Politika v SR
zatkli Fica

Mladý SD Melicher informuje z miesta protestu, že policia zaistila Fica


https://www.facebook.com/generaciamladejlavice/videos/275798367911158


https://www.facebook.com/LBlaha/videos/783999982995953/


https://www.facebook.com/smersd/videos/658092558896867/


Mladý SD Melicher informuje z miesta protestu, že policia zaistila Fica https://www.facebook.com/generaciamladejlavice/videos/275798367911158 https://www.facebook.com/LBlaha/videos/783999982995953/ https://www.facebook.com/smersd/videos/658092558896867/

JankA

Upravené 16. 12. 2021 o 18:38

Kto im toto poradil?


Niekto kto vie že toto vždy len zvýši popularitu daného človeka.


[quote="pid:48570, uid:48"]Kto im toto poradil?[/quote] Niekto kto vie že toto vždy len zvýši popularitu daného človeka.

Kto im toto poradil?


Nejspíš nikdo. Tipuju to na vlastní iniciativu nervozních idiotů, kteří očekávají pochvalu a odměnu od páníčka.


[quote="pid:48570, uid:48"]Kto im toto poradil?[/quote] Nejspíš nikdo. Tipuju to na vlastní iniciativu nervozních idiotů, kteří očekávají pochvalu a odměnu od páníčka.

Nejspíš nikdo. Tipuju to na vlastní iniciativu nervozních idiotů, kteří očekávají pochvalu a odměnu od páníčka.
asi tak, prešiel som si v rýchlosti diskusie v médiach a liberáli sú teraz v extáze. Nič im nedochádza. Oni sú už v takom stave, že sú si schopný podpísať aj vlastný trest smrti a ešte sa pritom tešiť.


[quote="pid:48577, uid:678"]Nejspíš nikdo. Tipuju to na vlastní iniciativu nervozních idiotů, kteří očekávají pochvalu a odměnu od páníčka.[/quote]asi tak, prešiel som si v rýchlosti diskusie v médiach a liberáli sú teraz v extáze. Nič im nedochádza. Oni sú už v takom stave, že sú si schopný podpísať aj vlastný trest smrti a ešte sa pritom tešiť.

Nejspíš nikdo. Tipuju to na vlastní iniciativu nervozních idiotů, kteří očekávají pochvalu a odměnu od páníčka.


Presne tak, nauč hlupáka sa modliť a on si samou horlivosťou rozbije čelo. A ešte vymyslel autoprotest - veď hygienici musia skákať od radosti. No uvidíme ten rozdielni meter zdravotníci vs Robert Ficovi.


Danny Kollar - stručne:


https://t.me/dannykollar/1468


[quote="pid:48577, uid:678"]Nejspíš nikdo. Tipuju to na vlastní iniciativu nervozních idiotů, kteří očekávají pochvalu a odměnu od páníčka.[/quote] Presne tak, nauč hlupáka sa modliť a on si samou horlivosťou rozbije čelo. A ešte vymyslel autoprotest - veď hygienici musia skákať od radosti. No uvidíme ten rozdielni meter zdravotníci vs Robert Ficovi. Danny Kollar - stručne: https://t.me/dannykollar/1468

Tibor Eliot Rostas
36 min ·
ČAPUTOVÁ SÚHLASÍ S VYPNUTÍM INTERNETU
Predstavitelia "liberálnej demokracie" sa deň za dňom priznávajú k tomu, že v oblasti internetu a online už nemajú žiaden podstatný vplyv a preto obetujú aj vlastné médiá na internete, ktorý by neváhali vypnúť celý. Samozrejme svoje korporátne televízie nevypnú, tie majú pod kontrolou. Internet a priame informácie od ľudí pod kontrolou nemajú a tak sa schyľuje k tomu, že ich "liberálne odstrihnú" a to je presne to, čo som hovoril už v roku 2013, keď som povedal, že musíme založiť a vydávať tlačené médium - sloboda na internete je dočasná. Na naše médium je ale roky vyvíjaný enormný nátlak, zvlášť na moju osobu, ako šéfredaktora a vydavateľa, ktorý je prenasledovaný, terorizovaný a dokonca kriminalizovaný brachiálnou mocou.




V 45-minútovom podkaste denníka N zaznela prekvapivá otázka od Moniky Tódovej smerom na prezidentku a následne aj prekvapivá odpoveď:
“Kolega Šnídl nedávno zdieľal citát: «Kým nebude povinné očkovanie, tak by mohlo byť povinné vypnúť internet. Mnohým byt to zachránilo život.» S tým Súhlasíte s tým?”, pýtala sa Tódová.
“Áno, na prvú a neanalyzujem ten výrok ale je mi to nejakým spôsobom srdcu blízke. Súvisí to s tým, čo hovoríme, že ten devastačný vplyv sociálnych médií, šírenie bludov, dezinformácií, výmyslov, amaterizmu, jednak, že má priamy dopad na pandémiu ale jednak, že mám pocit, že to rozkladá spoločnosť zvnútra. A nie je to len môj pocit, rozprávame sa o tom aj s inými hlavami štátov, iných krajín,” odpovedala prezidentka.


https://dennikn.sk/2649918/prezidentka-caputova-sme-este-krehka-demokracia-byvali-mocni-maju-stale-svoje-kontakty-video/


Tibor Eliot Rostas 36 min · ČAPUTOVÁ SÚHLASÍ S VYPNUTÍM INTERNETU Predstavitelia "liberálnej demokracie" sa deň za dňom priznávajú k tomu, že v oblasti internetu a online už nemajú žiaden podstatný vplyv a preto obetujú aj vlastné médiá na internete, ktorý by neváhali vypnúť celý. Samozrejme svoje korporátne televízie nevypnú, tie majú pod kontrolou. Internet a priame informácie od ľudí pod kontrolou nemajú a tak sa schyľuje k tomu, že ich "liberálne odstrihnú" a to je presne to, čo som hovoril už v roku 2013, keď som povedal, že musíme založiť a vydávať tlačené médium - sloboda na internete je dočasná. Na naše médium je ale roky vyvíjaný enormný nátlak, zvlášť na moju osobu, ako šéfredaktora a vydavateľa, ktorý je prenasledovaný, terorizovaný a dokonca kriminalizovaný brachiálnou mocou. *** V 45-minútovom podkaste denníka N zaznela prekvapivá otázka od Moniky Tódovej smerom na prezidentku a následne aj prekvapivá odpoveď: “Kolega Šnídl nedávno zdieľal citát: «Kým nebude povinné očkovanie, tak by mohlo byť povinné vypnúť internet. Mnohým byt to zachránilo život.» S tým Súhlasíte s tým?”, pýtala sa Tódová. “Áno, na prvú a neanalyzujem ten výrok ale je mi to nejakým spôsobom srdcu blízke. Súvisí to s tým, čo hovoríme, že ten devastačný vplyv sociálnych médií, šírenie bludov, dezinformácií, výmyslov, amaterizmu, jednak, že má priamy dopad na pandémiu ale jednak, že mám pocit, že to rozkladá spoločnosť zvnútra. A nie je to len môj pocit, rozprávame sa o tom aj s inými hlavami štátov, iných krajín,” odpovedala prezidentka. https://dennikn.sk/2649918/prezidentka-caputova-sme-este-krehka-demokracia-byvali-mocni-maju-stale-svoje-kontakty-video/

Win-win situácia, hrdina pre svojich je teraz aj Matovič a aj Fico.


A opäť tá mantra, že zákony majú platiť pre všetkých. Uvidíme, ako sa to vyvŕbi.


Win-win situácia, hrdina pre svojich je teraz aj Matovič a aj Fico. A opäť tá mantra, že zákony majú platiť pre všetkých. Uvidíme, ako sa to vyvŕbi.

Moderátor

Tibor Eliot Rostas
36 min ·
ČAPUTOVÁ SÚHLASÍ S VYPNUTÍM INTERNETU
Predstavitelia "liberálnej demokracie" sa deň za dňom priznávajú k tomu, že v oblasti internetu a online už nemajú žiaden podstatný vplyv a preto obetujú aj vlastné médiá na internete, ktorý by neváhali vypnúť celý. Samozrejme svoje korporátne televízie nevypnú, tie majú pod kontrolou. Internet a priame informácie od ľudí pod kontrolou nemajú a tak sa schyľuje k tomu, že ich "liberálne odstrihnú" a to je presne to, čo som hovoril už v roku 2013, keď som povedal, že musíme založiť a vydávať tlačené médium - sloboda na internete je dočasná. Na naše médium je ale roky vyvíjaný enormný nátlak, zvlášť na moju osobu, ako šéfredaktora a vydavateľa, ktorý je prenasledovaný, terorizovaný a dokonca kriminalizovaný brachiálnou mocou.




V 45-minútovom podkaste denníka N zaznela prekvapivá otázka od Moniky Tódovej smerom na prezidentku a následne aj prekvapivá odpoveď:
“Kolega Šnídl nedávno zdieľal citát: «Kým nebude povinné očkovanie, tak by mohlo byť povinné vypnúť internet. Mnohým byt to zachránilo život.» S tým Súhlasíte s tým?”, pýtala sa Tódová.
“Áno, na prvú a neanalyzujem ten výrok ale je mi to nejakým spôsobom srdcu blízke. Súvisí to s tým, čo hovoríme, že ten devastačný vplyv sociálnych médií, šírenie bludov, dezinformácií, výmyslov, amaterizmu, jednak, že má priamy dopad na pandémiu ale jednak, že mám pocit, že to rozkladá spoločnosť zvnútra. A nie je to len môj pocit, rozprávame sa o tom aj s inými hlavami štátov, iných krajín,” odpovedala prezidentka.


https://dennikn.sk/2649918/prezidentka-caputova-sme-este-krehka-demokracia-byvali-mocni-maju-stale-svoje-kontakty-video/


Tibor Eliot Rostas 36 min · ČAPUTOVÁ SÚHLASÍ S VYPNUTÍM INTERNETU Predstavitelia "liberálnej demokracie" sa deň za dňom priznávajú k tomu, že v oblasti internetu a online už nemajú žiaden podstatný vplyv a preto obetujú aj vlastné médiá na internete, ktorý by neváhali vypnúť celý. Samozrejme svoje korporátne televízie nevypnú, tie majú pod kontrolou. Internet a priame informácie od ľudí pod kontrolou nemajú a tak sa schyľuje k tomu, že ich "liberálne odstrihnú" a to je presne to, čo som hovoril už v roku 2013, keď som povedal, že musíme založiť a vydávať tlačené médium - sloboda na internete je dočasná. Na naše médium je ale roky vyvíjaný enormný nátlak, zvlášť na moju osobu, ako šéfredaktora a vydavateľa, ktorý je prenasledovaný, terorizovaný a dokonca kriminalizovaný brachiálnou mocou. *** V 45-minútovom podkaste denníka N zaznela prekvapivá otázka od Moniky Tódovej smerom na prezidentku a následne aj prekvapivá odpoveď: “Kolega Šnídl nedávno zdieľal citát: «Kým nebude povinné očkovanie, tak by mohlo byť povinné vypnúť internet. Mnohým byt to zachránilo život.» S tým Súhlasíte s tým?”, pýtala sa Tódová. “Áno, na prvú a neanalyzujem ten výrok ale je mi to nejakým spôsobom srdcu blízke. Súvisí to s tým, čo hovoríme, že ten devastačný vplyv sociálnych médií, šírenie bludov, dezinformácií, výmyslov, amaterizmu, jednak, že má priamy dopad na pandémiu ale jednak, že mám pocit, že to rozkladá spoločnosť zvnútra. A nie je to len môj pocit, rozprávame sa o tom aj s inými hlavami štátov, iných krajín,” odpovedala prezidentka. https://dennikn.sk/2649918/prezidentka-caputova-sme-este-krehka-demokracia-byvali-mocni-maju-stale-svoje-kontakty-video/

Branislav Becík
8 min ·
DOKTÁTORSKÝ REŽIM - TEDA NÚDZOVÝ STAV ZAVIEDLA VLÁDA IBA NA POTLAČENIE NAŠICH PRÁV A SLOBÔD‼️Dnes sa prejavila krvilačnosť vládnych predstaviteľov, ako aj skutočný zámer zavedenia núdzového stavu! Zadržanie predsedu opozičnej strany kvôli verejnému prejaveniu protivládneho politického názoru je absolútne neprípustné! Kroky Matovičovsko-Hegerovskej vlády smerujú ku skutočne diktátorskému režimu v našej krajine! Nelegálne odpočúvania, zadržanie slušných záchranárov, či pomstychtivosť "vladárov" ľuďom, ktorí nezdieľajú ich názor a verejne poukazujú na ich chyby, vo mne spúšťajú chuť zmobilizovať všetky inštitúcie, opozíciu, jednotu dôchodcov, ZMOS, KOVO, asociácie zamestnávateľov, poľnohospodárov, podnikateľov…atď., teda všetkých! Aj za účelom, že možno budeme nejakým spôsobom stíhaní... Ale všetkých nás predsa odsúdiť nemôžu! V JEDNOTE JE SILA‼️
https://m.facebook.com/branislavbecik


Branislav Becík 8 min · DOKTÁTORSKÝ REŽIM - TEDA NÚDZOVÝ STAV ZAVIEDLA VLÁDA IBA NA POTLAČENIE NAŠICH PRÁV A SLOBÔD‼️Dnes sa prejavila krvilačnosť vládnych predstaviteľov, ako aj skutočný zámer zavedenia núdzového stavu! Zadržanie predsedu opozičnej strany kvôli verejnému prejaveniu protivládneho politického názoru je absolútne neprípustné! Kroky Matovičovsko-Hegerovskej vlády smerujú ku skutočne diktátorskému režimu v našej krajine! Nelegálne odpočúvania, zadržanie slušných záchranárov, či pomstychtivosť "vladárov" ľuďom, ktorí nezdieľajú ich názor a verejne poukazujú na ich chyby, vo mne spúšťajú chuť zmobilizovať všetky inštitúcie, opozíciu, jednotu dôchodcov, ZMOS, KOVO, asociácie zamestnávateľov, poľnohospodárov, podnikateľov…atď., teda všetkých! Aj za účelom, že možno budeme nejakým spôsobom stíhaní... Ale všetkých nás predsa odsúdiť nemôžu! V JEDNOTE JE SILA‼️ https://m.facebook.com/branislavbecik

mám pocit, že to rozkladá spoločnosť zvnútra.

Konecne aspon raz spravne podotkla..aj ked nevie o tom.
Ano rozklada to spolocnost zvnutra a uz to nejde zastavit.
V podstate by som jej aj udelil medailu za obrovsky prinos pri odpise liberal-kapitalizmu. Zasluhy su neocenitelne. Len tak dalej dievka moja.
Ako hovori klasik:" Sice pekna nie si,ale za to ani mudra":-D.


Zakon casu ich dobehol v plnej nahote a klamstva ktorymi nas tu krmili ich odhalili uplne do naha a uz nevedia kudy tak vymyslaju bludy a internety chcu vypinat. Len nech skusia tak dostanu po papuli od "sefov" ze sa nespamataju. Nic ine im tu nechyba len strata riadenia.


[quote="pid:48584, uid:17"]mám pocit, že to rozkladá spoločnosť zvnútra.[/quote] Konecne aspon raz spravne podotkla..aj ked nevie o tom. Ano rozklada to spolocnost zvnutra a uz to nejde zastavit. V podstate by som jej aj udelil medailu za obrovsky prinos pri odpise liberal-kapitalizmu. Zasluhy su neocenitelne. Len tak dalej dievka moja. Ako hovori klasik:" Sice pekna nie si,ale za to ani mudra":-D. Zakon casu ich dobehol v plnej nahote a klamstva ktorymi nas tu krmili ich odhalili uplne do naha a uz nevedia kudy tak vymyslaju bludy a internety chcu vypinat. Len nech skusia tak dostanu po papuli od "sefov" ze sa nespamataju. Nic ine im tu nechyba len strata riadenia.

A nie je to len môj pocit, rozprávame sa o tom aj s inými hlavami štátov, iných krajín,”
Takže tak se věci mají. Uvědomují si, že vypnutím internetu vypnou veškerý obchod ve státě? Lidé se nedostanou k účtům a obchodníci k účetnictví?


[quote="pid:48586, uid:17"]A nie je to len môj pocit, rozprávame sa o tom aj s inými hlavami štátov, iných krajín,”[/quote]Takže tak se věci mají. Uvědomují si, že vypnutím internetu vypnou veškerý obchod ve státě? Lidé se nedostanou k účtům a obchodníci k účetnictví?

To je tak zjevně hloupý tah, že to spíše vidím na dobře zorganizovanou provokaci s účastí části kapitulujících liberastů (zrada zevnitř).Docela častý případ při pádu diktatur.vykoupení z hejhoršího. Fico i ostatní působili dojmem,že přesně vědí, co se bude dít.
ta akcelerace teroru a násilí svědčí jen o jednom a nejen na Slovensku, ale prakticky všude.
Už nemají žádný manevrovací prostor a zofalí lidé dělají zoufalé věci. Ti chytřejší si asi balí cennosti a připravují únikové cesty, ti ne-chytřejší se asi soudů nedočkají...Tady už se nebojuje o moc a vládu, tady už jde jen o kejháky.


To je tak zjevně hloupý tah, že to spíše vidím na dobře zorganizovanou provokaci s účastí části kapitulujících liberastů (zrada zevnitř).Docela častý případ při pádu diktatur.vykoupení z hejhoršího. Fico i ostatní působili dojmem,že přesně vědí, co se bude dít. ta akcelerace teroru a násilí svědčí jen o jednom a nejen na Slovensku, ale prakticky všude. Už nemají žádný manevrovací prostor a zofalí lidé dělají zoufalé věci. Ti chytřejší si asi balí cennosti a připravují únikové cesty, ti ne-chytřejší se asi soudů nedočkají...Tady už se nebojuje o moc a vládu, tady už jde jen o kejháky.

ted se mi mozna budete smat, ale me se tak vybavila takova scena z jednoho dilu "panoptikum mesta prazskeho". bartoska tam hral tajemnika predsedy nejake politicke strany a planoval tam atentat prave na toho sveho "sefa", protoze prece mucednik zvedne preference. to prece neni mozne, aby matovic&boys byli tak hloupi a pri tom tlaku ve spolecnosti, pri te enormni nespokojenosti by zatkli predsedu opozicni strany, ktera evidentne posiluje. tak bud si chteji otestovat, co to udela ve spolecnost nebo jednoduse presne jak pise boletus, uz hledaji klicku, jak z toho ven.


ted se mi mozna budete smat, ale me se tak vybavila takova scena z jednoho dilu "panoptikum mesta prazskeho". bartoska tam hral tajemnika predsedy nejake politicke strany a planoval tam atentat prave na toho sveho "sefa", protoze prece mucednik zvedne preference. to prece neni mozne, aby matovic&boys byli tak hloupi a pri tom tlaku ve spolecnosti, pri te enormni nespokojenosti by zatkli predsedu opozicni strany, ktera evidentne posiluje. tak bud si chteji otestovat, co to udela ve spolecnost nebo jednoduse presne jak pise boletus, uz hledaji klicku, jak z toho ven.

Takže tak se věci mají. Uvědomují si, že vypnutím internetu vypnou veškerý obchod ve státě? Lidé se nedostanou k účtům a obchodníci k účetnictví?


No, keby nebola taká jednoduchá, tak pochopí čo by vypnutie internetu znamelo. De facto by skončilo všetko - banky, obchody (len hotovosť?), ktorú keď ste si nevybrali dopredu atd..... Mimo ineho by nešiel ani ten postratý systém NCZI,ci ako sa ta debilna organizacia vola. By som mohla povedať, chcela som sa očkovať, ale sa nedalo zaregistrovať. Pani Čaputová nešiel internet, necikne vám ani výplata, ani Hanečka vám nič neušije, lebo si bez netu h** objedná.... a hlavne denník N nebude šíriť bludy a hoaxy o bezpečnosti vakcín...


Podobá sa to vtipu tej ekoaktivistky: "kľudne môžu vypnúť elektriny, ja si pozriem telku aj pri sviečke"


[quote="pid:48593, uid:312"]Takže tak se věci mají. Uvědomují si, že vypnutím internetu vypnou veškerý obchod ve státě? Lidé se nedostanou k účtům a obchodníci k účetnictví?[/quote] No, keby nebola taká jednoduchá, tak pochopí čo by vypnutie internetu znamelo. De facto by skončilo všetko - banky, obchody (len hotovosť?), ktorú keď ste si nevybrali dopredu atd..... Mimo ineho by nešiel ani ten postratý systém NCZI,ci ako sa ta debilna organizacia vola. By som mohla povedať, chcela som sa očkovať, ale sa nedalo zaregistrovať. Pani Čaputová nešiel internet, necikne vám ani výplata, ani Hanečka vám nič neušije, lebo si bez netu h**** objedná.... a hlavne denník N nebude šíriť bludy a hoaxy o bezpečnosti vakcín... Podobá sa to vtipu tej ekoaktivistky: "kľudne môžu vypnúť elektriny, ja si pozriem telku aj pri sviečke"

Judita Laššáková
42 min ·
MATOVIČ SA PRÁVE STAL ŠÉFOM VOLEBNEJ KAMPANE SMERU
Roberta Fica zadržala polícia. Normálne obmedzila slobodu poslanca Národnej rady SR bez súhlasu NR SR. Tento režim siahol na predsedu (počtom poslancov) najsilnejšej opozičnej strany.
Robert Kaliňák išiel na policajnú stanicu za Robertom Ficom ako jeho advokát. O tom, že vošiel bez rúška do budovy premotivovaných policajtov zadržiavajúcich ľudí , ktorí nemajú prekryté dýchacie cesty, radšej pomlčím.
Takže, do policajnej budovy vošli dvaja predstavitelia Smeru.
Otázka je, koľkí vyjdú.
Ak obaja - SMER práve vyhral voľby!
P. S.: Odkaz nevzdelanej bande imbecilov: Vy ste nevideli, aký vplyv malo odsúdenie Mazureka na jeho popularitu? Lenže vy máte oči plné krvi a hlavy preplnené pomstychtivosťou. A rozum a myslenie nikde!


Judita Laššáková 42 min · MATOVIČ SA PRÁVE STAL ŠÉFOM VOLEBNEJ KAMPANE SMERU Roberta Fica zadržala polícia. Normálne obmedzila slobodu poslanca Národnej rady SR bez súhlasu NR SR. Tento režim siahol na predsedu (počtom poslancov) najsilnejšej opozičnej strany. Robert Kaliňák išiel na policajnú stanicu za Robertom Ficom ako jeho advokát. O tom, že vošiel bez rúška do budovy premotivovaných policajtov zadržiavajúcich ľudí , ktorí nemajú prekryté dýchacie cesty, radšej pomlčím. Takže, do policajnej budovy vošli dvaja predstavitelia Smeru. Otázka je, koľkí vyjdú. Ak obaja - SMER práve vyhral voľby! P. S.: Odkaz nevzdelanej bande imbecilov: Vy ste nevideli, aký vplyv malo odsúdenie Mazureka na jeho popularitu? Lenže vy máte oči plné krvi a hlavy preplnené pomstychtivosťou. A rozum a myslenie nikde!

No, keby nebola taká jednoduchá, tak pochopí čo by vypnutie internetu znamelo
61bb9a25d89bc


[quote="pid:48604, uid:273"]No, keby nebola taká jednoduchá, tak pochopí čo by vypnutie internetu znamelo[/quote]![61bb9a25d89bc](serve/attachment&path=61bb9a25d89bc)

Nič sa nedeje náhodne a všetko má svoj význam a zmysel.

https://youtu.be/ZGbFpDDE1tg

Ak obaja - SMER práve vyhral voľby!

Ano, vysli oba .....smile


[quote="pid:48605, uid:492"]https://youtu.be/ZGbFpDDE1tg[/quote] [quote="pid:48606, uid:17"]Ak obaja - SMER práve vyhral voľby![/quote] Ano, vysli oba .....:)
Upravené 16. 12. 2021 o 21:00

nebo jednoduse presne jak pise boletus, uz hledaji klicku, jak z toho ven.


myslím, že toto je správne. Matelko by si už určite chcel oddýchnuť na svojej klinike v AT.


[quote="pid:48601, uid:347"]nebo jednoduse presne jak pise boletus, uz hledaji klicku, jak z toho ven.[/quote] myslím, že toto je správne. Matelko by si už určite chcel oddýchnuť na svojej klinike v AT.

Niekto kto vie že toto vždy len zvýši popularitu daného človeka.
Před měsícem jsem psal, že ve fázi 5 budou zatčeni všichni aktivisté,zatčení opozičních vůdců kteří jsou proti projektu Covid 19. Stále vám není jasné, jakým směrem se to ubírá. A potom bude vyhlášení stanného práva k potlačení opozice.A v novém roce 2022 to bude ještě veselejší..


[quote="pid:48572, uid:592"]Niekto kto vie že toto vždy len zvýši popularitu daného človeka.[/quote]Před měsícem jsem psal, že ve fázi 5 budou zatčeni všichni aktivisté,zatčení opozičních vůdců kteří jsou proti projektu Covid 19. Stále vám není jasné, jakým směrem se to ubírá. A potom bude vyhlášení stanného práva k potlačení opozice.A v novém roce 2022 to bude ještě veselejší..

Ak nebudú podľa zákona potrestaní všetci tí, ktorí majú súčasný stav porušovania všetkých možných zákonov a ústavy a pošliapavanie demokracie na svedomí, bude to znamenať, že sa preskupia a zaútočia opäť s ešte väčšou silou. Týka sa to nielen vlády a jej prisluhovačov, ale aj masmédií. Róbert Fico sa viackrát vyjadril, že má pamäť ako slon.


Vo videu z prepustenia Róberta Fica bolo cítiť obrovské napätie medzi prítomnými, ktoré len odzrkadľuje napätie v celej spoločnosti. Stačí iskra a naplní sa to, pred čím Róbert Fico varuje už niekoľko týždňov.


Ak nebudú podľa zákona potrestaní všetci tí, ktorí majú súčasný stav porušovania všetkých možných zákonov a ústavy a pošliapavanie demokracie na svedomí, bude to znamenať, že sa preskupia a zaútočia opäť s ešte väčšou silou. Týka sa to nielen vlády a jej prisluhovačov, ale aj masmédií. Róbert Fico sa viackrát vyjadril, že má pamäť ako slon. Vo videu z prepustenia Róberta Fica bolo cítiť obrovské napätie medzi prítomnými, ktoré len odzrkadľuje napätie v celej spoločnosti. Stačí iskra a naplní sa to, pred čím Róbert Fico varuje už niekoľko týždňov.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 16. 12. 2021 o 21:14

myslím, že toto je správne. Matelko by si už určite chcel oddýchnuť na svojej klinike v AT.

A Nikitova predpoveď 70% Smer SD je na spadnutie
Len ci to bola "len" predpoveď... 😉


[quote="pid:48614, uid:94"]myslím, že toto je správne. Matelko by si už určite chcel oddýchnuť na svojej klinike v AT.[/quote] A Nikitova predpoveď 70% Smer SD je na spadnutie Len ci to bola "len" predpoveď...

Před měsícem jsem psal, že ve fázi 5 budou zatčeni všichni aktivisté,zatčení opozičních vůdců kteří jsou proti projektu Covid 19. Stále vám není jasné, jakým směrem se to ubírá. A potom bude vyhlášení stanného práva k potlačení opozice.A v novém roce 2022 to bude ještě veselejší..
A co, to máme zalézt do krytů a modlit se? Jdi se už vycpat.


[quote="pid:48621, uid:747"]Před měsícem jsem psal, že ve fázi 5 budou zatčeni všichni aktivisté,zatčení opozičních vůdců kteří jsou proti projektu Covid 19. Stále vám není jasné, jakým směrem se to ubírá. A potom bude vyhlášení stanného práva k potlačení opozice.A v novém roce 2022 to bude ještě veselejší..[/quote]A co, to máme zalézt do krytů a modlit se? Jdi se už vycpat.

Fico byl obviněn z trestného činu podněcování
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/slovensko-byvaly-premier-robert-fico-zadrzeni-policie.A211216_185348_zahranicni_misl


Ty zrůdy si serou na hlavu takovým tempem, že se až tají dech.


Fico byl obviněn z trestného činu podněcování https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/slovensko-byvaly-premier-robert-fico-zadrzeni-policie.A211216_185348_zahranicni_misl Ty zrůdy si serou na hlavu takovým tempem, že se až tají dech.

Vyjadrenie Róberta Fica po prepustení z centrály Smeru.


R. Fico: Vláda sa vás už musí strašne báť...
https://www.youtube.com/watch?v=KHx5p1mG0WQ


Vyjadrenie Róberta Fica po prepustení z centrály Smeru. **R. Fico: Vláda sa vás už musí strašne báť...** https://www.youtube.com/watch?v=KHx5p1mG0WQ
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 17. 12. 2021 o 12:06

A co, to máme zalézt do krytů a modlit se? Jdi se už vycpat.
Nemusíte chodit do bunkru, kromě psaní na internet nic nevyřešíte..Proti tomu nic nenaděláte..Kdyby se rozhodli zavřít všechny, kteří jsou proti projektu Covid 19, tak oni to udělají. Skákáním, protesty bez motyky, lopaty, pušky v ruce proti všem mafiím nic nevyřešíte. Pouze silou se můžete postavit proti síle, když začnu mít strach a strach o svůj život. Všechny tyto pokojné protesty jsou jen hrou bez konkrétních výsledků. Všude v EU všichni dělají to samé, není to všechno řízeno ze stejného centra jako projekt Covid 19, přemýšlejte o tom. Bez krve a pušek se v historii nikde nic nevyřešilo a bez toho všeho nepůjde vyřešit ani projekt Covid 19. Neočekávám, že se to všechno stane v Česku a na Slovensku, nemáte kuráž zahájit otevřenou bitvu jako na Balkáně. Když Srbové minulý měsíc zablokovali dálnici, protože Vučič podepsal s Číňany dohodu o využívání lithiového dolu. Poté se Vučić stáhl a musel to všechno odložit... Balkánská krev, když se vaří, když jde o život , není žádná síla, která by to zastavila, i když Vučić poslal svou mafii, aby protestující mlátila baseballovými pálkami. A pak lidé vzali věci do svých rukou, zatkli Vučićovy násilníky a ubili je k smrti.To bylo varování pro Vučiće a jeho mafii, co ho čeká, pokud nezačne pracovat pro lidi.


[quote="pid:48624, uid:312"]A co, to máme zalézt do krytů a modlit se? Jdi se už vycpat.[/quote]Nemusíte chodit do bunkru, kromě psaní na internet nic nevyřešíte..Proti tomu nic nenaděláte..Kdyby se rozhodli zavřít všechny, kteří jsou proti projektu Covid 19, tak oni to udělají. Skákáním, protesty bez motyky, lopaty, pušky v ruce proti všem mafiím nic nevyřešíte. Pouze silou se můžete postavit proti síle, když začnu mít strach a strach o svůj život. Všechny tyto pokojné protesty jsou jen hrou bez konkrétních výsledků. Všude v EU všichni dělají to samé, není to všechno řízeno ze stejného centra jako projekt Covid 19, přemýšlejte o tom. Bez krve a pušek se v historii nikde nic nevyřešilo a bez toho všeho nepůjde vyřešit ani projekt Covid 19. Neočekávám, že se to všechno stane v Česku a na Slovensku, nemáte kuráž zahájit otevřenou bitvu jako na Balkáně. Když Srbové minulý měsíc zablokovali dálnici, protože Vučič podepsal s Číňany dohodu o využívání lithiového dolu. Poté se Vučić stáhl a musel to všechno odložit... Balkánská krev, když se vaří, když jde o život , není žádná síla, která by to zastavila, i když Vučić poslal svou mafii, aby protestující mlátila baseballovými pálkami. A pak lidé vzali věci do svých rukou, zatkli Vučićovy násilníky a ubili je k smrti.To bylo varování pro Vučiće a jeho mafii, co ho čeká, pokud nezačne pracovat pro lidi.
  • Fašisti nezačali očkovať deti od päť rokov len vďaka tlaku 60 tisíc ľudí podpísaných v memorande.
  • Fašisti prijali zákon, že je možné génovo manipulovať deti bez vedomia rodičov.
  • Fašisti zaviedli núdzový režim, aby zabránili ľuďom protestovať.
  • Fašisti pripravili zákon, ktorý môže génovo nezmanipulovaným zabrániť voliť.
  • Fašisti pozývajú cudzie vojská USA na naše územie, pretože naši policajti a vojaci nebudú zasahovať proti vlastným ľuďom.
  • Fašisti chcú vypínať internet, aby sa ľudia nemohli organizovať a pravdivo informovať.
  • Fašisti obvinili záchranárov za to, že si dovolili prejaviť svoj názor. Toto má byť poďakovanie za ich nanajvýš záslužnú prácu?
  • Fašisti zatkli vodcu opozície, aby potlačili odbojný potenciál spoločnosti. Idioti nepochopili, že tým dosiahli presný opak.
  • Fašisti plánujú zaviesť povinnú génovú manipuláciu, čo sa im nepodarí, ale kvôli čomu podnikajú všetky tieto kroky.

Fašisti sa boja ľudí! A právom.


- Fašisti nezačali očkovať deti od päť rokov len vďaka tlaku 60 tisíc ľudí podpísaných v memorande. - Fašisti prijali zákon, že je možné génovo manipulovať deti bez vedomia rodičov. - Fašisti zaviedli núdzový režim, aby zabránili ľuďom protestovať. - Fašisti pripravili zákon, ktorý môže génovo nezmanipulovaným zabrániť voliť. - Fašisti pozývajú cudzie vojská USA na naše územie, pretože naši policajti a vojaci nebudú zasahovať proti vlastným ľuďom. - Fašisti chcú vypínať internet, aby sa ľudia nemohli organizovať a pravdivo informovať. - Fašisti obvinili záchranárov za to, že si dovolili prejaviť svoj názor. Toto má byť poďakovanie za ich nanajvýš záslužnú prácu? - Fašisti zatkli vodcu opozície, aby potlačili odbojný potenciál spoločnosti. Idioti nepochopili, že tým dosiahli presný opak. - Fašisti plánujú zaviesť povinnú génovú manipuláciu, čo sa im nepodarí, ale kvôli čomu podnikajú všetky tieto kroky. Fašisti sa boja ľudí! A právom. -----------------------------
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 17. 12. 2021 o 12:07

ČAPUTOVÁ SÚHLASÍ S VYPNUTÍM INTERNETU


“Kolega Šnídl nedávno zdieľal citát: «Kým nebude povinné očkovanie, tak by mohlo byť povinné vypnúť internet. Mnohým byt to zachránilo život.» S tým Súhlasíte s tým?”, pýtala sa Tódová.
“Áno, na prvú a neanalyzujem ten výrok ale je mi to nejakým spôsobom srdcu blízke.


Nerozumie tomuto národu.
Zjavne nie.
PERLY DŇA:


Podobá sa to vtipu tej ekoaktivistky: "kľudne môžu vypnúť elektriny, ja si pozriem telku aj pri sviečke"


Ako hovori klasik:" Sice pekna nie si,ale za to ani mudra":-D.


Uvědomují si, že vypnutím internetu vypnou veškerý obchod ve státě? Lidé se nedostanou k účtům a obchodníci k účetnictví?


ČAPUTOVÁ SÚHLASÍ S VYPNUTÍM INTERNETU [quote="pid:48586, uid:17"]“Kolega Šnídl nedávno zdieľal citát: «Kým nebude povinné očkovanie, tak by mohlo byť povinné vypnúť internet. Mnohým byt to zachránilo život.» S tým Súhlasíte s tým?”, pýtala sa Tódová. “Áno, na prvú a neanalyzujem ten výrok ale je mi to nejakým spôsobom srdcu blízke.[/quote] Nerozumie tomuto národu. Zjavne nie. PERLY DŇA: [quote="pid:48604, uid:273"]Podobá sa to vtipu tej ekoaktivistky: "kľudne môžu vypnúť elektriny, ja si pozriem telku aj pri sviečke"[/quote] [quote="pid:48591, uid:248"]Ako hovori klasik:" Sice pekna nie si,ale za to ani mudra":-D.[/quote] [quote="pid:48593, uid:312"]Uvědomují si, že vypnutím internetu vypnou veškerý obchod ve státě? Lidé se nedostanou k účtům a obchodníci k účetnictví?[/quote]

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Upravené 16. 12. 2021 o 22:04

ČAPUTOVÁ SÚHLASÍ S VYPNUTÍM INTERNETU


Nerozumie tomuto národu.
Zjavne nie.


Ona nepatrí k nášmu národu. Patrí k nosatým a ušatým.


Vlasy si farbí na blond a v našom kroji sa fotí, aby nás oklamala. Neúspešne.


[quote="pid:48637, uid:84"]ČAPUTOVÁ SÚHLASÍ S VYPNUTÍM INTERNETU Nerozumie tomuto národu. Zjavne nie.[/quote] Ona nepatrí k nášmu národu. Patrí k nosatým a ušatým. Vlasy si farbí na blond a v našom kroji sa fotí, aby nás oklamala. Neúspešne.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 16. 12. 2021 o 22:09

Uz dva dni dozadu bolo uverejnene video na Mojevideo s nazvom posledna jazda Fica.... odkaz tu
https://www.mojevideo.sk/video/36322/ficova_posledna_jazda.html


Postrehol som este 1 video s nazvom zatknutie fica, kde niekto v maske fica vyliezol niekde na lesenie a nasledne po zideni ho zatkli policajti.


https://www.mojevideo.sk/video/362be/do_psej_matere_ft_robert_f_(sacko_dole).html


Cele si to dokopy dat neviem , ale Fico otom chystanom zasahu urcite vedel , a za druhe skrz tieto videa bola dopredu pustena info ... komu a Kym?


Uz dva dni dozadu bolo uverejnene video na Mojevideo s nazvom posledna jazda Fica.... odkaz tu https://www.mojevideo.sk/video/36322/ficova_posledna_jazda.html Postrehol som este 1 video s nazvom zatknutie fica, kde niekto v maske fica vyliezol niekde na lesenie a nasledne po zideni ho zatkli policajti. https://www.mojevideo.sk/video/362be/do_psej_matere_ft_robert_f_(sacko_dole).html Cele si to dokopy dat neviem , ale Fico otom chystanom zasahu urcite vedel , a za druhe skrz tieto videa bola dopredu pustena info ... komu a Kym?
Upravené 17. 12. 2021 o 05:23

myslím, že toto je správne. Matelko by si už určite chcel oddýchnuť na svojej klinike v AT.


Myslis na tej jeho oblubenej ??


61bc1a2352421


[quote="pid:48614, uid:94"]myslím, že toto je správne. Matelko by si už určite chcel oddýchnuť na svojej klinike v AT.[/quote] Myslis na tej jeho oblubenej ?? ![61bc1a2352421](serve/attachment&path=61bc1a2352421)

To prvé video je len nejaký amatérsky počin. To druhé je profesionálne. Niekto musel ovládať aj ten dron.


https://www.mojevideo.sk/video/362be/do_psej_matere_ft_robert_f_(sacko_dole).html


Rovnaký (užitočný idiot) pred pár dňami provokoval maďarov. V centre Budapešti na most vyvesil slovenské vlajky a potom aj zapálil dymovnice.
https://www.youtube.com/watch?v=nP3Uvk-9dUo


Najprv som si hovoril, že to bude celé len balík pindoských provokácii, potom mi ale prišlo divné, že na tom moste v Budapšti vyvesil tie vlajky za dňa a z toho mosta odchádzal až za šera. Takže vlaky tam boli niekoľko hodín a neobjavila sa tam polícia(!). Tak, kto tu komu čo odkazuje?


To prvé video je len nejaký amatérsky počin. To druhé je profesionálne. Niekto musel ovládať aj ten dron. https://www.mojevideo.sk/video/362be/do_psej_matere_ft_robert_f_(sacko_dole).html Rovnaký (užitočný idiot) pred pár dňami provokoval maďarov. V centre Budapešti na most vyvesil slovenské vlajky a potom aj zapálil dymovnice. https://www.youtube.com/watch?v=nP3Uvk-9dUo Najprv som si hovoril, že to bude celé len balík pindoských provokácii, potom mi ale prišlo divné, že na tom moste v Budapšti vyvesil tie vlajky za dňa a z toho mosta odchádzal až za šera. Takže vlaky tam boli niekoľko hodín a neobjavila sa tam polícia(!). Tak, kto tu komu čo odkazuje?

Ta sebranka , která šla do této provokace , to nedělá jen pro svoji možnou záchranu . V korporátním světě vlastní iniciativa užitečných idiotů není trpěna . Takže zbývá příkaz a to vypovídá o tom , že fašistické režimy se začínají bourat a jejich příznivci likvidovat .
Totéž se týká akce covid .


Ta sebranka , která šla do této provokace , to nedělá jen pro svoji možnou záchranu . V korporátním světě vlastní iniciativa užitečných idiotů není trpěna . Takže zbývá příkaz a to vypovídá o tom , že fašistické režimy se začínají bourat a jejich příznivci likvidovat . Totéž se týká akce covid .

Neviem, ale celé mi to príde divné.
Chápem, že Fico využíva situáciu na možnosť znovuzvolenia, ale prečo opozícia neozvučuje aktuálnu zmluvu s USA???
Táto zmluva v podstate nahrádza a dopĺňa zmluvu s NATO!!!
Možno vedia, že k plneniu nepríde????


Neviem, ale celé mi to príde divné. Chápem, že Fico využíva situáciu na možnosť znovuzvolenia, ale prečo opozícia neozvučuje aktuálnu zmluvu s USA??? Táto zmluva v podstate nahrádza a dopĺňa zmluvu s NATO!!! Možno vedia, že k plneniu nepríde????

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

prečo opozícia neozvučuje aktuálnu zmluvu

Jednou z moznosti je ze tych sra..ek je tu tolko ze nevedia s cim skor prist.


[quote="pid:48722, uid:84"]prečo opozícia neozvučuje aktuálnu zmluvu[/quote] Jednou z moznosti je ze tych sra..ek je tu tolko ze nevedia s cim skor prist.

opozícia neozvučuje aktuálnu zmluvu s USA???


ozvučuje.
https://www.facebook.com/LBlaha/posts/453372292826724


A venuje sa tomu aj Danko:
V Ta3: https://www.ta3.com/relacia/22697/kollar-nezastavil-reformy-vyhrady-aliancie-a-sns-k-vlade-rastuce-ceny-potravin


[quote="pid:48722, uid:84"]opozícia neozvučuje aktuálnu zmluvu s USA???[/quote] ozvučuje. https://www.facebook.com/LBlaha/posts/453372292826724 A venuje sa tomu aj Danko: V Ta3: https://www.ta3.com/relacia/22697/kollar-nezastavil-reformy-vyhrady-aliancie-a-sns-k-vlade-rastuce-ceny-potravin

Ak nebudú podľa zákona potrestaní všetci tí, ktorí majú súčasný stav porušovania všetkých možných zákonov a ústavy a pošliapavanie demokracie na svedomí, bude to znamenať, že sa preskupia a zaútočia opäť s ešte väčšou silou...

Oni sa už nepreskupia, zaujali pevné pozície:


  • Spomeňte si na zatýkanie Mečiara – kto, kedy, ako, prečo ? Kto vtedy protestoval ?

  • Parafrázujem k Ficovi: Aby sa vyhol „vojne“, podpísal ponižujúce zrušenie „Mečiarovej“ amnestie. A tak dostal poníženie aj „vojnu“.

  • „Slovenskí“ trockisti/podpindosi sú už rozlezení všade a modulujú prechod do voľného pádu…

[quote="pid:48622, uid:623"]Ak nebudú podľa zákona potrestaní všetci tí, ktorí majú súčasný stav porušovania všetkých možných zákonov a ústavy a pošliapavanie demokracie na svedomí, bude to znamenať, že sa preskupia a zaútočia opäť s ešte väčšou silou...[/quote] Oni sa už nepreskupia, zaujali pevné pozície: * Spomeňte si na zatýkanie Mečiara – kto, kedy, ako, prečo ? Kto vtedy protestoval ? * Parafrázujem k Ficovi: Aby sa vyhol „vojne“, podpísal ponižujúce zrušenie „Mečiarovej“ amnestie. A tak dostal poníženie aj „vojnu“. * „Slovenskí“ trockisti/podpindosi sú už rozlezení všade a modulujú prechod do voľného pádu…

Najprv som si hovoril, že to bude celé len balík pindoských provokácii, potom mi ale prišlo divné, že na tom moste v Budapšti vyvesil tie vlajky za dňa a z toho mosta odchádzal až za šera. Takže vlaky tam boli niekoľko hodín a neobjavila sa tam polícia(!). Tak, kto tu komu čo odkazuje?


Vlajky a dymovnice vo farbách Slovenska na najikonickejšom moste Budapešti. Orbánovi odjalo dekel.
Od
o dekel = toto pocuvam od soros jugend kamaratov, to je taky novy "moderny" gangsta vyraz.


uzivatel - PETER THE BLYAT


naznak akoze rustiny tpujem aby to bolo takze este umocnene ze rusi v tom maju prsty nebodaj...


v jeho kanali je video, aj z niecijou asi autorovou fotografiou.. bude to mat velmi zaujimave panacik..


https://youtu.be/3IjheJJ_CLQ


[quote="pid:48668, uid:217"]Najprv som si hovoril, že to bude celé len balík pindoských provokácii, potom mi ale prišlo divné, že na tom moste v Budapšti vyvesil tie vlajky za dňa a z toho mosta odchádzal až za šera. Takže vlaky tam boli niekoľko hodín a neobjavila sa tam polícia(!). Tak, kto tu komu čo odkazuje?[/quote] Vlajky a dymovnice vo farbách Slovenska na najikonickejšom moste Budapešti. Orbánovi odj**alo dekel. Od**o dekel = toto pocuvam od soros jugend kamaratov, to je taky novy "moderny" gangsta vyraz. uzivatel - PETER THE BLYAT naznak akoze rustiny tpujem aby to bolo takze este umocnene ze rusi v tom maju prsty nebodaj... v jeho kanali je video, aj z niecijou asi autorovou fotografiou.. bude to mat velmi zaujimave panacik.. https://youtu.be/3IjheJJ_CLQ

Oni sa už nepreskupia, zaujali pevné pozície:


Síce sú všade, ale či sú ich pozície pevné... Výhodou je, že sa väčšina z nich prejavila a odhalila, pretože majú pocit prevahy.


[quote="pid:48751, uid:330"]Oni sa už nepreskupia, zaujali pevné pozície:[/quote] Síce sú všade, ale či sú ich pozície pevné... Výhodou je, že sa väčšina z nich prejavila a odhalila, pretože majú pocit prevahy.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 17. 12. 2021 o 16:04

uzivatel - PETER THE BLYAT


naznak akoze rustiny tpujem...


spinave paprce maju v tom ukro-ruinci
po ukrajinsky BLYAT alias Bljat je ...KURWA...s obycajnym V


uzivatel - PETER THE BLYAT naznak akoze rustiny tpujem... spinave paprce maju v tom ukro-ruinci po ukrajinsky BLYAT alias Bljat je ...KURWA...s obycajnym V

Ti chytřejší si asi balí cennosti a připravují únikové cesty
a ich konečnou destináciou bude Rakúsko. Ďalej sa nedostanú, ak vôbec sa tam dostanú. Nie, tí chytrejší už odstúpili, ostatným už čas vypršal. Nepochopili čo hovorí dvorný šašo matelko a tu majú výsledok.


ČAPUTOVÁ SÚHLASÍ S VYPNUTÍM INTERNETU“Áno, na prvú a neanalyzujem ten výrok ale je mi to nejakým spôsobom srdcu blízke. Súvisí to s tým, čo hovoríme, že ten devastačný vplyv sociálnych médií, šírenie bludov, dezinformácií, výmyslov, amaterizmu, jednak, že má priamy dopad na pandémiu ale jednak, že mám pocit, že to rozkladá spoločnosť zvnútra.
"Princeznička" si neuvedomila čo vlastne povedala. Ten jej výrok o devastačnom vplyve soc. médií sa dá ľahko otočiť voči nim samotným. Chce oslepiť a ohlušiť ľudí aby nepoznali pravdu, ktorá je pre nich krutá. Avšak jej slová vypovedajú o niečom inom. "Princeznička" v plnej nahote priznala, nie že informačnú vojnu prehrávajú, ale ju prehrali. Lenže "princeznička" zaspala dobu a celému Slovensku ukázala aká je tupá. Ak by pochopila čo sa deje vo svete tak takú sprostosť v živote zo svojich úst nevypustí. Nepochopila, že močiar už sociálne média neovláda a najlepšie to vystihuje facebook - po novom meta facebook (voľne preložené - mŕtvy facebook). Ak vypnú net, tak to bude signál na konečnú demontáž močiara a budú to oni kto bude oslepený a hluchý.


[quote="pid:48595, uid:57"]Ti chytřejší si asi balí cennosti a připravují únikové cesty[/quote] a ich konečnou destináciou bude Rakúsko. Ďalej sa nedostanú, ak vôbec sa tam dostanú. Nie, tí chytrejší už odstúpili, ostatným už čas vypršal. Nepochopili čo hovorí dvorný šašo matelko a tu majú výsledok. [quote="pid:48586, uid:17"]ČAPUTOVÁ SÚHLASÍ S VYPNUTÍM INTERNETU“Áno, na prvú a neanalyzujem ten výrok ale je mi to nejakým spôsobom srdcu blízke. Súvisí to s tým, čo hovoríme, že ten devastačný vplyv sociálnych médií, šírenie bludov, dezinformácií, výmyslov, amaterizmu, jednak, že má priamy dopad na pandémiu ale jednak, že mám pocit, že to rozkladá spoločnosť zvnútra.[/quote]"Princeznička" si neuvedomila čo vlastne povedala. Ten jej výrok o devastačnom vplyve soc. médií sa dá ľahko otočiť voči nim samotným. Chce oslepiť a ohlušiť ľudí aby nepoznali pravdu, ktorá je pre nich krutá. Avšak jej slová vypovedajú o niečom inom. "Princeznička" v plnej nahote priznala, nie že informačnú vojnu prehrávajú, ale ju prehrali. Lenže "princeznička" zaspala dobu a celému Slovensku ukázala aká je tupá. Ak by pochopila čo sa deje vo svete tak takú sprostosť v živote zo svojich úst nevypustí. Nepochopila, že močiar už sociálne média neovláda a najlepšie to vystihuje facebook - po novom meta facebook (voľne preložené - mŕtvy facebook). Ak vypnú net, tak to bude signál na konečnú demontáž močiara a budú to oni kto bude oslepený a hluchý.

močiar už sociálne média neovláda a najlepšie to vystihuje facebook
Potvrdzujem týmito článkami sorošových kovidobijcov - aj so širšími súvislosťami:
Redaktorka Sorosovho denníka SME Kovačič Hanzelová: Okydávajú ma tu poslanci, politici, niektorí vplyvní a niektorí absolútne bezvýznamní ľudia, a ja to už nedávam, nevládzem viac. Odinštalovávam Facebook!
Kovačič Hanzelová tvrdí, že sociálna sieť Facebook a správanie ľudí na nej robí zle jej psychickému zdraviu. Pokazuje najmä na urážky, ktoré sa jej dostávajú od anonymov aj známych ľudí.
„Okydávajú ma tu poslanci, politici, niektorí vplyvní a niektorí absolútne bezvýznamní ľudia, a ja to už nedávam. Je mi posledný týždeň naozaj ťažko a odmietam sa už účastniť priestoru, kde si hocikto obtiera ústa o vedcov, lekárov, novinárov, hygienikov, prosto normálnych slušných ľudí,“ spresňuje dôvod svojho zatiaľ dočasného odchodu.
https://www.infovojna.sk/article/redaktorka-sorosovho-dennika-sme-kovacic-hanzelova-okydavaju-ma-tu-poslanci-politici-niektori-vplyvni-a-niektori-absolutne-bezvyznamni-ludia-a-ja-to-uz-nedavam-nevladzem-viac-odinstalovavam-facebook


Marcel Forgáč najprv moderoval v televízii vakcinačnú propagandu, neskôr vyslovil túžbu, aby „najväčšie antivax svine museli za ošetrenie platiť“ a teraz nadáva kamarátom, že sa zbláznili sú agresívni, paranoidní a veria vyfabrikovaným bludom
„Keď si čítam tie komenty o zapredancoch, komparzistoch, vymyslených štatistikách pod článkom doslova skropeným potom unavených, zachraňujúcich ľudí z overalov, strácam nádej. A zlomyseľne túžim, aby najväčšie antivax svine museli za ošetrenie platiť,“ napísal nedávno Forgáč, za čo schytal kritiku od ľudí, ktorý majú už plné zuby klamstiev o údajnej pandémi, násilnej vakcinačnej propagande a obmedzovaní ľudských a občianskych práv v mene infekcie Covid-19.
Jeho zlosti neunikli ani politici Robert Fico a Peter Pellegrini: „Snívam o tom, že niekto Ficovi, Pellemu a ďalším excelovsky ukáže, koľkých ľudí svojím popieraním vakcinácie vlastne zabili. Lebo takto to je. Nie, smrť im neželám. Na ich úroveň sa, dúfam, nikdy nedostanem.“
V najnovšom statuse na Facebooku tvrdí, že ešte nevie, na ako dlho sa chce platformy vzdať, no zatiaľ plánuje sociálnu sieť vytesniť zo svojho života aspoň na pár mesiacov. Nevylučuje ani úplný koniec. Sieť sa podľa neho za posledných 10 rokov radikálne zmenila. Tvrdí, že ide o miesto presýtené zlobou a lžou, nenávisťou a neprajnosťou, ktoré ho desí a ubíja.
„Krása, ľudskosť a vzájomnosť sú v kúte a valcované násilným akcentovaním rozdielov a animozít. Je to miesto technicky, graficky a strategicky prepracovanej nenávisti, miesto, kde ľudia s najnižšími kvalitami a donebavolajúce lži a výmysly žnú najviac ovácií,“ sťažuje si propagátor očkovania moderujúci očkovaciu lotériu, ktorá mala za cieľ presvedčiť ľudí pichať si do tela experimentálne látky, ktoré mnohí pochybní odbroníci a vedci označujú za vakcíny proti Covid-19.
„Je to miesto technicky, graficky a strategicky prepracovanej nenávisti, miesto, kde ľudia s najnižšími kvalitami a donebavolajúce lži a výmysly žnú najviac ovácií. Toto miesto vysáva lásku,“ píše Forgáč, ktorý za moderovanie očkovacej lotérie zinkasoval 34-tisíc eur, hoci istý čas zvažoval, že s tým skončí.
„Moji najlepší kamaráti sa zbláznili, sú agresívni a paranoidní, veria vyfabrikovaným bludom. Oni, samozrejme, majú pocit, že som sa zbláznil ja, iste. Je to miesto, kde mi konkrétni ľudia s podobou a bydliskom želajú smrť, prípadne mojim deťom...“
https://www.infovojna.sk/article/marcel-forgac-najprv-moderoval-v-televizii-vakcinacnu-propagandu-neskor-vyslovil-tuzbu-aby-najvacsie-antivax-svine-museli-za-osetrenie-platit-a-teraz-nadava-kamaratom-ze-sa-zblaznili-su-agresivni-paranoidni-a-veria-vyfabrikovanym-bludom


[quote="pid:48806, uid:528"]močiar už sociálne média neovláda a najlepšie to vystihuje facebook[/quote]Potvrdzujem týmito článkami sorošových kovidobijcov - aj so širšími súvislosťami: **Redaktorka Sorosovho denníka SME Kovačič Hanzelová: Okydávajú ma tu poslanci, politici, niektorí vplyvní a niektorí absolútne bezvýznamní ľudia, a ja to už nedávam, nevládzem viac. Odinštalovávam Facebook!** Kovačič Hanzelová tvrdí, že sociálna sieť Facebook a správanie ľudí na nej robí zle jej psychickému zdraviu. Pokazuje najmä na urážky, ktoré sa jej dostávajú od anonymov aj známych ľudí. „Okydávajú ma tu poslanci, politici, niektorí vplyvní a niektorí absolútne bezvýznamní ľudia, a ja to už nedávam. Je mi posledný týždeň naozaj ťažko a odmietam sa už účastniť priestoru, kde si hocikto obtiera ústa o vedcov, lekárov, novinárov, hygienikov, prosto normálnych slušných ľudí,“ spresňuje dôvod svojho zatiaľ dočasného odchodu. https://www.infovojna.sk/article/redaktorka-sorosovho-dennika-sme-kovacic-hanzelova-okydavaju-ma-tu-poslanci-politici-niektori-vplyvni-a-niektori-absolutne-bezvyznamni-ludia-a-ja-to-uz-nedavam-nevladzem-viac-odinstalovavam-facebook **Marcel Forgáč najprv moderoval v televízii vakcinačnú propagandu, neskôr vyslovil túžbu, aby „najväčšie antivax svine museli za ošetrenie platiť“ a teraz nadáva kamarátom, že sa zbláznili sú agresívni, paranoidní a veria vyfabrikovaným bludom** „Keď si čítam tie komenty o zapredancoch, komparzistoch, vymyslených štatistikách pod článkom doslova skropeným potom unavených, zachraňujúcich ľudí z overalov, strácam nádej. A zlomyseľne túžim, aby najväčšie antivax svine museli za ošetrenie platiť,“ napísal nedávno Forgáč, za čo schytal kritiku od ľudí, ktorý majú už plné zuby klamstiev o údajnej pandémi, násilnej vakcinačnej propagande a obmedzovaní ľudských a občianskych práv v mene infekcie Covid-19. Jeho zlosti neunikli ani politici Robert Fico a Peter Pellegrini: „Snívam o tom, že niekto Ficovi, Pellemu a ďalším excelovsky ukáže, koľkých ľudí svojím popieraním vakcinácie vlastne zabili. Lebo takto to je. Nie, smrť im neželám. Na ich úroveň sa, dúfam, nikdy nedostanem.“ V najnovšom statuse na Facebooku tvrdí, že ešte nevie, na ako dlho sa chce platformy vzdať, no zatiaľ plánuje sociálnu sieť vytesniť zo svojho života aspoň na pár mesiacov. Nevylučuje ani úplný koniec. Sieť sa podľa neho za posledných 10 rokov radikálne zmenila. Tvrdí, že ide o miesto presýtené zlobou a lžou, nenávisťou a neprajnosťou, ktoré ho desí a ubíja. „Krása, ľudskosť a vzájomnosť sú v kúte a valcované násilným akcentovaním rozdielov a animozít. Je to miesto technicky, graficky a strategicky prepracovanej nenávisti, miesto, kde ľudia s najnižšími kvalitami a donebavolajúce lži a výmysly žnú najviac ovácií,“ sťažuje si propagátor očkovania moderujúci očkovaciu lotériu, ktorá mala za cieľ presvedčiť ľudí pichať si do tela experimentálne látky, ktoré mnohí pochybní odbroníci a vedci označujú za vakcíny proti Covid-19. „Je to miesto technicky, graficky a strategicky prepracovanej nenávisti, miesto, kde ľudia s najnižšími kvalitami a donebavolajúce lži a výmysly žnú najviac ovácií. Toto miesto vysáva lásku,“ píše Forgáč, ktorý za moderovanie očkovacej lotérie zinkasoval 34-tisíc eur, hoci istý čas zvažoval, že s tým skončí. „Moji najlepší kamaráti sa zbláznili, sú agresívni a paranoidní, veria vyfabrikovaným bludom. Oni, samozrejme, majú pocit, že som sa zbláznil ja, iste. Je to miesto, kde mi konkrétni ľudia s podobou a bydliskom želajú smrť, prípadne mojim deťom...“ https://www.infovojna.sk/article/marcel-forgac-najprv-moderoval-v-televizii-vakcinacnu-propagandu-neskor-vyslovil-tuzbu-aby-najvacsie-antivax-svine-museli-za-osetrenie-platit-a-teraz-nadava-kamaratom-ze-sa-zblaznili-su-agresivni-paranoidni-a-veria-vyfabrikovanym-bludom

Zverejnili zábery muža, ktorý poškodil auto Roberta Fica a na ochrankára zaútočil slzným plynom. Agresora, ktorý vyzval na zabitie bývalého premiéra, musel pri policajnej stanici zadržať civil!
https://www.infovojna.sk/article/video-zverejnili-zabery-muza-ktory-poskodil-auto-roberta-fica-a-na-ochrankara-zautocil-slznym-plynom-agresora-ktory-vyzval-na-zabitie-byvaleho-premiera-musel-pri-policajnej-stanici-zadrzat-civil


**Zverejnili zábery muža, ktorý poškodil auto Roberta Fica a na ochrankára zaútočil slzným plynom. Agresora, ktorý vyzval na zabitie bývalého premiéra, musel pri policajnej stanici zadržať civil!** https://www.infovojna.sk/article/video-zverejnili-zabery-muza-ktory-poskodil-auto-roberta-fica-a-na-ochrankara-zautocil-slznym-plynom-agresora-ktory-vyzval-na-zabitie-byvaleho-premiera-musel-pri-policajnej-stanici-zadrzat-civil

Kovačič Hanzelová tvrdí, že sociálna sieť Facebook a správanie ľudí na nej robí zle jej psychickému zdraviu. Pokazuje najmä na urážky, ktoré sa jej dostávajú od anonymov aj známych ľudí.


V najnovšom statuse na Facebooku (Marcel Forgáč) tvrdí, že ešte nevie, na ako dlho sa chce platformy vzdať, no zatiaľ plánuje sociálnu sieť vytesniť zo svojho života aspoň na pár mesiacov. Nevylučuje ani úplný koniec.


Až mi slza vypadla. smile Takto som sa nerehotal už dlho. smile


[quote="pid:48884, uid:111"]Kovačič Hanzelová tvrdí, že sociálna sieť Facebook a správanie ľudí na nej robí zle jej psychickému zdraviu. Pokazuje najmä na urážky, ktoré sa jej dostávajú od anonymov aj známych ľudí.[/quote] [quote="pid:48884, uid:111"]V najnovšom statuse na Facebooku (Marcel Forgáč) tvrdí, že ešte nevie, na ako dlho sa chce platformy vzdať, no zatiaľ plánuje sociálnu sieť vytesniť zo svojho života aspoň na pár mesiacov. Nevylučuje ani úplný koniec.[/quote] Až mi slza vypadla. ;( Takto som sa nerehotal už dlho. :D
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 19. 12. 2021 o 16:34
5.55k
50
32
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept