Otázky a odpovede
Obcanska valka
GP

Zdravim ,
Skoro se stydim, ...nebot z poslednich prispevku v rubrice Otazky a Odpovedi je vetsina mojich...= cili zabiram moc mista...ale polepsim se a dam si na chvilku pokoj...
ale dovolte mi rozvest jeste jednu blaznivou myslenku...


a tou je OBCANSKA VALKA...
vzdy kdyz prochazim kolem knihovny tak mne oko padne na dve silne knihy... Sever proti Jihu ....od M .Mitchell..o prosperujicim Jihu...krasne Scarlett atd...
No a co kdyz je tato civilni valkou dalsi moznosti...proc vsechno tohle divadlo...
Scenar a reziser ....GP...ridi bezstrukturne....vytvori podminky na rozdeleni spolecnosti...a ty se vzajemne zdecimuji....
Podivejme se kolem sebe... Usa=50 & 50% liberalove versus patrioti....Rusko Liberalove & Vlastenci....Cina komunisti versus komsomolci ... a vsude je to podobne... rozdelene spolecnosti pripravene tu druhou stranu... no vsak vite


Tak mne zajima jak to vidite vy?


Zdravim , Skoro se stydim, ...nebot z poslednich prispevku v rubrice Otazky a Odpovedi je vetsina mojich...= cili zabiram moc mista...ale polepsim se a dam si na chvilku pokoj... ale dovolte mi rozvest jeste jednu blaznivou myslenku... a tou je OBCANSKA VALKA... vzdy kdyz prochazim kolem knihovny tak mne oko padne na dve silne knihy... Sever proti Jihu ....od M .Mitchell..o prosperujicim Jihu...krasne Scarlett atd... No a co kdyz je tato civilni valkou dalsi moznosti...proc vsechno tohle divadlo... Scenar a reziser ....GP...ridi bezstrukturne....vytvori podminky na rozdeleni spolecnosti...a ty se vzajemne zdecimuji.... Podivejme se kolem sebe... Usa=50 & 50% liberalove versus patrioti....Rusko Liberalove & Vlastenci....Cina komunisti versus komsomolci ... a vsude je to podobne... rozdelene spolecnosti pripravene tu druhou stranu... no vsak vite Tak mne zajima jak to vidite vy?

a tou je OBCANSKA VALKA...
Rozjet tolik občanských válek, to by mohlo znamenat v daném státě pro vrcholového kurátora úplnou ztrátu řízení. Rizikovější budou jeho řídící centra, urvaná z řetězu. Opět z jejich strany velká poptávka po silovém řešení.


[quote="pid:44305, uid:346"]a tou je OBCANSKA VALKA...[/quote]Rozjet tolik občanských válek, to by mohlo znamenat v daném státě pro vrcholového kurátora úplnou ztrátu řízení. Rizikovější budou jeho řídící centra, urvaná z řetězu. Opět z jejich strany velká poptávka po silovém řešení.
443
1
2
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept