Mimo kategórií
Copak se všichni zbláznili?

Může mi někdo vysvětlit, proč je tolik lidí zmanipulovaných a nevidí, že to co se děje, je jen další dějství ve velkém resetu? Dneska vyšel článek, že je zde Putinova drahota, už to není Filova, ale Putinova. To nechápou tu prostou věc, že se s Ukrajinci vrátíme cca o 10 let zpět, co se týče úrovně životní a platů, kdy to co jsme si vybojovali, tedy alespoň nějaký růst i u dělníků a střední vrstvy, půjde do prdele? Že probíhá regulérní korporátní fašismus, kdy firmy reagují na válku na Ukrajině tím, že zastavují obchod s Ruskem, nechápou, že jejich pozice zabere Čína a USA? Ti nebudou mít problém s Ruskem obchodovat a dodávat tam svůj tovar, ale mi si zlikvidujeme ekonomiku a budoucnost, díky vy k*rvy prodejné, co za mrzký peníz pohřbíváte vlastní národ, už se nemohu dívat na ty sociální sítě, kde ženy sténají za šaškem Želenským, že by ho chtěli do postele a jaký je to hrdina. Jak náš stát řeší růst cen energií a paliv? Mají to u prdele!


Může mi někdo vysvětlit, proč je tolik lidí zmanipulovaných a nevidí, že to co se děje, je jen další dějství ve velkém resetu? Dneska vyšel článek, že je zde Putinova drahota, už to není Filova, ale Putinova. To nechápou tu prostou věc, že se s Ukrajinci vrátíme cca o 10 let zpět, co se týče úrovně životní a platů, kdy to co jsme si vybojovali, tedy alespoň nějaký růst i u dělníků a střední vrstvy, půjde do prdele? Že probíhá regulérní korporátní fašismus, kdy firmy reagují na válku na Ukrajině tím, že zastavují obchod s Ruskem, nechápou, že jejich pozice zabere Čína a USA? Ti nebudou mít problém s Ruskem obchodovat a dodávat tam svůj tovar, ale mi si zlikvidujeme ekonomiku a budoucnost, díky vy k*rvy prodejné, co za mrzký peníz pohřbíváte vlastní národ, už se nemohu dívat na ty sociální sítě, kde ženy sténají za šaškem Želenským, že by ho chtěli do postele a jaký je to hrdina. Jak náš stát řeší růst cen energií a paliv? Mají to u prdele!
Upravené 9. 3. 2022 o 07:37

Řekl bych, že je to také tím, jak jsou zprávy prezentovány. Všiml jsem si toho v práci. Na Západě a všude tam, kde se jejich kultura uchytila, je to o stylu prezentace informací. Tím, že pracuji v mezinárodní firmě, tak tam vidím ty rozdíly. Čech má ve zvyku prezentovat své výsledky práce poměrně stroze. Prezentace bývá nutné zlo, obyčejně se člověk snaží to odprezentovat stručně a přehledně.
Jenže tu mě západní kolega zastavil a řekl, že prezentace musí být jako "příběh". Musí to zaujmout. Působit na emoce člověka. A oni tak i ty prezentace dělají. I když je ta prezentace naprosto o ničem, oni z toho udělají "příběh". I když výsledkem bývá často nic, manažeři jim přesto děkují za skvělou prezentaci.


Proč o tom mluvím. Takhle fungují i zprávy. Cílí na emoce svého publika. Vyvoláním emocí se snaží přehlušit rozum. Všimněte si TV Nova. Dají tam strastiplnou hudbu, moderátoři se tváří a mluví dramaticky. A vypráví příběh. Totéž se děje i v různých internetových zpravodajstvích. Všechny ty příběhy o "Tohle řekli před smrtí." (jak kdyby ten novinář tam opravdu byl) nebo "Výpověď vojáka/ženy/dítěte." jsou zabarveny tak, aby vyvolaly v člověku emoce a rozum vypnul.


A proto, když se každoročně objeví nějaká hrozivá věc v médiích, lidé okamžitě zapomínají, že předchozí rok jim lhali celou dobu.


Řekl bych, že je to také tím, jak jsou zprávy prezentovány. Všiml jsem si toho v práci. Na Západě a všude tam, kde se jejich kultura uchytila, je to o stylu prezentace informací. Tím, že pracuji v mezinárodní firmě, tak tam vidím ty rozdíly. Čech má ve zvyku prezentovat své výsledky práce poměrně stroze. Prezentace bývá nutné zlo, obyčejně se člověk snaží to odprezentovat stručně a přehledně. Jenže tu mě západní kolega zastavil a řekl, že prezentace musí být jako "příběh". Musí to zaujmout. Působit na emoce člověka. A oni tak i ty prezentace dělají. I když je ta prezentace naprosto o ničem, oni z toho udělají "příběh". I když výsledkem bývá často nic, manažeři jim přesto děkují za skvělou prezentaci. Proč o tom mluvím. Takhle fungují i zprávy. Cílí na emoce svého publika. Vyvoláním emocí se snaží přehlušit rozum. Všimněte si TV Nova. Dají tam strastiplnou hudbu, moderátoři se tváří a mluví dramaticky. A vypráví příběh. Totéž se děje i v různých internetových zpravodajstvích. Všechny ty příběhy o "Tohle řekli před smrtí." (jak kdyby ten novinář tam opravdu byl) nebo "Výpověď vojáka/ženy/dítěte." jsou zabarveny tak, aby vyvolaly v člověku emoce a rozum vypnul. A proto, když se každoročně objeví nějaká hrozivá věc v médiích, lidé okamžitě zapomínají, že předchozí rok jim lhali celou dobu.

Thorn, také dělám v korporátu a vím o čem mluvíš, spousta slidů o ničem, ale hlavně, že je prezentace ke kávičce a můžeme se na ní blbě dotazovat a chtít ke každému slidu vysvětlení a omáčku, a meetingy trvají dvě hodiny a nic se na něm nevyřeší!


Thorn, také dělám v korporátu a vím o čem mluvíš, spousta slidů o ničem, ale hlavně, že je prezentace ke kávičce a můžeme se na ní blbě dotazovat a chtít ke každému slidu vysvětlení a omáčku, a meetingy trvají dvě hodiny a nic se na něm nevyřeší!

Netreba sa znervózňovať. Nervný je len ten kto nechápe. Ako prvé si treba uveomiť, že nie každý sa zaujíma o politiku, ekonomiku. Už medzi deťmi sa dá vidieť rozdiel v myslení. Ja to vysvetľujem tým, že duša človeka je nesmrteľná, jedna má 100 rokov, iná zase 500 a iná zase 10 000. Ty nedokážeš predať inému človeku vedomosti tebou nakopené za kvantum času.
Čo sa týka platov, ekonomiky atď .... treba si uvedomiť v akom svete to žijeme. Čo to je za otroctvo. Ráno vstaneš ideš ROBIŤ, tjs opakovať nejakú činnosť, za ktorú ti akože zaplatia. Potom ideš na obed. Potom späť do ROBOTY. Potom je večer. Ideš spať a ráno zase do roboty. Keď si vieš ako tak utrhnúť z otroctva tak máš čas večer na dačo. Ak ti začína zmena o 10 00 a končí večer o 18 00 tak nemáš čas na nič. Inak povedané míňaš svoj čas na otročenie. Najhoršie je na tom, že ľudia si zvykli ... akoby to bol štandard. Ale ono to je ROBOTa. Aké je správne usporiadanie spoločnosti? V malých občinách, kde každý venuje spoločnosti toľko práce koľko môže a za to mu spoločnosť zabezpečí základné potreby ako jedlo, strechu nad hlavou, bezpečnosť. Ako som napísal ZÁKLADNÉ potreby. Nové auto kažé 3 roky nie je základná potreba. Tiež auto nie je základná potreba v meste, kde všade dojde MHD. Ľudia sú pohodlní. Zvykli si na luxus. Veď aj tak vyzerajú tie čudá v bytovkách, všetko s nadváhou, choré, deti kyľavé a tučné.
Tak prichádza zmena. Ako pré sa ide orezať produkcia. Pretože produkcia je vysoko nad dopytom, nad reálnym nevyhnutným dopytom. Trh je doslova presýtený milionon typov osobných áut, len aby si každy mohol pohoniť ego a povedať "ja som výnimočný lebo mám také auto, ktoré nemá nikto". V nákupných centrách sú nekonečné regály hnoja, čo človeka pomaly zabíja. To všetko musí padnúť. Debili vlastniaci firmy tomu budú pomáhať, tým že sa vzdajú ako prví. Potom sa vzdajú aj tí väčší až sa zabrzdí celý tento moloch tiahnuci ľudstvo k záhube.
Veľa ľudí by chcelo zmenu, ale samotní sa zmeniť nechcú nechcú sa vzdať svojho pohodlného života. Nechcú sa vzdať auta, nákupného centra, okrádania iných na finančných trhoch .... ale doba sa mení. Zmena je nevyhnutná.
Múdry človeka chápe čo sa deje a je kľudný. Študuje ako by to mohlo ísť ďalej, úplne inou cestou. Hlúpym človekom narábajú émócie, hádže to s ním zo strany na stranu, pretože pomaly ubúda z jeho luxusu, pohodlnosti. Táto doba zomelie tony hlúpych ľudí. Nie je možné ďalej žiť s takou psychikou a s takým pohľadom na svet.


Netreba sa znervózňovať. Nervný je len ten kto nechápe. Ako prvé si treba uveomiť, že nie každý sa zaujíma o politiku, ekonomiku. Už medzi deťmi sa dá vidieť rozdiel v myslení. Ja to vysvetľujem tým, že duša človeka je nesmrteľná, jedna má 100 rokov, iná zase 500 a iná zase 10 000. Ty nedokážeš predať inému človeku vedomosti tebou nakopené za kvantum času. Čo sa týka platov, ekonomiky atď .... treba si uvedomiť v akom svete to žijeme. Čo to je za otroctvo. Ráno vstaneš ideš ROBIŤ, tjs opakovať nejakú činnosť, za ktorú ti akože zaplatia. Potom ideš na obed. Potom späť do ROBOTY. Potom je večer. Ideš spať a ráno zase do roboty. Keď si vieš ako tak utrhnúť z otroctva tak máš čas večer na dačo. Ak ti začína zmena o 10 00 a končí večer o 18 00 tak nemáš čas na nič. Inak povedané míňaš svoj čas na otročenie. Najhoršie je na tom, že ľudia si zvykli ... akoby to bol štandard. Ale ono to je ROBOTa. Aké je správne usporiadanie spoločnosti? V malých občinách, kde každý venuje spoločnosti toľko práce koľko môže a za to mu spoločnosť zabezpečí základné potreby ako jedlo, strechu nad hlavou, bezpečnosť. Ako som napísal ZÁKLADNÉ potreby. Nové auto kažé 3 roky nie je základná potreba. Tiež auto nie je základná potreba v meste, kde všade dojde MHD. Ľudia sú pohodlní. Zvykli si na luxus. Veď aj tak vyzerajú tie čudá v bytovkách, všetko s nadváhou, choré, deti kyľavé a tučné. Tak prichádza zmena. Ako pré sa ide orezať produkcia. Pretože produkcia je vysoko nad dopytom, nad reálnym nevyhnutným dopytom. Trh je doslova presýtený milionon typov osobných áut, len aby si každy mohol pohoniť ego a povedať "ja som výnimočný lebo mám také auto, ktoré nemá nikto". V nákupných centrách sú nekonečné regály hnoja, čo človeka pomaly zabíja. To všetko musí padnúť. Debili vlastniaci firmy tomu budú pomáhať, tým že sa vzdajú ako prví. Potom sa vzdajú aj tí väčší až sa zabrzdí celý tento moloch tiahnuci ľudstvo k záhube. Veľa ľudí by chcelo zmenu, ale samotní sa zmeniť nechcú nechcú sa vzdať svojho pohodlného života. Nechcú sa vzdať auta, nákupného centra, okrádania iných na finančných trhoch .... ale doba sa mení. Zmena je nevyhnutná. Múdry človeka chápe čo sa deje a je kľudný. Študuje ako by to mohlo ísť ďalej, úplne inou cestou. Hlúpym človekom narábajú émócie, hádže to s ním zo strany na stranu, pretože pomaly ubúda z jeho luxusu, pohodlnosti. Táto doba zomelie tony hlúpych ľudí. Nie je možné ďalej žiť s takou psychikou a s takým pohľadom na svet.

Ať si to každej vyžere. Osobně jsem se s těma kreténama přestal o čemkoli dohadovat.
Jedna dávka, druhá dávka, třetí dávka...Ukrajina...nesmysly.
Oni už jsou ztracení dávno a nemá smysl tohle řešit. Důležité je, aby se ČLOVĚK soustředil na sebe a na ostatní LIDI kolem sebe, tyhle bioroboty už stejně nepřesvědčíš a hlavně s nima akorát ztrácíš čas, kterej můžeš (nebo měl bys) investovat do vyššího stupně rozvoje.


Oni končej, ty pokračuješ. Přirovnal bych to k mytí. Stará kůže odpadá a topí se, nová má možnost rozvíjet se, takhle to tady je VELICE a MAXIMÁLNĚ STRUČNĚ a JEDNODUŠE.


Ať si to každej vyžere. Osobně jsem se s těma kreténama přestal o čemkoli dohadovat. Jedna dávka, druhá dávka, třetí dávka...Ukrajina...nesmysly. Oni už jsou ztracení dávno a nemá smysl tohle řešit. Důležité je, aby se ČLOVĚK soustředil na sebe a na ostatní LIDI kolem sebe, tyhle bioroboty už stejně nepřesvědčíš a hlavně s nima akorát ztrácíš čas, kterej můžeš (nebo měl bys) investovat do vyššího stupně rozvoje. Oni končej, ty pokračuješ. Přirovnal bych to k mytí. Stará kůže odpadá a topí se, nová má možnost rozvíjet se, takhle to tady je VELICE a MAXIMÁLNĚ STRUČNĚ a JEDNODUŠE.

@Ferry trefne si to vystihol a zdá sa, že sa už viacerí začíname ladiť na rovnakú frekvenciu pokoja.

@Ferry trefne si to vystihol a zdá sa, že sa už viacerí začíname ladiť na rovnakú frekvenciu pokoja.

Moderátor

K davu nemá smysl jakkoliv mluvit . Dav má takovou moudrost , jako největší debil z tohoto davu . Musí se vyskákat a pocítit tlak okolního prostředí . Teprve potom se rozdrobí na jednotlivce a začnou hledat odpovědi na otázku , co se to děje .
O to hůř bude potom tomu , kdo tento dáv pásl .


K davu nemá smysl jakkoliv mluvit . Dav má takovou moudrost , jako největší debil z tohoto davu . Musí se vyskákat a pocítit tlak okolního prostředí . Teprve potom se rozdrobí na jednotlivce a začnou hledat odpovědi na otázku , co se to děje . O to hůř bude potom tomu , kdo tento dáv pásl .

To je dosledok demokracie, ktora potlaca zaklade zakony vesmiru Dualitu a hlavne Hierarchiu.
Kazdemu je storocia vtlkane, ze sa moze stat cim len chce, ale zakony zivota nevies zmenit, su dane Stvoritelom.
Zo zajaca nikdy nebude vlk a opacne, vsetko je dane a kazdy ma svoje miesto a ulohu. Najmarkatnejsie je to vidiet na rozbijani rodiny tym, ze zenam vsugerovavaju, ze maju rovnake prava a ulohy ako muz a opacne a tak to dnes aj vyzera.
Indiani (a vela inych spolocenstviem) zili na zaklade Hierarchie (rada starsich), ktora urcovala chod kmena tak aby prezili.
To len v demokracii moze byt predseda parlamentu "STARTER" a z upratovacky "Prezident".
Este cakam, ze z Cernaka bude minister vnutra.


To je dosledok demokracie, ktora potlaca zaklade zakony vesmiru Dualitu a hlavne Hierarchiu. Kazdemu je storocia vtlkane, ze sa moze stat cim len chce, ale zakony zivota nevies zmenit, su dane Stvoritelom. Zo zajaca nikdy nebude vlk a opacne, vsetko je dane a kazdy ma svoje miesto a ulohu. Najmarkatnejsie je to vidiet na rozbijani rodiny tym, ze zenam vsugerovavaju, ze maju rovnake prava a ulohy ako muz a opacne a tak to dnes aj vyzera. Indiani (a vela inych spolocenstviem) zili na zaklade Hierarchie (rada starsich), ktora urcovala chod kmena tak aby prezili. To len v demokracii moze byt predseda parlamentu "STARTER" a z upratovacky "Prezident". Este cakam, ze z Cernaka bude minister vnutra.

Já mám zkušenost že lidé několikrát tečkovaní, kteří hltali zprávy ze svaté bedny o kovidu a nutili lidi nosit náhubky..( jdi ode mne na dva metry, nejsi tečkovaná..to se mi opravdu stávalo ) tak ti lidé nenávidí Rusy a podporují Ukr. A nenávidí Putina a dál hltaji svatou bednu. Myslím že tečkováním jsou úplně mimo realitu. Buď díky oxidu grafenu nebo mají zničený mozek. Jsou už nevratně v jiné realitě. Většina.


Já mám zkušenost že lidé několikrát tečkovaní, kteří hltali zprávy ze svaté bedny o kovidu a nutili lidi nosit náhubky..( jdi ode mne na dva metry, nejsi tečkovaná..to se mi opravdu stávalo ) tak ti lidé nenávidí Rusy a podporují Ukr. A nenávidí Putina a dál hltaji svatou bednu. Myslím že tečkováním jsou úplně mimo realitu. Buď díky oxidu grafenu nebo mají zničený mozek. Jsou už nevratně v jiné realitě. Většina.

je to vsechno obraceno vzhuru nohama.
vsimla jsem si, ze lidi se uz zacali i bat k necemu vyjadrovat. s nekym se bavim a ten druhy se zacne otacet a pak mi teprve neco posepta. je ovsem pravdou, ze v ramci meho dusevniho klidu, jsem si to nastavila tak, ze mam jen par lidi, s kterymi se muzu bavit bez filtru. jinak nasazuju jen small talk. drive jsem mela potrebu komentovat hloupe a tupe komentare na FB. dnes uz to nedelam. nechce se mi spalovat energie tam, kde vyjde vnivec. jenze on uz i ten small talk je nekdy zahul. clovek by mel travit cas s temi, co ho dusevne obohacuji, od kterych se neco nauci.


je to vsechno obraceno vzhuru nohama. vsimla jsem si, ze lidi se uz zacali i bat k necemu vyjadrovat. s nekym se bavim a ten druhy se zacne otacet a pak mi teprve neco posepta. je ovsem pravdou, ze v ramci meho dusevniho klidu, jsem si to nastavila tak, ze mam jen par lidi, s kterymi se muzu bavit bez filtru. jinak nasazuju jen small talk. drive jsem mela potrebu komentovat hloupe a tupe komentare na FB. dnes uz to nedelam. nechce se mi spalovat energie tam, kde vyjde vnivec. jenze on uz i ten small talk je nekdy zahul. clovek by mel travit cas s temi, co ho dusevne obohacuji, od kterych se neco nauci.

Dávám zde zdánlivě nesouvisející příspěvek ze Sputniku :
"Velká Británie a Visegrádská čtyřka oznámily svůj záměr vypracovat Marshallův plán pro Ukrajinu"


Poznámka: Chudá malobritánie se snaží přebrat řízení nad V4? Vypadá to, že (zás)tupci zmíněných států naklusali k Johnsonovi na kobereček. Leitmotivem jsou ti nechápající tupci.


Dávám zde zdánlivě nesouvisející příspěvek ze [Sputniku](https://cz.sputniknews.com/20220308/velka-britanie-a-visegradska-ctyrka-oznamily-svuj-zamer-vypracovat-marshalluv-plan-pro-ukrajinu--17946095.html) : "Velká Británie a Visegrádská čtyřka oznámily svůj záměr vypracovat Marshallův plán pro Ukrajinu" Poznámka: Chudá malobritánie se snaží přebrat řízení nad V4? Vypadá to, že (zás)tupci zmíněných států naklusali k Johnsonovi na kobereček. Leitmotivem jsou ti nechápající tupci.
Upravené 9. 3. 2022 o 09:48

nechce se mi spalovat energie tam, kde vyjde vnivec.


Probíhá výběrový řízení, někdo prošel a někdo ne. Nemá cenu to řešit, opravdu ne.


[quote="pid:62413, uid:347"]nechce se mi spalovat energie tam, kde vyjde vnivec.[/quote] Probíhá výběrový řízení, někdo prošel a někdo ne. Nemá cenu to řešit, opravdu ne.

Já už taky nic neříkám, v nouzi řeknu že válka je strašná věc a nejvíc trpí obyčejní lidé a ženy a děti. Agrese milovníků svaté bedny je větší než s kovidem..a hloupost se prohlubuje. Bohužel je to i v rodině a to je smutné


Já už taky nic neříkám, v nouzi řeknu že válka je strašná věc a nejvíc trpí obyčejní lidé a ženy a děti. Agrese milovníků svaté bedny je větší než s kovidem..a hloupost se prohlubuje. Bohužel je to i v rodině a to je smutné

Dav má takovou moudrost , jako největší debil z tohoto davu .


Kto neskáče, ten je moskaľ!


[quote="pid:62404, uid:185"]Dav má takovou moudrost , jako největší debil z tohoto davu .[/quote] #### Kto neskáče, ten je moskaľ!

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Chce to kľud a nohy v teple. A hlavne dôverovať Stvoriteľovi! Nemrhajme časom a energiou nielen na presviedčanie už aj tak presvedčených o svojej pravde, ani venovaním prehnanej pozornosti mediálnej mašinérii. V súčasnosti sa oddeľuje zrno od pliev. V našich Védach sa píše, že Zlatý Vek nastúpi, keď nikto nezostane v strede. Využime znalosti, ktoré sme získali, na to, aby sme prežili toto turbulentné obdobie.


O výsledku je už v jemnohmotnom svete rozhodnuté. Zlatý Vek nastúpi, ale nie každý sa do neho dostane. Pravdepodobne sa do neho dostane menšina Človekov. Je to tak v poriadku. Tí, ktorí prechod nezvládnu, pretože na to ešte nedorástli alebo sa nesprávne rozhodli, budú pokračovať niekde inde. Tí, ktorí škodili a škodia, budú zlikvidovaní na úrovni duše a možno aj ducha a živatmy (ak niečo z toho majú). Každý bude hodnotený individuálne.


Je nutné zbavovať sa negatívu, ktorý si každý nesieme. Potrebujeme dorásť nielen mravne, ako to tvrdí KSB, ktorá obsahuje slepé uličky, ale aj vyrásť duchovne. Môžeme byť mravní, ale ak zo sebou ťaháme negatív, nedôjdete do Zlatého Veku. Čo sa tým negatívom myslí? Napríklad dohody, ktoré sme možno nevedomky odsúhlasili, ale ktoré sú platné, pretože máme slobodnú vôľu. Je jedno, či sme boli oklamaní alebo nie. Dohoda platí.


Sú nám predkladané "ponuky" napríklad vo filmoch, ktoré keď neodmietame, dostávajú právo na realizáciu. "Ponukami" sú aj veľký reset, značkovanie, vojna... Takéto "ponuky" treba jednoznačne odmietnuť (urobiť prehlásenie v duchu alebo aj nahlas) a viac tomu nevenovať pozornosť. Samozrejme sa aj podľa toho správať. Ďalšie formy negatívu: strachy, nedoriešené karmické záležitosti, nevyrovnané účty s inými ľuďmi... Preto je potrebné na sebe pracovať aj duchovne.


Kam smeruje pozornosť, tam smeruje energia. Neživme veci, ktoré nechceme. Vytvárajme si vlastné vízie budúcnosti a tie šírme a naplňujme. Paraziti nemajú vlastnú energiu. Bytosti bez ducha a bez živatmy nedokážu tvoriť (postupnoť telo, duša, duch, živatma). Potrebujú nás, aby sme za nich vytvorili to, čo potrebujú, aby na nás mohli naďalej parazitovať. Len my máme schopnosť tvoriť fyzickú realitu z ničoho. Bez nás a našej pozornosti by nebolo nič z toho, čo okolo nás je. Nie sme obete. Sme Páni. Sme Tvorcovia. My určujeme, ako to tu bude! A nejde o kvantitu, ale o kvalitu. Preto nevadí, že je nás menšina.


Nemôžeme ovplyvňovať slobodu výberu našich druhov. Bolo by to porušenie Konov Všehomíra a postihla by nás za to odplata. Treba meniť informačné pole, aby nikto nemohol povedať, že nevedel. Treba vysvetľovať tým, ktorí chcú počúvať. Treba pomáhať tým, ktorí o pomoc požiadajú. Treba veriť v to najlepšie, ale pripraviť sa na to najhoršie. A netreba sa trápiť výberom druhých. Majú slobodnú vôľu a právo rozhodnúť sa. Naši predkovia považovali za najväčší "hriech" nevedomosť. Prečo asi?


Aby ste lepšie chápali o čom píšem, odporúčam pravidelne sledovať Tartáriu a študovať nielen hrubé knihy, v ktorých zámerne veľa vecí nie je.


Chce to kľud a nohy v teple. **A hlavne dôverovať Stvoriteľovi!** Nemrhajme časom a energiou nielen na presviedčanie už aj tak presvedčených o svojej pravde, ani venovaním prehnanej pozornosti mediálnej mašinérii. V súčasnosti sa oddeľuje zrno od pliev. V našich Védach sa píše, že **Zlatý Vek nastúpi, keď nikto nezostane v strede.** Využime znalosti, ktoré sme získali, na to, aby sme prežili toto turbulentné obdobie. O výsledku je už v jemnohmotnom svete rozhodnuté. Zlatý Vek nastúpi, ale nie každý sa do neho dostane. Pravdepodobne sa do neho dostane menšina Človekov. Je to tak v poriadku. Tí, ktorí prechod nezvládnu, pretože na to ešte nedorástli alebo sa nesprávne rozhodli, budú pokračovať niekde inde. Tí, ktorí škodili a škodia, budú zlikvidovaní na úrovni duše a možno aj ducha a živatmy (ak niečo z toho majú). Každý bude hodnotený individuálne. Je nutné zbavovať sa negatívu, ktorý si každý nesieme. Potrebujeme dorásť nielen mravne, ako to tvrdí KSB, ktorá obsahuje slepé uličky, ale aj vyrásť duchovne. Môžeme byť mravní, ale ak zo sebou ťaháme negatív, nedôjdete do Zlatého Veku. Čo sa tým negatívom myslí? Napríklad dohody, ktoré sme možno nevedomky odsúhlasili, ale ktoré sú platné, pretože máme slobodnú vôľu. Je jedno, či sme boli oklamaní alebo nie. Dohoda platí. Sú nám predkladané "ponuky" napríklad vo filmoch, ktoré keď neodmietame, dostávajú právo na realizáciu. "Ponukami" sú aj veľký reset, značkovanie, vojna... Takéto "ponuky" treba jednoznačne odmietnuť (urobiť prehlásenie v duchu alebo aj nahlas) a viac tomu nevenovať pozornosť. Samozrejme sa aj podľa toho správať. Ďalšie formy negatívu: strachy, nedoriešené karmické záležitosti, nevyrovnané účty s inými ľuďmi... Preto je potrebné na sebe pracovať aj duchovne. Kam smeruje pozornosť, tam smeruje energia. Neživme veci, ktoré nechceme. Vytvárajme si vlastné vízie budúcnosti a tie šírme a naplňujme. Paraziti nemajú vlastnú energiu. Bytosti bez ducha a bez živatmy nedokážu tvoriť (postupnoť telo, duša, duch, živatma). Potrebujú nás, aby sme za nich vytvorili to, čo potrebujú, aby na nás mohli naďalej parazitovať. Len my máme schopnosť tvoriť fyzickú realitu z ničoho. Bez nás a našej pozornosti by nebolo nič z toho, čo okolo nás je. Nie sme obete. Sme Páni. Sme Tvorcovia. **My určujeme, ako to tu bude!** A nejde o kvantitu, ale o kvalitu. Preto nevadí, že je nás menšina. Nemôžeme ovplyvňovať slobodu výberu našich druhov. Bolo by to porušenie Konov Všehomíra a postihla by nás za to odplata. Treba meniť informačné pole, aby nikto nemohol povedať, že nevedel. Treba vysvetľovať tým, ktorí chcú počúvať. Treba pomáhať tým, ktorí o pomoc požiadajú. Treba veriť v to najlepšie, ale pripraviť sa na to najhoršie. A netreba sa trápiť výberom druhých. Majú slobodnú vôľu a právo rozhodnúť sa. Naši predkovia považovali za najväčší "hriech" nevedomosť. Prečo asi? Aby ste lepšie chápali o čom píšem, odporúčam pravidelne sledovať [Tartáriu](https://www.tartaria.sk/) a študovať nielen hrubé knihy, v ktorých zámerne veľa vecí nie je.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 9. 3. 2022 o 10:51

@Tristan: Ani netušíš, jak moc ti rozumím... Prožívám podobné - i když nejspíš méně dramaticky.
Člověk sice chápe, že se má "oprostit" a vůbec se nevěnovat žvástům chorých. Takoví byli i předtím - nedělejme si iluze.
Jenže - choré máme i "tam nahoře", je to skutečně elita mezi chorými a následky jejich choré mysli poneseme my všichni. A bude to hodně bolet. Nás všechny. A já tak nějak podvědomě odmítám nést následky za choré hlavy. To je ten ohromný rozdíl před minulostí = u vesla byla zanedbatelná menšina chorých.
Souvisí to s článkem, který sem dnes dával Nasredin (je to jiné téma). Jsou to nesmyslně se zvedající ceny a to úplně za všechno. Nesmyslně. U energií pro to není žádný důvod. Plyn i ropa k nám proudí tak, jak bylo nasmlouváno. A jejich cena je stále stejná. Mě prostě nezajímá nějaká burza, kde ceny určují překupníci. Z jakého důvodu mám cpát kapsy překupníka, který nic nevyrobil, nic nevytěžil, o nic se nezasloužil?!
A to je to, co mě trápí. Že u vlády ani u poslanců nemáme zastání. Že i za starého Říma se k otrokům chovali líp, než tohle fialové "hejno". Tenkrát totiž platilo, že otrok měl dostatek jídla, šaty a střechu nad hlavou.
Okolní země se aspoň snaží dělat kroky k ochraně občanů před "agenty s teplou vodou". Náš fialový výběr zatím žije kdesi ve svém fialovém snu...

@Tristan: Ani netušíš, jak moc ti rozumím... Prožívám podobné - i když nejspíš méně dramaticky. Člověk sice chápe, že se má "oprostit" a vůbec se nevěnovat žvástům chorých. Takoví byli i předtím - nedělejme si iluze. Jenže - choré máme i "tam nahoře", je to skutečně elita mezi chorými a následky jejich choré mysli poneseme my všichni. A bude to hodně bolet. Nás všechny. **A já tak nějak podvědomě odmítám nést následky za choré hlavy.** To je ten ohromný rozdíl před minulostí = u vesla byla zanedbatelná menšina chorých. Souvisí to s článkem, který sem dnes dával Nasredin (je to jiné téma). Jsou to nesmyslně se zvedající ceny a to úplně za všechno. **Nesmyslně.** U energií pro to není žádný důvod. Plyn i ropa k nám proudí tak, jak bylo nasmlouváno. A jejich cena je stále stejná. Mě prostě nezajímá nějaká burza, kde ceny určují překupníci. Z jakého důvodu mám cpát kapsy překupníka, který nic nevyrobil, nic nevytěžil, o nic se nezasloužil?! A to je to, co mě trápí. **Že u vlády ani u poslanců nemáme zastání.** Že i za starého Říma se k otrokům chovali líp, než tohle fialové "hejno". Tenkrát totiž platilo, že otrok měl dostatek jídla, šaty a střechu nad hlavou. Okolní země se aspoň snaží dělat kroky k ochraně občanů před "agenty s teplou vodou". Náš fialový výběr zatím žije kdesi ve svém fialovém snu...

Dnešná skúsenosť s kolegyňami - komentovali úpadok škôl a došli k záveru, že za to môžu ... peniaze. Že školy nemajú dobré financovanie. Oponoval som, že je to len dôsledok, nie príčina. Že sa aktívne pracuje na vyľudnení vidieka. Na to mi argumentovali, koľko ľudí sa sťahuje na dedinu. A ja že kde tí ľudia pracujú? Na dedine? Hovorím, že vidiek to schytá a nebude mať na nič, ani na svietenie. Kolegyňa mi odvrkla, že u nich na dedine všetko funguje.


Tupota. Ja sa mám dobre, ostatné ma nezaujíma.


Jedna vec je ignorovať ich a druhá, že žijú vedľa nás a teda s nimi budeme musieť v nejakej forme vychádzať. Toto bremeno sa nedá obísť ani ignorovať. Je naivné si myslieť, že to za nás vyrieši nová 5D realita či postup do vyšších sfér. Nehovorím, že na nepresvedčiteľných míňať kopu energie, ale ani druhý extrém nie je v poriadku. Miera, ako pri všetkom.


P.S. nepochopil som poznámku @Ogar Valach, že KSB niečo zamlčiava. Podľa tejto logiky potom zamlčiava aj Tartaria.

Dnešná skúsenosť s kolegyňami - komentovali úpadok škôl a došli k záveru, že za to môžu ... peniaze. Že školy nemajú dobré financovanie. Oponoval som, že je to len dôsledok, nie príčina. Že sa aktívne pracuje na vyľudnení vidieka. Na to mi argumentovali, koľko ľudí sa sťahuje na dedinu. A ja že kde tí ľudia pracujú? Na dedine? Hovorím, že vidiek to schytá a nebude mať na nič, ani na svietenie. Kolegyňa mi odvrkla, že u nich na dedine všetko funguje. Tupota. Ja sa mám dobre, ostatné ma nezaujíma. Jedna vec je ignorovať ich a druhá, že žijú vedľa nás a teda s nimi budeme musieť v nejakej forme vychádzať. Toto bremeno sa nedá obísť ani ignorovať. Je naivné si myslieť, že to za nás vyrieši nová 5D realita či postup do vyšších sfér. Nehovorím, že na nepresvedčiteľných míňať kopu energie, ale ani druhý extrém nie je v poriadku. Miera, ako pri všetkom. P.S. nepochopil som poznámku @Ogar Valach, že KSB niečo zamlčiava. Podľa tejto logiky potom zamlčiava aj Tartaria.

Moderátor

P.S. nepochopil som poznámku @Ogar Valach, že KSB niečo zamlčiava. Podľa tejto logiky potom zamlčiava aj Tartaria.

S tým 5D si ukázal, že sa vyjadruješ k niečomu, čomu nerozumieš. Nikto za nás nový svet nevybuduje. Musíme ho vybudovať sami. Dvomi spôsobmi a v tomto poradí:


  1. ukotvením vysokých energií na Zemi cez nás, čo sa dá len bez negatívu (zrušením dohôd, bez strachu...)
  2. fyzickou prácou, ktorú za nás nikto neurobí, poriadok si budeme musieť urobiť sami

KSB zámerne ignoruje viacero tém. Podľa mňa je to zámer, nie omyl. Považujem za potrebné na to upozorňovať.


Naše Védy boli zmanipulované, ale zostalo tam veľa vysokých myšlienok, o ktoré KSB ani len nazakopne, pretože do takej úrovne jednoducho nedorástla. Je to ako prax života v porovnaní so zákadnou školou. Potrebné sú obidve. To, čo nie je vo Védach, hlavne tá fyzická rovina, je v KSB. A to, čo nie je v KSB, tie pokročilé duchovné princípy, sa dajú nájsť vo Védach. Niektoré z nich len v nich. Preto študujem oboje.


Máme Ráno Svaroga, preto tie veci, ktoré vo Védach nie sú pravdivé, musíme napraviť. A doplniť také, ktoré tam vôbec nie sú. Už to dokážeme a už to robíme. Porovnávať ich s KSB nie je možné. Je to niečo úplne iné na úplne inej úrovni. Zhora dokážeš vidieť nedostatky toho dole. Ale zdola hore neuvidíš, musíš najskôr dorásť. KSB je základná škola. Naše Védy sú prax života. Opakujem, potrebujeme oboje. A že uporoňujem na nedostatky KSB? Robím to preto, pretože sú nebezpečné. Nedostatky našich Véd sa priebežne napravujú.


[quote="pid:62448, uid:127"]P.S. nepochopil som poznámku @Ogar Valach, že KSB niečo zamlčiava. Podľa tejto logiky potom zamlčiava aj Tartaria.[/quote] S tým 5D si ukázal, že sa vyjadruješ k niečomu, čomu nerozumieš. Nikto za nás nový svet nevybuduje. Musíme ho vybudovať sami. Dvomi spôsobmi a v tomto poradí: 1. ukotvením vysokých energií na Zemi cez nás, čo sa dá len bez negatívu (zrušením dohôd, bez strachu...) 2. fyzickou prácou, ktorú za nás nikto neurobí, poriadok si budeme musieť urobiť sami KSB zámerne ignoruje viacero tém. Podľa mňa je to zámer, nie omyl. Považujem za potrebné na to upozorňovať. Naše Védy boli zmanipulované, ale zostalo tam veľa vysokých myšlienok, o ktoré KSB ani len nazakopne, pretože do takej úrovne jednoducho nedorástla. Je to ako prax života v porovnaní so zákadnou školou. Potrebné sú obidve. To, čo nie je vo Védach, hlavne tá fyzická rovina, je v KSB. A to, čo nie je v KSB, tie pokročilé duchovné princípy, sa dajú nájsť vo Védach. Niektoré z nich len v nich. Preto študujem oboje. Máme Ráno Svaroga, preto tie veci, ktoré vo Védach nie sú pravdivé, musíme napraviť. A doplniť také, ktoré tam vôbec nie sú. Už to dokážeme a už to robíme. Porovnávať ich s KSB nie je možné. Je to niečo úplne iné na úplne inej úrovni. Zhora dokážeš vidieť nedostatky toho dole. Ale zdola hore neuvidíš, musíš najskôr dorásť. KSB je základná škola. Naše Védy sú prax života. Opakujem, potrebujeme oboje. A že uporoňujem na nedostatky KSB? Robím to preto, pretože sú nebezpečné. Nedostatky našich Véd sa priebežne napravujú.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 9. 3. 2022 o 12:19

P.S. nepochopil som poznámku @Ogar Valach, že KSB niečo zamlčiava. Podľa tejto logiky potom zamlčiava aj Tartaria.

Skúsim to ešte raz a stručnejšie. V obidvoch sú zavedené nedostatky. V obidvoch zámerne. V KSB sa ukotvujú, v našich Védach ich postupne odstraňujeme.


V KSB je 99% pravdy. Inak by neprešlo 1% lži. V našich Védach je percentuálne menej pravdy. Len okolo 80%. Inak by neprežili do dnešnej doby. Ale tá pravda je na takej úrovni, že vysoko presahujej úroveň KSB.


KSB rieši dôsledok, naše Védy riešia príčinu. KSB je zamerané na to, čo je momentálne na Zemi, naše Védy sú zamerané na univerzálne vesmírne pravdy.


Potrebujeme obidve. Každé je na niečo iné. Naše Védy sa zaoberajú všeobecnými princípmi, KSB je úzko zamerané špecializované učenie, niečo ako konkrétny odbor riešiaci konkrétnu problematiku.


[quote="pid:62448, uid:127"]P.S. nepochopil som poznámku @Ogar Valach, že KSB niečo zamlčiava. Podľa tejto logiky potom zamlčiava aj Tartaria.[/quote] Skúsim to ešte raz a stručnejšie. V obidvoch sú zavedené nedostatky. V obidvoch zámerne. V KSB sa ukotvujú, v našich Védach ich postupne odstraňujeme. V KSB je 99% pravdy. Inak by neprešlo 1% lži. V našich Védach je percentuálne menej pravdy. Len okolo 80%. Inak by neprežili do dnešnej doby. Ale tá pravda je na takej úrovni, že vysoko presahujej úroveň KSB. KSB rieši dôsledok, naše Védy riešia príčinu. KSB je zamerané na to, čo je momentálne na Zemi, naše Védy sú zamerané na univerzálne vesmírne pravdy. Potrebujeme obidve. Každé je na niečo iné. Naše Védy sa zaoberajú všeobecnými princípmi, KSB je úzko zamerané špecializované učenie, niečo ako konkrétny odbor riešiaci konkrétnu problematiku.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 9. 3. 2022 o 12:18

@Tristan: Ani netušíš, jak moc ti rozumím...
Lin, já jsem emotivní člověk, mám v sobě i Slovenskou krev, a když vidím kam se ta společnost řítí, tak prostě nechci ve jménu kolektivní vinny páchat sebevraždu s nimi. A mám bohužel potřebu, některé jedince zachránit, má manželka v práci prožívá to samé 90% indoktrinovaných, co se vezou na vlně "solidarity", ale když snad nedej bože řekne, že válka je až důsledek dlouhodobě neřešených sporů a nechuti spolupracovat či najít společnou řeč, pochopit jeden druhého, pak je oheň na střeše a jsme necitové, lůza, rusofilové a agenti a já nevím co. Přitom jim nevadí, že bojuje Slovan proti Slovanovi, tak jak anglosas vždy chtěl, a ten se dnes směje. (SATAN). Označují Putina za šílence, ale zapomněli na ty zvěrstva z let minulých a kovidoví terrror, zase jsme všeci kámoši a kovid už není, no proč asi?!
Chce se mi zvracet z těch s těmi vlaječkami Ukrajiny, a mě se ptá čech, proč mám českou vlaječku, jakože cože?!

[quote="pid:62447, uid:203"]@Tristan: Ani netušíš, jak moc ti rozumím...[/quote] Lin, já jsem emotivní člověk, mám v sobě i Slovenskou krev, a když vidím kam se ta společnost řítí, tak prostě nechci ve jménu kolektivní vinny páchat sebevraždu s nimi. A mám bohužel potřebu, některé jedince zachránit, má manželka v práci prožívá to samé 90% indoktrinovaných, co se vezou na vlně "solidarity", ale když snad nedej bože řekne, že válka je až důsledek dlouhodobě neřešených sporů a nechuti spolupracovat či najít společnou řeč, pochopit jeden druhého, pak je oheň na střeše a jsme necitové, lůza, rusofilové a agenti a já nevím co. Přitom jim nevadí, že bojuje Slovan proti Slovanovi, tak jak anglosas vždy chtěl, a ten se dnes směje. (SATAN). Označují Putina za šílence, ale zapomněli na ty zvěrstva z let minulých a kovidoví terrror, zase jsme všeci kámoši a kovid už není, no proč asi?! Chce se mi zvracet z těch s těmi vlaječkami Ukrajiny, a mě se ptá čech, proč mám českou vlaječku, jakože cože?!

Jsem na tom stejně... matka Slovenka a babička Maďarka.. horká krev a silné city a emoce. Dokonce mě bývalý kamarád označil za ruského agenta, když jsem se snažila zastat Putina a vysvětlit že k tomu musel mít vážný důvod a aby nevěřil televizi. Lidi jsou ještě víc zhypnotizováni než dřív, je to mnohem horší. Propast mezi lidmi je už dokonána..je tak velká, že už se nebudou moci lidé z druhé strany dostat na druhou stranu.


Jsem na tom stejně... matka Slovenka a babička Maďarka.. horká krev a silné city a emoce. Dokonce mě bývalý kamarád označil za ruského agenta, když jsem se snažila zastat Putina a vysvětlit že k tomu musel mít vážný důvod a aby nevěřil televizi. Lidi jsou ještě víc zhypnotizováni než dřív, je to mnohem horší. Propast mezi lidmi je už dokonána..je tak velká, že už se nebudou moci lidé z druhé strany dostat na druhou stranu.

já jsem emotivní člověk, mám v sobě i Slovenskou krev, a když vidím kam se ta společnost řítí, tak prostě nechci ve jménu kolektivní vinny páchat sebevraždu s nimi.


Strach má veľké oči. Pred dvomi rokmi to s vírusom vyzeralo všelijako, ale nejako sme to ústáli. Teraz to tiež vyzerá všelijako, ale pevne verím, že to zase ustojíme. Samé od seba to nebude, treba sa k tomu pričiniť, ale zvládneme to!


[quote="pid:62471, uid:149"]já jsem emotivní člověk, mám v sobě i Slovenskou krev, a když vidím kam se ta společnost řítí, tak prostě nechci ve jménu kolektivní vinny páchat sebevraždu s nimi.[/quote] Strach má veľké oči. Pred dvomi rokmi to s vírusom vyzeralo všelijako, ale nejako sme to ústáli. Teraz to tiež vyzerá všelijako, ale pevne verím, že to zase ustojíme. Samé od seba to nebude, treba sa k tomu pričiniť, ale zvládneme to!
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 9. 3. 2022 o 12:59

S tým 5D si ukázal, že sa vyjadruješ k niečomu, čomu nerozumieš.


Vyjadrenie je obrazné a kto chce, pochopí ho veľmi dobre v kontexte. Tvoj poučovací tón nie je na mieste. Učil si už niekoho niečo? Myslím dlhodobo a systematicky? Nie seba, ale druhého?


[quote="pid:62457, uid:623"]S tým 5D si ukázal, že sa vyjadruješ k niečomu, čomu nerozumieš.[/quote] Vyjadrenie je obrazné a kto chce, pochopí ho veľmi dobre v kontexte. Tvoj poučovací tón nie je na mieste. Učil si už niekoho niečo? Myslím dlhodobo a systematicky? Nie seba, ale druhého?

Moderátor

Vyjadrenie je obrazné a kto chce, pochopí ho veľmi dobre v kontexte. Tvoj poučovací tón nie je na mieste. Učil si už niekoho niečo? Myslím dlhodobo a systematicky? Nie seba, ale druhého?


Poučovací tón tam vidíš ty. Je to odraz tvojho vnútra, nie môjho. Nikoho nepoučujem. Píšem čo si myslím a čo by podľa mňa malo zaznieť. Keby si nešiel cez emócie, videl by si, že som ti dal vlastne za pravdu. A že nemáš naštudované to, k čomu sa vyjadruješ, si svojim komentárom potvrdil.


[quote="pid:62483, uid:127"]Vyjadrenie je obrazné a kto chce, pochopí ho veľmi dobre v kontexte. Tvoj poučovací tón nie je na mieste. Učil si už niekoho niečo? Myslím dlhodobo a systematicky? Nie seba, ale druhého?[/quote] Poučovací tón tam vidíš ty. Je to odraz tvojho vnútra, nie môjho. Nikoho nepoučujem. Píšem čo si myslím a čo by podľa mňa malo zaznieť. Keby si nešiel cez emócie, videl by si, že som ti dal vlastne za pravdu. A že nemáš naštudované to, k čomu sa vyjadruješ, si svojim komentárom potvrdil.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 9. 3. 2022 o 13:12

Toto neobkecáš. Začal si vetou akou si začal, čo je v prvom rade Tvoja vizitka, nie moja.


Toto neobkecáš. Začal si vetou akou si začal, čo je v prvom rade Tvoja vizitka, nie moja.

Moderátor

Toto neobkecáš. Začal si vetou akou si začal, čo je v prvom rade Tvoja vizitka, nie moja.


Dobre, dám ti za pravdu, lebo sa tu zase budeme donekonečna dohadovať o hlúpostiach. A potom že zahlcujem diskusiu.


[quote="pid:62498, uid:127"]Toto neobkecáš. Začal si vetou akou si začal, čo je v prvom rade Tvoja vizitka, nie moja.[/quote] Dobre, dám ti za pravdu, lebo sa tu zase budeme donekonečna dohadovať o hlúpostiach. A potom že zahlcujem diskusiu.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 9. 3. 2022 o 14:37

Jop, je to presne tak jak pises...vsichni ti papirovi hrdinove kteri odejdou z Ruska budou nahrazeni dalsimi..
je takove rceni, ze kazda katastrofa at jiz prirodni nebo zavinena neschopnymy pseudo-podnikateli..." je po peclive analyze velkou prilezitosti k obchodnimu uspechu....to je jeden z duvodu proc bohati jsou stale bohatejsi a chudi chudsimi.

kdy firmy reagují na válku na Ukrajině tím, že zastavují obchod s Ruskem, nechápou, že jejich pozice zabere Čína a USA? Ti nebudou mít problém s Ruskem obchodovat a dodávat tam svůj tovar, ale mi si zlikvidujeme ekonomiku a budoucnost, díky vy k*rvy prodejné,


Jop, je to presne tak jak pises...vsichni ti papirovi hrdinove kteri odejdou z Ruska budou nahrazeni dalsimi.. je takove rceni, ze kazda katastrofa at jiz prirodni nebo zavinena neschopnymy pseudo-podnikateli..." je po peclive analyze velkou prilezitosti k obchodnimu uspechu....to je jeden z duvodu proc bohati jsou stale bohatejsi a chudi chudsimi. [quote="pid:62384, uid:149"]kdy firmy reagují na válku na Ukrajině tím, že zastavují obchod s Ruskem, nechápou, že jejich pozice zabere Čína a USA? Ti nebudou mít problém s Ruskem obchodovat a dodávat tam svůj tovar, ale mi si zlikvidujeme ekonomiku a budoucnost, díky vy k*rvy prodejné,[/quote]

Myslím že tečkováním jsou úplně mimo realitu. Buď díky oxidu grafenu nebo mají zničený mozek. Jsou už nevratně v jiné realitě. Většina.


Nemyslím si, že by to bylo způsobeno očkováním.
Byli takoví již předtím, jenom teď se to vzhledem k okolnostem více projevilo.


a mě se ptá čech, proč mám českou vlaječku, jakože cože?!


Já mám doma českou vlajku neustále.
Lidi, kteří by s tím měli problém, domů ani nezvu. :-)


[quote="pid:62410, uid:88"]Myslím že tečkováním jsou úplně mimo realitu. Buď díky oxidu grafenu nebo mají zničený mozek. Jsou už nevratně v jiné realitě. Většina.[/quote] Nemyslím si, že by to bylo způsobeno očkováním. Byli takoví již předtím, jenom teď se to vzhledem k okolnostem více projevilo. [quote="pid:62471, uid:149"]a mě se ptá čech, proč mám českou vlaječku, jakože cože?![/quote] Já mám doma českou vlajku neustále. Lidi, kteří by s tím měli problém, domů ani nezvu. :-)

Chce se mi zvracet z těch s těmi vlaječkami Ukrajiny,

Tak to mě taky... "chudí duchem nevědí co činí" (parafráze).
Nikdo nepopírá, že se bojuje, že tam jsou lidi ubozí a velmi potřebují pomoci. Jenže - ne ve Lvově, Dubnu, Mukačevu! A přesně tito jsou tu.
Chci připomenout jednu takovou "podivnost". Když se po majdanu banderovské bandy aktivovaly a řádily i na západě země, prosili nás volyňští Češi (v podstatě krajané), abychom jim pomohli (třeba vydáním českého pasu, protože ukroúřady jim schválně žádné doklady nevydávaly) a přijali je u nás v zemi jako uprchlíky před banderovci. A čeho se krajani dočkali? Odmítnutí...
Stejný problém měla maďarská menšina, ale ta se pomoci a ochrany dočkala - včetně maďarských pasů.
A dneska tu "zachraňujeme" onu známou banderovskou líheň a vyčuránky, snící o pohodlném životě. O těchto tam mají takové pořekadlo. Napíšu ho slušně, i když je v praxi vyjadřované jadrně:


  • Sousede, dej žvanec, ať ti mám co vykálet za dveře.

Lidé, kteří skutečně strádají a nutně potřebují pomoc, jsou na opačné straně UA.
PS: Taky mám z části slovenskou krev. Má prababička.
PS1: Jano z Arku, srdečně zdravím, dlouho jsi tu nebyla.


[quote="pid:62471, uid:149"]Chce se mi zvracet z těch s těmi vlaječkami Ukrajiny,[/quote] Tak to mě taky... "chudí duchem nevědí co činí" (parafráze). Nikdo nepopírá, že se bojuje, že tam jsou lidi ubozí a velmi potřebují pomoci. Jenže - **ne ve Lvově, Dubnu, Mukačevu!** A přesně tito jsou tu. Chci připomenout jednu takovou "podivnost". Když se po majdanu banderovské bandy aktivovaly a řádily i na západě země, prosili nás volyňští Češi (v podstatě krajané), abychom jim pomohli (třeba vydáním českého pasu, protože ukroúřady jim schválně žádné doklady nevydávaly) a přijali je u nás v zemi jako uprchlíky před banderovci. A čeho se krajani dočkali? Odmítnutí... Stejný problém měla maďarská menšina, ale ta se pomoci a ochrany dočkala - včetně maďarských pasů. A dneska tu "zachraňujeme" onu známou banderovskou líheň a vyčuránky, snící o pohodlném životě. O těchto tam mají takové pořekadlo. Napíšu ho slušně, i když je v praxi vyjadřované jadrně: - Sousede, dej žvanec, ať ti mám co vykálet za dveře. Lidé, kteří skutečně strádají a nutně potřebují pomoc, jsou na opačné straně UA. PS: Taky mám z části slovenskou krev. Má prababička. PS1: Jano z Arku, srdečně zdravím, dlouho jsi tu nebyla.
Upravené 9. 3. 2022 o 15:42

já jsem emotivní člověk, mám v sobě i Slovenskou krev


Jsem na tom stejně... matka Slovenka a babička Maďarka..


Taky mám z části slovenskou krev. Má prababička.


Slovania sú jeden národ. Maďari sú geneticky Slováci.


[quote="pid:62471, uid:149"]já jsem emotivní člověk, mám v sobě i Slovenskou krev[/quote] [quote="pid:62474, uid:88"]Jsem na tom stejně... matka Slovenka a babička Maďarka..[/quote] [quote="pid:62532, uid:203"]Taky mám z části slovenskou krev. Má prababička.[/quote] Slovania sú jeden národ. Maďari sú geneticky Slováci.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 9. 3. 2022 o 15:47

Lin, děkuji za pozdrav, také srdečně zdravím. Jsem tu denně, v této těžké době hledám informace především tady...a jsem vděčná že tady mohu čerpat. Že sem přijde velká část ekonomických uprchlíků je jasné, horší je že určitě i zločinci které by Rusové potrestali. Na FB napsal Matěj Stropnický,, který u sebe ubytoval asi čtyři rodiny, že jedna rodina utekla asi po vás týdnu do Prahy, že chtěli do města. Tím se hodně vysvětluje. Takových bude víc, i lidí, kteří budou litovat že se do toho zapojili. Bohužel.Je tady jazyková bariéra a jiná mentalita a navíc si určitě myslí, že mají právo vše dostat zadarmo.. živte nás a vše nám dejte. Jistě že ne všichni. Ale je to jako vejce od kukačky, myslím že s nimi do budoucnosti budou problémy.


Lin, děkuji za pozdrav, také srdečně zdravím. Jsem tu denně, v této těžké době hledám informace především tady...a jsem vděčná že tady mohu čerpat. Že sem přijde velká část ekonomických uprchlíků je jasné, horší je že určitě i zločinci které by Rusové potrestali. Na FB napsal Matěj Stropnický,, který u sebe ubytoval asi čtyři rodiny, že jedna rodina utekla asi po vás týdnu do Prahy, že chtěli do města. Tím se hodně vysvětluje. Takových bude víc, i lidí, kteří budou litovat že se do toho zapojili. Bohužel.Je tady jazyková bariéra a jiná mentalita a navíc si určitě myslí, že mají právo vše dostat zadarmo.. živte nás a vše nám dejte. Jistě že ne všichni. Ale je to jako vejce od kukačky, myslím že s nimi do budoucnosti budou problémy.

Že vás všetkých hanba nefackuje (ospravedlňujem sa výnimkám ako Kulich).
Všetci ste veľkí študenti KSB, ale "nenechám sa stiahnuť ostatnými, budúcnosť patrí nám vyvoleným". Vy si tu budujete novú elitu a ešte to obliekate to hábitu bojovníkov za slobodu. Poviem vám jednoduché prirovnanie, pretože mnohí z vás očividne ešte nedospeli k zožitejším myšlienka napriek tomu že to tak vehementne prehlasujú. Pracujem s TCM už peknú radu rokov pretože som sa hneď na začiatku mojej ceste presvedčil o obmedzeniach oficiálne pretáčanej "medicíny". Ak prenesiem vaše názory ktoré ste tu práve odprezentovali a tým odhalili svoje skutočné myslenie do liečenia chorých, potom očividne ja nemám vôbec strácať čas s tými ktorí majú skutočne problémy pretože "oni nevidia tú pravú cestu". Namiesto toho sa mám vlastne venovať iba zdravým ktorí vlastne moju pomoc vôbec nepotrebujú lebo oni tú cestu vidia?
Kapish?
A na záver nesmrteľný výrok Wericha: Boj s blbosťou sa vyhrať nedá, ale viesť sa musí!


Že vás všetkých hanba nefackuje (ospravedlňujem sa výnimkám ako Kulich). Všetci ste veľkí študenti KSB, ale "nenechám sa stiahnuť ostatnými, budúcnosť patrí nám vyvoleným". Vy si tu budujete novú elitu a ešte to obliekate to hábitu bojovníkov za slobodu. Poviem vám jednoduché prirovnanie, pretože mnohí z vás očividne ešte nedospeli k zožitejším myšlienka napriek tomu že to tak vehementne prehlasujú. Pracujem s TCM už peknú radu rokov pretože som sa hneď na začiatku mojej ceste presvedčil o obmedzeniach oficiálne pretáčanej "medicíny". Ak prenesiem vaše názory ktoré ste tu práve odprezentovali a tým odhalili svoje skutočné myslenie do liečenia chorých, potom očividne ja nemám vôbec strácať čas s tými ktorí majú skutočne problémy pretože "oni nevidia tú pravú cestu". Namiesto toho sa mám vlastne venovať iba zdravým ktorí vlastne moju pomoc vôbec nepotrebujú lebo oni tú cestu vidia? Kapish? A na záver nesmrteľný výrok Wericha: Boj s blbosťou sa vyhrať nedá, ale viesť sa musí!

TataTibor klidně si veďte boj s kým chceš, je to je tvůj boj. Moje skutečné myšlení neznáš.. nevíš o kolik lidí a zvířat se starám i na svůj úkor, časový finanční co se týče síly. Nevíš nic a soudis podle nekolika výroků. Vypadá to že se snažíš vyvolat pocit viny. U ve různých důvodů si lidé nemůžou vzít do svého příbytku cizí lidi a existují různé druhy pomoci.. já se tady nebudu chlubit jak jsem pomohla, je to moje věc. A že budou s určitými lidmi problémy je už teď jasné. Pokud se cítíš být hrdinou, kvůli svému jinému názoru, prosím. Já nebudu vědomě pracovat na svém sebezničení, mám právo si vybrat jak se zachovat a co dělat .


TataTibor klidně si veďte boj s kým chceš, je to je tvůj boj. Moje skutečné myšlení neznáš.. nevíš o kolik lidí a zvířat se starám i na svůj úkor, časový finanční co se týče síly. Nevíš nic a soudis podle nekolika výroků. Vypadá to že se snažíš vyvolat pocit viny. U ve různých důvodů si lidé nemůžou vzít do svého příbytku cizí lidi a existují různé druhy pomoci.. já se tady nebudu chlubit jak jsem pomohla, je to moje věc. A že budou s určitými lidmi problémy je už teď jasné. Pokud se cítíš být hrdinou, kvůli svému jinému názoru, prosím. Já nebudu vědomě pracovat na svém sebezničení, mám právo si vybrat jak se zachovat a co dělat .

"nenechám sa stiahnuť ostatnými, budúcnosť patrí nám vyvoleným".

Promiň - ale tohle tu snad nikdo nenapsal.
Ty ses do toho pustil pěkně zhurta - a já nechápu proč. Ano, Kulich napsal dobře, že se před "nechápavými" neschováme - což je pravda, ale... Pomáhat přeci můžeš jen tomu, kdo o to stojí. Myslíš si snad, že třeba já nefunguju pro své známé a přátele, kterým občas z té dlouhodobé situace už hrabe? (myslím tím nejdřív kovid, teď atomovka)
Ale - nemůžu a ani nechci kohokoliv "přesvědčovat". Z toho už jsem vyrostla a moc dobře vím, že je to nejen marná práce, ale stojí tě to tolik energie, že to odnášíš ty sám. A pak - zcela logicky - nemůžeš fungovat pro ty, kteří si sami přijdou pobesedovat.
Přesně jako v tom pořekadle o perlách a sviních.
Tihle "chytří" se dneska člověku jako já posmívají a nadávají do "Putinových agentů" . Lepí si na čelo UA vlajku a myslí si, jak jsou "in". Jak chceš takovým pomáhat? A s čím jako, když slyší jen sami sebe? Ono úplně stačí, že nikdo z těch pomatených nepřiloží ruku k naší záchraně a že to opět - pokolikáté už - zbyde na těch dnešních vysmívaných "vyvrhelích". Minulost by mohla vyprávět...


[quote="pid:62538, uid:103"]"nenechám sa stiahnuť ostatnými, budúcnosť patrí nám vyvoleným".[/quote] Promiň - ale tohle tu snad nikdo nenapsal. Ty ses do toho pustil pěkně zhurta - a já nechápu proč. Ano, Kulich napsal dobře, že se před "nechápavými" neschováme - což je pravda, ale...** Pomáhat přeci můžeš jen tomu, kdo o to stojí.** Myslíš si snad, že třeba já nefunguju pro své známé a přátele, kterým občas z té dlouhodobé situace už hrabe? (myslím tím nejdřív kovid, teď atomovka) Ale - **nemůžu a ani nechci kohokoliv "přesvědčovat".** Z toho už jsem vyrostla a moc dobře vím, že je to nejen marná práce, ale stojí tě to tolik energie, že to odnášíš ty sám. A pak - zcela logicky - nemůžeš fungovat pro ty, kteří si sami přijdou pobesedovat. Přesně jako v tom pořekadle o perlách a sviních. Tihle "chytří" se dneska člověku jako já posmívají a nadávají do "Putinových agentů" . Lepí si na čelo UA vlajku a myslí si, jak jsou "in". Jak chceš takovým pomáhat? A s čím jako, když slyší jen sami sebe? Ono úplně stačí, že nikdo z těch pomatených nepřiloží ruku k naší záchraně a že to opět - pokolikáté už - zbyde na těch dnešních vysmívaných "vyvrhelích". Minulost by mohla vyprávět...

Jo a Táta Tibor neztracejte fakt čas čtením příspěvků a už vůbec ne tím, že na ně budete odpovídat. Nikdo to po tobě nechce.


Jo a Táta Tibor neztracejte fakt čas čtením příspěvků a už vůbec ne tím, že na ně budete odpovídat. Nikdo to po tobě nechce.

Pomáhat přeci můžeš jen tomu, kdo o to stojí.


Lin, presne tak to je. ono je to jako kdyz mi nekdo rika, jak je nespokojeny v praci a ja s tim clovekem mluvim, snazim se pochopit, v cem je problem. kdyz dojde na to, ze vlastne ten clovek musi neco zmenit, napriklad byt vstricnejsi, pracovat na sobe, ucit se neco, zlepsovat si znalosti, pripadne hledat si jinou praci, tak nastava okamzik, kdy ten dotycny ma na vsechno odpoved. nema cas se ucit, praci jinou si nenajde, v malem meste neni, zlepsovat znalosti nema smysl, nikdo to neoceni. nebo mi rekne, ze nema pevnou vuli. tak rikam, vse se da trenovat, ale musi se chtit. ja toho clovek muzu vyslechnout, poradit mu, co bych delala ja, ale jestli si z toho neco vezme, to je na nem. ovsem jsou lide, kteri si mi tak stezuji kvuli ruznym vecem leta a ja jsem pochopila, ze nema smysl neco rikat, protoze oni s tim svym stavem, v jakem jsou, jsou spokojeni. ma potom smysl, abych stale vydavala energii, kdyz vim, ze ten druhy tu moji energii nikdy nevyuzije...


6228cc5e3df4d


[quote="pid:62543, uid:203"]Pomáhat přeci můžeš jen tomu, kdo o to stojí.[/quote] Lin, presne tak to je. ono je to jako kdyz mi nekdo rika, jak je nespokojeny v praci a ja s tim clovekem mluvim, snazim se pochopit, v cem je problem. kdyz dojde na to, ze vlastne ten clovek musi neco zmenit, napriklad byt vstricnejsi, pracovat na sobe, ucit se neco, zlepsovat si znalosti, pripadne hledat si jinou praci, tak nastava okamzik, kdy ten dotycny ma na vsechno odpoved. nema cas se ucit, praci jinou si nenajde, v malem meste neni, zlepsovat znalosti nema smysl, nikdo to neoceni. nebo mi rekne, ze nema pevnou vuli. tak rikam, vse se da trenovat, ale musi se chtit. ja toho clovek muzu vyslechnout, poradit mu, co bych delala ja, ale jestli si z toho neco vezme, to je na nem. ovsem jsou lide, kteri si mi tak stezuji kvuli ruznym vecem leta a ja jsem pochopila, ze nema smysl neco rikat, protoze oni s tim svym stavem, v jakem jsou, jsou spokojeni. ma potom smysl, abych stale vydavala energii, kdyz vim, ze ten druhy tu moji energii nikdy nevyuzije... ![6228cc5e3df4d](serve/attachment&path=6228cc5e3df4d)

ma potom smysl, abych stale vydavala energii, kdyz vim, ze ten druhy tu moji energii nikdy nevyuzije


Toto je ako Nemci hovoria Die Qual der Wahl. Ťažoba rozhodnutia. Nikdy nevieš, či nebudeš tá posledná kvapka, pri ktorej sa to u daného človeka preklopí k pozitívnemu. To samozrejme neznamená, že budeš kvapkať čo to dá. Stačí len žiť v pravde a odpovedať/reagovať podľa pravdy. Ak udržíš mieru, tak sa ani nezamotáš do prípadnej argumentačnej vojny. So štipkou intuície to vycítiš. Ako dnes kolegyňa - celá jej rodina chorá jeden deň a ona jediná očkovaná sa z toho týždeň nevedela vymotať. Pre niekoho prihrávka na čistý smeč. Nepovedal som jej nič. Stačilo, akým tónom o tom hovorila.


P.S. tvoja grafika s Hippokratom je vyborná, poznám jedného ortopéda, ktorý odmieta liečiť, ak napríklad pani neustále chodí k nemu vo vysokých podpätkoch.


[quote="pid:62547, uid:347"]ma potom smysl, abych stale vydavala energii, kdyz vim, ze ten druhy tu moji energii nikdy nevyuzije[/quote] Toto je ako Nemci hovoria Die Qual der Wahl. Ťažoba rozhodnutia. Nikdy nevieš, či nebudeš tá posledná kvapka, pri ktorej sa to u daného človeka preklopí k pozitívnemu. To samozrejme neznamená, že budeš kvapkať čo to dá. Stačí len žiť v pravde a odpovedať/reagovať podľa pravdy. Ak udržíš mieru, tak sa ani nezamotáš do prípadnej argumentačnej vojny. So štipkou intuície to vycítiš. Ako dnes kolegyňa - celá jej rodina chorá jeden deň a ona jediná očkovaná sa z toho týždeň nevedela vymotať. Pre niekoho prihrávka na čistý smeč. Nepovedal som jej nič. Stačilo, akým tónom o tom hovorila. P.S. tvoja grafika s Hippokratom je vyborná, poznám jedného ortopéda, ktorý odmieta liečiť, ak napríklad pani neustále chodí k nemu vo vysokých podpätkoch.

Moderátor

Upravené 9. 3. 2022 o 17:06

V našich Védach je percentuálne menej pravdy. Len okolo 80%. Inak by neprežili do dnešnej doby. Ale tá pravda je na takej úrovni, že vysoko presahujej úroveň KSB.
Ogare, Ogare...
aj mňa svojho času očarili stránky slovansko-árijských vied (terajšia tartária), pokiaľ som nezistil, že tá "pravda, vysoko presahujúca úroveň KSB", ma poriadne vibračne stiahla dole. Možno skutočne je tu úprimná snaha admina týchto stránok pána v spolupráci s pani Nadeždou Tokarevou odstrániť nedostatky vo Védach, prezentovaných na stránke tartária. No ešte veľa vody pretečie, pokiaľ sa tak stane... Pani N. Tokareva skutočne niečo vníma z jemnohmotného sveta, no vzhľadom na jej príklon k panslavizmu (panslavizmu v tom zmysle, ako je chápaný pangermanizmus, a nie ako ho chápali štúrovci), je interprentácia toho, čo vníma, tým riadne poznačená, a preto v mnohom skreslená...


V obidvoch sú zavedené nedostatky. V obidvoch zámerne. V KSB sa ukotvujú,
s týmto si dovolím nesúhlasiť. KSB je živá a takisto sa vyvíja.


uporoňujem na nedostatky KSB

Ogare, a na ktoré konkrétne nedostatky KSB upozorňuješ, kde konkrétne odkrývaš to 1% lží? Pretože zatiaľ som zaznamenal len všeobecné upozorňovanie na to, že KSB obsahuje v sebe zámerné lži. Ktoré, konkrétne, prosím?
Kľudne na to sprav samostatné vlákno a môžme rozdiskutovať jednu lož za druhou, a prípadné chyby KSB napraviť.


[quote="pid:62460, uid:623"]V našich Védach je percentuálne menej pravdy. Len okolo 80%. Inak by neprežili do dnešnej doby. Ale tá pravda je na takej úrovni, že vysoko presahujej úroveň KSB.[/quote] Ogare, Ogare... aj mňa svojho času očarili stránky slovansko-árijských vied (terajšia tartária), pokiaľ som nezistil, že tá "pravda, vysoko presahujúca úroveň KSB", ma poriadne vibračne stiahla dole. Možno skutočne je tu úprimná snaha admina týchto stránok pána v spolupráci s pani Nadeždou Tokarevou odstrániť nedostatky vo Védach, prezentovaných na stránke tartária. No ešte veľa vody pretečie, pokiaľ sa tak stane... Pani N. Tokareva skutočne niečo vníma z jemnohmotného sveta, no vzhľadom na jej príklon k panslavizmu (panslavizmu v tom zmysle, ako je chápaný pangermanizmus, a nie ako ho chápali štúrovci), je interprentácia toho, čo vníma, tým riadne poznačená, a preto v mnohom skreslená... [quote="pid:62460, uid:623"]V obidvoch sú zavedené nedostatky. V obidvoch zámerne. V KSB sa ukotvujú,[/quote] s týmto si dovolím nesúhlasiť. KSB je živá a takisto sa vyvíja. [quote="pid:62457, uid:623"]uporoňujem na nedostatky KSB[/quote] Ogare, a na ktoré konkrétne nedostatky KSB upozorňuješ, kde konkrétne odkrývaš to 1% lží? Pretože zatiaľ som zaznamenal len všeobecné upozorňovanie na to, že KSB obsahuje v sebe zámerné lži. Ktoré, konkrétne, prosím? Kľudne na to sprav samostatné vlákno a môžme rozdiskutovať jednu lož za druhou, a prípadné chyby KSB napraviť.

Že vás všetkých hanba nefackuje (ospravedlňujem sa výnimkám ako Kulich).
nema preco a ako. Prirovnal by som to k lekarovi. Lekar neklope na dvere a nevysetruje obyvatelov bytu, ale caka vo svojej ordinacii na svojich pacientov. A tak isto ani my, nedokazeme presvedcit ci otvorit oci ludom, ktori ani netusia, ze ich maju zavrete. Ver tomu, ze kazdy to skusal, chcel to najlepsie, ale dopadlo to ako vzdy. Preto mozeme len cakat, ze za nami niekto pride.


[quote="pid:62538, uid:103"]Že vás všetkých hanba nefackuje (ospravedlňujem sa výnimkám ako Kulich).[/quote]nema preco a ako. Prirovnal by som to k lekarovi. Lekar neklope na dvere a nevysetruje obyvatelov bytu, ale caka vo svojej ordinacii na svojich pacientov. A tak isto ani my, nedokazeme presvedcit ci otvorit oci ludom, ktori ani netusia, ze ich maju zavrete. Ver tomu, ze kazdy to skusal, chcel to najlepsie, ale dopadlo to ako vzdy. Preto mozeme len cakat, ze za nami niekto pride.

Moderator

kde ženy sténají za šaškem Želenským

Tak... až zase budou někde na sítích ženský "sténat" , pusť jim toto "umělecké" vystoupení želéhada - a ještě s takovou proukrajinskou úderkou:
https://www.youtube.com/watch?v=jEOwiVzyNJQ


[quote="pid:62384, uid:149"]kde ženy sténají za šaškem Želenským[/quote] Tak... až zase budou někde na sítích ženský "sténat" , pusť jim toto "umělecké" vystoupení želéhada - a ještě s takovou proukrajinskou úderkou: https://www.youtube.com/watch?v=jEOwiVzyNJQ
Upravené 9. 3. 2022 o 20:18

Může mi někdo vysvětlit, proč je tolik lidí zmanipulovaných a nevidí, žeto co se děje, je jen další dějství ve velkém resetu?


Tiež sa nad tým zamýšľam a moje závery sú nasledovné (čerpajúc z tohto fóra, Oriho blogu, ale aj iných zdrojov):


  • skutočná zmena ide vždy zvnútra, to znamená musia sa zmeniť ľudia a musia dôjsť k tomu sami

  • to, čo sa deje sa diať musí, niektorých prebrali tanečky okolo Covidu, niektorých to uvrhlo ešte do hlbšej manipulácie. Onotie okolnosti musia tých ľudí vytrhnúť, aby sa začali zamýšlať nad tým, čo sa deje.... nedostatok potravy, energie, mnohých dosť prefacká

  • ľudí nemožno liečiť, pokiaľ sami nechcú a už vonkoncom nie efektívne, pokiaľ sa neodstránia príčiny ich chôrob, zvyšok je len potieranie príznakov. Príčiny každej choroby je psychosomatická, teda má duchovné príčiny


[quote="pid:62384, uid:149"]Může mi někdo vysvětlit, proč je tolik lidí zmanipulovaných a nevidí, žeto co se děje, je jen další dějství ve velkém resetu?[/quote] Tiež sa nad tým zamýšľam a moje závery sú nasledovné (čerpajúc z tohto fóra, Oriho blogu, ale aj iných zdrojov): - skutočná zmena ide vždy zvnútra, to znamená musia sa zmeniť ľudia a musia dôjsť k tomu sami - to, čo sa deje sa diať musí, niektorých prebrali tanečky okolo Covidu, niektorých to uvrhlo ešte do hlbšej manipulácie. Onotie okolnosti musia tých ľudí vytrhnúť, aby sa začali zamýšlať nad tým, čo sa deje.... nedostatok potravy, energie, mnohých dosť prefacká - ľudí nemožno liečiť, pokiaľ sami nechcú a už vonkoncom nie efektívne, pokiaľ sa neodstránia príčiny ich chôrob, zvyšok je len potieranie príznakov. Príčiny každej choroby je psychosomatická, teda má duchovné príčiny

KSB zámerne ignoruje viacero tém. Podľa mňa je to zámer, nie omyl. Považujem za potrebné na to upozorňovať.

Můžeš uvést, která témata podle tebe KSB záměrně ignoruje?


[quote="pid:62457, uid:623"]KSB zámerne ignoruje viacero tém. Podľa mňa je to zámer, nie omyl. Považujem za potrebné na to upozorňovať.[/quote] Můžeš uvést, která témata podle tebe KSB záměrně ignoruje?

Já mám doma českou vlajku neustále.

Tuhle?


62291c5419595


[quote="pid:62530, uid:181"]Já mám doma českou vlajku neustále.[/quote] Tuhle? ![62291c5419595](serve/attachment&path=62291c5419595)

A na záver nesmrteľný výrok Wericha: Boj s blbosťou sa vyhrať nedá, ale viesť sa musí!

Taky bych měl jednu od Wericha: "Hádáš-li se s blcem déle, jak půl minuty, hádají se blbci dva."


[quote="pid:62538, uid:103"]A na záver nesmrteľný výrok Wericha: Boj s blbosťou sa vyhrať nedá, ale viesť sa musí![/quote] Taky bych měl jednu od Wericha: "Hádáš-li se s blcem déle, jak půl minuty, hádají se blbci dva."

Člověk sice chápe, že se má "oprostit" a vůbec se nevěnovat žvástům chorých. Takoví byli i předtím - nedělejme si iluze.


Tak zrovna u Tebe - Lin - mě Tvoje názory překvapujou, ale je vidět, že Tě "sestřelily" emoce.


Tady je vidět o co tady jde: Odděluje se zrno od plev, nechte je bejt, oni jsou celou dobu na straně zla a potká je jedině zlo. Jim nepomůžou peníze, majetky, nic.


Oni skončili, nemá cenu je řešit, situace se zlepší, nikdo nesmíme šílet a podléhat démonům.


Přečti a rozeber si příběh o Noemově Arše. Noe chtěl Bohu dokázat, že lidi jsou dobří. Ve zkratce: Bůh: ,,Tak je sem přiveď, ty dobré a zachraňte se."


Noe nepřivedl ani 100 lidí...ani 50 lidí...ani nikoho, protože ho měli za blázna a tak alespoň zachránil svou rodinu a zvířata před potopou světa.


Minimálně symbolicky to mluví za vše. Kašli na ně, oni se utopí, ty ne, ty jsi na lodi. Kdo tohle pořád nechápe, tak se zmítá v emocích strachu a nenávisti.
Vykašli se na ně: ,,No jo, tak tady máš vlajku Ukrajiny, 3 tečky v sobě, seš dobrej, jasný, Putin je debil, Rusko je taky úplně debilní, jasný" - poplácej ho po ramenech a soustřeď se na realitu a jeho nech v deziluzích, dementa.


Fakt to nemá smysl to s nima řešit. Oni se budou topit, ne my.


[quote="pid:62447, uid:203"]Člověk sice chápe, že se má "oprostit" a vůbec se nevěnovat žvástům chorých. Takoví byli i předtím - nedělejme si iluze.[/quote] Tak zrovna u Tebe - Lin - mě Tvoje názory překvapujou, ale je vidět, že Tě "sestřelily" emoce. Tady je vidět o co tady jde: Odděluje se zrno od plev, nechte je bejt, oni jsou celou dobu na straně zla a potká je jedině zlo. Jim nepomůžou peníze, majetky, nic. Oni skončili, nemá cenu je řešit, situace se zlepší, nikdo nesmíme šílet a podléhat démonům. Přečti a rozeber si příběh o Noemově Arše. Noe chtěl Bohu dokázat, že lidi jsou dobří. Ve zkratce: Bůh: ,,Tak je sem přiveď, ty dobré a zachraňte se." Noe nepřivedl ani 100 lidí...ani 50 lidí...ani nikoho, protože ho měli za blázna a tak alespoň zachránil svou rodinu a zvířata před potopou světa. Minimálně symbolicky to mluví za vše. Kašli na ně, oni se utopí, ty ne, ty jsi na lodi. Kdo tohle pořád nechápe, tak se zmítá v emocích strachu a nenávisti. Vykašli se na ně: ,,No jo, tak tady máš vlajku Ukrajiny, 3 tečky v sobě, seš dobrej, jasný, Putin je debil, Rusko je taky úplně debilní, jasný" - poplácej ho po ramenech a soustřeď se na realitu a jeho nech v deziluzích, dementa. Fakt to nemá smysl to s nima řešit. Oni se budou topit, ne my.
Upravené 11. 3. 2022 o 05:21

A dneska tu "zachraňujeme" onu známou banderovskou líheň a vyčuránky, snící o pohodlném životě.
No přesně o tomto si myslím to u nás je. Tvrdá cenzura a brutální propaganda. Třeba sputnik je ze všech států blokovaný jen u nás. Aby sem mohli tu benderovštinu přesunout. Aby jim lidé nemohli moc koukat pod ruce. Dost mi to dělá starosti jak toto budou rusové řešit. To jim moc ta denacifikace nevyjde když jim to uteče sem.


[quote="pid:62532, uid:203"]A dneska tu "zachraňujeme" onu známou banderovskou líheň a vyčuránky, snící o pohodlném životě.[/quote]No přesně o tomto si myslím to u nás je. Tvrdá cenzura a brutální propaganda. Třeba sputnik je ze všech států blokovaný jen u nás. Aby sem mohli tu benderovštinu přesunout. Aby jim lidé nemohli moc koukat pod ruce. Dost mi to dělá starosti jak toto budou rusové řešit. To jim moc ta denacifikace nevyjde když jim to uteče sem.

vystoupení želéhada
Viděl už dřív a při tom mě napadlo abychom po Zemanovi neměli za prezidenta toho... Podle naší politiky je to dosti pravděpodobné smile


[quote="pid:62585, uid:203"]vystoupení želéhada[/quote]Viděl už dřív a při tom mě napadlo abychom po Zemanovi neměli za prezidenta toho... Podle naší politiky je to dosti pravděpodobné (wasntme) https://www.showbiz.cz/public/media/aaaa_fotky/janda1.jpg
Upravené 10. 3. 2022 o 03:58

To jim moc ta denacifikace nevyjde když jim to uteče sem.
Predpokladám, že to sa aj reálne stane. Doteraz pestovali nacizmus na urkajine a teraz sa len posunie hlbšie do európy. V mojom okolí som už dlhšie vnímal nacionalistické a nacistické sklony istých jedincov. Prečo to je tak? Pretože nikto v skutočnosti nevie čo je to ten nacionalizmus a nacizmus. Podobne ako nevedia čo je to satanizmus.
Zrekapitulujem
Narodné uvedomenie - človek si uvedomí, že je členom národu s určitými vlasnosťami.
Nacionalizmus - človek si začne nárokovať na zdroje iného národa, považuje svoj národ za niečo viac. Ale zatiaľ nekoná proti účastníkom iného národa.
Nacizmus - povýšenie svojho národa nad všetky ostatné národy, pričom sa začne fyzická likvidácia kultúr iných národov ako aj ich nositeľov - ľudí. Tjs nenávisť voči inému národu, ktorá vyústi do genocídy.
Treba pamätať: Západ uzná genocídu až po 30 - 40 rokoch, Západ je rád keď húfne zomierajú akýkoľvek ľudia, západ nenávidí človeka a civilizáciu ľudí na planéte - Satanizmus.


[quote="pid:62629, uid:781"]To jim moc ta denacifikace nevyjde když jim to uteče sem.[/quote]Predpokladám, že to sa aj reálne stane. Doteraz pestovali nacizmus na urkajine a teraz sa len posunie hlbšie do európy. V mojom okolí som už dlhšie vnímal nacionalistické a nacistické sklony istých jedincov. Prečo to je tak? Pretože nikto v skutočnosti nevie čo je to ten nacionalizmus a nacizmus. Podobne ako nevedia čo je to satanizmus. Zrekapitulujem Narodné uvedomenie - človek si uvedomí, že je členom národu s určitými vlasnosťami. Nacionalizmus - človek si začne nárokovať na zdroje iného národa, považuje svoj národ za niečo viac. Ale zatiaľ nekoná proti účastníkom iného národa. Nacizmus - povýšenie svojho národa nad všetky ostatné národy, pričom sa začne fyzická likvidácia kultúr iných národov ako aj ich nositeľov - ľudí. Tjs nenávisť voči inému národu, ktorá vyústi do genocídy. Treba pamätať: Západ uzná genocídu až po 30 - 40 rokoch, Západ je rád keď húfne zomierajú akýkoľvek ľudia, západ nenávidí človeka a civilizáciu ľudí na planéte - Satanizmus.

drive jsem mela potrebu komentovat hloupe a tupe komentare na FB

No ono zas pozor, riadenie je informacny proces a samotne sirenie informacie je riadenie. Ako to vnimas Ty som bral aj ja ale potom som sa naucil robit fintu. Napisem do videa na YouTube napriklad komentar,v ktorom popisem ako sa veci maju aaaaale a vtom je ta finta, nikdy sa uz K danemu videu nevratim a ani necitam reakcie nan a tym na seba nenalepim ten odpad co tam na mna nahadzu a vybavenka, svoju ulohu sirenia informacie a zmeny informacneho pola som si splnil.


[quote="pid:62413, uid:347"]drive jsem mela potrebu komentovat hloupe a tupe komentare na FB[/quote] No ono zas pozor, riadenie je informacny proces a samotne sirenie informacie je riadenie. Ako to vnimas Ty som bral aj ja ale potom som sa naucil robit fintu. Napisem do videa na YouTube napriklad komentar,v ktorom popisem ako sa veci maju aaaaale a vtom je ta finta, nikdy sa uz K danemu videu nevratim a ani necitam reakcie nan a tym na seba nenalepim ten odpad co tam na mna nahadzu a vybavenka, svoju ulohu sirenia informacie a zmeny informacneho pola som si splnil.

ale je vidět, že Tě "sestřelily" emoce.

Stává se mi to. Občas propadám beznaději - že zdravomyslícíh nejen nepřibývá, ale je jich míň a míň - a že to může být i tak, že divná jsem ve svém smýšlení já. Stává se mi to, když si najednou kolem sebe uvědomím tolik dějů na de- jako je destrukce, degradace... Přijde mi líto tolika práce vniveč, tolika dobrých nápadů. Narážím třeba na to, jakou občanskou vybavenost a infrastrukturu jsme měli v r. 89 - a jak je to nyní. Všechno, na co jsme tehdy mohli být hrdí, je dneska v troskách. Včetně toho zdravotnictví. To vůbec není o tom, jestli je někdo komunista, bolševik, demokrat, liberál... - to je o tom, jak kdo chce přispět k ulehčení života všech. Jak komu záleží na tom, jak, kde a v čem budou žít jeho děti a vnuci. Jestli já svým životem přispěju alespoň k udržení našeho společného "národního jmění".
No a to kolem sebe nevidím... Vidím jen "carpe diem - a po nás potopa". A nahoře hyeny, rvoucí se o poslední kousky "masa z kořisti". To je to, co mě nejvíc dostává dolů...


[quote="pid:62628, uid:633"]ale je vidět, že Tě "sestřelily" emoce.[/quote] Stává se mi to. Občas propadám beznaději - že zdravomyslícíh nejen nepřibývá, ale je jich míň a míň - a že to může být i tak, že divná jsem ve svém smýšlení já. Stává se mi to, když si najednou kolem sebe uvědomím tolik dějů na **de-** jako je destrukce, degradace... Přijde mi líto tolika práce vniveč, tolika dobrých nápadů. Narážím třeba na to, jakou občanskou vybavenost a infrastrukturu jsme měli v r. 89 - a jak je to nyní. Všechno, na co jsme tehdy mohli být hrdí, je dneska v troskách. Včetně toho zdravotnictví. To vůbec není o tom, jestli je někdo komunista, bolševik, demokrat, liberál... - **to je o tom, jak kdo chce přispět k ulehčení života všech.** Jak komu záleží na tom, jak, kde a v čem budou žít jeho děti a vnuci. Jestli já svým životem přispěju alespoň k udržení našeho společného "národního jmění". No a to kolem sebe nevidím... Vidím jen "carpe diem - a po nás potopa". A nahoře hyeny, rvoucí se o poslední kousky "masa z kořisti". To je to, co mě nejvíc dostává dolů...

K danemu videu nevratim a ani necitam reakcie nan a tym na seba nenalepim ten odpad co tam na mna nahadzu

Ano, vcelku dobrá metoda - ale pouze pro virtuální svět. Daleko horší je ustát takové situace v reálném životě. A daleko nejhorší je ustát to ve vlastní rodině...


[quote="pid:62662, uid:66"]K danemu videu nevratim a ani necitam reakcie nan a tym na seba nenalepim ten odpad co tam na mna nahadzu[/quote] Ano, vcelku dobrá metoda - ale pouze pro virtuální svět. Daleko horší je ustát takové situace v reálném životě. A daleko nejhorší je ustát to ve vlastní rodině...
Upravené 10. 3. 2022 o 11:10

Napisem do videa na YouTube napriklad komentar,v ktorom popisem ako sa veci maju aaaaale a vtom je ta finta, nikdy sa uz K danemu videu nevratim a ani necitam reakcie nan a tym na seba nenalepim ten odpad co tam na mna nahadzu a vybavenka, svoju ulohu sirenia informacie a zmeny informacneho pola som si splnil.


Já se klidně vracím, někdo třeba chce něco doplnit, poradit zdroj, nesouhlasící pošlu slušně do ().()


[quote="pid:62662, uid:66"]Napisem do videa na YouTube napriklad komentar,v ktorom popisem ako sa veci maju aaaaale a vtom je ta finta, nikdy sa uz K danemu videu nevratim a ani necitam reakcie nan a tym na seba nenalepim ten odpad co tam na mna nahadzu a vybavenka, svoju ulohu sirenia informacie a zmeny informacneho pola som si splnil.[/quote] Já se klidně vracím, někdo třeba chce něco doplnit, poradit zdroj, nesouhlasící pošlu slušně do ().()

Tvrdá cenzura a brutální propaganda.

Já tam vidím i ještě další "věci" a to mě naplňuje neklidem. Nevím totiž, kam se tím míří. Ty "věci" jsou třeba daleko největší drahota ve všem - od jídla, přes PHM až po energie. Okolní státy jsou na tom líp. Tak nevím, co s námi jako s národem zamýšlejí - a nic dobrého v tom nevidím...


[quote="pid:62629, uid:781"]Tvrdá cenzura a brutální propaganda.[/quote] Já tam vidím i ještě další "věci" a to mě naplňuje neklidem. Nevím totiž, kam se tím míří. Ty "věci" jsou třeba **daleko největší drahota ve všem - od jídla, přes PHM až po energie.** Okolní státy jsou na tom líp. Tak nevím, co s námi jako s národem zamýšlejí - a nic dobrého v tom nevidím...

Ano, vcelku dobrá metoda - ale pouze pro virtuální svět. Daleko horší je ustát takové situace v reálném životě. A daleko nejhorší je ustát to ve vlastní rodině...
Ano, dobrá metoda. Také to tak dělám. V reálném životě to také jde ale je třeba mít dobré nervy a trošku hroší kůži. Říct "mysli si co chceš, mě je to jedno" a mávnou nad tím rukou a již se tím nezabývat. A ono to funguje. Pak se stává, že synátor po čtrnácti dnech přijde sám s otázkami. Prostě zasít semínko a v klidu počkat.


[quote="pid:62680, uid:203"]Ano, vcelku dobrá metoda - ale pouze pro virtuální svět. Daleko horší je ustát takové situace v reálném životě. A daleko nejhorší je ustát to ve vlastní rodině...[/quote]Ano, dobrá metoda. Také to tak dělám. V reálném životě to také jde ale je třeba mít dobré nervy a trošku hroší kůži. Říct "mysli si co chceš, mě je to jedno" a mávnou nad tím rukou a již se tím nezabývat. A ono to funguje. Pak se stává, že synátor po čtrnácti dnech přijde sám s otázkami. Prostě zasít semínko a v klidu počkat.

Já tam vidím i ještě další "věci" a to mě naplňuje neklidem. Nevím totiž, kam se tím míří. Ty "věci" jsou třeba daleko největší drahota ve všem - od jídla, přes PHM až po energie. Okolní státy jsou na tom líp. Tak nevím, co s námi jako s národem zamýšlejí - a nic dobrého v tom nevidím...
Ale samozřejmě. To já také. Jen benderovštinu jsem zmiňoval protože kontext. Jistě že je toho víc. Pěkně hnusné zpravodajské hry se hrají s naší zemí. A pořád jako národ projevujem vzpurnost a fašistům se zase zachtělo nás zlomit. Ono je to zajímavé. My Češi jsme lokajští a rozhádaní snad ze všech na světě nejvíc ale přitom se nikomu po celé dějiny nedaří nás úplně zblbnout jako jiné. My pořád kolektivně projevujem ve velké míře nedůvěru k elitám a to je děsně žere.


[quote="pid:62683, uid:203"]Já tam vidím i ještě další "věci" a to mě naplňuje neklidem. Nevím totiž, kam se tím míří. Ty "věci" jsou třeba daleko největší drahota ve všem - od jídla, přes PHM až po energie. Okolní státy jsou na tom líp. Tak nevím, co s námi jako s národem zamýšlejí - a nic dobrého v tom nevidím...[/quote]Ale samozřejmě. To já také. Jen benderovštinu jsem zmiňoval protože kontext. Jistě že je toho víc. Pěkně hnusné zpravodajské hry se hrají s naší zemí. A pořád jako národ projevujem vzpurnost a fašistům se zase zachtělo nás zlomit. Ono je to zajímavé. My Češi jsme lokajští a rozhádaní snad ze všech na světě nejvíc ale přitom se nikomu po celé dějiny nedaří nás úplně zblbnout jako jiné. My pořád kolektivně projevujem ve velké míře nedůvěru k elitám a to je děsně žere.

No a to kolem sebe nevidím


Ty jsi dala tolik info už z dob Levanetu, že by všichni ostatní měli bejt zticha. Nepodceňuj se, nedělej to, Lin.


Teď jsme tady a musíme tu situaci řešit. Minimálně 8 let jsme to řešili a bylo to OK.


Já žiju v Praze, asi 100x jsem to psal a ... a... /to není morseovka/ ... nechci dělat z Prahy WESTERN, ale legrace to tady není.
Musíme se držet sami sebe a hlavně, musíme vědět, že jsou tady lidi okolo se stejnejma názorama, já kolem sebe nemám Pražáky s jinejma názorama - všechno je OK - nech debily, ať se topěj. Klid Lin, věř mi - nikdy jsme se nepletli.


[quote="pid:62679, uid:203"]No a to kolem sebe nevidím[/quote] Ty jsi dala tolik info už z dob Levanetu, že by všichni ostatní měli bejt zticha. Nepodceňuj se, nedělej to, Lin. Teď jsme tady a musíme tu situaci řešit. Minimálně 8 let jsme to řešili a bylo to OK. Já žiju v Praze, asi 100x jsem to psal a ... a... /to není morseovka/ ... nechci dělat z Prahy WESTERN, ale legrace to tady není. Musíme se držet sami sebe a hlavně, musíme vědět, že jsou tady lidi okolo se stejnejma názorama, já kolem sebe nemám Pražáky s jinejma názorama - všechno je OK - nech debily, ať se topěj. Klid Lin, věř mi - nikdy jsme se nepletli.

Včera jsem zaznamenal, že Rusko se chystá znárodňovat ty podniky, které mají sídlo někde v nepřátelské zemi, dle seznamu, je tam mnoho firem z Česka a vypukla regulérní panika, strojírenské firmy, škoda auto atd. To bude teprve cvrkot.


Včera jsem zaznamenal, že Rusko se chystá znárodňovat ty podniky, které mají sídlo někde v nepřátelské zemi, dle seznamu, je tam mnoho firem z Česka a vypukla regulérní panika, strojírenské firmy, škoda auto atd. To bude teprve cvrkot.

Ano, vcelku dobrá metoda - ale pouze pro virtuální svět. Daleko horší je ustát takové situace v reálném životě. A daleko nejhorší je ustát to ve vlastní rodině...
asi rok-dva dozadu som tu mal emocionalny vylev ako som U vlastnej rodiny dopadol, ked som sa snazil prezentovat vlastny zivotny postoj a politicky nazor. Ono jak sa politicky vyhranis vo svojom okoli vsetko a vsetci sa odrazu zmenia. Myslim ze clovek sa razom stane pustovinkom a zasiahne ho pocit osamotenia. Lenze ako sa musel citit taky Stalin ked si uvedomoval toto vsetko a mal realne vo svojich rukach koleso dejin. Naucil som sa taky obranny mechanizmus. Jednak mi tu davate silu vy vsetci bo ste pre mna rodina, vedomie toho ze niesom osamoteny mi dava silu neuveritelnu. Uz nikoho O nicom nepresviedcam, pozeram sa na nich ako na mravce ktore bezucelne, nevediac kde a co su, pobehujuc po mravenisku bliakaju nezmysli a vidim ako si zkracuju zivot. Ich duse skoncili, dalej uz nebudu pokracovat bo vrchny sef uz takychto tu dole nepotrebuje. Su to male deti ktore vlastne ani nevedia co rozpravaju, sere ma akurat, ze ich je tolko a ztahuju ma so sebou dole. Temu politiky uz s nimi neotvaram lebo vedia, ze ich argumentacne ztrapnim pred vsetkymi ( O vdaka vam tlste knihy).... Svoju dalsiu zivotnu etapu som zasvetil vzdelavaniu a vychove deti, su ako atomova bomba poslana skrz cas a priestor, to jedine co tu po nas ostane. Vsak aj taky V.V. Putin je niekoho syn, aj tvoje ci moje dieta moze zmenit koleso dejin, v tomto ja vcil vidim oporny bod a faklu nadeje...vsak nejako treba bojovat proti tomu nasprostastemu dementnemu stadu tam vonku.


[quote="pid:62680, uid:203"]Ano, vcelku dobrá metoda - ale pouze pro virtuální svět. Daleko horší je ustát takové situace v reálném životě. A daleko nejhorší je ustát to ve vlastní rodině...[/quote]asi rok-dva dozadu som tu mal emocionalny vylev ako som U vlastnej rodiny dopadol, ked som sa snazil prezentovat vlastny zivotny postoj a politicky nazor. Ono jak sa politicky vyhranis vo svojom okoli vsetko a vsetci sa odrazu zmenia. Myslim ze clovek sa razom stane pustovinkom a zasiahne ho pocit osamotenia. Lenze ako sa musel citit taky Stalin ked si uvedomoval toto vsetko a mal realne vo svojich rukach koleso dejin. Naucil som sa taky obranny mechanizmus. Jednak mi tu davate silu vy vsetci bo ste pre mna rodina, vedomie toho ze niesom osamoteny mi dava silu neuveritelnu. Uz nikoho O nicom nepresviedcam, pozeram sa na nich ako na mravce ktore bezucelne, nevediac kde a co su, pobehujuc po mravenisku bliakaju nezmysli a vidim ako si zkracuju zivot. Ich duse skoncili, dalej uz nebudu pokracovat bo vrchny sef uz takychto tu dole nepotrebuje. Su to male deti ktore vlastne ani nevedia co rozpravaju, sere ma akurat, ze ich je tolko a ztahuju ma so sebou dole. Temu politiky uz s nimi neotvaram lebo vedia, ze ich argumentacne ztrapnim pred vsetkymi ( O vdaka vam tlste knihy).... Svoju dalsiu zivotnu etapu som zasvetil vzdelavaniu a vychove deti, su ako atomova bomba poslana skrz cas a priestor, to jedine co tu po nas ostane. Vsak aj taky V.V. Putin je niekoho syn, aj tvoje ci moje dieta moze zmenit koleso dejin, v tomto ja vcil vidim oporny bod a faklu nadeje...vsak nejako treba bojovat proti tomu nasprostastemu dementnemu stadu tam vonku.
Upravené 11. 3. 2022 o 10:47

bezucelne, nevediac kde a co su, pobehujuc po mravenisku bliakaju
...Biorobot je síce seba-uvedomelá,seba-vnímajúca,seba-pociťujúca entita no vedenie a rozlíšenie je zapuzdrené hlboko v útrobách mysle.Biorobot vníma iba rozkazy démonických pseudoautorít,médií a pod.Ak si zvolil rolu celý tento život prežiť a ilustrovať ako biorobot,nič sa s tým nedá robiť.Ak je tam aj možnosť voľby precitnúť,tak sa to uskutoční.


[quote="pid:62869, uid:66"]bezucelne, nevediac kde a co su, pobehujuc po mravenisku bliakaju[/quote]...Biorobot je síce seba-uvedomelá,seba-vnímajúca,seba-pociťujúca entita no vedenie a rozlíšenie je zapuzdrené hlboko v útrobách mysle.Biorobot vníma iba rozkazy démonických pseudoautorít,médií a pod.Ak si zvolil rolu celý tento život prežiť a ilustrovať ako biorobot,nič sa s tým nedá robiť.Ak je tam aj možnosť voľby precitnúť,tak sa to uskutoční.

Všimli jste si někdo, že lidé s více tečkami jsou agresivní a zlí ? Skoro všichni ? Buďto jsou s oxidem grafenu v těle připojení na něco.. a chovají se podle příkazu, nebo zafungovalo odtržení od reality a Boží energie. Nebo všechno dohromady


Všimli jste si někdo, že lidé s více tečkami jsou agresivní a zlí ? Skoro všichni ? Buďto jsou s oxidem grafenu v těle připojení na něco.. a chovají se podle příkazu, nebo zafungovalo odtržení od reality a Boží energie. Nebo všechno dohromady

Všimli jste si někdo, že lidé s více tečkami jsou agresivní a zlí ? Skoro všichni ?

Ne. Ti, kteří byli agresivní předtím, jsou i teď. Kteří spali předtím, spí i teď. Kteří nadávali na Putina předtím, nadávají i teď.
Naopak, zaznamenal jsem pozitivní zkušenost u rodičů (3 x očkovaní, neřeším to, jejich volba), kdy při debatě nad aktuálními událostmi mi máma položila otázku, jakou roli v tom hrají Američani, protože lidi v jejím okolí říkají, že to tam celé vyprovokovali oni. Taková nahrávka na smeč.


Pokud ale ve svém okolí zaznamenáváš vyšší agresivitu, pak tyto jedince z nějakého důvodu přitahuješ. Zkus začít v první řadě u sebe. Vytvoř si takovou realitu, ve které pro podobnou agresi nebude místo. Přestaň posuzovat, odsuzovat, respektuj každého svobodnou volbu podle hesla - čemu kdo věří, tím je buď odměněn nebo potrestán. Vím, o čem mluvím, většina příbuzenstva je očkovaná, v práci všichni nadávají na Putina jaký je to šílenec a kdesi cosi - vzájemně si přitakávají a odmítají jakýkoliv pohled z jiného úhlu. Sem tam jim položím nějakou jednoduchou otázku k zamyšlení (něco, co není problém si ověřit) a jinak je ignoruju - musím s nimi vycházet, tak nemá cenu přilévat benzín do ohně. Dohadování nikam nevede, oni svůj léta budovaný pohled na svět jen tak z ničeho nic nepřehodnotí, dokud je nedonutí okolnosti. Až se někdo z nich probudí, rád mu předložím pohled z jiného úhlu.


[quote="pid:62902, uid:88"]Všimli jste si někdo, že lidé s více tečkami jsou agresivní a zlí ? Skoro všichni ?[/quote] Ne. Ti, kteří byli agresivní předtím, jsou i teď. Kteří spali předtím, spí i teď. Kteří nadávali na Putina předtím, nadávají i teď. Naopak, zaznamenal jsem pozitivní zkušenost u rodičů (3 x očkovaní, neřeším to, jejich volba), kdy při debatě nad aktuálními událostmi mi máma položila otázku, jakou roli v tom hrají Američani, protože lidi v jejím okolí říkají, že to tam celé vyprovokovali oni. Taková nahrávka na smeč. Pokud ale ve svém okolí zaznamenáváš vyšší agresivitu, pak tyto jedince z nějakého důvodu přitahuješ. Zkus začít v první řadě u sebe. Vytvoř si takovou realitu, ve které pro podobnou agresi nebude místo. Přestaň posuzovat, odsuzovat, respektuj každého svobodnou volbu podle hesla - čemu kdo věří, tím je buď odměněn nebo potrestán. Vím, o čem mluvím, většina příbuzenstva je očkovaná, v práci všichni nadávají na Putina jaký je to šílenec a kdesi cosi - vzájemně si přitakávají a odmítají jakýkoliv pohled z jiného úhlu. Sem tam jim položím nějakou jednoduchou otázku k zamyšlení (něco, co není problém si ověřit) a jinak je ignoruju - musím s nimi vycházet, tak nemá cenu přilévat benzín do ohně. Dohadování nikam nevede, oni svůj léta budovaný pohled na svět jen tak z ničeho nic nepřehodnotí, dokud je nedonutí okolnosti. Až se někdo z nich probudí, rád mu předložím pohled z jiného úhlu.

Všimli jste si někdo, že lidé s více tečkami jsou agresivní a zlí ? Skoro všichni ?

Ale no tak, to je velké zjednodušení, určitě takoví nejsou úplně všichni. A pokud takoví jsou, tak takoví byli i předtím, pouze teď žijeme v době, kdy se některé vlastnosti výrazněji projevují a jasně se ukazuje kdo je kdo. Všechno špatné je k něčemu dobré. Navíc u těch očkovaných může mít ještě vliv to, že oni naivně čekali, že když budou poslušní, tak se vrátí staré časy a to se nekoná, opak je pravdou a do toho teď ještě tohle na Ukrajině.
Ještě je potřeba vzít v potaz to, že spoustu z nich došlo k závěru, že Covid a vakcíny byl podvod resp. bylo to trochu jinak a oni byli oklamáni. Ale nedošlo k rozuzlení, potrestání viníků a naopak to plynule přešlo k tomu, co se děje nyní. Takže negativní energie, která je v nich nahromaděná je teď využitá, nebo spíše zneužitá k tlaku na Rusko, jako příčinu jejich obav a problémů.
Ale nicméně nevylučuji i přímé působení vakcín jako takových na psychiku, ale jsem k tomu spíše skeptický. Něco jiného je fyzické zdraví, tady už o tom snad nikdo nepochybuje.


[quote="pid:62902, uid:88"]Všimli jste si někdo, že lidé s více tečkami jsou agresivní a zlí ? Skoro všichni ?[/quote] Ale no tak, to je velké zjednodušení, určitě takoví nejsou úplně všichni. A pokud takoví jsou, tak takoví byli i předtím, pouze teď žijeme v době, kdy se některé vlastnosti výrazněji projevují a jasně se ukazuje kdo je kdo. Všechno špatné je k něčemu dobré. Navíc u těch očkovaných může mít ještě vliv to, že oni naivně čekali, že když budou poslušní, tak se vrátí staré časy a to se nekoná, opak je pravdou a do toho teď ještě tohle na Ukrajině. Ještě je potřeba vzít v potaz to, že spoustu z nich došlo k závěru, že Covid a vakcíny byl podvod resp. bylo to trochu jinak a oni byli oklamáni. Ale nedošlo k rozuzlení, potrestání viníků a naopak to plynule přešlo k tomu, co se děje nyní. Takže negativní energie, která je v nich nahromaděná je teď využitá, nebo spíše zneužitá k tlaku na Rusko, jako příčinu jejich obav a problémů. Ale nicméně nevylučuji i přímé působení vakcín jako takových na psychiku, ale jsem k tomu spíše skeptický. Něco jiného je fyzické zdraví, tady už o tom snad nikdo nepochybuje.
Upravené 11. 3. 2022 o 14:53

Jak kdo. Třeba já jsem první na ráně. Ročník 89, do toho ještě Pražák. Všichni moji kamarádi jsou Pražáci ročníky 87-89. Někdo očkovanej a někdo ne, každopádně názory maj podobný jako mám já. Nikdo tady nejde proti Rusku, my máme vlastně výhodu, že každej z nás chodil do třídy, ať už na ZŠ, SŠ, nebo VŠ s Rusama, takže tady v Praze v “tý debilní Havlem vychovaný generaci” od málokoho slyšíš, že je proti Rusům. Každej máme minimálně jednoho kamaráda Rusa a tak to je. Jasný, jsou tady idioti, který jsou proti Rusku, ale já je asi nevidím a neslyším, pokud teda neřvou na Václaváku, ale kdoví co jsou zač a odkud jsou, protože normální Pražák o víkendu buď jede na chatu, nebo jde na fotbal, do kina, divadla, hospody a poslední co jde dělat - je jít řvát hovadiny na Václavák.


Ja bych lidi neházel do skupin, znám plno očkovanejch, který maj dobrý názory a vědí, že udělali chybu, znám plno starejch, který nenáviděj Rusko.
Jedna věc je fakt a to je ten: nesnažit se přesvědčit biorobota. Biorobot není Člověk, biorobot je latrýna, do který mainstream sere a ona tak figuruje. A biorobot je nevrlej, protože ví, že až Tě potká, tak od Tebe uslyší: ,,já jsem Ti to říkal”, takže proto jsou bioroboti věčně psychicky na dně. Někdo nalítl a probral se a někdo je biorobot, nebo teda spíš zombie. A pochybuju, že se doma hádáš s lednicí, nebo pračkou o politice a v noci chodíš po hřbitovech se hádat s rakvema a urnama. Zombie-biorobot.


Jak kdo. Třeba já jsem první na ráně. Ročník 89, do toho ještě Pražák. Všichni moji kamarádi jsou Pražáci ročníky 87-89. Někdo očkovanej a někdo ne, každopádně názory maj podobný jako mám já. Nikdo tady nejde proti Rusku, my máme vlastně výhodu, že každej z nás chodil do třídy, ať už na ZŠ, SŠ, nebo VŠ s Rusama, takže tady v Praze v “tý debilní Havlem vychovaný generaci” od málokoho slyšíš, že je proti Rusům. Každej máme minimálně jednoho kamaráda Rusa a tak to je. Jasný, jsou tady idioti, který jsou proti Rusku, ale já je asi nevidím a neslyším, pokud teda neřvou na Václaváku, ale kdoví co jsou zač a odkud jsou, protože normální Pražák o víkendu buď jede na chatu, nebo jde na fotbal, do kina, divadla, hospody a poslední co jde dělat - je jít řvát hovadiny na Václavák. Ja bych lidi neházel do skupin, znám plno očkovanejch, který maj dobrý názory a vědí, že udělali chybu, znám plno starejch, který nenáviděj Rusko. Jedna věc je fakt a to je ten: nesnažit se přesvědčit biorobota. Biorobot není Člověk, biorobot je latrýna, do který mainstream sere a ona tak figuruje. A biorobot je nevrlej, protože ví, že až Tě potká, tak od Tebe uslyší: ,,já jsem Ti to říkal”, takže proto jsou bioroboti věčně psychicky na dně. Někdo nalítl a probral se a někdo je biorobot, nebo teda spíš zombie. A pochybuju, že se doma hádáš s lednicí, nebo pračkou o politice a v noci chodíš po hřbitovech se hádat s rakvema a urnama. Zombie-biorobot.
Upravené 11. 3. 2022 o 15:21

Děkuji za odpověď ode všech... zkusím přijít na příčinu. Dříve se asi neřešilo nic vážného, takže se lidé tak neprojevovali. Tuto agresi vidím u bývalé spolužačky a souseda, kteří nenávidí Putina a dlouho do mě hučeli kvůli tečkam...a ošklivě mi to vyčítali že jsem sobec že nechci ochranu tečkou a že je nakazim. To byl ale strach o život. Teď jsme se bavili o Ukr a Putinovi a nenávist k Putinovi byla hrozná. S ostatními se už raději o tom nebavím, stejně jako o kovidu.


Děkuji za odpověď ode všech... zkusím přijít na příčinu. Dříve se asi neřešilo nic vážného, takže se lidé tak neprojevovali. Tuto agresi vidím u bývalé spolužačky a souseda, kteří nenávidí Putina a dlouho do mě hučeli kvůli tečkam...a ošklivě mi to vyčítali že jsem sobec že nechci ochranu tečkou a že je nakazim. To byl ale strach o život. Teď jsme se bavili o Ukr a Putinovi a nenávist k Putinovi byla hrozná. S ostatními se už raději o tom nebavím, stejně jako o kovidu.

Ogare, a na ktoré konkrétne nedostatky KSB upozorňuješ, kde konkrétne odkrývaš to 1% lží? Pretože zatiaľ som zaznamenal len všeobecné upozorňovanie na to, že KSB obsahuje v sebe zámerné lži. Ktoré, konkrétne, prosím?
Kľudne na to sprav samostatné vlákno a môžme rozdiskutovať jednu lož za druhou, a prípadné chyby KSB napraviť.


Keď príde čas, upozorním na ne znovu. Urobil som tak v minulosti najmenej päťkrát. Určite si aspoň niečo z toho postrehol, len si tomu nevenoval pozornosť. Samostatné vlánko zakladať nemienim. Nemám čas, chuť a ani nevidím zmysel v tom presviedčať miestnu komunitu. V minulosti to nikam neviedlo. Budem prezentovať svoj pohľad, ale diskutovať už nebudem. A tiež nevidím dôvod presviedčať niekoho, kto vo svojich komentároch a článkoch dokázal obhajovať katolícku cirkev. Dole ťa ťahá niečo iné než Védy. Žeby KSB, ktorá je na podobnej energetickej úrovni ako kresťanstvo?


Můžeš uvést, která témata podle tebe KSB záměrně ignoruje?


Už si ma o to žiadal a niektoré som už uviedol. Ty si vážne blb.


[quote="pid:62580, uid:112"]Ogare, a na ktoré konkrétne nedostatky KSB upozorňuješ, kde konkrétne odkrývaš to 1% lží? Pretože zatiaľ som zaznamenal len všeobecné upozorňovanie na to, že KSB obsahuje v sebe zámerné lži. Ktoré, konkrétne, prosím? Kľudne na to sprav samostatné vlákno a môžme rozdiskutovať jednu lož za druhou, a prípadné chyby KSB napraviť.[/quote] Keď príde čas, upozorním na ne znovu. Urobil som tak v minulosti najmenej päťkrát. Určite si aspoň niečo z toho postrehol, len si tomu nevenoval pozornosť. Samostatné vlánko zakladať nemienim. Nemám čas, chuť a ani nevidím zmysel v tom presviedčať miestnu komunitu. V minulosti to nikam neviedlo. Budem prezentovať svoj pohľad, ale diskutovať už nebudem. A tiež nevidím dôvod presviedčať niekoho, kto vo svojich komentároch a článkoch dokázal obhajovať katolícku cirkev. Dole ťa ťahá niečo iné než Védy. Žeby KSB, ktorá je na podobnej energetickej úrovni ako kresťanstvo? [quote="pid:62606, uid:826"]Můžeš uvést, která témata podle tebe KSB záměrně ignoruje?[/quote] Už si ma o to žiadal a niektoré som už uviedol. Ty si vážne blb.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 11. 3. 2022 o 18:27

Fakt to nemá smysl to s nima řešit. Oni se budou topit, ne my.


Len aby nás nestiahli ku dnu spolu s nimi. smile


Svoju dalsiu zivotnu etapu som zasvetil vzdelavaniu a vychove deti, su ako atomova bomba poslana skrz cas a priestor, to jedine co tu po nas ostane. Vsak aj taky V.V. Putin je niekoho syn, aj tvoje ci moje dieta moze zmenit koleso dejin, v tomto ja vcil vidim oporny bod a faklu nadeje...vsak nejako treba bojovat proti tomu nasprostastemu dementnemu stadu tam vonku.


Oni nie sú dementné stádo, sú napojení na Matrix (pozri si film). Kým sú napojení na Matrix, budú ho brániť a môžu sa aj obrátiť proti nám. Lenže nie oni sú naši nepriatelia.


[quote="pid:62628, uid:633"]Fakt to nemá smysl to s nima řešit. Oni se budou topit, ne my.[/quote] Len aby nás nestiahli ku dnu spolu s nimi. (:| [quote="pid:62869, uid:66"]Svoju dalsiu zivotnu etapu som zasvetil vzdelavaniu a vychove deti, su ako atomova bomba poslana skrz cas a priestor, to jedine co tu po nas ostane. Vsak aj taky V.V. Putin je niekoho syn, aj tvoje ci moje dieta moze zmenit koleso dejin, v tomto ja vcil vidim oporny bod a faklu nadeje...vsak nejako treba bojovat proti tomu nasprostastemu dementnemu stadu tam vonku.[/quote] Oni nie sú dementné stádo, sú napojení na Matrix (pozri si film). Kým sú napojení na Matrix, budú ho brániť a môžu sa aj obrátiť proti nám. Lenže nie oni sú naši nepriatelia.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 11. 3. 2022 o 19:04

Nepodceňuj se, nedělej to, Lin.

Děkuji ti - potřebovala jsem slyšet něco takového.. Jsi stejně starý jako má dcera - a když se to tak vezme, jsem také rodilá Pražačka, ale od svých čtyř let tam nežiju. Rodinu tam ale stále mám, takže to nemyslím tak doslovně, když tu na Pražáky nadávám. smile
Rusko se chystá znárodňovat ty podniky, které mají sídlo někde v nepřátelské zemi,

No vida - to je najednou rojení... Rusko dělá jen to, co oni dělají jemu. Nic navíc si nedovoluje.
že lidé s více tečkami jsou agresivní a zlí

Nezaznamenala jsem, že by byli více zlí. Ale zaznamenala jsem, že jsou více nemocní. Od náchylnosti k nachlazení, horečkám, bronchitidám, zánětům ucha, plic atd. Z rozboru krve hodně zvýšený nějaký ten faktor, který svědčí o zánětu - a antibiotika s tím nic neudělají. Až po takové speciality, jako silné vypadávání vlasů, ekzémy, zvýšená kazivost zubů, trombóza, potíže se srdcem. A to u lidí, kteří s tím před očkem nemarodili, potíže neměli.


[quote="pid:62838, uid:633"]Nepodceňuj se, nedělej to, Lin.[/quote] Děkuji ti - potřebovala jsem slyšet něco takového.. Jsi stejně starý jako má dcera - a když se to tak vezme, jsem také rodilá Pražačka, ale od svých čtyř let tam nežiju. Rodinu tam ale stále mám, takže to nemyslím tak doslovně, když tu na Pražáky nadávám. :) [quote="pid:62843, uid:149"]Rusko se chystá znárodňovat ty podniky, které mají sídlo někde v nepřátelské zemi,[/quote] No vida - to je najednou rojení... Rusko dělá jen to, co oni dělají jemu. Nic navíc si nedovoluje. [quote="pid:62902, uid:88"]že lidé s více tečkami jsou agresivní a zlí[/quote] Nezaznamenala jsem, že by byli více zlí. Ale zaznamenala jsem, že jsou více nemocní. Od náchylnosti k nachlazení, horečkám, bronchitidám, zánětům ucha, plic atd. Z rozboru krve hodně zvýšený nějaký ten faktor, který svědčí o zánětu - a antibiotika s tím nic neudělají. Až po takové speciality, jako silné vypadávání vlasů, ekzémy, zvýšená kazivost zubů, trombóza, potíže se srdcem. A to u lidí, kteří s tím před očkem nemarodili, potíže neměli.

Dříve se asi neřešilo nic vážného, takže se lidé tak neprojevovali.

Jano, jak to tak píšeš, přijde mi to u těch lidí jako frustrace. Dlouhodobý strach, nejistota. Je to v nich nahromaděné a neumějí to ze sebe dostat - proto jsou agresivní. Ta frustrace je z "kovidových časů" , které přes dva roky děsily a trápily lidi různými nařízeními i strašáky. A teď žádná úleva - strach ještě větší a to z války, z drahoty a z budoucnosti vůbec. Ti lidé se cítí nejistí a vykořenění, už nevědí, co je pravda a co lež, co platí a co ne, jak bude možné přežít. Tímto trpí moc lidí. Má známá mi třeba volala s depkou, že nemůže spát, že neví, kde najde kryt před atomovkou, co si má pořídit na přežití, jestli sem Rusové taky dojdou a jestli nás tu budou taky vraždit atd. A to vážně - nebyla to sranda. A já - stejně jako mnohokrát předtím - jsem pronesla "vyhoď už tu televizi a místo toho se běž projít aspoň do parku". Jenže to je právě to - "TV se přece nevzdám, nevěděla bych, co se děje". A je to...


[quote="pid:62924, uid:88"]Dříve se asi neřešilo nic vážného, takže se lidé tak neprojevovali.[/quote] Jano, jak to tak píšeš, přijde mi to u těch lidí jako frustrace. Dlouhodobý strach, nejistota. Je to v nich nahromaděné a neumějí to ze sebe dostat - proto jsou agresivní. Ta frustrace je z "kovidových časů" , které přes dva roky děsily a trápily lidi různými nařízeními i strašáky. A teď žádná úleva - strach ještě větší a to z války, z drahoty a z budoucnosti vůbec. Ti lidé se cítí nejistí a vykořenění, už nevědí, co je pravda a co lež, co platí a co ne, jak bude možné přežít. Tímto trpí moc lidí. Má známá mi třeba volala s depkou, že nemůže spát, že neví, kde najde kryt před atomovkou, co si má pořídit na přežití, jestli sem Rusové taky dojdou a jestli nás tu budou taky vraždit atd. A to vážně - nebyla to sranda. A já - stejně jako mnohokrát předtím - jsem pronesla "vyhoď už tu televizi a místo toho se běž projít aspoň do parku". Jenže to je právě to - "TV se přece nevzdám, nevěděla bych, co se děje". A je to...
Upravené 11. 3. 2022 o 19:30

Děkuji za odpověď ode všech... zkusím přijít na příčinu. Dříve se asi neřešilo nic vážného, takže se lidé tak neprojevovali. Tuto agresi vidím u bývalé spolužačky a souseda, kteří nenávidí Putina a dlouho do mě hučeli kvůli tečkam...a ošklivě mi to vyčítali že jsem sobec že nechci ochranu tečkou a že je nakazim. To byl ale strach o život. Teď jsme se bavili o Ukr a Putinovi a nenávist k Putinovi byla hrozná. S ostatními se už raději o tom nebavím, stejně jako o kovidu.

Vieš, ono to bude hlavne tou televíziou. Tá má veľkú hypnotizujúcu moc. Doslova a do písmena. Ľudia boli zhypnotizovaní sústavnou masážou o kovide. A teraz ich hypnotizujú propagandou o vojne na UA. A na to, aby sa človek dostal do hypnózy, tak musí svojmu hypnotizérovi dôverovať. Títo ľudia dôverujú televízii a v tom je problém ich stavu a vznikajúcej agresii, čo je len výsledok hypnózy. Úmyselne a zákerne vykonávanej médiami a ich páničkami.


[quote="pid:62924, uid:88"]Děkuji za odpověď ode všech... zkusím přijít na příčinu. Dříve se asi neřešilo nic vážného, takže se lidé tak neprojevovali. Tuto agresi vidím u bývalé spolužačky a souseda, kteří nenávidí Putina a dlouho do mě hučeli kvůli tečkam...a ošklivě mi to vyčítali že jsem sobec že nechci ochranu tečkou a že je nakazim. To byl ale strach o život. Teď jsme se bavili o Ukr a Putinovi a nenávist k Putinovi byla hrozná. S ostatními se už raději o tom nebavím, stejně jako o kovidu.[/quote] Vieš, ono to bude hlavne tou televíziou. Tá má veľkú hypnotizujúcu moc. Doslova a do písmena. Ľudia boli zhypnotizovaní sústavnou masážou o kovide. A teraz ich hypnotizujú propagandou o vojne na UA. A na to, aby sa človek dostal do hypnózy, tak musí svojmu hypnotizérovi dôverovať. Títo ľudia dôverujú televízii a v tom je problém ich stavu a vznikajúcej agresii, čo je len výsledok hypnózy. Úmyselne a zákerne vykonávanej médiami a ich páničkami.
Upravené 11. 3. 2022 o 23:00

Už si ma o to žiadal a niektoré som už uviedol. Ty si vážne blb.

Stačí heslovitě, aby to i blb pochopil, ty duševní gigante.


[quote="pid:62960, uid:623"]Už si ma o to žiadal a niektoré som už uviedol. Ty si vážne blb.[/quote] Stačí heslovitě, aby to i blb pochopil, ty duševní gigante.

@Jana z Arku Mám kamarády a známé, kteří jsou očkovaní a více agresivní vůči mě rozhodně nejsou.
Možná jsem řekl, že jsem se očkovat nenechal a nechci a tím to haslo a dál jsem hnůj nepřehazoval.
Ono opravdu, když někomu řekneš, ať už třeba slušně "Ty jsi ale kretén, já ti to říkal/a!", tak nemůžeš čekat, že se bude ten člověk bude chovat nadšeně.

Raději vybírám jiná témata, která máme společná.


Jani, zkus to.


@Jana z Arku Mám kamarády a známé, kteří jsou očkovaní a více agresivní vůči mě rozhodně nejsou. Možná jsem řekl, že jsem se očkovat nenechal a nechci a tím to haslo a dál jsem hnůj nepřehazoval. Ono opravdu, když někomu řekneš, ať už třeba slušně "Ty jsi ale kretén, já ti to říkal/a!", tak nemůžeš čekat, že se bude ten člověk bude chovat nadšeně. Raději vybírám jiná témata, která máme společná. Jani, zkus to.

A na to, aby sa človek dostal do hypnózy, tak musí svojmu hypnotizérovi dôverovať. Títo ľudia dôverujú televízii
....a nielen TV.Poznám mladých čo nepozerajú telku no dôverujú len MSM na internete.Je to o dôvere niečomu,niekomu, aj o vplyvoch okolia a celkovom nastavení.


[quote="pid:63020, uid:6"]A na to, aby sa človek dostal do hypnózy, tak musí svojmu hypnotizérovi dôverovať. Títo ľudia dôverujú televízii[/quote]....a nielen TV.Poznám mladých čo nepozerajú telku no dôverujú len MSM na internete.Je to o dôvere niečomu,niekomu, aj o vplyvoch okolia a celkovom nastavení.

JS22, zkouším jiná témata..o tečkach a kovidu se nebavím už dávno, rozhodně jim to nevyčítám ani jim nenadavam, je to jejich rozhodnutí. Rudý jsem bránila, to je pravda, přišlo mi to nespravedlivé házet vinu za vše jen na ně. Asi proto ta slovní agrese. Teď už se o tom nebavím, jen že válka je špatná odjakživa a vždy to odnesou děti a ženy a civilisté.


JS22, zkouším jiná témata..o tečkach a kovidu se nebavím už dávno, rozhodně jim to nevyčítám ani jim nenadavam, je to jejich rozhodnutí. Rudý jsem bránila, to je pravda, přišlo mi to nespravedlivé házet vinu za vše jen na ně. Asi proto ta slovní agrese. Teď už se o tom nebavím, jen že válka je špatná odjakživa a vždy to odnesou děti a ženy a civilisté.

Ale no tak, to je velké zjednodušení, určitě takoví nejsou úplně všichni. A pokud takoví jsou, tak takoví byli i předtím, pouze teď žijeme v době, kdy se některé vlastnosti výrazněji projevují a jasně se ukazuje kdo je kdo. Všechno špatné je k něčemu dobré


s týmto sa dá len suhlasit. Mne skôr príde, že ľudia reagujú protestne, keď sa im niekto snaží ponúknuť iné info. Ukrajina teda ten konflikt, pohádala sa som sa s 2 známymi.


Pri prvom 3x opichany, tak nechce počuť pravdu, pokial sa líši od jeho znalosti. Proste Putin je agresor, nie je to v súlade s medzinárodným pravom. Tak na otázku, kde bolo medzinárodné právo v prípade Juhoslávie, v prípade celoplošných manévrov a plnení Minskych dohôd. Na otázke aké je to právo, keď niekto sa ním riadiť nemusí, som odpoved nedostala…


druhý tvrdil, že Rusko je ríša zlá a treba ho urovnať so zemou. Som mu povedala, že nie je normálny a blikala som si ho všade.


dnes som bola po 2 rokoch v škole, no našťastie to tam nikto neriešil, ale bola som presvedčená, že sa tejto debaty nezúčastním.


Ja som si povedala, že pre mna je teraz najdôležitejšie žiť v pravde. Bez ohľadu nato, či niekto iný chce tomu nasluchat alebo nie. Niektorých možno naviest, s ostatnými netreba strácať čas.


[quote="pid:62912, uid:71"]Ale no tak, to je velké zjednodušení, určitě takoví nejsou úplně všichni. A pokud takoví jsou, tak takoví byli i předtím, pouze teď žijeme v době, kdy se některé vlastnosti výrazněji projevují a jasně se ukazuje kdo je kdo. Všechno špatné je k něčemu dobré[/quote] s týmto sa dá len suhlasit. Mne skôr príde, že ľudia reagujú protestne, keď sa im niekto snaží ponúknuť iné info. Ukrajina teda ten konflikt, pohádala sa som sa s 2 známymi. Pri prvom 3x opichany, tak nechce počuť pravdu, pokial sa líši od jeho znalosti. Proste Putin je agresor, nie je to v súlade s medzinárodným pravom. Tak na otázku, kde bolo medzinárodné právo v prípade Juhoslávie, v prípade celoplošných manévrov a plnení Minskych dohôd. Na otázke aké je to právo, keď niekto sa ním riadiť nemusí, som odpoved nedostala… druhý tvrdil, že Rusko je ríša zlá a treba ho urovnať so zemou. Som mu povedala, že nie je normálny a blikala som si ho všade. dnes som bola po 2 rokoch v škole, no našťastie to tam nikto neriešil, ale bola som presvedčená, že sa tejto debaty nezúčastním. Ja som si povedala, že pre mna je teraz najdôležitejšie žiť v pravde. Bez ohľadu nato, či niekto iný chce tomu nasluchat alebo nie. Niektorých možno naviest, s ostatnými netreba strácať čas.
12
6.83k
77
27
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept