KSB a DVTR
Veličko zaregistroval na sebe značku VP SSSR

Já jsem Velickovi vděčný. Ve své míře chápání je schopen posoudit, jak je situace vážná. Tím co udělal, jak to udělal a "kde" to udělal naprosto jednoznačně vyjevil svoji pozici a řekl, s kým je (s jakou ideologii se spojuje). Lidsky mě to mrzí' ale aspoň je jasno. A je to jasné i lidem, kterým to chtěl sdělit.


Lidé instinktivně i intelektuálně chápou, že jde o vše a chtějí se vymezit.


Já jsem Velickovi vděčný. Ve své míře chápání je schopen posoudit, jak je situace vážná. Tím co udělal, jak to udělal a "kde" to udělal naprosto jednoznačně vyjevil svoji pozici a řekl, s kým je (s jakou ideologii se spojuje). Lidsky mě to mrzí' ale aspoň je jasno. A je to jasné i lidem, kterým to chtěl sdělit. Lidé instinktivně i intelektuálně chápou, že jde o vše a chtějí se vymezit.

Chadate se kvůli teorie která nemá nic společného z normálním životem a 99,99% lídy tu teorie nikdy nepoužívá.. Teď v válce v Ukrajině a vs chno co se děje, teorie KSB VP SSSR jsou jenom pohádky pro malé děti..


Chadate se kvůli teorie která nemá nic společného z normálním životem a 99,99% lídy tu teorie nikdy nepoužívá.. Teď v válce v Ukrajině a vs chno co se děje, teorie KSB VP SSSR jsou jenom pohádky pro malé děti..
Upravené 13. 4. 2022 o 06:43

Chadate se kvůli teorie která nemá nic společného z normálním životem a 99,99% lídy tu teorie nikdy nepoužívá.. Teď v válce v Ukrajině a vs chno co se děje, teorie KSB VP SSSR jsou jenom pohádky pro malé děti..


Jsem si říkal, že mi tu něco chybí a "prásk ho"


[quote="pid:67684, uid:747"]Chadate se kvůli teorie která nemá nic společného z normálním životem a 99,99% lídy tu teorie nikdy nepoužívá.. Teď v válce v Ukrajině a vs chno co se děje, teorie KSB VP SSSR jsou jenom pohádky pro malé děti..[/quote] Jsem si říkal, že mi tu něco chybí a "prásk ho"

Jsem si říkal, že mi tu něco chybí a "prásk ho"


Vzhledem k tomu, že odmítá KSB a je antisemita, tak je zjevně na chybném fóru. Přiznám se, že nechápu, o co přesně se tak usilovně snaží. Respektive chápu, ale nechápu metody.


[quote="pid:67687, uid:216"]Jsem si říkal, že mi tu něco chybí a "prásk ho"[/quote] Vzhledem k tomu, že odmítá KSB a je antisemita, tak je zjevně na chybném fóru. Přiznám se, že nechápu, o co přesně se tak usilovně snaží. Respektive chápu, ale nechápu metody.

o co přesně se tak usilovně snaží

V míře svého chápání pracuje pro sebe a svou rodinu smile


[quote="pid:67692, uid:685"]o co přesně se tak usilovně snaží[/quote] V míře svého chápání pracuje pro sebe a svou rodinu :)

krok Veličkom - registrácia bol spravený. To je objektívny fakt. Všetko ostatné sú subjektívne dohady, aj keď podložené hodnotením nejakých iných objektívnych faktov, avšak ich hodnotenie je zase len subjektívne.
Čo to prinesie v reáli, je otázne.
Ak jeho krok smeruje k bráneniu šírenia KSB vo svete západnej jurisdikcie, tak mystická odplata ho neminie. Ak jeho pohnútkou k registrácii bolo to, aby tomu predišiel, ak by sa tejto značky zmocnil niekto iný priamo zo Západu, tak sa ho mystická odplata netýka.
A čo z toho vyplýva pre nás? Posťahovať si všetko, čo sa dá, v elektronickej podobe a pokúpiť všetko, čo sa dá, v tlačenej knižnej verzii...


krok Veličkom - registrácia bol spravený. **To je objektívny fakt**. Všetko ostatné sú subjektívne dohady, aj keď podložené hodnotením nejakých iných objektívnych faktov, avšak ich hodnotenie je zase len subjektívne. Čo to prinesie v reáli, je otázne. Ak jeho krok smeruje k bráneniu šírenia KSB vo svete západnej jurisdikcie, tak mystická odplata ho neminie. Ak jeho pohnútkou k registrácii bolo to, aby tomu predišiel, ak by sa tejto značky zmocnil niekto iný priamo zo Západu, tak sa ho mystická odplata netýka. A čo z toho vyplýva pre nás? Posťahovať si všetko, čo sa dá, v elektronickej podobe a pokúpiť všetko, čo sa dá, v tlačenej knižnej verzii...

Veličko mi vždy trochu smrděl. S tím co nosí pod krkem na košili a typem kníru, vypadal spíš jak emerický kauboj, křivá ústa též o něčem vypovídají, je takový neharmonický. Na facebookové skupině Koncepcia spoločnej bezpečnosti kdysi řešili, že syn Jefimova vytvořil nějaké lekce nebo metodu výuky KSB či co, a dotyční tento materiál přebírali do ČR ale učili údajně zdarma a přitom oslovili Jefimova syna ke spolupráci, protože očekávali, že tento zahraniční vklad do povědomí lidí uvítají a on je místo toho obvinil z porušování autorských práv a nařídil jim, ať toho nechají, marně argumentovali tím, že jde přece hlavně o společnou věc a o celospolečenský účinek a že oni to dělají na tom našem pidiprostoru zadarmo, protože jim jde především o společnou věc. Byli důrazně vyzváni, ať toho nechají, že tyto kurzy nejsou zadarmo. Tak to vypadá, že mladý Jefimov a spol. si z KSB udělali byznys a vydělávají na nějakém typu školicích materiálů, tak možná i proto se to snaží urvat ta komunita pro sebe. Jejich smýšlení zjevně není úplně v souladu s tím, co je v úvodu knih VP SSSR napsáno.


Veličko mi vždy trochu smrděl. S tím co nosí pod krkem na košili a typem kníru, vypadal spíš jak emerický kauboj, křivá ústa též o něčem vypovídají, je takový neharmonický. Na facebookové skupině Koncepcia spoločnej bezpečnosti kdysi řešili, že syn Jefimova vytvořil nějaké lekce nebo metodu výuky KSB či co, a dotyční tento materiál přebírali do ČR ale učili údajně zdarma a přitom oslovili Jefimova syna ke spolupráci, protože očekávali, že tento zahraniční vklad do povědomí lidí uvítají a on je místo toho obvinil z porušování autorských práv a nařídil jim, ať toho nechají, marně argumentovali tím, že jde přece hlavně o společnou věc a o celospolečenský účinek a že oni to dělají na tom našem pidiprostoru zadarmo, protože jim jde především o společnou věc. Byli důrazně vyzváni, ať toho nechají, že tyto kurzy nejsou zadarmo. Tak to vypadá, že mladý Jefimov a spol. si z KSB udělali byznys a vydělávají na nějakém typu školicích materiálů, tak možná i proto se to snaží urvat ta komunita pro sebe. Jejich smýšlení zjevně není úplně v souladu s tím, co je v úvodu knih VP SSSR napsáno.

Oficiálny držiteľ značky upadol a značka začala strácať význam. Prevzal ju niekto iný, kto je schopný udržať jej význam svojou činnosťou (národ rozhodne, či úspešne). Pôvodný držiteľ nemá obsahovo čo ponúknuť, preto pristúpil k právnym krokom v zahraničí. Je to ukážka slabosti, nie sily.


Komu patrí KSB? Michailovi Veličkovi, alebo ruskému/slovanskému národu? Každý študent KSB by mal byť schopný uvidieť tento zásadný rozdiel. Hoax stratil rozlíšenie.


Oficiálny držiteľ značky upadol a značka začala strácať význam. Prevzal ju niekto iný, kto je schopný udržať jej význam svojou činnosťou (národ rozhodne, či úspešne). Pôvodný držiteľ nemá obsahovo čo ponúknuť, preto pristúpil k právnym krokom v zahraničí. Je to ukážka slabosti, nie sily. Komu patrí KSB? Michailovi Veličkovi, alebo ruskému/slovanskému národu? Každý študent KSB by mal byť schopný uvidieť tento zásadný rozdiel. Hoax stratil rozlíšenie.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 13. 4. 2022 o 11:27

Komu patrí KSB? Michailovi Veličkovi, alebo ruskému/slovanskému národu?

Podle mě patří všem lidem, aby měli možnost stát se Lidmi.


[quote="pid:67732, uid:623"]Komu patrí KSB? Michailovi Veličkovi, alebo ruskému/slovanskému národu?[/quote] Podle mě patří všem lidem, aby měli možnost stát se Lidmi.

Ale toto je pohled právě pohledem Biblické koncepce, která si osobuje právo vlastnit duševní poznatky, zatímco v koncepci KSB jsou tyto poznatky dostupné všem.


Je tu drobná nuancia. Môžeš prevziať a pokračovať, ale nesmieš používať rovnaké označenie. Valerij Piakin urobil chybu. Mohol sa nazvať Nový VP ZSSR. Každému by bolo jasné o čo ide a staval by na predchádzajúcej práci iných.


Michail Veličko je nasadený agent a Valerij Piakin propagandista na najvyššej úrovni. Preto robí v prvom rade propagandistické kroky, a až potom kroky riadiace. Principiálne oklamal ľudí, ktorí o KSB nič nevedia. Ale väčšina priaznivcov KSB ho pozná a vie ako to je. Takže v tom nevidím problém. Neurobil tento krok tajne, ale verejne a odôvodnil ho. Ten krok urobil z pozície propagandistu, nie analytika. Toto je potrebné chápať.


[quote="pid:67681, uid:312"]Ale toto je pohled právě pohledem Biblické koncepce, která si osobuje právo vlastnit duševní poznatky, zatímco v koncepci KSB jsou tyto poznatky dostupné všem.[/quote] Je tu drobná nuancia. Môžeš prevziať a pokračovať, ale nesmieš používať rovnaké označenie. Valerij Piakin urobil chybu. Mohol sa nazvať Nový VP ZSSR. Každému by bolo jasné o čo ide a staval by na predchádzajúcej práci iných. Michail Veličko je nasadený agent a Valerij Piakin propagandista na najvyššej úrovni. Preto robí v prvom rade propagandistické kroky, a až potom kroky riadiace. Principiálne oklamal ľudí, ktorí o KSB nič nevedia. Ale väčšina priaznivcov KSB ho pozná a vie ako to je. Takže v tom nevidím problém. Neurobil tento krok tajne, ale verejne a odôvodnil ho. Ten krok urobil z pozície propagandistu, nie analytika. Toto je potrebné chápať.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Byli důrazně vyzváni, ať toho nechají, že tyto kurzy nejsou zadarmo.


Potvrdenie mín v KSB príde môžno skôr, než som si myslel.


Podle mě patří všem lidem, aby měli možnost stát se Lidmi.


Patrí Človekom. Ľuďom ju požičiame, nech sa inšpirujú. Akou cestou pôjdu, je na nich.


[quote="pid:67723, uid:441"]Byli důrazně vyzváni, ať toho nechají, že tyto kurzy nejsou zadarmo.[/quote] Potvrdenie mín v KSB príde môžno skôr, než som si myslel. [quote="pid:67734, uid:826"]Podle mě patří všem lidem, aby měli možnost stát se Lidmi.[/quote] Patrí Človekom. Ľuďom ju požičiame, nech sa inšpirujú. Akou cestou pôjdu, je na nich.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Potvrdenie mín v KSB príde môžno skôr, než som si myslel.


Žádné miny (ve smyslu odklonu cesty člověka k Lidskosti) tam nejsou.


[quote="pid:67737, uid:623"]Potvrdenie mín v KSB príde môžno skôr, než som si myslel.[/quote] Žádné miny (ve smyslu odklonu cesty člověka k Lidskosti) tam nejsou.

A čo z toho vyplýva pre nás? Posťahovať si všetko, čo sa dá, v elektronickej podobe a pokúpiť všetko, čo sa dá, v tlačenej knižnej verzii...


Ma niekto stiahnute prace z leva-netu? Knihy mam ale je tam aj velke mnozstvo fragmentov z nedokoncenych knih a rozborov. Nedavno som chcel vytiahnut obrazok z levanetu a zistil som, ze galeria uz neexistuje... pre cloveka ktory nepozna teoriu povie jeden obrazok viac ako tisic slov cize Hox by sa mohol vyjadrit preco uz nie je. Ked tak citam Hoxove teorie, tak mozno ani stranka coskoro nebude, ved KSB je v rozpore z abrahamovskymi nabozenstvami a to je skandal.


[quote="pid:67710, uid:112"]A čo z toho vyplýva pre nás? Posťahovať si všetko, čo sa dá, v elektronickej podobe a pokúpiť všetko, čo sa dá, v tlačenej knižnej verzii...[/quote] Ma niekto stiahnute prace z leva-netu? Knihy mam ale je tam aj velke mnozstvo fragmentov z nedokoncenych knih a rozborov. Nedavno som chcel vytiahnut obrazok z levanetu a zistil som, ze galeria uz neexistuje... pre cloveka ktory nepozna teoriu povie jeden obrazok viac ako tisic slov cize Hox by sa mohol vyjadrit preco uz nie je. Ked tak citam Hoxove teorie, tak mozno ani stranka coskoro nebude, ved KSB je v rozpore z abrahamovskymi nabozenstvami a to je skandal.

Nedavno som chcel vytiahnut obrazok z levanetu a zistil som, ze galeria uz neexistuje...

Naštěstí se všechno dá dohledat na ruských webech. Tam ruce Čaroděje nedosáhnou.


[quote="pid:67743, uid:252"]Nedavno som chcel vytiahnut obrazok z levanetu a zistil som, ze galeria uz neexistuje...[/quote] Naštěstí se všechno dá dohledat na ruských webech. Tam ruce Čaroděje nedosáhnou.

oslovili Jefimova syna

Jedna babka povedala... mlady Jefimov spravil kurz ake ma u nas Palo Kovacik. Cerpaju z KSB ale investuju svoj cas a energie cize maju pravo si za to nieco vypytat - nikto z nich z toho nezbohatne a u nas by to nemal Pavol myslim ani na prezitie. Kto nechce, pre tych je tu otvorena baza KSB a ta da cloveku najviac. Makovy spravil prasarnu, ze sa ani neopytal ci moze prelozit Jefimov kurz z toho bol cely konflikt.


[quote="pid:67723, uid:441"]oslovili Jefimova syna[/quote] Jedna babka povedala... mlady Jefimov spravil kurz ake ma u nas Palo Kovacik. Cerpaju z KSB ale investuju svoj cas a energie cize maju pravo si za to nieco vypytat - nikto z nich z toho nezbohatne a u nas by to nemal Pavol myslim ani na prezitie. Kto nechce, pre tych je tu otvorena baza KSB a ta da cloveku najviac. Makovy spravil prasarnu, ze sa ani neopytal ci moze prelozit Jefimov kurz z toho bol cely konflikt.

Jsem si říkal, že mi tu něco chybí a "prásk ho"
podívejte se na co dneska česká, Slovenska společnost vypadá, 99% Lídy v prdeli, tleská sankcí, tleská co jde na porážku..Vub c někdo sleduje všechno todle, KSB atd .Prosím vás, lídy mají jinih starosti ..to co Veličkou udělat asi ví moc dobře proč..Pjakin poslední době už to všechno říká podle iluze a o nukleární úder na Ankaru a Polsko, stim je všechno posral.


[quote="pid:67687, uid:216"]Jsem si říkal, že mi tu něco chybí a "prásk ho"[/quote]podívejte se na co dneska česká, Slovenska společnost vypadá, 99% Lídy v prdeli, tleská sankcí, tleská co jde na porážku..Vub c někdo sleduje všechno todle, KSB atd .Prosím vás, lídy mají jinih starosti ..to co Veličkou udělat asi ví moc dobře proč..Pjakin poslední době už to všechno říká podle iluze a o nukleární úder na Ankaru a Polsko, stim je všechno posral.

Žádné miny (ve smyslu odklonu cesty člověka k Lidskosti) tam nejsou.


Sú. Nevidí ich iba dogmatik alebo primitív. Ktorý z nich si ty som už viackrát napísal. Nevyjadruj sa k veciam, ktorým nerozumieš.


Ked tak citam Hoxove teorie, tak mozno ani stranka coskoro nebude, ved KSB je v rozpore z abrahamovskymi nabozenstvami a to je skandal.


Vidím u teba posun k lepšiemu. Len tak ďalej. smile


[quote="pid:67742, uid:826"]Žádné miny (ve smyslu odklonu cesty člověka k Lidskosti) tam nejsou.[/quote] Sú. Nevidí ich iba dogmatik alebo primitív. Ktorý z nich si ty som už viackrát napísal. Nevyjadruj sa k veciam, ktorým nerozumieš. [quote="pid:67743, uid:252"]Ked tak citam Hoxove teorie, tak mozno ani stranka coskoro nebude, ved KSB je v rozpore z abrahamovskymi nabozenstvami a to je skandal.[/quote] Vidím u teba posun k lepšiemu. Len tak ďalej. ;)
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 13. 4. 2022 o 12:05

Pjakin poslední době už to všechno říká podle iluze a o nukleární úder na Ankaru a Polsko, stim je všechno posral.


Valerij Piakin je v prvom rade propagandista na najvyššej úrovni, až potom špičkový analytik. S týmto jeho vyjadrením môže súhlasiť iba magor, alebo nasadený agent TauRus. Ešte aj náboženského fanatika, vraha a teroristu Ramzana Kadyrova v tejto súvislosti niektorí obhajovali. Opakujem, iba úplný magor alebo škodca môže obhajovať takýto "preventívny úder". To je tak, keď niekto nevidí a nechápe míny založené v KSB a nekriticky preberá všetko len preto, že je to z Ruska a schvaľuje všetky kroky Ruskej federácie, aj keď sú zlé a objektívne problematické. Trochu nadhľadu by niektorým nezaškodilo.


[quote="pid:67746, uid:747"]Pjakin poslední době už to všechno říká podle iluze a o nukleární úder na Ankaru a Polsko, stim je všechno posral.[/quote] Valerij Piakin je v prvom rade propagandista na najvyššej úrovni, až potom špičkový analytik. S týmto jeho vyjadrením môže súhlasiť iba magor, alebo nasadený agent TauRus. Ešte aj náboženského fanatika, vraha a teroristu Ramzana Kadyrova v tejto súvislosti niektorí obhajovali. Opakujem, iba úplný magor alebo škodca môže obhajovať takýto "preventívny úder". To je tak, keď niekto nevidí a nechápe míny založené v KSB a nekriticky preberá všetko len preto, že je to z Ruska a schvaľuje všetky kroky Ruskej federácie, aj keď sú zlé a objektívne problematické. Trochu nadhľadu by niektorým nezaškodilo.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 13. 4. 2022 o 12:06

Sú. Nevidí ich iba dogmatik alebo primitív. Ktorý z nich si ty som už viackrát napísal. Nevyjadruj sa k veciam, ktorým nerozumieš.

Jasně jsem ti napsal, že s tvými primitivními a slaboduchými pokusy o manipulaci a dehonestaci názorových oponentů nebudu ztrácet čas. Nebudu se snižovat na tvou úroveň, nicméně, když už jsi s tím opět začal, pokládám za nezbytné to zmínit.
To, že nikdo nemůže v celém obraze chápat vše, je jasné každému soudnému člověku. Takže ty (a spousta dalších egocentrických exemplářů) buď rád, že jsi díky existenci KOB dostal šanci stát se člověkem a přestaň trolovat.


[quote="pid:67747, uid:623"]Sú. Nevidí ich iba dogmatik alebo primitív. Ktorý z nich si ty som už viackrát napísal. Nevyjadruj sa k veciam, ktorým nerozumieš.[/quote] Jasně jsem ti napsal, že s tvými primitivními a slaboduchými pokusy o manipulaci a dehonestaci názorových oponentů nebudu ztrácet čas. Nebudu se snižovat na tvou úroveň, nicméně, když už jsi s tím opět začal, pokládám za nezbytné to zmínit. To, že nikdo nemůže v celém obraze chápat vše, je jasné každému soudnému člověku. Takže ty (a spousta dalších egocentrických exemplářů) buď rád, že jsi díky existenci KOB dostal šanci stát se člověkem a přestaň trolovat.

to co Veličkou udělat asi ví moc dobře proč..


Ano to jistě ano, dost lidí o tom zde psalo proč.


úder na Ankaru a Polsko, stim je všechno posral.


O Polsku se nemluvilo v souvislosti s jaderným úderem (proč taky, je rozdíl mezi městem a letištěm).
Dal nevím přesně jestli rozumím, ale podělal by to u všech, pokud by měl antisemitisticke poznámky jako ty.


[quote="pid:67746, uid:747"]to co Veličkou udělat asi ví moc dobře proč..[/quote] Ano to jistě ano, dost lidí o tom zde psalo proč. [quote="pid:67746, uid:747"]úder na Ankaru a Polsko, stim je všechno posral.[/quote] O Polsku se nemluvilo v souvislosti s jaderným úderem (proč taky, je rozdíl mezi městem a letištěm). Dal nevím přesně jestli rozumím, ale podělal by to u všech, pokud by měl antisemitisticke poznámky jako ty.

Čo to prinesie v reáli, je otázne.


Nad tím taky uvažuju.


[quote="pid:67710, uid:112"]Čo to prinesie v reáli, je otázne.[/quote] Nad tím taky uvažuju.

oslovili Jefimova syna


P

Makovy spravil prasarnu, ze sa ani neopytal


Přesně, vždyť knihy z KSBPress také nejsou zadarmo, je s tím spoustu práce, plus cena vazby, sklad atd.


[quote="pid:67723, uid:441"]oslovili Jefimova syna[/quote] P [quote="pid:67745, uid:252"]Makovy spravil prasarnu, ze sa ani neopytal[/quote] Přesně, vždyť knihy z KSBPress také nejsou zadarmo, je s tím spoustu práce, plus cena vazby, sklad atd.

buď rád, že jsi díky existenci KOB dostal šanci stát se člověkem a přestaň trolovat.


Chlapče, si na tak nízkej úrovni, že je pre teba KSB spásou. Ako pre niektorých ľudí kresťanstvo. Nepáči sa ti, že poukazujem na nedostatky tvojho spásneho učenia. Je to pochopiteľné. Kresťania tiež nemajú radi, keď ich upozorňujem na zjavné nedostatky v ich viere.


Vzhledem k tomu, že odmítá KSB a je antisemita, tak je zjevně na chybném fóru.


pokud by měl antisemitisticke poznámky jako ty.


Čo s tým stále máš? Cítiš sa niečím osobne dotknutý?


[quote="pid:67751, uid:826"]buď rád, že jsi díky existenci KOB dostal šanci stát se člověkem a přestaň trolovat.[/quote] Chlapče, si na tak nízkej úrovni, že je pre teba KSB spásou. Ako pre niektorých ľudí kresťanstvo. Nepáči sa ti, že poukazujem na nedostatky tvojho spásneho učenia. Je to pochopiteľné. Kresťania tiež nemajú radi, keď ich upozorňujem na zjavné nedostatky v ich viere. [quote="pid:67692, uid:685"]Vzhledem k tomu, že odmítá KSB a je antisemita, tak je zjevně na chybném fóru.[/quote] [quote="pid:67754, uid:685"]pokud by měl antisemitisticke poznámky jako ty.[/quote] Čo s tým stále máš? Cítiš sa niečím osobne dotknutý?
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 13. 4. 2022 o 12:31

Už víme s kým máme tu čest.

Pokud je to ta samá osoba, ale jak jsem si všiml, tak o tom už se tady spekuluje delší dobu...


[quote="pid:67520, uid:312"]Už víme s kým máme tu čest.[/quote] Pokud je to ta samá osoba, ale jak jsem si všiml, tak o tom už se tady spekuluje delší dobu...

Ma niekto stiahnute prace z leva-netu

Něco se dá dohledat na uložto .


[quote="pid:67743, uid:252"]Ma niekto stiahnute prace z leva-netu[/quote] Něco se dá dohledat na uložto .

Něco se dá dohledat na uložto .
Ulozto ještě funguje? Měl jsem zato, že ho již zrušili.


[quote="pid:67764, uid:185"]Něco se dá dohledat na uložto .[/quote]Ulozto ještě funguje? Měl jsem zato, že ho již zrušili.

Je tu drobná nuancia. Môžeš prevziať a pokračovať, ale nesmieš používať rovnaké označenie.


Takže nemôžeš použiť meno Vnútorný prediktor súbornej socialne spravolivej rusy.


Zaujímavé. Keď si privlastní niekto slovo napríklad predpovedač. Tak zmeníme jazyk v celej kultúre aby predpovedač sa hovoril nejak ináč?


Ale no tak.


[quote="pid:67736, uid:623"]Je tu drobná nuancia. Môžeš prevziať a pokračovať, ale nesmieš používať rovnaké označenie.[/quote] Takže nemôžeš použiť meno Vnútorný prediktor súbornej socialne spravolivej rusy. Zaujímavé. Keď si privlastní niekto slovo napríklad predpovedač. Tak zmeníme jazyk v celej kultúre aby predpovedač sa hovoril nejak ináč? Ale no tak.

Něco se dá dohledat na uložto .


Momentálne najnovšie (ľavý stĺpec pod vyhľadávaním). Sú tam aj nejaké analytické práce.
Informační báze KSB 19 [Ulož.to]


Ulozto ještě funguje? Měl jsem zato, že ho již zrušili.


Majú dobrých právnikov, takže zatiaľ fungujú. Dávajú zadarmo dáta po predložení potvrdenia o génovej manipulácii, čím mesiace vyzývajú k značkovaniu. Dnes idú na vlne modro-žltých farbičiek. Sú skrátka veľmi uvedomelí, alebo sa tvária že sú na správnej strane, aby ich nezakázali. Prikláňam sa k prvej možnosti.


JP Sears – Jak správně podporovat „současnou věc” ala Ukrajina [Otevři svou mysl]


Takže nemôžeš použiť meno Vnútorný prediktor súbornej socialne spravolivej rusy.


  1. Význam je Vnútorný prediktor Zväzu sovietskych socialistických republík. Kto tvrdí niečo iné, skáče na lep manipulátorom a je jedno, že je to teraz "oficiálny" názov.
  2. Áno, nesmieš ho použiť, ak chceš byť fér. Už ho použil niekto iný a niekto iný je pod ním identifikovaný širšou verejnosťou. Ak nechceš byť fér, použiť ho môžeš. Osobne nemám problém s tým, že to Valerij Piakin urobil, pretože to urobil verejne a otvorene, ale urobiť to nemal.

Niečo vytvoríš, nadrieš sa na tom, dáš to ľuďom zadarmo a niekto ti to potom prevezme za protichodným účelom, pretože má lepší marketing? Asi by sa ti to nepáčilo. Na druhej strane je hlúpe dupať nožičkami a hľadať ochranu u pánička, keď je niekto lepší ako ty, nechce poškodiť danú vec, ale udržať ju pri živote, pretože pôvodný autor už o vec nemá záujem, alebo začal škodiť spoločnej veci. Sú dva férové prístupy:

  1. Zoberieš si verejne dostupnú vec a pod iným názvom na nej začneš stavať niečo vlastné.
  2. Zoberieš opustenú vec a pod rovnakým názvom budeš pokračovať v jej rozvoji. Valerij Piakin v tomto prípade chyboval.

[quote="pid:67764, uid:185"]Něco se dá dohledat na uložto .[/quote] Momentálne najnovšie (ľavý stĺpec pod vyhľadávaním). Sú tam aj nejaké analytické práce. **[Informační báze KSB 19](https://uloz.to/file/0ou3oNB59Eo2/informacni-baze-ksb-v19-zip)** [Ulož.to] [quote="pid:67765, uid:312"]Ulozto ještě funguje? Měl jsem zato, že ho již zrušili.[/quote] Majú dobrých právnikov, takže zatiaľ fungujú. Dávajú zadarmo dáta po predložení potvrdenia o génovej manipulácii, čím mesiace vyzývajú k značkovaniu. Dnes idú na vlne modro-žltých farbičiek. Sú skrátka veľmi uvedomelí, alebo sa tvária že sú na správnej strane, aby ich nezakázali. Prikláňam sa k prvej možnosti. [JP Sears – Jak správně podporovat „současnou věc” ala Ukrajina](https://otevrisvoumysl.cz/jp-sears-jak-spravne-podporovat-soucasnou-vec-ala-ukrajina/) [Otevři svou mysl] [quote="pid:67768, uid:202"]Takže nemôžeš použiť meno Vnútorný prediktor súbornej socialne spravolivej rusy.[/quote] 1. Význam je Vnútorný prediktor Zväzu sovietskych socialistických republík. Kto tvrdí niečo iné, skáče na lep manipulátorom a je jedno, že je to teraz "oficiálny" názov. 2. Áno, nesmieš ho použiť, ak chceš byť fér. Už ho použil niekto iný a niekto iný je pod ním identifikovaný širšou verejnosťou. Ak nechceš byť fér, použiť ho môžeš. Osobne nemám problém s tým, že to Valerij Piakin urobil, pretože to urobil verejne a otvorene, ale urobiť to nemal. Niečo vytvoríš, nadrieš sa na tom, dáš to ľuďom zadarmo a niekto ti to potom prevezme za protichodným účelom, pretože má lepší marketing? Asi by sa ti to nepáčilo. Na druhej strane je hlúpe dupať nožičkami a hľadať ochranu u pánička, keď je niekto lepší ako ty, nechce poškodiť danú vec, ale udržať ju pri živote, pretože pôvodný autor už o vec nemá záujem, alebo začal škodiť spoločnej veci. Sú dva férové prístupy: 1. Zoberieš si verejne dostupnú vec a pod iným názvom na nej začneš stavať niečo vlastné. 2. Zoberieš opustenú vec a pod rovnakým názvom budeš pokračovať v jej rozvoji. Valerij Piakin v tomto prípade chyboval.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 13. 4. 2022 o 13:38

Pjakin poslední době už to všechno říká podle iluze a o nukleární úder na Ankaru a Polsko, stim je všechno posral.

Nevím o tom, že by Pjakin mluvil o nukleárním úderu, mluvl o vybombardování letiště agresora a hl. města dalšího agresora Ankary po předchozím oznámení, že toto hodlají učinit


[quote="pid:67746, uid:747"]Pjakin poslední době už to všechno říká podle iluze a o nukleární úder na Ankaru a Polsko, stim je všechno posral.[/quote] Nevím o tom, že by Pjakin mluvil o nukleárním úderu, mluvl o vybombardování letiště agresora a hl. města dalšího agresora Ankary po předchozím oznámení, že toto hodlají učinit

Pjakin poslední době už to všechno říká podle iluze a o nukleární úder na Ankaru a Polsko, stim je všechno posral.

Nevím o tom, že by Pjakin mluvil o nukleárním úderu, mluvl o vybombardování letiště agresora a hl. města dalšího agresora Ankary po předchozím oznámení, že toto hodlají učinit


[quote="pid:67746, uid:747"]Pjakin poslední době už to všechno říká podle iluze a o nukleární úder na Ankaru a Polsko, stim je všechno posral.[/quote] Nevím o tom, že by Pjakin mluvil o nukleárním úderu, mluvl o vybombardování letiště agresora a hl. města dalšího agresora Ankary po předchozím oznámení, že toto hodlají učinit

nasadený agent TauRus.


Ogare, víš, co je horší, než obyčejný blbec? - iniciativní blbec.
Tomu totiž chybí nejen rozlišení, ale i míra.


Jinak, tleskám. Nasadil jsi zde opravdu vysokou laťku kultury vzájemné komunikace. Jen doufám, že moc následovníků mít nebudeš a zůstaneš zde ojedinelým exhybujícím exemplářem.
To by se ještě dalo přežít. Přesně podle přísloví:
"В большой семье не без урода"...


[quote="pid:67748, uid:623"]nasadený agent TauRus.[/quote] Ogare, víš, co je horší, než obyčejný blbec? - iniciativní blbec. Tomu totiž chybí nejen rozlišení, ale i míra. Jinak, tleskám. Nasadil jsi zde opravdu vysokou laťku kultury vzájemné komunikace. Jen doufám, že moc následovníků mít nebudeš a zůstaneš zde ojedinelým exhybujícím exemplářem. To by se ještě dalo přežít. Přesně podle přísloví: "В большой семье не без урода"...

Nevím o tom, že by Pjakin mluvil o nukleárním úderu,


Hovoril to isté čo hovorí obranná doktrína ruska.


Takže áno, jadrové zbrane budu použité ako konečné riešenie pre druh homo sapiens.


"načo bude existovať svet keď nebude existovať na ňom rusko"


[quote="pid:67797, uid:441"]Nevím o tom, že by Pjakin mluvil o nukleárním úderu,[/quote] Hovoril to isté čo hovorí obranná doktrína ruska. Takže áno, jadrové zbrane budu použité ako konečné riešenie pre druh homo sapiens. "načo bude existovať svet keď nebude existovať na ňom rusko"

Nevím o tom, že by Pjakin mluvil o nukleárním úderu,

Ježiš, no to ano, ale ne v souvislosti s bombardováním polského letiště a Ankary


[quote="pid:67797, uid:441"]Nevím o tom, že by Pjakin mluvil o nukleárním úderu,[/quote] Ježiš, no to ano, ale ne v souvislosti s bombardováním polského letiště a Ankary

Nevím o tom, že by Pjakin mluvil o nukleárním úderu,

Ježiš, no to ano, ale ne v souvislosti s bombardováním polského letiště a Ankary
Hovoril to isté čo hovorí obranná doktrína ruska.

Ježiš, no to ano, ale ne v souvislosti s bombardováním polského letiště a Ankary


[quote="pid:67797, uid:441"]Nevím o tom, že by Pjakin mluvil o nukleárním úderu,[/quote] Ježiš, no to ano, ale ne v souvislosti s bombardováním polského letiště a Ankary [quote="pid:67820, uid:202"]Hovoril to isté čo hovorí obranná doktrína ruska.[/quote] Ježiš, no to ano, ale ne v souvislosti s bombardováním polského letiště a Ankary

Ak jeho krok smeruje k bráneniu šírenia KSB vo svete západnej jurisdikcie, tak mystická odplata ho neminie. Ak jeho pohnútkou k registrácii bolo to, aby tomu predišiel, ak by sa tejto značky zmocnil niekto iný priamo zo Západu, tak sa ho mystická odplata netýka.


Trefa do čierneho...


[quote="pid:67710, uid:112"]Ak jeho krok smeruje k bráneniu šírenia KSB vo svete západnej jurisdikcie, tak mystická odplata ho neminie. Ak jeho pohnútkou k registrácii bolo to, aby tomu predišiel, ak by sa tejto značky zmocnil niekto iný priamo zo Západu, tak sa ho mystická odplata netýka.[/quote] Trefa do čierneho...

Moderátor

Ja teda neviem, či si niekto myslel, že keď Zaznobin, Veličko a ďalší zomrú, tak už nikto nebude mať morálne právo písať pod značkou VP ZSSR?! To je predsa blbosť. KSB je metodologický systém, nie dogmatický a preto sa potrebuje vyvíjať, reagovať na dobu, a je úplne prirodzené, že v tejto práci musia pokračovať noví autori a približovať KSB novým generáciám presne podľa potrieb danej doby.


Práce VP ZSSR neboli nikým zaregistrované na kopyrajt, boli dedišstvom ruskej kultúry. Ktokoľvek konceptuálne gramotný, najmä v rusku ale teoreticky aj v zahraničí mohol nadviazať a pokračovať písať pod touto značkou.


Samozrejme, že sa môže stať, že sa nájdu aj takí, ktorí by túto značku dehonestovali... Takéto tendencie sa v konceptuálnom hnutí vyskytujú... Aj v československu aj v rusku sa nájdu všelijakí podivíni, ale to treba nechať vyhniť, to sa zdegraduje samé... Ale kvalita sa predáva sama... To, čo je dobré nepotrebuje ani reklamu, bude priťahovať ľudí svojou funkčnosťou a múdrosťou... Takto by sa zachovala kontinuita VP ZSSR do budúcna. A prístup by do nej mali všetci talentovaní... Nie len tí, ktorých pevná štruktúra hierarchov zvolí a dovolí im písať.


Ja teda neviem, či si niekto myslel, že keď Zaznobin, Veličko a ďalší zomrú, tak už nikto nebude mať morálne právo písať pod značkou VP ZSSR?! To je predsa blbosť. KSB je metodologický systém, nie dogmatický a preto sa potrebuje vyvíjať, reagovať na dobu, a je úplne prirodzené, že v tejto práci musia pokračovať noví autori a približovať KSB novým generáciám presne podľa potrieb danej doby. Práce VP ZSSR neboli nikým zaregistrované na kopyrajt, boli dedišstvom ruskej kultúry. Ktokoľvek konceptuálne gramotný, najmä v rusku ale teoreticky aj v zahraničí mohol nadviazať a pokračovať písať pod touto značkou. Samozrejme, že sa môže stať, že sa nájdu aj takí, ktorí by túto značku dehonestovali... Takéto tendencie sa v konceptuálnom hnutí vyskytujú... Aj v československu aj v rusku sa nájdu všelijakí podivíni, ale to treba nechať vyhniť, to sa zdegraduje samé... Ale kvalita sa predáva sama... To, čo je dobré nepotrebuje ani reklamu, bude priťahovať ľudí svojou funkčnosťou a múdrosťou... Takto by sa zachovala kontinuita VP ZSSR do budúcna. A prístup by do nej mali všetci talentovaní... Nie len tí, ktorých pevná štruktúra hierarchov zvolí a dovolí im písať.

Ja krok Pjakina s vydaním kníh pod značkou VP ZSSR vidím tak, že to mal veľmi dobre premyslené a bol to jeden zo série krokov, aby zviditeľnil Velička ako škodnú. Toto bol primárny účel. Zatiaľ sa mu to aj darí.


Ja krok Pjakina s vydaním kníh pod značkou VP ZSSR vidím tak, že to mal veľmi dobre premyslené a bol to jeden zo série krokov, aby zviditeľnil Velička ako škodnú. Toto bol primárny účel. Zatiaľ sa mu to aj darí.

Chlapče, si na tak nízkej úrovni, že je pre teba KSB spásou. Ako pre niektorých ľudí kresťanstvo. Nepáči sa ti, že poukazujem na nedostatky tvojho spásneho učenia. Je to pochopiteľné. Kresťania tiež nemajú radi, keď ich upozorňujem na zjavné nedostatky v ich viere.

Jak už jsem ti psal v soukromé zprávě, na tvé prázdné, přiblblé židotlachy nemám čas ani náladu. I když jsem se zařekl, že na tu tvou vatu nebudu reagovat, na útok reagovat musím.
Místo poučování křesťanů by jsi mohl zajít do mešity a tam je obšťasnit svou genialitou. V tvém případě by pořádná nakládačka byla zcela jistě mnohem efektivnější, než KOB, neboť házet perly sviním je marné.


[quote="pid:67758, uid:623"]Chlapče, si na tak nízkej úrovni, že je pre teba KSB spásou. Ako pre niektorých ľudí kresťanstvo. Nepáči sa ti, že poukazujem na nedostatky tvojho spásneho učenia. Je to pochopiteľné. Kresťania tiež nemajú radi, keď ich upozorňujem na zjavné nedostatky v ich viere.[/quote] Jak už jsem ti psal v soukromé zprávě, na tvé prázdné, přiblblé židotlachy nemám čas ani náladu. I když jsem se zařekl, že na tu tvou vatu nebudu reagovat, na útok reagovat musím. Místo poučování křesťanů by jsi mohl zajít do mešity a tam je obšťasnit svou genialitou. V tvém případě by pořádná nakládačka byla zcela jistě mnohem efektivnější, než KOB, neboť házet perly sviním je marné.

Zdravia všetkým.
Rieši sa tu Veličko a jeho registrácia značky VP CCCP. Skutočná otázka znie ako bude registrovaná značka fungovať a nie kto ju zaregistroval. Varovanie pred zneužitím informácií k osobnému obohatenie či ovládnutí iných je v každej knihe práci či publikácií. To už vyššie v diskusii napísal popolvar. Pjakin, Veličko, Petrov, Zanobin, Sidorov a mnoho ďalších tu nie sú aby presadili vlastný pohľad na svet. Sú tu aby sa každý kto je ochotný učiť sa pochopiť čo a prečo sa okolo nás deje, následne aby každý kto sa naučil porozumieť mohol zasiahnuť do procesu tak aby z toho mal prospech čo najväčší počet ľudí zapojených do procesu. Ak sa objaví skupinka ktorá si začne uzurpoval pravo určiť čo je pravda a čo nie tak trest bude nemilosrdný a hlavne rýchly, dnes sa Božie Mlyny otáčajú podstne rýchlejšie. Akcia Velička s registráciou v Londýne môže byť akcia zameraná na získanie času, je možné že sa tým zabránilo inej registrácií, nejakého ruského zbohatlika ktorý vidí jediné šťastie v lízaní topánok pána ktorý ho kope do zubov.
S pozdravom Peter.


Zdravia všetkým. Rieši sa tu Veličko a jeho registrácia značky VP CCCP. Skutočná otázka znie ako bude registrovaná značka fungovať a nie kto ju zaregistroval. Varovanie pred zneužitím informácií k osobnému obohatenie či ovládnutí iných je v každej knihe práci či publikácií. To už vyššie v diskusii napísal popolvar. Pjakin, Veličko, Petrov, Zanobin, Sidorov a mnoho ďalších tu nie sú aby presadili vlastný pohľad na svet. Sú tu aby sa každý kto je ochotný učiť sa pochopiť čo a prečo sa okolo nás deje, následne aby každý kto sa naučil porozumieť mohol zasiahnuť do procesu tak aby z toho mal prospech čo najväčší počet ľudí zapojených do procesu. Ak sa objaví skupinka ktorá si začne uzurpoval pravo určiť čo je pravda a čo nie tak trest bude nemilosrdný a hlavne rýchly, dnes sa Božie Mlyny otáčajú podstne rýchlejšie. Akcia Velička s registráciou v Londýne môže byť akcia zameraná na získanie času, je možné že sa tým zabránilo inej registrácií, nejakého ruského zbohatlika ktorý vidí jediné šťastie v lízaní topánok pána ktorý ho kope do zubov. S pozdravom Peter.
Upravené 14. 4. 2022 o 14:08

Precítal som si časť diskusie Nie celú, podľa mna je to strata času.


Dôvod?


VP SSSR egregorialnym hovorcom bol pán Zaznobin. Ten je mŕtvy. No egregor je tu.


  1. sú vytvorené knihy
  2. sú vytvorené zápisky
  3. sú vytvorené videá
  4. sú vytvorené algoritmy na pochopenie vnimania sveta mozaikou.
  5. sú zdarma rozosiate do sveta pomocou komunitného rozosievania.

Videl som, že pán Jefimov má kurzy, ktore sú platené. Pan Pjakin dáva knihy zdarma v elektronickej forme. Pan Velicko tiez nemá nic platené, no mám pocit, a to je len môj pocit, že pôjde o nieco podobné ako pán Jefimov. Ale mozno sa mylim.

No čo Vám chýba? Co ešte chcete? V tejto komunite sú fantastickí ľuďia, ktorí stráviki tisice hodín prekladmi. Su tu ľudia, ktorí straviki stovky hodín robenim videí a/alebo ich prekladmi či dabingom.Ten egregor žije a pomáha nám.

Prečo sa hádať o niecom, čo máme na stole, ako hotove jedlo? Buďte vďační, že máte tieto informacie a algoritmy a diskusie o tom, kto je aky a prečo a začo su potom zbytočné.

Málokto z Vás si všimol možnosti ozvucené na Oracle blogu, ako sa dostat z marazmu. Miesto odkrvavovania sa na zabomyšich vojnach:

  • kandidujte do samospráv
  • pište blogy (a som vďačny kazdému autorovi, ktorý píše a vidime v sekcii nasi analytici, ze ich pribuda)
  • organizujte male komunity sebestačnosti s bartrovym obchodom (ja tebe vajcia, ty mne zeleninu)
  • saďte a chovajte a informujte o tom
  • zakladajte domškoly a škôlky, ci družiny
  • venujte sa sportu mládeže
  • vysvetľujte im taktiku a strategiu a vstepujte algoritmy ksb cez tieto aktivity
  • budujte lepší svet na zaklade globálnych principov lokálne tam, kde žijete

A hlavne davajte sebe, svojim blizkym a potom čim dalej tym širsiemu okoliu veľa lásky. Nie toto, co sa tu bijete a kopete do seba.


Budte zdraví a vsetko najlepšie


Jox


Precítal som si časť diskusie Nie celú, podľa mna je to strata času. Dôvod? VP SSSR egregorialnym hovorcom bol pán Zaznobin. Ten je mŕtvy. No egregor je tu. 1. sú vytvorené knihy 2. sú vytvorené zápisky 3. sú vytvorené videá 4. sú vytvorené algoritmy na pochopenie vnimania sveta mozaikou. 5. sú zdarma rozosiate do sveta pomocou komunitného rozosievania. Videl som, že pán Jefimov má kurzy, ktore sú platené. Pan Pjakin dáva knihy zdarma v elektronickej forme. Pan Velicko tiez nemá nic platené, no mám pocit, a to je len môj pocit, že pôjde o nieco podobné ako pán Jefimov. Ale mozno sa mylim. No čo Vám chýba? Co ešte chcete? V tejto komunite sú fantastickí ľuďia, ktorí stráviki tisice hodín prekladmi. Su tu ľudia, ktorí straviki stovky hodín robenim videí a/alebo ich prekladmi či dabingom. Ten egregor žije a pomáha nám. Prečo sa hádať o niecom, čo máme na stole, ako hotove jedlo? Buďte vďační, že máte tieto informacie a algoritmy a diskusie o tom, kto je aky a prečo a začo su potom zbytočné. Málokto z Vás si všimol možnosti ozvucené na Oracle blogu, ako sa dostat z marazmu. Miesto odkrvavovania sa na zabomyšich vojnach: - kandidujte do samospráv - pište blogy (a som vďačny kazdému autorovi, ktorý píše a vidime v sekcii nasi analytici, ze ich pribuda) - organizujte male komunity sebestačnosti s bartrovym obchodom (ja tebe vajcia, ty mne zeleninu) - saďte a chovajte a informujte o tom - zakladajte domškoly a škôlky, ci družiny - venujte sa sportu mládeže - vysvetľujte im taktiku a strategiu a vstepujte algoritmy ksb cez tieto aktivity - budujte lepší svet na zaklade globálnych principov lokálne tam, kde žijete A hlavne davajte sebe, svojim blizkym a potom čim dalej tym širsiemu okoliu veľa lásky. Nie toto, co sa tu bijete a kopete do seba. Budte zdraví a vsetko najlepšie Jox

Místo poučování křesťanů by jsi mohl zajít do mešity a tam je obšťasnit svou genialitou. V tvém případě by pořádná nakládačka byla zcela jistě mnohem efektivnější, než KOB, neboť házet perly sviním je marné.


Rovnako ako oni, ani ty neznesieš iný názor, aj keď je pravdivý. Dokonca ťa vytáča tak, že jeho nositeľovi praješ nakladačku. Krásne si ukázal, čo si zač. Bravo. Len si potvrdil, čo som o tebe aj o nich písal. Ďakujem.


[quote="pid:67868, uid:826"]Místo poučování křesťanů by jsi mohl zajít do mešity a tam je obšťasnit svou genialitou. V tvém případě by pořádná nakládačka byla zcela jistě mnohem efektivnější, než KOB, neboť házet perly sviním je marné.[/quote] Rovnako ako oni, ani ty neznesieš iný názor, aj keď je pravdivý. Dokonca ťa vytáča tak, že jeho nositeľovi praješ nakladačku. Krásne si ukázal, čo si zač. Bravo. Len si potvrdil, čo som o tebe aj o nich písal. Ďakujem.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 14. 4. 2022 o 12:05

@jox13, ak je tam škodca (a on tam je), ktorý zámerne škodí, treba na neho upozorniť. Odhalil som ho už dávno a veľa z vás ma za to kritizovalo. Teraz ho napriamo označil už aj Valerij Piakin (pre časť miestneho davu autorita). Tým nasadeným a egregoriálne posadnutým škodcom je Michail Veličko. Na to je nutné upozornovať. Inak súhlasím s tým, čo si napísal.

@jox13, ak je tam škodca (a on tam je), ktorý zámerne škodí, treba na neho upozorniť. Odhalil som ho už dávno a veľa z vás ma za to kritizovalo. Teraz ho napriamo označil už aj Valerij Piakin (pre časť miestneho davu autorita). Tým nasadeným a egregoriálne posadnutým škodcom je Michail Veličko. Na to je nutné upozornovať. Inak súhlasím s tým, čo si napísal.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 14. 4. 2022 o 12:08

Rovnako ako oni, ani ty neznesieš iný názor, aj keď je pravdivý. Dokonca ťa vytáča tak, že jeho nositeľovi praješ nakladačku. Krásne si ukázal, čo si zač. Bravo. Len si potvrdil, čo som o tebe aj o nich písal. Ďakujem.

Nic jiného, než prázdné židoplky a dětinské repliky od tebe nelze čekat. Ale i osoba nepříčetná má právo na svůj názor. Jen doufám, že ty tvé nacistické (rádoby)panslovanské žvásty jsou jen prostředkem tvého rozesíracího působení zde a víru v ně jen předstíráš. Kam vede fanatismus se můžeš podívat na videích s těmi potetovanými hrdiny, které Rusové zajali.


[quote="pid:67935, uid:623"]Rovnako ako oni, ani ty neznesieš iný názor, aj keď je pravdivý. Dokonca ťa vytáča tak, že jeho nositeľovi praješ nakladačku. Krásne si ukázal, čo si zač. Bravo. Len si potvrdil, čo som o tebe aj o nich písal. Ďakujem.[/quote] Nic jiného, než prázdné židoplky a dětinské repliky od tebe nelze čekat. Ale i osoba nepříčetná má právo na svůj názor. Jen doufám, že ty tvé nacistické (rádoby)panslovanské žvásty jsou jen prostředkem tvého rozesíracího působení zde a víru v ně jen předstíráš. Kam vede fanatismus se můžeš podívat na videích s těmi potetovanými hrdiny, které Rusové zajali.

Téma začalo zajímavou informací do mozaiky a spadlo do běsnění fanatika a onanie trolů . Až to konečně pochopíte , že nemá smysl číst žvásty , natož na ně reagovat , tak to se Nám všem uleví . A pokud tento jednoduchý postup stále mnozí nejsou sto pochopit , tak doporučuji před započetím čtení žvástů , důkladně se profackovat . Po čase tak vznikne návyk , umožňující nebýt objektem cizího řízení .


Téma začalo zajímavou informací do mozaiky a spadlo do běsnění fanatika a onanie trolů . Až to konečně pochopíte , že nemá smysl číst žvásty , natož na ně reagovat , tak to se Nám všem uleví . A pokud tento jednoduchý postup stále mnozí nejsou sto pochopit , tak doporučuji před započetím čtení žvástů , důkladně se profackovat . Po čase tak vznikne návyk , umožňující nebýt objektem cizího řízení .

Až to konečně pochopíte , že nemá smysl číst žvásty , natož na ně reagovat , tak to se Nám všem uleví .

100% súhlas.Vrelá vďaka za tento komentár.


[quote="pid:68039, uid:185"]Až to konečně pochopíte , že nemá smysl číst žvásty , natož na ně reagovat , tak to se Nám všem uleví .[/quote] 100% súhlas.Vrelá vďaka za tento komentár.

Nič sa nedeje náhodne a všetko má svoj význam a zmysel.

12
4.9k
119
38
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept