Naši analytici
Irena Aneri na Svobodném vysílači

Excelentní práce s veřejností . Velmi doporučuji i zkušeným kobákům, jak lze srozumitelně vysvětlovat těm zamrzlíkům, co se děje. Zdá se, že tu získáváme informační kanál.


Excelentní práce s veřejností . Velmi doporučuji i zkušeným kobákům, jak lze srozumitelně vysvětlovat těm zamrzlíkům, co se děje. Zdá se, že tu získáváme informační kanál.

Od detstvi mam rad rozhlasove hry ci pohadky...
tridim si pritom fotky, vyrizuji e-maily ci posloucham hudbu...
Zatim co v TV vam vsechno naserviruji na taliri
Minule jsem poslouchal pani Alenu Vitaskovou o energii...= velmi poucne. doporucuji... pri poslouchani radia si muzete svou fantaziiji pustit na spacir...

jak lze srozumitelně vysvětlovat těm zamrzlíkům, co se děje.


Od detstvi mam rad rozhlasove hry ci pohadky... tridim si pritom fotky, vyrizuji e-maily ci posloucham hudbu... Zatim co v TV vam vsechno naserviruji na taliri Minule jsem poslouchal pani Alenu Vitaskovou o energii...= velmi poucne. doporucuji... pri poslouchani radia si muzete svou fantaziiji pustit na spacir...[quote="pid:58277, uid:57"]jak lze srozumitelně vysvětlovat těm zamrzlíkům, co se děje.[/quote]

Minule jsem poslouchal pani Alenu Vitaskovou o energii


Můžeš prosím specifikovat ten pořad? Hledal jsem v archivu ANS a nenašel jsem nic o energii. Díky


[quote="pid:58283, uid:346"]Minule jsem poslouchal pani Alenu Vitaskovou o energii[/quote] Můžeš prosím specifikovat ten pořad? Hledal jsem v archivu ANS a nenašel jsem nic o energii. Díky

Perfektní, děkuji Ireně. Vnímám jako velký přínos i pro svoji jedenáctiletou dceru, která se mnou poslouchala.


Perfektní, děkuji Ireně. Vnímám jako velký přínos i pro svoji jedenáctiletou dceru, která se mnou poslouchala.

OK, mohu to zkusit.....
-otevres SVTV
-STREDA DEBATY JE TREBA
-DRUHE OKYNKO


Mel by to byt https://svtv.cz/videos/2022-02-09-o-lukas-a-vitaskova-zkumavka-satiricky-porad.html odkaz.....

Můžeš prosím specifikovat ten pořad?


OK, mohu to zkusit..... -otevres SVTV -STREDA DEBATY JE TREBA -DRUHE OKYNKO Mel by to byt https://svtv.cz/videos/2022-02-09-o-lukas-a-vitaskova-zkumavka-satiricky-porad.html odkaz..... [quote="pid:58285, uid:473"]Můžeš prosím specifikovat ten pořad?[/quote]

Paní Irena byla výborná. Doplnil jsem si celou řadu dalších střípků do mozaiky. Těším se, že bude pokračování. smile


Paní Irena byla výborná. Doplnil jsem si celou řadu dalších střípků do mozaiky. Těším se, že bude pokračování. :)

Vynikající práce! Lidsky a srozumitelně v hrubých rysech vysvětlená teorie řízení.


Vynikající práce! Lidsky a srozumitelně v hrubých rysech vysvětlená teorie řízení.

Vynikající práce!


Souhlas ! V tak krátkém čase který měla ! Udělala maximum ! Však to také lidé komentovali. Paní Irena a Boletus udělali dobré věci výbornou propagaci ! (chtěl jsem napsat reklamu (klam v tom není), ale to, co jimi bylo prezentováno není tuctové zboží ...)


[quote="pid:58349, uid:158"]Vynikající práce![/quote] Souhlas ! V tak krátkém čase který měla ! Udělala maximum ! Však to také lidé komentovali. Paní Irena a Boletus udělali dobré věci výbornou propagaci ! (chtěl jsem napsat reklamu (klam v tom není), ale to, co jimi bylo prezentováno není tuctové zboží ...)

Přikládám od paní Ireny překlad videa, o kterém nejspíš mluvila v 1 hodině a 51minutě.


https://www.youtube.com/watch?v=KsGn0-j33fg


Jinak díky za Vaše překlady paní Ireno, které nám mnohým změnily život. K lepšímu samozřejmě.


Přikládám od paní Ireny překlad videa, o kterém nejspíš mluvila v 1 hodině a 51minutě. https://www.youtube.com/watch?v=KsGn0-j33fg Jinak díky za Vaše překlady paní Ireno, které nám mnohým změnily život. K lepšímu samozřejmě.

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D. v dostaveníčku IrenouAneri, dle mého soudu, neobstála. Ani sekundant Mgr. Marek Adam neobstál. IrenaAneri má drtivou informační převahu, a taky našturmovaný přirozený verbální projev, kdy se to valí a opravdu se mi to líbí. Ti dva druzí panáci se rádi poslouchají, což asi bude stigma potenciálně budoucího politika. Nepřesvědčivé.


PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D. v dostaveníčku IrenouAneri, dle mého soudu, neobstála. Ani sekundant Mgr. Marek Adam neobstál. IrenaAneri má **drtivou** informační převahu, a taky našturmovaný přirozený verbální projev, kdy se to valí a opravdu se mi to líbí. Ti dva druzí panáci se rádi poslouchají, což asi bude stigma potenciálně budoucího politika. Nepřesvědčivé.

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D. v dostaveníčku IrenouAneri, dle mého soudu, neobstála. Ani sekundant Mgr. Marek Adam neobstál. IrenaAneri má drtivou informační převahu, a taky našturmovaný přirozený verbální projev, kdy se to valí a opravdu se mi to líbí. Ti dva druzí panáci se rádi poslouchají, což asi bude stigma potenciálně budoucího politika. Nepřesvědčivé.
az tak by som ich nesudil, zatial som si vypocul prvu hodinu, Irena uniesla celu relaciu smile Vizualizujem si dobu, ked ludia ako Irena ci Boletus budu sediet v televiznom studiu a toto rozpravat k nedelnemu obedu namiesto politickych relacii.


Bolo by neskutocne urobit nieco podobne ako Martinkovci s Hovorme spolu ale na temu KSB, s pohladom do historie, sucasnosti a buducnosti.


[quote="pid:58359, uid:439"]PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D. v dostaveníčku IrenouAneri, dle mého soudu, neobstála. Ani sekundant Mgr. Marek Adam neobstál. IrenaAneri má drtivou informační převahu, a taky našturmovaný přirozený verbální projev, kdy se to valí a opravdu se mi to líbí. Ti dva druzí panáci se rádi poslouchají, což asi bude stigma potenciálně budoucího politika. Nepřesvědčivé.[/quote]az tak by som ich nesudil, zatial som si vypocul prvu hodinu, Irena uniesla celu relaciu :D Vizualizujem si dobu, ked ludia ako Irena ci Boletus budu sediet v televiznom studiu a toto rozpravat k nedelnemu obedu namiesto politickych relacii. Bolo by neskutocne urobit nieco podobne ako Martinkovci s Hovorme spolu ale na temu KSB, s pohladom do historie, sucasnosti a buducnosti.

Moderator

Přimlouval bych se za vznik pravidelného pořadu, kde by se vedla diskuze a otevírali témata v tandemu Pan Boletus a Paní Irena, to by bylo něco skvělého! Pouvažujte prosím o tom, pod záštitou SVCS. nebo na samostatné platformě. Jinak děkuji za překlady a jsem rád, že jsem mohl Paní Irenu slyšet, více se mi "zhmotnila".


Přimlouval bych se za vznik pravidelného pořadu, kde by se vedla diskuze a otevírali témata v tandemu Pan Boletus a Paní Irena, to by bylo něco skvělého! Pouvažujte prosím o tom, pod záštitou SVCS. nebo na samostatné platformě. Jinak děkuji za překlady a jsem rád, že jsem mohl Paní Irenu slyšet, více se mi "zhmotnila".

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D. v dostaveníčku IrenouAneri, dle mého soudu, neobstála. Ani sekundant Mgr. Marek Adam neobstál. IrenaAneri má drtivou informační převahu, a taky našturmovaný přirozený verbální projev, kdy se to valí a opravdu se mi to líbí. Ti dva druzí panáci se rádi poslouchají, což asi bude stigma potenciálně budoucího politika. Nepřesvědčivé.


Dovolte mi, zcela bez emocí, pohled, který se mi zdá objektivnější. Pokud vím, jedná se o pravidelný čtvrteční pořad Aliance národních sil. Teď bych nehodnotila, co si o tomto uskupení kdo z vás myslí, ale je to jejich pořad a jejich čas na prezentaci se publiku. A protože Pjakina sami poslouchají a KSB se snaží, mino své pracovní a politické aktivity, také studovat, pozvali do studia jako odborníky na problematiku nejprve pana Boletuse a nyní i paní Irenu. (Zákulisní jednání samozřejmě neznám, ale toto je výsledek.)


Vždycky zdůrazňují, pan Boletus může potvrdit, že oni sami i posluchači jsou zvědaví primárně na pozvaného hosta a dobrovolně mu předávají maximum svého času. Právě proto, aby se posluchači, ale i oni sami dozvěděli co nejvíce informací. A na základě i vašeho ohlasu to evidentně nedělají špatně, ale naopak dobře. Pokud by těmto hostům nevěnovali svůj čas, vy jste je nejspíš nikdy neslyšel.


PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D. v dostaveníčku IrenouAneri, dle mého soudu, neobstála. Ani sekundant Mgr. Marek Adam neobstál. IrenaAneri má drtivou informační převahu, a taky našturmovaný přirozený verbální projev, kdy se to valí a opravdu se mi to líbí. Ti dva druzí panáci se rádi poslouchají, což asi bude stigma potenciálně budoucího politika. Nepřesvědčivé. Dovolte mi, zcela bez emocí, pohled, který se mi zdá objektivnější. Pokud vím, jedná se o pravidelný čtvrteční pořad Aliance národních sil. Teď bych nehodnotila, co si o tomto uskupení kdo z vás myslí, ale je to jejich pořad a jejich čas na prezentaci se publiku. A protože Pjakina sami poslouchají a KSB se snaží, mino své pracovní a politické aktivity, také studovat, pozvali do studia jako odborníky na problematiku nejprve pana Boletuse a nyní i paní Irenu. (Zákulisní jednání samozřejmě neznám, ale toto je výsledek.) Vždycky zdůrazňují, pan Boletus může potvrdit, že oni sami i posluchači jsou zvědaví primárně na pozvaného hosta a dobrovolně mu předávají maximum svého času. Právě proto, aby se posluchači, ale i oni sami dozvěděli co nejvíce informací. A na základě i vašeho ohlasu to evidentně nedělají špatně, ale naopak dobře. Pokud by těmto hostům nevěnovali svůj čas, vy jste je nejspíš nikdy neslyšel.

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D. v dostaveníčku IrenouAneri, dle mého soudu, neobstála. Ani sekundant Mgr. Marek Adam neobstál. IrenaAneri má drtivou informační převahu, a taky našturmovaný přirozený verbální projev, kdy se to valí a opravdu se mi to líbí. Ti dva druzí panáci se rádi poslouchají, což asi bude stigma potenciálně budoucího politika. Nepřesvědčivé.


To nie je politický súboj, ale spolupráca kde každý prispieva v tom, v čom môže prispieť pre spoločne ciele ktoré máme.


Irena nebola ich súper, a to nie je športové stretnutie.


A ak ste to počúvali pozorne, tak ste si mohli všimnúť, že keď po hodine vypadol telefón, tak hovorili bez Ireni a pokračovali v naratíve ktorý nastavila.


[quote="pid:58359, uid:439"]PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D. v dostaveníčku IrenouAneri, dle mého soudu, neobstála. Ani sekundant Mgr. Marek Adam neobstál. IrenaAneri má drtivou informační převahu, a taky našturmovaný přirozený verbální projev, kdy se to valí a opravdu se mi to líbí. Ti dva druzí panáci se rádi poslouchají, což asi bude stigma potenciálně budoucího politika. Nepřesvědčivé.[/quote] To nie je politický súboj, ale spolupráca kde každý prispieva v tom, v čom môže prispieť pre spoločne ciele ktoré máme. Irena nebola ich súper, a to nie je športové stretnutie. A ak ste to počúvali pozorne, tak ste si mohli všimnúť, že keď po hodine vypadol telefón, tak hovorili bez Ireni a pokračovali v naratíve ktorý nastavila.
Upravené 19. 2. 2022 o 09:57

Nevím, odkud se tu bere to negativum k ANS. Jedná se z mého pohledu o normální lidi, kteří se začali zajímat i o Koncepci. Přitom jsou to aktivní lidé, což se nedá říci o mnoha. Jak tady dobře bylo napsáno, nejedná se o fotbalový zápas, ale o vzájemnou výměnu informací, kdy navíc z jejich strany je opravdu poskytován čas a podle mne i zájem si vyslechnout. Já si tady poslechla paní Vítovou:


https://outsidermedia.cz/vladimira-vitova-je-dulezite-aby-o-nas-nerozhodovaly-nadnarodni-korporace/


A nebylo to vůbec špatné. Vždyť si to porovnejte s jinými politiky. Navíc jsou takto získávány zpětné vazby.


Někdo by si rád vytvořil takové skupinky "odborníků", kteří nikoho jiného mezi sebe nepustí a sami si dokazují, jak jsou dobří. To je špatné. Je třeba jít mezi lidi a pracovat s nimi. Buď se jim to, co říkáte bude líbit, nebo nebude a vy sami na zpětných reakcích získáte mnoho. Já se například zase nemohu rovnat s p. Vítovou ve znalostech z aktuálního politického dění na naší scéně, to je její parketa a připadá mi, že je v ní dobrá.


Nevím, odkud se tu bere to negativum k ANS. Jedná se z mého pohledu o normální lidi, kteří se začali zajímat i o Koncepci. Přitom jsou to aktivní lidé, což se nedá říci o mnoha. Jak tady dobře bylo napsáno, nejedná se o fotbalový zápas, ale o vzájemnou výměnu informací, kdy navíc z jejich strany je opravdu poskytován čas a podle mne i zájem si vyslechnout. Já si tady poslechla paní Vítovou: https://outsidermedia.cz/vladimira-vitova-je-dulezite-aby-o-nas-nerozhodovaly-nadnarodni-korporace/ A nebylo to vůbec špatné. Vždyť si to porovnejte s jinými politiky. Navíc jsou takto získávány zpětné vazby. Někdo by si rád vytvořil takové skupinky "odborníků", kteří nikoho jiného mezi sebe nepustí a sami si dokazují, jak jsou dobří. To je špatné. Je třeba jít mezi lidi a pracovat s nimi. Buď se jim to, co říkáte bude líbit, nebo nebude a vy sami na zpětných reakcích získáte mnoho. Já se například zase nemohu rovnat s p. Vítovou ve znalostech z aktuálního politického dění na naší scéně, to je její parketa a připadá mi, že je v ní dobrá.
Upravené 19. 2. 2022 o 10:31

Toľko nových nickov "hodnotí" pani Vítovou...
Žiadny nieje učený moderátor či rétorik . A práve jej kludný hlas vyhovuje mnohým ,
čo ja poznám .
čo , robíte Vy ? (tie nicky) pre rozširovanie koncepce
Mne sa ten program velmi páči a aj preposielam cez email dalej.
Hodnotím aj odvahu všetkých diskutujúcich rozprávat do éteru a prebúdzat ludí
aby otvárali oči aj uši . Nemá každý uplne všetky znalosti , preto sú diskuzie , debaty.
Aby každý ,čo vie predával ďaléj , podla svojích možností a vedomostí.


článok o ktorom rozprávala pani Irena
Železná pata a Vnitřní prediktor SSSR
https://outsidermedia.cz/zelezna-pata-a-vnitrni-prediktor-sssr/


Toľko nových nickov "hodnotí" pani Vítovou... Žiadny nieje učený moderátor či rétorik . A práve jej kludný hlas vyhovuje mnohým , čo ja poznám . čo , robíte Vy ? (tie nicky) pre rozširovanie koncepce Mne sa ten program velmi páči a aj preposielam cez email dalej. Hodnotím aj odvahu všetkých diskutujúcich rozprávat do éteru a prebúdzat ludí aby otvárali oči aj uši . Nemá každý uplne všetky znalosti , preto sú diskuzie , debaty. Aby každý ,čo vie predával ďaléj , podla svojích možností a vedomostí. článok o ktorom rozprávala pani Irena **Železná pata a Vnitřní prediktor SSSR** https://outsidermedia.cz/zelezna-pata-a-vnitrni-prediktor-sssr/
Upravené 19. 2. 2022 o 11:00

Vítová je patologická lhářka a evidentní IPČ.


Vítová je patologická lhářka a evidentní IPČ.

@Irena - potvrzuji. Už několikrát za sebou jsme prohráli stejnou chybou - tříštěním sil . ANS je aktivita, která potřebuje konceptuální základ, podobně jako další občanské aktivity.V tom je naše role a možnost pomoci společné věci. nemá smysl vystupovat kdekoliv ve vřejném prostoru uniformně jako Irena I,Irena II a Irena III. Daleko více dosáhneme rozkročením a získáváním sympatizujících přes osobitost projevu každého. každýz nás dostáváme příležitost a důvěru veřejnosti tak jí využivejme a nezklamejme.

@Irena - potvrzuji. Už několikrát za sebou jsme prohráli stejnou chybou - tříštěním sil . ANS je aktivita, která potřebuje konceptuální základ, podobně jako další občanské aktivity.V tom je naše role a možnost pomoci společné věci. nemá smysl vystupovat kdekoliv ve vřejném prostoru uniformně jako Irena I,Irena II a Irena III. Daleko více dosáhneme rozkročením a získáváním sympatizujících přes osobitost projevu každého. každýz nás dostáváme příležitost a důvěru veřejnosti tak jí využivejme a nezklamejme.

Já se například zase nemohu rovnat s p. Vítovou ve znalostech z aktuálního politického dění na naší scéně

Některé věci se ze své podstaty nedají srovnávat. Nelze např. srovnávat špičkové znalosti strojního inženýra, který svou celoživotní poctivou prací pro blaho společnosti nabyl téměř vyčerpávající sumu vědomosti o fungování různých mechanismů a recidivisty, který se v kriminále naučil otevírat každý zámek. Omlouvám se za přímočarost, ale snah o "ochočení si" skutečných konceptuálů bude závratně přibývat.


[quote="pid:58403, uid:125"]Já se například zase nemohu rovnat s p. Vítovou ve znalostech z aktuálního politického dění na naší scéně[/quote] Některé věci se ze své podstaty nedají srovnávat. Nelze např. srovnávat špičkové znalosti strojního inženýra, který svou celoživotní poctivou prací pro blaho společnosti nabyl téměř vyčerpávající sumu vědomosti o fungování různých mechanismů a recidivisty, který se v kriminále naučil otevírat každý zámek. Omlouvám se za přímočarost, ale snah o "ochočení si" skutečných konceptuálů bude závratně přibývat.

Omlouvám se za přímočarost, ale snah o "ochočení si" skutečných konceptuálů bude závratně přibývat.


Skutečný konceptuál se nemůže nechat ochočit, ten jen vyrábí další konceptuály :-) (To byla nadsázka a vtip, neboť skutečný konceptuál neexistuje, možná jen jeden, ten Nejvyšší, my ostatní se tomu jen více či méně můžeme přibližovat a je to práce na celý život.)


Trochu mi to začíná připomínat hon na čarodějnice, kdy každý, kdo o Koncepci projeví zájem už je jen z tohoto důvodu podezřelý. Diskuse ve veřejném prostoru už je z podstaty věci veřejnou diskusí a je na lidech i na těch, co spolu diskutují, co si z ní odnesou. Bez diskuse si odnést není co.


[quote="pid:58441, uid:826"]Omlouvám se za přímočarost, ale snah o "ochočení si" skutečných konceptuálů bude závratně přibývat.[/quote] Skutečný konceptuál se nemůže nechat ochočit, ten jen vyrábí další konceptuály :-) (To byla nadsázka a vtip, neboť skutečný konceptuál neexistuje, možná jen jeden, ten Nejvyšší, my ostatní se tomu jen více či méně můžeme přibližovat a je to práce na celý život.) Trochu mi to začíná připomínat hon na čarodějnice, kdy každý, kdo o Koncepci projeví zájem už je jen z tohoto důvodu podezřelý. Diskuse ve veřejném prostoru už je z podstaty věci veřejnou diskusí a je na lidech i na těch, co spolu diskutují, co si z ní odnesou. Bez diskuse si odnést není co.

O tomto videu Irena hovořila, že jí ho na YT smazali. Mně ho nedovolili zveřejnit ani na rutube.


  • Závěrečná část poselství prezidenta RF VV Putina Federálnímu shromáždění 2018_Titulky_CZ

https://rumble.com/vtva98-zvren-st-poselstv-prezidenta-rf-v.-v.-putina-federlnmu-shromdn-2018-titulky.html


O tomto videu Irena hovořila, že jí ho na YT smazali. Mně ho nedovolili zveřejnit ani na rutube. - Závěrečná část poselství prezidenta RF VV Putina Federálnímu shromáždění 2018_Titulky_CZ https://rumble.com/vtva98-zvren-st-poselstv-prezidenta-rf-v.-v.-putina-federlnmu-shromdn-2018-titulky.html

Skvělé vystoupení. chválím jednoduchý a přímočarý jazyk, kterému musi porozumět opravdu každý, a intonaci, ze které jsen četl jakousi naléhavost, ale zároveň i asertivní apel, to vše podložené vlastními činy. Opravdu výborné, Irena je přirozená autorita.


Skvělé vystoupení. chválím jednoduchý a přímočarý jazyk, kterému musi porozumět opravdu každý, a intonaci, ze které jsen četl jakousi naléhavost, ale zároveň i asertivní apel, to vše podložené vlastními činy. Opravdu výborné, Irena je přirozená autorita.

Nejlepší rozhlasový výstup! Doufám, že budou následovat další.


Pokud si mohu dovolit poznámku (to není kritika! smile): Možná by příště bylo přínosné zaměřit se na pojem bolševik a na Stalina.


Normální lidé si totiž hned představí čiré zlo a přestanou vnímat. A budou argumentovat: Vždyť tam nastolili teror, vždyť to byl diktátor a masový vrah.


Nenapadá mě nikdo lepší než Irena, kdo by byl schopen stručně a výstižně (pro nepolíbené posluchače) vysvětlit, o co šlo, kdo jim ty nálepky dal a proč.


Mimochodem, nevyčítal bych p. Vítové a p. Adamovi, že nemají takový přehled. Vždyť je fantastické, že se snaží, že se vůbec o KSB zajímají a že ji vnášejí do veřejného prostoru. Mohu dát pouze na intuici, ale působí na mě jako lidé, kteří se upřímně snaží o něco lepšího. Možná proto je média kompletně ignorují a nezmiňují je ani v negativních konotacích.


Nejlepší rozhlasový výstup! Doufám, že budou následovat další. Pokud si mohu dovolit poznámku (to není kritika! :)): Možná by příště bylo přínosné zaměřit se na pojem bolševik a na Stalina. Normální lidé si totiž hned představí čiré zlo a přestanou vnímat. A budou argumentovat: Vždyť tam nastolili teror, vždyť to byl diktátor a masový vrah. Nenapadá mě nikdo lepší než Irena, kdo by byl schopen stručně a výstižně (pro nepolíbené posluchače) vysvětlit, o co šlo, kdo jim ty nálepky dal a **proč**. Mimochodem, nevyčítal bych p. Vítové a p. Adamovi, že nemají takový přehled. Vždyť je fantastické, že se snaží, že se vůbec o KSB zajímají a že ji vnášejí do veřejného prostoru. Mohu dát pouze na intuici, ale působí na mě jako lidé, kteří se upřímně snaží o něco lepšího. Možná proto je média kompletně ignorují a nezmiňují je ani v negativních konotacích.

Ireno, moc děkuju. Bylo to výborné i výborně podané.


Ireno, moc děkuju. Bylo to výborné i výborně podané.

prijemny hlas a vystupovanie, vedel by som si predstavit s takym hlasom aj pocuvat audioknihy, ba aj za zenu predstavit. smile skusal som pocuvat Sad roste sam ale ten prejav rozpravacky som nevstrebal.


prijemny hlas a vystupovanie, vedel by som si predstavit s takym hlasom aj pocuvat audioknihy, ba aj za zenu predstavit. :) skusal som pocuvat Sad roste sam ale ten prejav rozpravacky som nevstrebal.
Upravené 20. 2. 2022 o 09:16

Nevím, odkud se tu bere to negativum k ANS.

Poslechněte si pár relací s panem Kollerem a hned uvidíte.


ANS a paní Vítová stejně jako další osoby v pozadí jsou typickými "Patriasty" ! (Hlavně paní Wolfová, kamarádka s Bobošíkovou)
Fungují jako kontrolovaná opozice. Odebírají SPD hlasy a cíleně je poškozují. Příklad za všechny bylo jedno hlasování
o nouzovém zákoně. Zatím co SPD hlasovali proti, tak Volný šel demonstrovat před PS. Tam si samozřejmě kopnul do Okamury a SPD.
"Já tady demonstruji a oni nic. Nedělají nic." Ale dělali, hlasovali proti a kdyby místo poskakování před PS Volný taky hlasoval, tak by to nemuselo projít...


Mají napojení na Brusel a tam nejspíše na Soroše a jemu podobné.
Tyhle nesmysly píšou o M. Kollerovi https://aliancenarodnichsil.cz/prohlaseni-ans-ke-lzivym-pomluvam-vladimira-kapala-na-svobodnem-radiu/


A byli to oni, kteří bodli šéfa "záložáku ČSLA" do zad a nechali ho napospas naší fašistické policii.
Tady jsou relace s panem I. Kratochvvílem o nich:


https://www.youtube.com/watch?v=CzEABneKhkE


https://www.youtube.com/watch?v=fogYw66OVDg


https://www.youtube.com/watch?v=GMUxitP-BFA


https://www.youtube.com/watch?v=uKbJZLN7wcE


Ty s Kollerem by bylo mnohem těžší najít, protože se o nich zmiňuje vždy jen v rámci jiných témat.


[quote="pid:58403, uid:125"]Nevím, odkud se tu bere to negativum k ANS.[/quote] Poslechněte si pár relací s panem Kollerem a hned uvidíte. ANS a paní Vítová stejně jako další osoby v pozadí jsou typickými "Patriasty" ! (Hlavně paní Wolfová, kamarádka s Bobošíkovou) Fungují jako kontrolovaná opozice. Odebírají SPD hlasy a cíleně je poškozují. Příklad za všechny bylo jedno hlasování o nouzovém zákoně. Zatím co SPD hlasovali proti, tak Volný šel demonstrovat před PS. Tam si samozřejmě kopnul do Okamury a SPD. "Já tady demonstruji a oni nic. Nedělají nic." Ale dělali, hlasovali proti a kdyby místo poskakování před PS Volný taky hlasoval, tak by to nemuselo projít... Mají napojení na Brusel a tam nejspíše na Soroše a jemu podobné. Tyhle nesmysly píšou o M. Kollerovi https://aliancenarodnichsil.cz/prohlaseni-ans-ke-lzivym-pomluvam-vladimira-kapala-na-svobodnem-radiu/ A byli to oni, kteří bodli šéfa "záložáku ČSLA" do zad a nechali ho napospas naší fašistické policii. Tady jsou relace s panem I. Kratochvvílem o nich: https://www.youtube.com/watch?v=CzEABneKhkE https://www.youtube.com/watch?v=fogYw66OVDg https://www.youtube.com/watch?v=GMUxitP-BFA https://www.youtube.com/watch?v=uKbJZLN7wcE Ty s Kollerem by bylo mnohem těžší najít, protože se o nich zmiňuje vždy jen v rámci jiných témat.

Vítová je patologická lhářka

Přesně tak


[quote="pid:58414, uid:402"]Vítová je patologická lhářka[/quote] Přesně tak

Daleko více dosáhneme rozkročením a získáváním sympatizujících


A nechcete jít třeba získávat sympatizanty u Kalouska a Babiše ?!
Nebo piráti, těch je taky hodně....


Spojování s Patriasty a jinou svoločí je cesta do pekel.


[quote="pid:58436, uid:57"]Daleko více dosáhneme rozkročením a získáváním sympatizujících[/quote] A nechcete jít třeba získávat sympatizanty u Kalouska a Babiše ?! Nebo piráti, těch je taky hodně.... Spojování s Patriasty a jinou svoločí je cesta do pekel.

Omlouvám se za přímočarost, ale snah o "ochočení si" skutečných konceptuálů bude závratně přibývat.


Přesně, tahle "spolupráce" povede jedině k ovlivnění a infiltraci. Nedělejte stejnou chybu jako Stalin, který se "spoji i s ďáblem" aby zachránil Rusko !


[quote="pid:58441, uid:826"]Omlouvám se za přímočarost, ale snah o "ochočení si" skutečných konceptuálů bude závratně přibývat.[/quote] Přesně, tahle "spolupráce" povede jedině k ovlivnění a infiltraci. Nedělejte stejnou chybu jako Stalin, který se "spoji i s ďáblem" aby zachránil Rusko !

kdy každý


Nejde o "každého na ulici" bavíme se o konkrétních "známých firmách" !


Česká Patriastská scéna: Bobošíková, Vítová, Wolfová, Landa, Hampl, Volný, a další.


[quote="pid:58449, uid:125"]kdy každý[/quote] Nejde o "každého na ulici" bavíme se o konkrétních "známých firmách" ! Česká Patriastská scéna: Bobošíková, Vítová, Wolfová, Landa, Hampl, Volný, a další.

Mimochodem, nevyčítal bych p. Vítové a p. Adamovi, že nemají takový přehled.

Ale vyčetl bych jim protinárodní činnost, za kterou by měli viset.


[quote="pid:58476, uid:372"]Mimochodem, nevyčítal bych p. Vítové a p. Adamovi, že nemají takový přehled.[/quote] Ale vyčetl bych jim protinárodní činnost, za kterou by měli viset.

Ale vyčetl bych jim protinárodní činnost, za kterou by měli viset.


V sázce je dnes velmi mnoho a nemáme moc na výběr. Myslím, že jsme ve stejné situaci jako bolševici v roce 1917 v Rusku. Nemáme lidi a kádry a proto v tuto chvíli je potřeba pro záchranu naší vlasti a národa spojit se i s menševiky, esery i anarchisty.


[quote="pid:58543, uid:518"]Ale vyčetl bych jim protinárodní činnost, za kterou by měli viset.[/quote] V sázce je dnes velmi mnoho a nemáme moc na výběr. Myslím, že jsme ve stejné situaci jako bolševici v roce 1917 v Rusku. Nemáme lidi a kádry a proto v tuto chvíli je potřeba pro záchranu naší vlasti a národa spojit se i s menševiky, esery i anarchisty.

Takže ak je to pravda. Tak patriasti testujú Irenu či sa pozdejšie nedá zviklať.


Môže to byť imitačno provokačný projekt.
Nečudoval by som sa pretože svobodný vysielač bol unesený a potom sa z projektu oddelilo svobodné rádio.


Nevadí. Koncepcia bola ozvučená.


p.s. teraz som si vypočul rozhlasovú hru zelezná pata. Už chápem kde získal aspoň čiastočne inšpiráciu Jefremov.


Takže ak je to pravda. Tak patriasti testujú Irenu či sa pozdejšie nedá zviklať. Môže to byť imitačno provokačný projekt. Nečudoval by som sa pretože svobodný vysielač bol unesený a potom sa z projektu oddelilo svobodné rádio. Nevadí. Koncepcia bola ozvučená. p.s. teraz som si vypočul rozhlasovú hru zelezná pata. Už chápem kde získal aspoň čiastočne inšpiráciu Jefremov.

nemáme moc na výběr.

A co SPD? Vždyť už proběhly dvoje parlamentní voby, kdy je lidé mohli volit. S jejich programem v podstatě ve všech bodech lze souhlasit. Kdybych měl co nejstručněji vyjádřit svou osobní představu ideálního politického subjektu, tak je to "mix" Tomia Okamury a Josefa Skály.
Promítnuto do současnosti tedy vláda sestavená SPD a Josef Skála jako prezident. Trochu jsem popustil uzdu fantazii.


[quote="pid:58548, uid:317"]nemáme moc na výběr.[/quote] A co SPD? Vždyť už proběhly dvoje parlamentní voby, kdy je lidé mohli volit. S jejich programem v podstatě ve všech bodech lze souhlasit. Kdybych měl co nejstručněji vyjádřit svou osobní představu ideálního politického subjektu, tak je to "mix" Tomia Okamury a Josefa Skály. Promítnuto do současnosti tedy vláda sestavená SPD a Josef Skála jako prezident. Trochu jsem popustil uzdu fantazii.

Naozaj skvela praca. Obsah, tema, prezentacia, dikcia, tempo reci ,ton hlasu. Velmi prijemne prekvapenie. Nech sa dari.


Naozaj skvela praca. Obsah, tema, prezentacia, dikcia, tempo reci ,ton hlasu. Velmi prijemne prekvapenie. Nech sa dari.

Takže ak je to pravda. Tak patriasti testujú Irenu či sa pozdejšie nedá zviklať.


To se nepovede, každý kdo poslouchal zmiňovaný pořád, funguje mu mozek a má srdce na správném místě si musel uvědomit kde teče ten správný proud.


[quote="pid:58549, uid:202"]Takže ak je to pravda. Tak patriasti testujú Irenu či sa pozdejšie nedá zviklať.[/quote] To se nepovede, každý kdo poslouchal zmiňovaný pořád, funguje mu mozek a má srdce na správném místě si musel uvědomit kde teče ten správný proud.

Môže to byť imitačno provokačný projekt.
Nečudoval by som sa pretože svobodný vysielač bol unesený a potom sa z projektu oddelilo svobodné rádio.


SV poslouchám od počátkua musel jsem si vytvořit hodně husté filtry. Teď už jen okrajově a vybírám prověřené značky. Martina Kollera poslouchám hlavně v Casus Belli a tam, ohledem na disponující informace, je bezkonkurenční. Za koho kope mi doteď není jasno, ale cítím napojení na Izraelské složky.


[quote="pid:58549, uid:202"]Môže to byť imitačno provokačný projekt. Nečudoval by som sa pretože svobodný vysielač bol unesený a potom sa z projektu oddelilo svobodné rádio.[/quote] SV poslouchám od počátkua musel jsem si vytvořit hodně husté filtry. Teď už jen okrajově a vybírám prověřené značky. Martina Kollera poslouchám hlavně v Casus Belli a tam, ohledem na disponující informace, je bezkonkurenční. Za koho kope mi doteď není jasno, ale cítím napojení na Izraelské složky.

spojit se i s menševiky, esery i anarchisty

Opice a osli, když budou mít dobré vedení ... budiž.
Ale krysy a hadi ?! Z toho kouká malér !


[quote="pid:58548, uid:317"]spojit se i s menševiky, esery i anarchisty[/quote] Opice a osli, když budou mít dobré vedení ... budiž. Ale krysy a hadi ?! Z toho kouká malér !

Takže ak je to pravda. Tak patriasti testujú Irenu či sa pozdejšie nedá zviklať.


Zatím vždy se snažili přechytračit konceptuálně nevybaveného soupeře. Dosud byli kurátoři v pozici obdobné v něčem tomu, když USA bombarduje bezbranné obyvatelstvo (je to i stejně nemravné, rodíme se do neznáma a dávat bezbranné duši na počátku pozemského zrození vědomě chybné informace je nejodpornější věc co znám). Nyní mají proti sobě po zuby vyzbrojeného a odhodlaného protivníka a začíná být vidět, že si s tím neví rady (viz. začátek posledního videa V.V.Pjakina ze 14.2).


"Naše věc je spravedlivá. Vyhrajeme!"


[quote="pid:58549, uid:202"]Takže ak je to pravda. Tak patriasti testujú Irenu či sa pozdejšie nedá zviklať.[/quote] Zatím vždy se snažili přechytračit konceptuálně nevybaveného soupeře. Dosud byli kurátoři v pozici obdobné v něčem tomu, když USA bombarduje bezbranné obyvatelstvo (je to i stejně nemravné, rodíme se do neznáma a dávat bezbranné duši na počátku pozemského zrození vědomě chybné informace je nejodpornější věc co znám). Nyní mají proti sobě po zuby vyzbrojeného a odhodlaného protivníka a začíná být vidět, že si s tím neví rady (viz. začátek posledního videa V.V.Pjakina ze 14.2). "Naše věc je spravedlivá. Vyhrajeme!"

Môže to byť imitačno provokačný projekt.

Podívejte se, jak se prezentoval Volný Blok.
Tohle si pak dávají lidi do spojitosti s SPD a s "Vlastenectvím" a tak z toho
obojího dělají "fuj věc".


[quote="pid:58549, uid:202"]Môže to byť imitačno provokačný projekt.[/quote] Podívejte se, jak se prezentoval Volný Blok. Tohle si pak dávají lidi do spojitosti s SPD a s "Vlastenectvím" a tak z toho obojího dělají "fuj věc".

Za koho kope mi doteď není jasno, ale cítím napojení na Izraelské složky.

On určitě za národ, to že fandí Izraeli je 2. věc. On pokud škodí, tak konceptuální nevědomostí
a také lpěním na "starých pravidlech hry". (viz např. jeho představa války)


[quote="pid:58560, uid:216"]Za koho kope mi doteď není jasno, ale cítím napojení na Izraelské složky.[/quote] On určitě za národ, to že fandí Izraeli je 2. věc. On pokud škodí, tak konceptuální nevědomostí a také lpěním na "starých pravidlech hry". (viz např. jeho představa války)

On určitě za národ, to že fandí Izraeli je 2. věc. On pokud škodí, tak konceptuální nevědomostí
a také lpěním na "starých pravidlech hry". (viz např. jeho představa války)


To se samozřejmě nevylučuje, viz okultní centrum židovstva, co se týče koncepce souhlasím, co se týče pravidel, je to kovaný voják.


[quote="pid:58569, uid:518"]On určitě za národ, to že fandí Izraeli je 2. věc. On pokud škodí, tak konceptuální nevědomostí a také lpěním na "starých pravidlech hry". (viz např. jeho představa války)[/quote] To se samozřejmě nevylučuje, viz okultní centrum židovstva, co se týče koncepce souhlasím, co se týče pravidel, je to kovaný voják.
Upravené 20. 2. 2022 o 12:32

Jinak mě tak ještě napadá uvést to co zbylo po hustých filtrech. Na Svobodném vysílači ANS a Helena Heclová, která neskutečným způsobem osvětlila egregoriálně-matriční působení pohadek. Na Slobodném vysielači Ako ďalej a Cassus Beli.


Jinak mě tak ještě napadá uvést to co zbylo po hustých filtrech. Na Svobodném vysílači ANS a Helena Heclová, která neskutečným způsobem osvětlila egregoriálně-matriční působení pohadek. Na Slobodném vysielači Ako ďalej a Cassus Beli.

Důrazně doporučuji si ty pořady, které tady dával Quilgen, poslechnout. Není to jen o tom, co říkal pan Koller, ale co říkal i pan Kapal a pan Kratochvíl, jak na to ANS reagovala a udělat si o tom vlastní úsudek.


Je mi celkem jedno, kde bude paní Irena a pan Boletus vystupovat. Podstatné pro mě je, že vystupují a předávají cenné informace, které se dostávají k lidem. Ono jde v těch pořadech stejně vidět ten propastný rozdíl v chápání mezi lidmi z ANS a lidmi z KSB (Irena/Boletus).


Nejvíce bych se však přimlouval, aby paní Irena a pan Boletus vystupovali na Proudu národní hrdosti u paní Rychtaříkové.


Důrazně doporučuji si ty pořady, které tady dával Quilgen, poslechnout. Není to jen o tom, co říkal pan Koller, ale co říkal i pan Kapal a pan Kratochvíl, jak na to ANS reagovala a udělat si o tom vlastní úsudek. Je mi celkem jedno, kde bude paní Irena a pan Boletus vystupovat. Podstatné pro mě je, že vystupují a předávají cenné informace, které se dostávají k lidem. Ono jde v těch pořadech stejně vidět ten propastný rozdíl v chápání mezi lidmi z ANS a lidmi z KSB (Irena/Boletus). Nejvíce bych se však přimlouval, aby paní Irena a pan Boletus vystupovali na Proudu národní hrdosti u paní Rychtaříkové.

Helena Heclová


Heclová taky sjíždí QAnon


[quote="pid:58583, uid:216"]Helena Heclová[/quote] Heclová taky sjíždí QAnon

Nejvíce bych se však přimlouval, aby paní Irena a pan Boletus vystupovali na Proudu národní hrdosti u paní Rychtaříkové.

Ano to je vyloženě KSB kanál. Vystupovat můžou i jinde proč ne, je třeba šířit, jak říkáš, ale
mám obavu aby se jim nepodařilo KSB s něčím spojit (např. ANS) a pak to společně potopit ve veřejném prostoru !


[quote="pid:58606, uid:405"]Nejvíce bych se však přimlouval, aby paní Irena a pan Boletus vystupovali na Proudu národní hrdosti u paní Rychtaříkové.[/quote] Ano to je vyloženě KSB kanál. Vystupovat můžou i jinde proč ne, je třeba šířit, jak říkáš, ale mám obavu aby se jim nepodařilo KSB s něčím spojit (např. ANS) a pak to společně potopit ve veřejném prostoru !

Bohužel, musím jen konstatovat, že mnozí z komentujících na rozdíl od Ireny a mně neúdělali nic víc, než jen napadli udělané a..... co dál. To si @Quilgen myslí, že nevládnu vlastním rozumem, abych si předem stanovil vlastní koncepci informační práce a podle ní jako host pořadu někoho jiného vystoupil? na tohle už jsem dost starej a dost zkušenej (71) Velmi rád Tě doporučím jako příštího hosta a velmi rád ( a asi nebudu sám) si Tě při Tvém prezentačním výkonu poslechnu. Tak nech těhle hraběcích rad a něco konkrétního. třeba článek na kob-forum.eu nabídni. Ať múže i někdo jiný posoudit užitečnost TVÉ práce pro celek.

Bohužel, musím jen konstatovat, že mnozí z komentujících na rozdíl od Ireny a mně neúdělali nic víc, než jen napadli udělané a..... co dál. To si @Quilgen myslí, že nevládnu vlastním rozumem, abych si předem stanovil vlastní koncepci informační práce a podle ní jako host pořadu někoho jiného vystoupil? na tohle už jsem dost starej a dost zkušenej (71) Velmi rád Tě doporučím jako příštího hosta a velmi rád ( a asi nebudu sám) si Tě při Tvém prezentačním výkonu poslechnu. Tak nech těhle hraběcích rad a něco konkrétního. třeba článek na kob-forum.eu nabídni. Ať múže i někdo jiný posoudit užitečnost TVÉ práce pro celek.

Už od doby, kdy Boletus poprvé vystoupil na SVCS v pořadu “Komentáře ANS k aktuálnímu dění”, mám silné nutkání komentovat ANS.
Ale mlčím.
Dlouho jsem nemohl přijít na to proč.
A po přečtení tohoto vlákna jsem na to přišel.
Když vidím komu vadí, že je to v pořadu právě ANS.
Počítám, že je to podobný (nikoliv stejný) princip jako v tom vtipu o hraběti Martvinovovi zde

Byl jeden hrabě, Martvinov.

Takže mlčím dál a těším se na další díly.


(Klasik někde pravil: “Je jedno, do jakých stran vstupujete. Vstupte třeba do TOP09.”)


Už od doby, kdy Boletus poprvé vystoupil na SVCS v pořadu “Komentáře ANS k aktuálnímu dění”, mám silné nutkání komentovat ANS. Ale mlčím. Dlouho jsem nemohl přijít na to proč. A po přečtení tohoto vlákna jsem na to přišel. Když vidím **komu** vadí, že je to v pořadu **právě** ANS. Počítám, že je to podobný (nikoliv stejný) princip jako v tom vtipu o hraběti Martvinovovi zde [quote="pid:4949, uid:240"]Byl jeden hrabě, Martvinov.[/quote] Takže mlčím dál a těším se na další díly. (Klasik někde pravil: “Je jedno, do jakých stran vstupujete. Vstupte třeba do TOP09.”)

napadli udělané

Kde to napadám. Vždyť jsem jen varoval, aby jste byli opatrní. Nemám nic proti tomu, že vystupujete,
vždyť to tu i píšu. Sice mi přijde že bychom měli vybudovat hlavně svoje kanály (jako je "Proud Národní hrdosti" => paní Rychtaříková je dobrá a pracovitá + dobrý název), ale samozřejmě je užitečné pronikat i jinam. Vím více sledovanosti tím lepé. Jen tady varuji před ANS. To je totiž přesně "modus operandi" jejich pozadí.
Skutečné patrioty vezmou do nějaké skupiny, nelijí tam peníze, zpropagují a pak buď potopí, shrábnou peníze po volbách a zmizí
nebo pokud jsou dotyční politicky nebezpeční (nebo skupina či proces) tak ještě jako "bonus" veřejně dehonestují.


Tě doporučím jako příštího hosta

To by nebyl dobrý nápad. Jsem cholerik ne diplomat. Kdysi jsem dost diskutoval ale nikde to moc nevedlo. Jen jsem si drásal nervy a měl chuť protistranu přizabít...


TVÉ práce

Do budoucny bych rád něco podnikl, ale na to je třeba vyřešit jiné životní věci, které jsou akutnější a taky přečíst další knihy.
teď jsem v ZS4 a až dokončím i celého Pjakina, tak se uvidí jestli to bude dost na počátek činnosti.


[quote="pid:59291, uid:57"]napadli udělané[/quote] Kde to napadám. Vždyť jsem jen varoval, aby jste byli opatrní. Nemám nic proti tomu, že vystupujete, vždyť to tu i píšu. Sice mi přijde že bychom měli vybudovat hlavně svoje kanály (jako je "Proud Národní hrdosti" => paní Rychtaříková je dobrá a pracovitá + dobrý název), ale samozřejmě je užitečné pronikat i jinam. Vím více sledovanosti tím lepé. Jen tady varuji před ANS. To je totiž přesně "modus operandi" jejich pozadí. Skutečné patrioty vezmou do nějaké skupiny, nelijí tam peníze, zpropagují a pak buď potopí, shrábnou peníze po volbách a zmizí nebo pokud jsou dotyční politicky nebezpeční (nebo skupina či proces) tak ještě jako "bonus" veřejně dehonestují. [quote="pid:59291, uid:57"]Tě doporučím jako příštího hosta[/quote] To by nebyl dobrý nápad. Jsem cholerik ne diplomat. Kdysi jsem dost diskutoval ale nikde to moc nevedlo. Jen jsem si drásal nervy a měl chuť protistranu přizabít... [quote="pid:59291, uid:57"]TVÉ práce[/quote] Do budoucny bych rád něco podnikl, ale na to je třeba vyřešit jiné životní věci, které jsou akutnější a taky přečíst další knihy. teď jsem v ZS4 a až dokončím i celého Pjakina, tak se uvidí jestli to bude dost na počátek činnosti.
Upravené 23. 2. 2022 o 21:15

PROUD NÁRODNÍ HRDOSTI


a Svobodná buňka Jihočeská
vás srdečně zvou na
Setkání českých a slovenských vlastenců V sobotu, 26.3.2022
v překrásném městě Táboře, Vančurova 2904
Začínáme v 11 hodin dopoledne
„Rukodělným trhem“ „TEN DĚLÁ TO A TEN ZAS TOHLE“,
kde si můžete prohlédnout a také zakoupit výrobky, které pro vás s láskou
udělaly zlaté české ručičky. Na „trhu“ můžete zároveň získat kontakty, tipy a triky,
rady a porady, které se vám budou hodit pro vaši současnou nebo budoucí činnost.
Odpolední program s hosty startuje ve velkém sále ve 13.00 a končí v 18.00 hod.
Následuje přestávka na večeři a „zotavení“ a od 20.00 hod. rozjíždíme
BÁJEČNÝ BÁL S TOMBOLOU – Losujeme od cca 18.30 hod.
V neděli ráno se sejdeme na společné snídani a potom se vydáme na procházku.
Setkání je čistě VLASTENECKÉ a zcela APOLITICKÉ
https://www.zakazanevzdelani.cz/dwld/Pozvanka.pdf


PROUD NÁRODNÍ HRDOSTI --------------------- **a Svobodná buňka Jihočeská** vás srdečně zvou na **Setkání českých a slovenských vlastenců V sobotu, 26.3.2022** v překrásném městě Táboře, Vančurova 2904 Začínáme v 11 hodin dopoledne ** „Rukodělným trhem“ „TEN DĚLÁ TO A TEN ZAS TOHLE“,** kde si můžete prohlédnout a také zakoupit výrobky, které pro vás s láskou udělaly zlaté české ručičky. Na „trhu“ můžete zároveň získat kontakty, tipy a triky, rady a porady, které se vám budou hodit pro vaši současnou nebo budoucí činnost. Odpolední program s hosty startuje ve velkém sále ve 13.00 a končí v 18.00 hod. Následuje přestávka na večeři a „zotavení“ a od 20.00 hod. rozjíždíme BÁJEČNÝ BÁL S TOMBOLOU – Losujeme od cca 18.30 hod. V neděli ráno se sejdeme na společné snídani a potom se vydáme na procházku. **Setkání je čistě VLASTENECKÉ a zcela APOLITICKÉ** https://www.zakazanevzdelani.cz/dwld/Pozvanka.pdf
Upravené 17. 3. 2022 o 17:56
5.47k
52
29
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept