Egregoriálno-matričné riadenie
Krvavá Madla se už smaží v pekle.

Ve věku 84 let zemřela bývalá americká ministryně zahraničí s československými kořeny Madeleine Albrightová. Informovala o tom na její rodina.


https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/zemrela-madeleine-albrightova-40391470


Ve věku 84 let zemřela bývalá americká ministryně zahraničí s československými kořeny Madeleine Albrightová. Informovala o tom na její rodina. https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/zemrela-madeleine-albrightova-40391470
Upravené 23. 3. 2022 o 20:08

Přesně ! Další super zpráva.


Přesně ! Další super zpráva.

Jarek

Ve věku 84 let zemřela bývalá americká ministryně zahraničí s československými kořeny Madeleine Albrightová. Informovala o tom na její rodina
Asi si vyslechla toho dnešního Slováka a trefil ji z toho šlak.


[quote="pid:64941, uid:372"]Ve věku 84 let zemřela bývalá americká ministryně zahraničí s československými kořeny Madeleine Albrightová. Informovala o tom na její rodina[/quote]Asi si vyslechla toho dnešního Slováka a trefil ji z toho šlak.

to je pre nu vykupenie. daleko horsi trest by pre nu bol, aby musela hladiet na suverenizaciu Ruska.


to je pre nu vykupenie. daleko horsi trest by pre nu bol, aby musela hladiet na suverenizaciu Ruska.

Asi si vyslechla toho dnešního Slováka a trefil ji z toho šlak.


Co máš na mysli? smile


Mimochodem, já se nikdy neraduju ze smrti jakéhokoli člověka, ale ona nebyla člověk. Byl to démon.


A možná škoda, že se nedožije tribunálu, a to včetně rituálních vražd dětí se svou kumpánkou Hitlary.


[quote="pid:64943, uid:312"]Asi si vyslechla toho dnešního Slováka a trefil ji z toho šlak.[/quote] Co máš na mysli? :) Mimochodem, já se nikdy neraduju ze smrti jakéhokoli člověka, ale ona nebyla člověk. Byl to démon. A možná škoda, že se nedožije tribunálu, a to včetně rituálních vražd dětí se svou kumpánkou Hitlary.

Jsem zvědavý, kolik peněz si s sebou na onen svět vzala ta nenasytná hamižníce. Ať jí tam soudí její oběti.


Jsem zvědavý, kolik peněz si s sebou na onen svět vzala ta nenasytná hamižníce. Ať jí tam soudí její oběti.
Upravené 23. 3. 2022 o 20:05

Až mě napadá, že to patří spíše do kategorie egregoriálně-matriční řízení.


Až mě napadá, že to patří spíše do kategorie egregoriálně-matriční řízení.

Mluví tam o ní
Robo Bačinský - veterán z Kosova. Nenatáča kvantá videí. Raz za čas. Používa hrubé výrazy. Vedel by to podľa mňa aj bez nich, ale robí to úmyselne. Nemyslím si, že je hlupák, len hovorí jazykom, dnešnej spoločnosti. To nie, že by som bol zástancom vulgarizmov, nuž ale prznenie všetkého a všedovoľovanie nám prinieslo aj takéto prznenie jazyka už hádam v každej spol. sfére a dav takejto reči lepšie rozumie.


[quote="pid:64950, uid:312"]Mluví tam o ní[/quote]Robo Bačinský - veterán z Kosova. Nenatáča kvantá videí. Raz za čas. Používa hrubé výrazy. Vedel by to podľa mňa aj bez nich, ale robí to úmyselne. Nemyslím si, že je hlupák, len hovorí jazykom, dnešnej spoločnosti. To nie, že by som bol zástancom vulgarizmov, nuž ale prznenie všetkého a všedovoľovanie nám prinieslo aj takéto prznenie jazyka už hádam v každej spol. sfére a dav takejto reči lepšie rozumie.

Můj šťastný den!!!
Zítra by ji mohl následovat Soros.


[quote="pid:64949, uid:70"]Můj šťastný den!!![/quote]Zítra by ji mohl následovat Soros.

robí to úmyselne

Ví, co dělá. Nevěřila jsem svým uším, když mezi vulgaritami naprosto nenuceně pronesl "no ľaľa". To jsem naposledy slyšela někde u J. G. Tajovského.


[quote="pid:64958, uid:83"]robí to úmyselne[/quote] Ví, co dělá. Nevěřila jsem svým uším, když mezi vulgaritami naprosto nenuceně pronesl "no ľaľa". To jsem naposledy slyšela někde u J. G. Tajovského.

Ve věku 84 let zemřela bývalá americká ministryně zahraničí s československými kořeny Madeleine Albrightová. Informovala o tom na její rodina.


To jak HNR pracuje s úpadkem duše (nutně občas vnikajícím při existenci svobodné vůle) nechám v tuto chvíli úplně stranou (s důvěrou, že vše se děje nejlepším možným způsobem).


Nicméně egregor na ní napojený může být tím to dočasně oslaben, což by mohlo při správném úsilí vést ke zlepšení kvality života všech. Proto bojujme tam kde stojíme a zlepšujme kvalitu svého života.


[quote="pid:64941, uid:372"]Ve věku 84 let zemřela bývalá americká ministryně zahraničí s československými kořeny Madeleine Albrightová. Informovala o tom na její rodina.[/quote] To jak HNR pracuje s úpadkem duše (nutně občas vnikajícím při existenci svobodné vůle) nechám v tuto chvíli úplně stranou (s důvěrou, že vše se děje nejlepším možným způsobem). Nicméně egregor na ní napojený může být tím to dočasně oslaben, což by mohlo při správném úsilí vést ke zlepšení kvality života všech. Proto bojujme tam kde stojíme a zlepšujme kvalitu svého života.
Upravené 23. 3. 2022 o 21:33

V pekle je posvícení . A v diskusích bouchá šampáňo .


V pekle je posvícení . A v diskusích bouchá šampáňo .

Jsem zvědavý, kolik peněz si s sebou na onen svět vzala ta nenasytná hamižníce.

Moc jí tam platný nebudou, ale čerti alespoň budou mít čím přikládat pod kotel. A je jenom otázka času, až $ papírky budou mít stejnou funkci i tady na Zemi.


[quote="pid:64947, uid:158"]Jsem zvědavý, kolik peněz si s sebou na onen svět vzala ta nenasytná hamižníce.[/quote] Moc jí tam platný nebudou, ale čerti alespoň budou mít čím přikládat pod kotel. A je jenom otázka času, až $ papírky budou mít stejnou funkci i tady na Zemi.

Tak to je mi jí líto. Přál bych jí aby žila do 120 a dopadlo na ni co přichází. Takhle půjde do pekla bez možnosti očištění.


Tak to je mi jí líto. Přál bych jí aby žila do 120 a dopadlo na ni co přichází. Takhle půjde do pekla bez možnosti očištění.

Zítra by ji mohl následovat Soros
Mohl :-) ale pro mně je to aspoň potěšeni že je to den před výročí začátku bombardování 24.03.1999


[quote="pid:64960, uid:312"]Zítra by ji mohl následovat Soros[/quote]Mohl :-) ale pro mně je to aspoň potěšeni že je to den před výročí začátku bombardování 24.03.1999

vcera si kamaradka ze srbska davala na FB.
(btw: pekarova mela k tomu prispevek na svem profilu a bylo zajimave cist reakce)


623c21e20a0e7


vcera si kamaradka ze srbska davala na FB. (btw: pekarova mela k tomu prispevek na svem profilu a bylo zajimave cist reakce) ![623c21e20a0e7](serve/attachment&path=623c21e20a0e7)

Taká bohumilá osôbka to bola, že pri článkoch o nech štandardne zakázaná diskusia. To vypovedá viac, ako tisíc slov.


Taká bohumilá osôbka to bola, že pri článkoch o nech štandardne zakázaná diskusia. To vypovedá viac, ako tisíc slov.

Moderátor

Tady zjišťuji, že balkanská řezníce chcípla skoro na den výročí bombardování Jugoslavie - 24.03.1999
Takové "náhody" se nedějí.


Projekce na velvyslanectví USA v Moskvě
https://vk.com/video-177565509_456242582


A ještě jedna vzpomínka na tuto čarodejníci:



Tady zjišťuji, že balkanská řezníce chcípla skoro na den výročí bombardování Jugoslavie - 24.03.1999 Takové "náhody" se nedějí. Projekce na velvyslanectví USA v Moskvě https://vk.com/video-177565509_456242582 A ještě jedna vzpomínka na tuto čarodejníci: - Slyšeli jsme, že na sankce proti Iráku zahynulo přes půl milionů děti, více než v Hirošimě. Příjde vám to omluvitelné? - Myslíme si, že ano. https://vk.com/video-177565509_456242576

Ještě jedna vzpomínka na mrchu , Tady ukázala své pravé fuj JÁ .
https://youtu.be/1FaPuBUY558?t=20
Pravda jí nešmakovala , měla se s ní zadusit už tehdy .


Ještě jedna vzpomínka na mrchu , Tady ukázala své pravé fuj JÁ . https://youtu.be/1FaPuBUY558?t=20 Pravda jí nešmakovala , měla se s ní zadusit už tehdy .

Na to se dá říct jen jediné:
Ať ji soudí Bůh a všechny její oběti.
Kéž spolu s ní odejdou i její myšlenková schémata a všechno to, co prezentovala a vytvářela. Všechno, co do tohoto světa vnesla. A aby nikdy nenašla své pokračovatele a její činy byly věčnou výstrahou a odstrašením.
https://www.youtube.com/watch?v=H6L_a6LYCjQ


Na to se dá říct jen jediné: Ať ji soudí Bůh a všechny její oběti. Kéž spolu s ní odejdou i její myšlenková schémata a všechno to, co prezentovala a vytvářela. Všechno, co do tohoto světa vnesla. A aby nikdy nenašla své pokračovatele a její činy byly věčnou výstrahou a odstrašením. https://www.youtube.com/watch?v=H6L_a6LYCjQ

To je hrozné, jak se ti nelidé podobají, přidal bych k nim i Rottschilda. Jako by vyšli z jednoho hnízda zmijí.


To je hrozné, jak se ti nelidé podobají, přidal bych k nim i Rottschilda. Jako by vyšli z jednoho hnízda zmijí.

To je hrozné, jak se ti nelidé podobají, přidal bych k nim i Rottschilda. Jako by vyšli z jednoho hnízda zmijí.


V ruštině je na to přísloví: "Бог шельму метит", co by se dalo přeložot jako „Bůh označuje darebáka“.


[quote="pid:65070, uid:312"]To je hrozné, jak se ti nelidé podobají, přidal bych k nim i Rottschilda. Jako by vyšli z jednoho hnízda zmijí.[/quote] V ruštině je na to přísloví: "Бог шельму метит", co by se dalo přeložot jako „Bůh označuje darebáka“.

Robo Bačinský - veterán z Kosova.

Tak tento pán je jeden z mála, který se dneska nebojí mluvit. Má můj obdiv i díky. Protože - ve všem má pravdu!
U něj mi hrubá slova vůbec nevadí, protože vím z vlastní zkušenosti, že mají jen podtrhovat jeho odhodlanost a opravdové opovržení těmi, o kterých mluví. Slovo "hovno" je v tomto případě výstižné označení pro Tvary a to nejen ty slovenské. Nenapadá mě lepší. Nemocná doba vynesla na povrch to nejhorší, co doposud v sobě nesla. A to ohavné, jedovaté a parazitující si myslí, že slaví své vítězství. Přitom jen šíleně smrdí a zamořuje vzduch. Jako to hovno, co vyšlo ze střev. Takže - ten pán ví, o čem mluví a rozhodně v jeho případě nejde o blbé křupanství.
Děkuju pánovi nejen za slova o UA a Donbasu, ale hlavně o Srbsku. Předěl, který předznamenával dobu vlády sociopatů. Srby potřebovali totálně zlomit, protože se jich báli. A nejen, že to své běsnění nazvali "milosrdný anděl", ale ještě z Prištiny - posvátného města pravoslaví a Srbů vůbec - udělali hlavní město muslimského "Kosova". Pro Srby stejné ponížení, jako udělat z Vyšehradu mešitu a vyměnit sv. Václava na koni za Havla. S Madlou k tomu. I když... aby se toho někdo nechytil... smile


[quote="pid:64958, uid:83"]Robo Bačinský - veterán z Kosova.[/quote] Tak tento pán je jeden z mála, který se dneska nebojí mluvit. Má můj obdiv i díky. **Protože - ve všem má pravdu!** U něj mi hrubá slova vůbec nevadí, protože vím z vlastní zkušenosti, že mají jen podtrhovat jeho odhodlanost a opravdové opovržení těmi, o kterých mluví. Slovo "hovno" je v tomto případě výstižné označení pro Tvary a to nejen ty slovenské. Nenapadá mě lepší. Nemocná doba vynesla na povrch to nejhorší, co doposud v sobě nesla. A to ohavné, jedovaté a parazitující si myslí, že slaví své vítězství. Přitom jen šíleně smrdí a zamořuje vzduch. Jako to hovno, co vyšlo ze střev. Takže - ten pán ví, o čem mluví a rozhodně v jeho případě nejde o blbé křupanství. Děkuju pánovi nejen za slova o UA a Donbasu, ale hlavně o Srbsku. Předěl, který předznamenával dobu vlády sociopatů. Srby potřebovali totálně zlomit, protože se jich báli. **A nejen, že to své běsnění nazvali "milosrdný anděl", ale ještě z Prištiny - posvátného města pravoslaví a Srbů vůbec - udělali hlavní město muslimského "Kosova".** Pro Srby stejné ponížení, jako udělat z Vyšehradu mešitu a vyměnit sv. Václava na koni za Havla. S Madlou k tomu. I když... aby se toho někdo nechytil... :(

Já když jsem ho poslouchala, tak jsem pracovala na zahradě a měla to dost nahlas. Smál se i můj manžel a vůbec mi ty jeho sprostá slova nevadila. Je to pro mne neuvěřitelné, že ten pán se vůbec nebojí a na a plná ústa mluví pravdu. . Já to dělala donedávna. Ale reakce ostatních byly tak prudké a nenávistné, že už většinou mlčím. A nechávám si vše pro sebe nebo lidi na stejné vlně.


Já když jsem ho poslouchala, tak jsem pracovala na zahradě a měla to dost nahlas. Smál se i můj manžel a vůbec mi ty jeho sprostá slova nevadila. Je to pro mne neuvěřitelné, že ten pán se vůbec nebojí a na a plná ústa mluví pravdu. . Já to dělala donedávna. Ale reakce ostatních byly tak prudké a nenávistné, že už většinou mlčím. A nechávám si vše pro sebe nebo lidi na stejné vlně.

dovolim si do tohoto vlakna dat informaci k srbsku.
kamaradka ze srbska upozornila na vladislava dajkovice, politika, ktery ziskava v montenegru respekt. mluvi o genocide NATO proti srbum v 1999.
dajkovic odsuzuje korupci v montenegru a celem srbsku.
video je z 2021.


https://www.facebook.com/vladislavdajkovic92/videos/5344108832293784


dovolim si do tohoto vlakna dat informaci k srbsku. kamaradka ze srbska upozornila na vladislava dajkovice, politika, ktery ziskava v montenegru respekt. mluvi o genocide NATO proti srbum v 1999. dajkovic odsuzuje korupci v montenegru a celem srbsku. video je z 2021. https://www.facebook.com/vladislavdajkovic92/videos/5344108832293784

Počkám si kým pôjde Kissinger, to bude o dosť dôležitejšie.


Počkám si kým pôjde Kissinger, to bude o dosť dôležitejšie.

Počkám si kým pôjde Kissinger, to bude o dosť dôležitejšie.

a od toho momentu bude svet krajsim?


[quote="pid:66802, uid:324"]Počkám si kým pôjde Kissinger, to bude o dosť dôležitejšie.[/quote] a od toho momentu bude svet krajsim?

jeste jedno video, jak byla ta osoba "oblibena", navsteva slavonie:

je priam neuveritelne co sa tymto "poctivym" ludom dostava. Oni chcu len dobro na planete Zem a ti nevdacni ludia to nie a nie pochopit.


[quote="pid:66799, uid:347"]jeste jedno video, jak byla ta osoba "oblibena", navsteva slavonie:[/quote] je priam neuveritelne co sa tymto "poctivym" ludom dostava. Oni chcu len dobro na planete Zem a ti nevdacni ludia to nie a nie pochopit.

a od toho momentu bude svet krajsim?

Statisticky ? smile Set sakra smile


[quote="pid:66805, uid:492"]a od toho momentu bude svet krajsim?[/quote] Statisticky ? :D Set sakra :D

@Malina Predpokladám , že keď im umre posledný kvalitný káder ako ho tuším viac krát označil Pjakin, tak by to aj mohol byť problém pre GP.
Každopádne to bude pre budovanie lepšieho sveta o dosť významnejšie ako úmrtie dávno neaktívnej obyčajnej elitárky Madly.

@Malina Predpokladám , že keď im umre posledný kvalitný káder ako ho tuším viac krát označil Pjakin, tak by to aj mohol byť problém pre GP. Každopádne to bude pre budovanie lepšieho sveta o dosť významnejšie ako úmrtie dávno neaktívnej obyčajnej elitárky Madly.
Upravené 7. 4. 2022 o 19:58

@Malina Predpokladám , že keď im umre posledný kvalitný káder ako ho tuším viac krát označil Pjakin, tak by to aj mohol byť problém pre GP.
Každopádne to bude pre budovanie lepšieho sveta o dosť významnejšie ako úmrtie dávno neaktívnej obyčajnej elitárky Madly.

Kadrov ako Kissinger, co sa tyka moralky a inteligencie, mal, ma a bude mat GP dostatok. Nejde o nic ine ako o statisticku - urcite % z masy je stabilne.
Jedina objektivna pricina, ktora moze oslabit alebo znicit GP je zakon casu. Ale ci to bude zajtra, o tyzden, o rok alebo 3 tis. rokov neviem.
A podla toho co vidime a citime stale maju vplyv...

[quote="pid:66876, uid:324"]@Malina Predpokladám , že keď im umre posledný kvalitný káder ako ho tuším viac krát označil Pjakin, tak by to aj mohol byť problém pre GP. Každopádne to bude pre budovanie lepšieho sveta o dosť významnejšie ako úmrtie dávno neaktívnej obyčajnej elitárky Madly.[/quote] Kadrov ako Kissinger, co sa tyka moralky a inteligencie, mal, ma a bude mat GP dostatok. Nejde o nic ine ako o statisticku - urcite % z masy je stabilne. Jedina objektivna pricina, ktora moze oslabit alebo znicit GP je zakon casu. Ale ci to bude zajtra, o tyzden, o rok alebo 3 tis. rokov neviem. A podla toho co vidime a citime stale maju vplyv...

americká ministryně zahraničí s československými kořeny Madeleine Albrightová


Keď sa potkan narodí v stajni, nestane sa z neho kôň. Bola to nosatá a ušatá.


[quote="pid:64941, uid:372"]americká ministryně zahraničí s československými kořeny Madeleine Albrightová[/quote] Keď sa potkan narodí v stajni, nestane sa z neho kôň. Bola to nosatá a ušatá.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 11. 4. 2022 o 16:07

Kde sú moralisti, že o mŕtvom len dobre? O verejne známom škodcovi len pravdu!


Kde sú moralisti, že o mŕtvom len dobre? O verejne známom škodcovi len pravdu!
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 11. 4. 2022 o 16:14

Jedina objektivna pricina, ktora moze oslabit alebo znicit GP je zakon casu. Ale ci to bude zajtra, o tyzden, o rok alebo 3 tis. rokov neviem.

S tím GP to vidím úplně stejně. Nemyslím si, že by už v této době měl nedostatek kvalitních kádrů. Vždy se někdo najednou rychle objeví a prosazuje jejich agendu. Celé to není o smrti jedné osoby, ale je potřeba sledovat procesy. Zajímavá predikce o vývoji právě v USA třeba tady https://www.volimcesko.cz/zvest-o-dalsim-vyvoji-transformace-usa/


[quote="pid:67365, uid:492"]Jedina objektivna pricina, ktora moze oslabit alebo znicit GP je zakon casu. Ale ci to bude zajtra, o tyzden, o rok alebo 3 tis. rokov neviem.[/quote] S tím GP to vidím úplně stejně. Nemyslím si, že by už v této době měl nedostatek kvalitních kádrů. Vždy se někdo najednou rychle objeví a prosazuje jejich agendu. Celé to není o smrti jedné osoby, ale je potřeba sledovat procesy. Zajímavá predikce o vývoji právě v USA třeba tady https://www.volimcesko.cz/zvest-o-dalsim-vyvoji-transformace-usa/

Zítra budou tu svini zahrabávat do země.


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-biden-se-zucastni-pohrbu-albrightove-u-rakve-bude-zantovsky-199725


Bude tam Fischer, Růžička, Vystrčil, Žantovský dokonce u rakve. A Biden, Clinton, ta jeho čarodejnice....


Zítra budou tu svini zahrabávat do země. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-biden-se-zucastni-pohrbu-albrightove-u-rakve-bude-zantovsky-199725 Bude tam Fischer, Růžička, Vystrčil, Žantovský dokonce u rakve. A Biden, Clinton, ta jeho čarodejnice....

Sledujte speciál k rozloučení s Albrightovou: Pieta v USA i vzpomínky českých osobností
Pohřeb Albrightové v americkém Washingtonu je na programu ve středu od 17:00 našeho času. Při obřadu promluví mimo jiné prezident USA Joe Biden, bývalá hlava státu Bill Clinton, v jehož administrativě byla Albrightová ministryní, a rovněž i tři její dcery.


Piety se zúčastní český ministr zahraničí Jan Lipavský, předseda Senátu Miloš Vystrčil, místopředseda Senátu Jiří Růžička a předseda senátního zahraničního výboru Pavel Fischer.
https://cnn.iprima.cz/specialni-vysilani-k-poslednimu-rozlouceni-s-albrightovou-do-usa-miri-ceska-delegace-106417


Sledujte speciál k rozloučení s Albrightovou: Pieta v USA i vzpomínky českých osobností Pohřeb Albrightové v americkém Washingtonu je na programu ve středu od 17:00 našeho času. Při obřadu promluví mimo jiné prezident USA Joe Biden, bývalá hlava státu Bill Clinton, v jehož administrativě byla Albrightová ministryní, a rovněž i tři její dcery. Piety se zúčastní český ministr zahraničí Jan Lipavský, předseda Senátu Miloš Vystrčil, místopředseda Senátu Jiří Růžička a předseda senátního zahraničního výboru Pavel Fischer. https://cnn.iprima.cz/specialni-vysilani-k-poslednimu-rozlouceni-s-albrightovou-do-usa-miri-ceska-delegace-106417

Piety se zúčastní český ministr zahraničí Jan Lipavský, předseda Senátu Miloš Vystrčil, místopředseda Senátu Jiří Růžička a předseda senátního zahraničního výboru Pavel Fischer.

Můžou jít rovnou za tou čubkou .


[quote="pid:69661, uid:78"]Piety se zúčastní český ministr zahraničí Jan Lipavský, předseda Senátu Miloš Vystrčil, místopředseda Senátu Jiří Růžička a předseda senátního zahraničního výboru Pavel Fischer.[/quote] Můžou jít rovnou za tou čubkou .
4.66k
41
22
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept