí MilanCZ = Václav Umlauf. A nebo jenom někdo zapomněl přidat link... https://outsidermedia.cz/cesky-deep-state-za-korony-odkopany-rychetsky-zakopany-kalousek-prohravajici-babis/
Upravené 2. 3. 2021 o 20:27

Mal by som jednu prosbu ohľadom farby písma, ak by bolo možné použiť čiernu namiesto sivej...nech si nemusíme tak namáhať zrak...Vrelá vďaka.


Mal by som jednu prosbu ohľadom farby písma, ak by bolo možné použiť čiernu namiesto sivej...nech si nemusíme tak namáhať zrak...Vrelá vďaka.

ak by bolo možné použiť čiernu namiesto sivej

To by mohlo být řešitelné vhodným nastavením jasu a kontrastu na Tvém zařízení.
Nebo nějakým obdobným nastavením v rámci operačního systému Tvého zařízení.
U mně písmo vypadá černé...


[quote="pid:6576, uid:335"]ak by bolo možné použiť čiernu namiesto sivej[/quote] To by mohlo být řešitelné vhodným nastavením jasu a kontrastu na Tvém zařízení. Nebo nějakým obdobným nastavením v rámci operačního systému Tvého zařízení. U mně písmo vypadá černé...

čiernu namiesto sivej

Máš pravdu, mne ukazuje, že písmo má farbu #666666 (RGB) (kde čierna je #000000 a biela #FFFFFF)


[quote="pid:6576, uid:335"]čiernu namiesto sivej[/quote] Máš pravdu, mne ukazuje, že písmo má farbu #666666 (RGB) (kde čierna je #000000 a biela #FFFFFF)

Mal by som jednu prosbu ohľadom farby písma, ak by bolo možné použiť čiernu namiesto sivej...nech si nemusíme tak namáhať zrak...Vrelá vďaka.


Ak by som pouzil ciernu farbu pre text, tak by to moc kontrastovalo na tom bielom podklade a tahalo by to oci. A to by si si ich este viac namahal. Neviem, ci sledujes forum na pocitaci alebo mobile, resp. tablete, ako uz spominal @Počtář skus sa pohrat s jasom a kontrastom, alebo ak sa ti zda pismo male tak v prehliadaci si stranku zvacsis pomocou klavesovej skratky CTRL++.

[quote="pid:6576, uid:335"]Mal by som jednu prosbu ohľadom farby písma, ak by bolo možné použiť čiernu namiesto sivej...nech si nemusíme tak namáhať zrak...Vrelá vďaka.[/quote] Ak by som pouzil ciernu farbu pre text, tak by to moc kontrastovalo na tom bielom podklade a tahalo by to oci. A to by si si ich este viac namahal. Neviem, ci sledujes forum na pocitaci alebo mobile, resp. tablete, ako uz spominal @Počtář skus sa pohrat s jasom a kontrastom, alebo ak sa ti zda pismo male tak v prehliadaci si stranku zvacsis pomocou klavesovej skratky CTRL++.

Na webe mi nevadí čítať články, a väčšina je to čierna na bielom podklade...
Čo tak skúsiť na pár dní nahodiť písmo v čiernej, porovná sa to a vyjadrili by sa k tomu ostatní, no a nastavilo by sa to ako by to chcelo "boľšenstvo"...


Na webe mi nevadí čítať články, a väčšina je to čierna na bielom podklade... Čo tak skúsiť na pár dní nahodiť písmo v čiernej, porovná sa to a vyjadrili by sa k tomu ostatní, no a nastavilo by sa to ako by to chcelo "boľšenstvo"...

Mozna by to chtelo dalsi rubriku "Nasi analytikove". Daval by se tam pak Ori, Boletus a dalsi.


Mozna by to chtelo dalsi rubriku "Nasi analytikove". Daval by se tam pak Ori, Boletus a dalsi.

"Nasi analytikove"

Zajímavá integrační funkce.


[quote="pid:6734, uid:68"]"Nasi analytikove"[/quote] Zajímavá integrační funkce.

Zajímavá integrační funkce

Tesi me, ze jsi si toho vsim smile


[quote="pid:6735, uid:240"]Zajímavá integrační funkce[/quote] Tesi me, ze jsi si toho vsim ;)

Mozna by to chtelo dalsi rubriku "Nasi analytikove"


vytvorena


[quote="pid:6734, uid:68"]Mozna by to chtelo dalsi rubriku "Nasi analytikove"[/quote] vytvorena

Čo tak skúsiť na pár dní nahodiť písmo v čiernej, porovná sa to a vyjadrili by sa k tomu ostatní, no a nastavilo by sa to ako by to chcelo "boľšenstvo"...


bohuzial toto nebudeme riesit demokraticky ;-)


  1. farby sa doladovali este pri testovani fora

  2. zmena sedej na ciernu neznamena, ze sa zmeni len jedna polozka v CSS subore, su na nu naviazane dalsie farby textov, resp. linkov ako napr. prechod mysou cez link a pod.

  3. a bohuzial z mojej vlastnej skusenosti mozem povedat, ze keby sa malo co i len 10 ludi dohodnut na farbach, tak sa nedohodnu


takze zaver: je mi luto ale farba sa menit nebude


[quote="pid:6708, uid:335"]Čo tak skúsiť na pár dní nahodiť písmo v čiernej, porovná sa to a vyjadrili by sa k tomu ostatní, no a nastavilo by sa to ako by to chcelo "boľšenstvo"...[/quote] bohuzial toto nebudeme riesit demokraticky ;-) 1. farby sa doladovali este pri testovani fora 1. zmena sedej na ciernu neznamena, ze sa zmeni len jedna polozka v CSS subore, su na nu naviazane dalsie farby textov, resp. linkov ako napr. prechod mysou cez link a pod. 1. a bohuzial z mojej vlastnej skusenosti mozem povedat, ze keby sa malo co i len 10 ludi dohodnut na farbach, tak sa nedohodnu takze zaver: je mi luto ale farba sa menit nebude

@Neo
Hlásím divné zkrácení předlouhého názvu tématu na úvodní stránce fóra.
Nastává u tohoto tématu. (kategorie “Zahraničná politika”)
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1083/si-ťin-pching-pokud-by-se-č%C3%ADna-stala-součást%C3%AD-sssr-ten-by-se-nerozpadl-a-rušt%C3%AD-liberálové-by-byli-př%C3%ADnosem-pro-společnost-na-všech-stavbách-sovětského-svazu/

@Neo Hlásím divné zkrácení předlouhého názvu tématu na úvodní stránce fóra. Nastává u tohoto tématu. (kategorie “Zahraničná politika”) https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1083/si-ťin-pching-pokud-by-se-č%C3%ADna-stala-součást%C3%AD-sssr-ten-by-se-nerozpadl-a-rušt%C3%AD-liberálové-by-byli-př%C3%ADnosem-pro-společnost-na-všech-stavbách-sovětského-svazu/
Upravené 20. 3. 2021 o 17:43

Postřehl jsem jednu věc, pokud kliknu na červené číslíčko viz screenshot, přenese mě to automaticky na první nově napsaný koment od poslední návštěvy. Přikládám screen.60562aedd91c8
A soukromé zprávy by byly fajn. Pokud to není složité.


Postřehl jsem jednu věc, pokud kliknu na červené číslíčko viz screenshot, přenese mě to automaticky na první nově napsaný koment od poslední návštěvy. Přikládám screen.![60562aedd91c8](serve/attachment&path=60562aedd91c8) A soukromé zprávy by byly fajn. Pokud to není složité.

A mám jeden pernamentní problém s přítelem Počtář, nikoliv osobní ale technický. Napíši zavináč Poč, ukáže se mi v nabídce, když kliknu nezmodrá. Když napíši odklep zavináč odklep Počtář nefunguje to vůbec, pokud napíši zavináč odklep Počtář funguje to stejně jako v prvním případě. Což mi znemožňuje osobě s nickem Počtář adresovat. U nikoho jiného mi to nedělá a vše funguje jak má. Děkuji.
Viz zde
@Počtář a nic

A mám jeden pernamentní problém s přítelem Počtář, nikoliv osobní ale technický. Napíši zavináč Poč, ukáže se mi v nabídce, když kliknu nezmodrá. Když napíši odklep zavináč odklep Počtář nefunguje to vůbec, pokud napíši zavináč odklep Počtář funguje to stejně jako v prvním případě. Což mi znemožňuje osobě s nickem Počtář adresovat. U nikoho jiného mi to nedělá a vše funguje jak má. Děkuji. Viz zde @Počtář a nic

Postřehl jsem jednu věc


to je ok, tak to ma fungovat


A soukromé zprávy by byly fajn. Pokud to není složité.


toto uz som pisal, ze sa daju urobit cez aplikaciu Freichat, ale momentalne som nemal moc casu sa tomu venovat, pretoze to chce aj nejaky cas na otestovanie, ale neboj myslim na to ;-)


[quote="pid:8014, uid:311"]Postřehl jsem jednu věc[/quote] to je ok, tak to ma fungovat [quote="pid:8014, uid:311"]A soukromé zprávy by byly fajn. Pokud to není složité.[/quote] toto uz som pisal, ze sa daju urobit cez aplikaciu Freichat, ale momentalne som nemal moc casu sa tomu venovat, pretoze to chce aj nejaky cas na otestovanie, ale neboj myslim na to ;-)

A mám jeden pernamentní problém s přítelem Počtář


toto je bohuzial problem, ktory sme neodchytili na zaciatku pri testovani, akonahle je pouzita diakritika alebo medzera v username, tak ten link tam neda, skusim sa na to opytat vyvojarov, ci by sa s tym nedalo nieco robit


[quote="pid:8015, uid:311"]A mám jeden pernamentní problém s přítelem Počtář[/quote] toto je bohuzial problem, ktory sme neodchytili na zaciatku pri testovani, akonahle je pouzita diakritika alebo medzera v username, tak ten link tam neda, skusim sa na to opytat vyvojarov, ci by sa s tym nedalo nieco robit

jen nápad UTF-8 versus ASCI?


kodovanie UTF8 je pouzite vo fore, to nie je problem, tam bude problem kdesi v tej JS funkcii, ale ako som uz povedal, necham to na vyvojarov, je to ich maslo na hlave ;-)


[quote="pid:8038, uid:311"]jen nápad UTF-8 versus ASCI?[/quote] kodovanie UTF8 je pouzite vo fore, to nie je problem, tam bude problem kdesi v tej JS funkcii, ale ako som uz povedal, necham to na vyvojarov, je to ich maslo na hlave ;-)

@ Neo nie v každej téme ma to hodí správne na príspevok ktorí chcem otvoriť, niekde sa to opravilo niekde nie a hodí ma na prvý príspevok v téme ako v tejto. Daj vedieť kam ti napísať názvy tém kam ma to hádže na začiatok


z notifikacii (zvoncek na hornej liste) by uz mali vsetky linky fungovat spravne, aj ked je vela stranok v teme


[quote="pid:4180, uid:85"]@ Neo nie v každej téme ma to hodí správne na príspevok ktorí chcem otvoriť, niekde sa to opravilo niekde nie a hodí ma na prvý príspevok v téme ako v tejto. Daj vedieť kam ti napísať názvy tém kam ma to hádže na začiatok[/quote] z notifikacii (zvoncek na hornej liste) by uz mali vsetky linky fungovat spravne, aj ked je vela stranok v teme

Je možné zmeniť nejak nick i v systéme? Ja som pôvodne chcel tento ale boli písalo mi málo znakov a ľudia ma teraz nevedia označiť ak si nepamätajú @Kyborg

tak či by to nešlo nejak zmeniť aspoň na Um__ alebo pod...?


Je možné zmeniť nejak nick i v systéme? Ja som pôvodne chcel tento ale boli písalo mi málo znakov a ľudia ma teraz nevedia označiť ak si nepamätajú @Kyborg tak či by to nešlo nejak zmeniť aspoň na Um__ alebo pod...?

ľudia ma teraz nevedia označiť

Když napíšu @ u m (bez mezer) tak mi to našeptáváním samo doplní @Kyborg .

[quote="pid:8780, uid:217"]ľudia ma teraz nevedia označiť[/quote] Když napíšu @ u m (bez mezer) tak mi to našeptáváním samo doplní @Kyborg .

z notifikacii (zvoncek na hornej liste) by uz mali vsetky linky fungovat spravne, aj ked je vela stranok v teme

Děkuji, to chybělo, hned se mi líp počítá...


[quote="pid:8778, uid:1"]z notifikacii (zvoncek na hornej liste) by uz mali vsetky linky fungovat spravne, aj ked je vela stranok v teme[/quote] Děkuji, to chybělo, hned se mi líp počítá...

V těchto dvou nových tématech nejdou přidávat příspěvky a zobrazují se jako by měla 0 zhlédnutí, což je nesmysl:


https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1182/n%C4%9Bmecko-propojilo-technologii-blockchainu-s-eurem-aneb-hrabat-dokud-m%C3%A1-euro-hodnotu
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1183/s%C3%BArne-potrebujem-poradi%C5%A5


Teď koukám, že moje téma už má jedno zhlédnutí, ale téma od camellia2019 má pořád 0.


V těchto dvou nových tématech nejdou přidávat příspěvky a zobrazují se jako by měla 0 zhlédnutí, což je nesmysl: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1182/n%C4%9Bmecko-propojilo-technologii-blockchainu-s-eurem-aneb-hrabat-dokud-m%C3%A1-euro-hodnotu https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1183/s%C3%BArne-potrebujem-poradi%C5%A5 Teď koukám, že moje téma už má jedno zhlédnutí, ale téma od camellia2019 má pořád 0.

Když napíšu @ u m (bez mezer) tak mi to našeptáváním samo doplní @Kyborg .

Vďaka, to som nevedel, tak potom nebudem otravovať smile


[quote="pid:8785, uid:240"]Když napíšu @ u m (bez mezer) tak mi to našeptáváním samo doplní @Kyborg .[/quote] Vďaka, to som nevedel, tak potom nebudem otravovať :D

Je možné zmeniť nejak nick i v systéme?


Mas nastaveny nick na Um, skus sa ale odhlasit a znova prihlasit, ci ti nebude hlasit nejaky error


[quote="pid:8780, uid:217"]Je možné zmeniť nejak nick i v systéme?[/quote] Mas nastaveny nick na Um, skus sa ale odhlasit a znova prihlasit, ci ti nebude hlasit nejaky error

Děkuji, to chybělo, hned se mi líp počítá...


no sklamem ta zas na chvilu :-( musel som to zas vratit spat, pretoze to sposobovalo problemy, ze sa temy tvarili ako uzamknute, takze vyvojari sa budu na to musiet pozriet lepsie ;-)


[quote="pid:8786, uid:240"]Děkuji, to chybělo, hned se mi líp počítá...[/quote] no sklamem ta zas na chvilu :-( musel som to zas vratit spat, pretoze to sposobovalo problemy, ze sa temy tvarili ako uzamknute, takze vyvojari sa budu na to musiet pozriet lepsie ;-)

Chcem sa spýtať, táto téma je uzamknutá? Nefunguje tam button odpovedi


uz by to malo ist


[quote="pid:8794, uid:217"]Chcem sa spýtať, táto téma je uzamknutá? Nefunguje tam button odpovedi[/quote] uz by to malo ist

V těchto dvou nových tématech nejdou přidávat příspěvky a zobrazují se jako by měla 0 zhlédnutí, což je nesmysl:


uz by to malo ist


[quote="pid:8790, uid:181"]V těchto dvou nových tématech nejdou přidávat příspěvky a zobrazují se jako by měla 0 zhlédnutí, což je nesmysl:[/quote] uz by to malo ist

ve Vrběticích byla zapojena ruská tajná služba

V této kauze se jako “Piráti2” aktivizoval nejen průhledný Milanizátor, ale i mnohem sofistikovanější “Jiří.”.
Viz zde
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1101/pjakin-skeptičtějš%C3%AD-prymula-odm%C3%ADtá-sputnik


Pro info: @Oracle_911 @Neo @Boletus

[quote="pid:11873, uid:307"]ve Vrběticích byla zapojena ruská tajná služba[/quote] V této kauze se jako “Piráti2” aktivizoval nejen průhledný Milanizátor, ale i mnohem sofistikovanější “Jiří.”. Viz zde https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1101/pjakin-skeptičtějš%C3%AD-prymula-odm%C3%ADtá-sputnik Pro info: @Oracle_911 @Neo @Boletus

@Neo
Myslím, že ban na Nick je u toho inteligenta nanic, banuj IP adresu, to ti ušetří práci do budoucna.

@Neo Myslím, že ban na Nick je u toho inteligenta nanic, banuj IP adresu, to ti ušetří práci do budoucna.
9.58k
293
59
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept