Zahraniční analytici
Валерий Пякин. Вопрос-Ответ от 10 января 2022 г.

Áno, bolo potrebné založiť novú tému práve na toto nové nepreložené video Valerija Piakina, pretože máme iba niekoľko na to určených tém. smile


Áno, bolo potrebné založiť novú tému práve na toto nové nepreložené video Valerija Piakina, pretože máme iba niekoľko na to určených tém. (:|
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 11. 1. 2022 o 11:19

lieč si svoje komplexy niekde inde - nie si riaditeľ zemegule ani tejto stránky


lieč si svoje komplexy niekde inde - nie si riaditeľ zemegule ani tejto stránky

lieč si svoje komplexy niekde inde - nie si riaditeľ zemegule ani tejto stránky


Komplexy nemám a riaditeľ zemegule naozaj nie som. Zato tu máme viacero nedisciplinovaných členov, ktorí kompletne ignorujú dobre mienené rady. smile


[quote="pid:52117, uid:12"]lieč si svoje komplexy niekde inde - nie si riaditeľ zemegule ani tejto stránky[/quote] Komplexy nemám a riaditeľ zemegule naozaj nie som. Zato tu máme viacero nedisciplinovaných členov, ktorí kompletne ignorujú dobre mienené rady. ;)
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 11. 1. 2022 o 10:20

Není lepší založit jedno vlákno pouze s videi Pjakina? Proč stále zakládat nové a nové?


Není lepší založit jedno vlákno pouze s videi Pjakina? Proč stále zakládat nové a nové?

Není lepší založit jedno vlákno pouze s videi Pjakina? Proč stále zakládat nové a nové?


Ono založeno je


https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2524/ot%C3%A1zka-odpov%C4%9B%C4%8F-v-v-pjakina


[quote="pid:52129, uid:307"]Není lepší založit jedno vlákno pouze s videi Pjakina? Proč stále zakládat nové a nové?[/quote] Ono založeno je https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/2524/ot%C3%A1zka-odpov%C4%9B%C4%8F-v-v-pjakina
1.04k
6
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept