Naši analytici
Konceptualcz.cz

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 52. část:
https://www.konceptualcz.cz/post/projekt-mezimori-a-trojmori-52
"Pokud byl Zaznobin živ a zdráv, důsledně Velička vedl, kontroloval a hlavně ho nenechal pracovat samostatně, měl ho stále na očích. To jen vysvětlení k tomu, že Veličko do přelomu let 2017/2018 pracoval ve prospěch KOB a poté už ne."


Tvrdím to stále, Michail Veličko je agent nasadený priamo do VP ZSSR.


**Projekt Mezimoří a Trojmoří – 52. část:** https://www.konceptualcz.cz/post/projekt-mezimori-a-trojmori-52 _"Pokud byl Zaznobin živ a zdráv, důsledně Velička vedl, kontroloval a hlavně ho nenechal pracovat samostatně, měl ho stále na očích. To jen vysvětlení k tomu, že Veličko do přelomu let 2017/2018 pracoval ve prospěch KOB a poté už ne."_ Tvrdím to stále, Michail Veličko je agent nasadený priamo do VP ZSSR.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 4. 11. 2021 o 07:19

Tvrdit co chce si díky internetu dnes může každý (někdo by dodal - kdo má v řii díu), tys tu tvrdil nedávno, že jsem muslim, při čtení čehož dostala moje bránice zabrat.


Člověk, jehož jediná kvalifikace není ta výše uvedená, by si dle mého měl položit alespoň otázku, zda autor uvedl nějaké argumenty, které by měly podložit jeho tvrzení. Případně, zda ty jsi schopen uvést nějaké argumenty na podporu toho tvrzení. Nejedná se o legraci ale o závažné obvinění, které tu šíříš.


Sám jsem zvědavý na argumenty, které by měly tohle obvinění Velička podložit, ještě jsem žádné neslyšel.


Tvrdit co chce si díky internetu dnes může každý (někdo by dodal - kdo má v ři*i dí*u), tys tu tvrdil nedávno, že jsem muslim, při čtení čehož dostala moje bránice zabrat. Člověk, jehož jediná kvalifikace není ta výše uvedená, by si dle mého měl položit alespoň otázku, zda autor uvedl nějaké argumenty, které by měly podložit jeho tvrzení. Případně, zda ty jsi schopen uvést nějaké argumenty na podporu toho tvrzení. Nejedná se o legraci ale o závažné obvinění, které tu šíříš. Sám jsem zvědavý na argumenty, které by měly tohle obvinění Velička podložit, ještě jsem žádné neslyšel.

Ogare, nemivas obcas psychoticke stavy? Tezko si vysvetluju ten informaci prujem, co tu na foru znenadani predvadis


Ogare, nemivas obcas psychoticke stavy? Tezko si vysvetluju ten informaci prujem, co tu na foru znenadani predvadis

Nesmysl, stejně jako nemalá část toho, čím tady na fóru "přispíváš".


Nesmysl, stejně jako nemalá část toho, čím tady na fóru "přispíváš".

Zřejmě bude potřeba zavést ještě jedno stabilní oddělení-vlákno , pro takovéto případy .
https://www.youtube.com/watch?v=IVgSExgTu0s


Zřejmě bude potřeba zavést ještě jedno stabilní oddělení-vlákno , pro takovéto případy . https://www.youtube.com/watch?v=IVgSExgTu0s
Upravené 3. 11. 2021 o 17:34

Nebolo to určené pre dogmatikov, ktorí nie sú okrem osobnej roviny schopní nič zmysluplné napísať, a už vôbec nie sa zamyslieť nad tým, prečo viacerí tvrdia, že Michail Veličko je agent nasadený do VP ZSSR. Mimochodom, už viackrát som písal prečo si to myslím (napríklad tu ) a v článku je názor autora článku.


Nebolo to určené pre dogmatikov, ktorí nie sú okrem osobnej roviny schopní nič zmysluplné napísať, a už vôbec nie sa zamyslieť nad tým, prečo viacerí tvrdia, že Michail Veličko je agent nasadený do VP ZSSR. Mimochodom, už viackrát som písal prečo si to myslím ([napríklad tu](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3031/%C4%8Dinnost-pjakina-nem-aacute-ve-skute%C4%8Dnosti-nic-spole%C4%8Dn-eacute-ho-s-ksb-a-jeho-analytika-nen-iacute-aplikac-iacute-ksb/1#post-26095) ) a v článku je názor autora článku.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 3. 11. 2021 o 19:13

@Um, je pre mňa potešujúce, že sa privalia tí najväčší priaznivci KSB, ale s najmenším chápaním a na začiatku duchovného vývoja vždy, keď napíšem niečo, čo nezapadá do ich predstáv a názorov. Spravidla sú to stále tí istí. Lenže pre vás to nepíšem. Nech si z toho každý zoberie čo chce.

@Um, je pre mňa potešujúce, že sa privalia tí najväčší priaznivci KSB, ale s najmenším chápaním a na začiatku duchovného vývoja vždy, keď napíšem niečo, čo nezapadá do ich predstáv a názorov. Spravidla sú to stále tí istí. Lenže pre vás to nepíšem. Nech si z toho každý zoberie čo chce.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 3. 11. 2021 o 19:23

Přečetl jsem si ty tvoje "argumenty" v linkovaných příspěvcích.
Takže Velička nesleduješ, nemáš ponětí o jeho práci, názorech a přínosu, jen ti vadí rytmus jeho řeči a že se dívá do kamery. A že prý "neudělal nic, jen natočil video, jak se vaří boršč". Fakt, že Veličko je autor převážné části knih KSB, nebo jejich podstatné části (podílel se na knihách v mnohem větší míře než Zaznobin), nějak unikl tvojí pozornosti. Na těch samých knihách, které doporučuje studovat na konci každého videa Pjakin, a které vznikly ještě za života Zaznobina.


Zaznobin nebyl nikdy vůdce VP SSSR. Byl jen veřejný mluvčí. To jsou jeho vlastní slova, že NEBYL žádný lídr a že knihy nevznikaly "pod jeho vedením". To také podle všeho uniklo tvojí pozornosti.


Přečetl jsem si ty tvoje "argumenty" v linkovaných příspěvcích. Takže Velička nesleduješ, nemáš ponětí o jeho práci, názorech a přínosu, jen ti vadí rytmus jeho řeči a že se dívá do kamery. A že prý "neudělal nic, jen natočil video, jak se vaří boršč". Fakt, že Veličko je autor převážné části knih KSB, nebo jejich podstatné části (podílel se na knihách v mnohem větší míře než Zaznobin), nějak unikl tvojí pozornosti. Na těch samých knihách, které doporučuje studovat na konci každého videa Pjakin, a které vznikly ještě za života Zaznobina. Zaznobin nebyl nikdy vůdce VP SSSR. Byl jen veřejný mluvčí. To jsou jeho vlastní slova, že NEBYL žádný lídr a že knihy nevznikaly "pod jeho vedením". To také podle všeho uniklo tvojí pozornosti.

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 52. část:

To jako že fakt mám oprášit mé starší (zatím nepublikované) postřehy k webu "konceptualcz.cz" a osobě MM?
(Což bude dosti těžké bez osobní roviny, ale neklaďme si malých cílů, že...:-)


Mno, asi nebude vyhnutí...
Tak teď jsem si přečetl pár zajímavých pasáží z poslední "práce" MM, tj. z dokumentu "Projekt Mezimoří a Trojmoří – 52. část 29.10.2021 MM", počínaje 11. odstavcem. Tak to je teda něco, co se jen tak nevidí!
(samozřejmě, že v celém dokumentu o x-moří není ani čárka, zato jsou tam móóóc zajímavé jiné věci)
(citovat záměrně nebudu, kdo nevěří, ať tam běží)


[quote="pid:40900, uid:623"]Projekt Mezimoří a Trojmoří – 52. část:[/quote] To jako že fakt mám oprášit mé starší (zatím nepublikované) postřehy k webu "konceptualcz.cz" a osobě MM? (Což bude dosti těžké bez osobní roviny, ale neklaďme si malých cílů, že...:-) Mno, asi nebude vyhnutí... Tak teď jsem si přečetl pár zajímavých pasáží z poslední "práce" MM, tj. z dokumentu "Projekt Mezimoří a Trojmoří – 52. část 29.10.2021 MM", počínaje 11. odstavcem. **Tak to je teda něco, co se jen tak nevidí!** (samozřejmě, že v celém dokumentu o x-moří není ani čárka, zato jsou tam móóóc zajímavé jiné věci) (citovat záměrně nebudu, kdo nevěří, ať tam běží)
Upravené 3. 11. 2021 o 20:12

Fakt, že Veličko je autor převážné části knih KSB, nebo jejich podstatné části (podílel se na knihách v mnohem větší míře než Zaznobin), nějak unikl tvojí pozornosti. Na těch samých knihách, které doporučuje studovat na konci každého videa Pjakin, a které vznikly ještě za života Zaznobina.


To sa predsa nijako nevylučuje s tým, že Michail Veličko je nasadený agent. Míny bolo potrebné založiť do väčšiny kníh.


Zaznobin nebyl nikdy vůdce VP SSSR. Byl jen veřejný mluvčí. To jsou jeho vlastní slova, že NEBYL žádný lídr a že knihy nevznikaly "pod jeho vedením". To také podle všeho uniklo tvojí pozornosti.


Faktom je, že pod vedením Velička nastal viditeľný úpadok a zmena kurzu. Počas života Vladimíra Zaznobina to malo úroveň.




Končím diskusiu na túto tému, lebo by z toho bolo ďalšie nekonečné vlákno, v ktorom Hoax obhajuje svojho súverca a v ktorom sa chytá podružných detailov a uniká mu podstata.


[quote="pid:40945, uid:235"]Fakt, že Veličko je autor převážné části knih KSB, nebo jejich podstatné části (podílel se na knihách v mnohem větší míře než Zaznobin), nějak unikl tvojí pozornosti. Na těch samých knihách, které doporučuje studovat na konci každého videa Pjakin, a které vznikly ještě za života Zaznobina.[/quote] To sa predsa nijako nevylučuje s tým, že Michail Veličko je nasadený agent. Míny bolo potrebné založiť do väčšiny kníh. [quote="pid:40945, uid:235"]Zaznobin nebyl nikdy vůdce VP SSSR. Byl jen veřejný mluvčí. To jsou jeho vlastní slova, že NEBYL žádný lídr a že knihy nevznikaly "pod jeho vedením". To také podle všeho uniklo tvojí pozornosti.[/quote] Faktom je, že pod vedením Velička nastal viditeľný úpadok a zmena kurzu. Počas života Vladimíra Zaznobina to malo úroveň. --- Končím diskusiu na túto tému, lebo by z toho bolo ďalšie nekonečné vlákno, v ktorom Hoax obhajuje svojho súverca a v ktorom sa chytá podružných detailov a uniká mu podstata.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 3. 11. 2021 o 20:36

Příspěvek vzor "nemám argument, začnu nálepkovat".


Příspěvek vzor "nemám argument, začnu nálepkovat".
Upravené 4. 11. 2021 o 08:21

Chlapci davate mi zabrat, opat skoro vsetko v osobnej rovine.


Ak je niekto nazoru, ze tato tema ma zmysel, nech mi posle sukromnu spravu.


Chlapci davate mi zabrat, opat skoro vsetko v osobnej rovine. Ak je niekto nazoru, ze tato tema ma zmysel, nech mi posle sukromnu spravu.

Moderator

Na Poctarovu ziadost otvaram spat temu, skusme to este raz a k veci. Dakujem


Na Poctarovu ziadost otvaram spat temu, skusme to este raz a k veci. Dakujem

Moderator

Diky za odemceni, taky jsem se chtel jeste vyjadrit, tentokrat konkretne k odkazovanemu clanku na konceptualcz.cz


Autor tam tvrdi, ze pan VK a Boletus jsou jedna a tataz osoba. Mne to prijde nesmirne zajimave, jak se i u nas promita ruske konceptualni "schizma" FCT Altaj vs VP SSSR. Samotny vyrok MM a celkovou situaci okomentuji takto: Kazdy si dle svych vedomosti, chapani a mravnosti musi sam najit pravdu.


Diky za odemceni, taky jsem se chtel jeste vyjadrit, tentokrat konkretne k odkazovanemu clanku na konceptualcz.cz Autor tam tvrdi, ze pan VK a Boletus jsou jedna a tataz osoba. Mne to prijde nesmirne zajimave, jak se i u nas promita ruske konceptualni "schizma" FCT Altaj vs VP SSSR. Samotny vyrok MM a celkovou situaci okomentuji takto: Kazdy si dle svych vedomosti, chapani a mravnosti musi sam najit pravdu.

Autor tam tvrdi, ze pan VK a Boletus jsou jedna a tataz osoba.

Tohle použila ta moderátorka (která moderuje i ty pořady s VK) v rádiu jako přirovnání. Ale od MM to může být záměr, aby to takto vyznělo, i to je možné.


[quote="pid:41006, uid:678"]Autor tam tvrdi, ze pan VK a Boletus jsou jedna a tataz osoba.[/quote] Tohle použila ta moderátorka (která moderuje i ty pořady s VK) v rádiu jako přirovnání. Ale od MM to může být záměr, aby to takto vyznělo, i to je možné.

To jako že fakt mám oprášit mé starší (zatím nepublikované) postřehy k webu "konceptualcz.cz" a osobě MM?

jasne opras, rad si precitam


[quote="pid:40947, uid:240"]To jako že fakt mám oprášit mé starší (zatím nepublikované) postřehy k webu "konceptualcz.cz" a osobě MM?[/quote] jasne opras, rad si precitam

Autor tam tvrdi, ze pan VK a Boletus jsou jedna a tataz osoba.

Toto potvrzuji.
Tohle použila ta moderátorka (která moderuje i ty pořady s VK) v rádiu jako přirovnání.

Potvrzuji i toto.


A upřesňuji to takto: moderátorka ohlásila "...a třetím hostem je takový náš tajemný pan VK, i když ne tak úplně tajemný, říká si Boletus a ti, co čtou jeho články a znají jej, vědí..."
a MM z toho v textu udělal "Představte si, že jste velkým a upřímným příznivcem Koncepce obecné bezpečnosti a jdete do rozhlasového studia koncepci propagovat, jako např. analytik Koncepce sociální bezpečnosti, tajemný pan VK, který si říká Boletus, jak byl ve vysílání dotyčný představen..."


Mimochodem: na SVCS "nějak divně" zafungoval archív. Proč? Totiž.
Je tam možné si spustit volbu horního menu "Kategorie/ Archiv pořadů", kdy archiv funguje "globálně" a je možné pořad vyhledat sekvenčním procházením titulů do minulosti v seznamu názvů všech pořadů. (zde pozor: jedna věc je datum v názvu pořadu, druhá věc je datum položky seznamu, který někdy je a někdy není přítomen)
Druhá varianta je použití filtrování archívu pomocí ovládacího prvku "Archiv pořadů" v pravém sloupci obrazovky. Tam jsou předvolené určité kategorie (taková prapodivná směska kategorií jako studio/téma/host pořadu).


Dříve jsem mohl pořad "2021-10-21 – Vladimíra Vítová_Marek Adam_Boletus_Komentáře ANS k aktuálnímu dění_122 min." (datum položky v seznamu je 22.10.2021) nalistovat procházením volby "Kategorie/ Archiv pořadů", nyní to jde pouze pomocí filtru "Kategorie/ Studio Helén".
Nechci tím nic naznačovat, jen upozorňuji, kdyby to někdo hledal. Ono to pravděpodobně bude nějaká "hlávkovina", protože v tom globálním archívu je po určitém počtu položek porušeno třídění podle času a začne to tam skákat všelijak...


[quote="pid:41006, uid:678"]Autor tam tvrdi, ze pan VK a Boletus jsou jedna a tataz osoba.[/quote] Toto potvrzuji. [quote="pid:41016, uid:71"]Tohle použila ta moderátorka (která moderuje i ty pořady s VK) v rádiu jako přirovnání.[/quote] Potvrzuji i toto. **A upřesňuji to takto**: moderátorka ohlásila "...a třetím hostem je takový náš tajemný pan VK, i když ne tak úplně tajemný, říká si Boletus a ti, co čtou jeho články a znají jej, vědí..." a MM z toho v textu udělal "Představte si, že jste velkým a upřímným příznivcem Koncepce obecné bezpečnosti a jdete do rozhlasového studia koncepci propagovat, jako např. analytik Koncepce sociální bezpečnosti, tajemný pan VK, který si říká Boletus, jak byl ve vysílání dotyčný představen..." Mimochodem: na SVCS "nějak divně" zafungoval archív. Proč? Totiž. Je tam možné si spustit volbu horního menu "Kategorie/ Archiv pořadů", kdy archiv funguje "globálně" a je možné pořad vyhledat sekvenčním procházením titulů do minulosti v seznamu názvů **všech** pořadů. (zde pozor: jedna věc je datum v názvu pořadu, druhá věc je datum položky seznamu, který někdy je a někdy není přítomen) Druhá varianta je použití filtrování archívu pomocí ovládacího prvku "Archiv pořadů" v pravém sloupci obrazovky. Tam jsou předvolené určité kategorie (taková prapodivná směska kategorií jako studio/téma/host pořadu). Dříve jsem mohl pořad "2021-10-21 – Vladimíra Vítová_Marek Adam_Boletus_Komentáře ANS k aktuálnímu dění_122 min." (datum položky v seznamu je 22.10.2021) nalistovat procházením volby "Kategorie/ Archiv pořadů", nyní to jde pouze pomocí filtru "Kategorie/ Studio Helén". Nechci tím nic naznačovat, jen upozorňuji, kdyby to někdo hledal. Ono to pravděpodobně bude nějaká "hlávkovina", protože v tom globálním archívu je po určitém počtu položek porušeno třídění podle času a začne to tam skákat všelijak...
Upravené 4. 11. 2021 o 09:56

Tady máte ten důvod , proč byla jako článek řetězu vybrána Yori .


Na Karakolské jezera byla takto ze slovenské strany vyslána například Iris, dlouholetá „přispěvatelka“ a propagátorka článků Oracle911 na vodaksb, dnes jako by jí z oka vypadla Yori.


Vše je to dlouhodobě připravováno . S jakým cílem , to si každý musí uvědomit , dle stavu své mozaiky .
Nicméně a ted píši jen za sebe . Pokud zde bude moci svévolně řádit tato partička , tak pro mne nemá smysl zde ztrácet čas dohadováním a vyvracením , záměrně a provokativně podstrkovaných nesmyslů .
Nemluvě o tom , že Yori je opakovaně a záměrně napadána a nezaregistroval jsem snahu agresora usadit na jeho místo .


Tady máte ten důvod , proč byla jako článek řetězu vybrána Yori . Na Karakolské jezera byla takto ze slovenské strany vyslána například Iris, dlouholetá „přispěvatelka“ a propagátorka článků Oracle911 na vodaksb, dnes jako by jí z oka vypadla Yori. Vše je to dlouhodobě připravováno . S jakým cílem , to si každý musí uvědomit , dle stavu své mozaiky . Nicméně a ted píši jen za sebe . Pokud zde bude moci svévolně řádit tato partička , tak pro mne nemá smysl zde ztrácet čas dohadováním a vyvracením , záměrně a provokativně podstrkovaných nesmyslů . Nemluvě o tom , že Yori je opakovaně a záměrně napadána a nezaregistroval jsem snahu agresora usadit na jeho místo .

Tady máte ten důvod


Az me malem vypadly oci, jak jsem k te cti prisla smile .
To je narativ jako blazen. Ale alespon se clovek neco dozvi.


Mejte se dobre, zijte dlouho .....


[quote="pid:41026, uid:185"]Tady máte ten důvod[/quote] Az me malem vypadly oci, jak jsem k te cti prisla :P . To je narativ jako blazen. Ale alespon se clovek neco dozvi. Mejte se dobre, zijte dlouho .....

Ten MM je tedy těžký magor. Není nic směšnějšího než číst podobné věci a přitom vědět, jak se věci mají doopravdy. Už jsem pozoroval jeho vyšinutost dříve, na vodaksb, kde proto měl skoro permanentní ban, ale tady to je úplně nový level. Resp. ban neměl permanentní nikdy, ale vždy cca po týdnu dvou, když jsem ho odblokoval, mu trvalo pár příspěvků si ten ban zase zasloužit.


Jedna zkušenost s ním, možná si někdo bude pamatovat. Roky působil na diskusi, nejdřív na levanetu a pak na vodaksb, anonymně pod nickem DoubleM. Pak najednou přišel pod nickem "Milan Makový" s začal všechny, kdo vystupují pod nicky (stejně jako on dlouhé roky předtím), brutálně napadat za fakt, že nevystupují veřejně pod svými jmény, začal je označovat za bůhvíkoho (kolaboranty a podpindosníky tuším). Dostal pochopitelně zase ban. Pak šel a napsal na svoje stránky dehonestační článek o mě. Ten kus diskuse jde najít v archivu vodaksb, je to celkem zábavné si to přečíst, a kdo si o něm chce udělat lepší obrázek, doporučuju.


Ten MM je tedy těžký magor. Není nic směšnějšího než číst podobné věci a přitom vědět, jak se věci mají doopravdy. Už jsem pozoroval jeho vyšinutost dříve, na vodaksb, kde proto měl skoro permanentní ban, ale tady to je úplně nový level. Resp. ban neměl permanentní nikdy, ale vždy cca po týdnu dvou, když jsem ho odblokoval, mu trvalo pár příspěvků si ten ban zase zasloužit. Jedna zkušenost s ním, možná si někdo bude pamatovat. Roky působil na diskusi, nejdřív na levanetu a pak na vodaksb, anonymně pod nickem DoubleM. Pak najednou přišel pod nickem "Milan Makový" s začal všechny, kdo vystupují pod nicky (stejně jako on dlouhé roky předtím), brutálně napadat za fakt, že nevystupují veřejně pod svými jmény, začal je označovat za bůhvíkoho (kolaboranty a podpindosníky tuším). Dostal pochopitelně zase ban. Pak šel a napsal na svoje stránky dehonestační článek o mě. Ten kus diskuse jde najít v archivu vodaksb, je to celkem zábavné si to přečíst, a kdo si o něm chce udělat lepší obrázek, doporučuju.
Upravené 4. 11. 2021 o 12:53

Co s tim ma spolecneho Yori? Asi mi neco uniklo (to neni ironicka narazka, opravdu se jenom ptam).


Kazdopadne ta vsudypritomna paranoia je udivujici a desiva zaroven, stejne jako i velice hodnotny material k pozorovani a studiu.


Co s tim ma spolecneho Yori? Asi mi neco uniklo (to neni ironicka narazka, opravdu se jenom ptam). Kazdopadne ta vsudypritomna paranoia je udivujici a desiva zaroven, stejne jako i velice hodnotny material k pozorovani a studiu.

Autor tam tvrdi, ze pan VK a Boletus jsou jedna a tataz osoba.


A upřesňuji to takto: moderátorka ohlásila "...a třetím hostem je takový náš tajemný pan VK, i když ne tak úplně tajemný, říká si Boletus a ti, co čtou jeho články a znají jej, vědí..."


Ked to povedala, tak som to chapal tak, ze co je VK pre Aeronet, to je Boletus pre KOB/KSB, nieze VK = Boletus.


https://www.konceptualcz.cz/post/projekt-mezimori-a-trojmori-52

vsade sami agenti...
@Hox @Oracle_911 von s pravdou, koho ste vy agenti?

6183bdfa60f48


[quote="pid:41006, uid:678"]Autor tam tvrdi, ze pan VK a Boletus jsou jedna a tataz osoba.[/quote] [quote="pid:41024, uid:240"]A upřesňuji to takto: moderátorka ohlásila "...a třetím hostem je takový náš tajemný pan VK, i když ne tak úplně tajemný, říká si Boletus a ti, co čtou jeho články a znají jej, vědí..."[/quote] Ked to povedala, tak som to chapal tak, ze co je VK pre Aeronet, to je Boletus pre KOB/KSB, nieze VK = Boletus. [quote="pid:41055, uid:235"]https://www.konceptualcz.cz/post/projekt-mezimori-a-trojmori-52[/quote] vsade sami agenti... @Hox @Oracle_911 von s pravdou, koho ste vy agenti? ![6183bdfa60f48](serve/attachment&path=6183bdfa60f48)

Moderator

ctrl+F a zadat "yori". Doctes se neuveritelne veci


Tak to je sila. Opet je zajimave sledovat tu analogii s ostatnimi udalostmi a celkovym naladenim spolecnosti.


[quote="pid:41055, uid:235"]ctrl+F a zadat "yori". Doctes se neuveritelne veci[/quote] Tak to je sila. Opet je zajimave sledovat tu analogii s ostatnimi udalostmi a celkovym naladenim spolecnosti.

Doctes se neuveritelne veci

Hoxi,
.... a to jako jsem mela psat ty clanky ja?
Kdyz zadam yori, tak mi vyskoci clanky Borise Oravy atd.
No, moc dobre .....


[quote="pid:41055, uid:235"]Doctes se neuveritelne veci[/quote] Hoxi, .... a to jako jsem mela psat ty clanky ja? Kdyz zadam yori, tak mi vyskoci clanky Borise Oravy atd. No, moc dobre .....

Yori, Hox i Putinovec se vyjadřují k odkazu uvedenému v prvním postu od Ogara. Autorem článku je DoubleM, který tě v tom článku zmiňuje.


Yori, Hox i Putinovec se vyjadřují k odkazu uvedenému v prvním postu od Ogara. Autorem článku je DoubleM, který tě v tom článku zmiňuje.

Ale ano, ja Hoxovi nic nevycitam. Spis jen udiv, ze nekdo zneuzil muj nic na vyhledavani a pak me tady za vydatne pomoci "nekoho" taha spinavou vodou.
Podivne to praktiky.


Ale ano, ja Hoxovi nic nevycitam. Spis jen udiv, ze nekdo zneuzil muj nic na vyhledavani a pak me tady za vydatne pomoci "nekoho" taha spinavou vodou. Podivne to praktiky.

Yori , položím ti , coby agentce jedné podmocnosti , zásadní otázku . Co víš o akci VRBĚTICE !!!


Yori , položím ti , coby agentce jedné podmocnosti , zásadní otázku . Co víš o akci VRBĚTICE !!!

Kde jsou Vrbetice jsem se musela podivat na mape .... Asi tak.
Ted prave ctu, ze je to okres Zlin, 6 km od Slavicina.
"Dobra" matrice.


Kde jsou Vrbetice jsem se musela podivat na mape .... Asi tak. Ted prave ctu, ze je to okres **Zlin**, **6** km od **Slavicina**. "Dobra" matrice.
Upravené 4. 11. 2021 o 14:36

@Hox to myslel tak, že keď si otvoríš ten odkaz a dáš vyhľadávanie v danom texte, tak nájdeš v texte svoj nick.

Makový to skúšal aj tu na fóre, pre každý článok zakladal novú tému, niekedy aj niekoľko za deň. Je irónia, že ho tu propaguje práve Ogar, keď sa mu rovnaké správanie u Yori nepáči. smile


K tomu ako Makový nerešpektoval anonymitu a všetkých čo používajú nicky, doslovne všetkých nazval agentami, ale taktiež Makový tu zverejnil osobné údaje @Oracle_911 bez jeho súhlasu, čím porušoval platné zákonu a ohrozoval chod fóra.

Keď sa mu začali vyvracať tie jeho bludy v článok (on si dokázal protirečiť medzi odstavcami), tak na to ani nedokázal odpovedať a išiel si stále svoje, proste konské klapky...


Míny bolo potrebné založiť do väčšiny kníh.

Najprv si v jednej staršej téme tvrdil, že kniha DVTR niečo neobsahuje, ja som ti našiel aj konkerétnu stranu a nakoniec z teba vyliezlo, že si ju nečítal a že si čítal jen jednu knihu (mimo jadro DVTR a Vody mŕtvej) z tých desiatok kníh. Takže si sprosto klamal a uznal si to tým, že si sa začal ospravedlňovať.


Tu znova o pár mesiacov neskôr tvrdíš, že knihy obsahujú míny, ale pri tom si ich nečítal, nepoznáš ich obsah, zase si vymýšľaš, proste klameš. Nemáš česť. Apropo Hox z teba nedostal ani len citáciu nejakej tej míny. Takú argumentačnú diskusi nezvládneš, pretože by si musel to čo očierňuješ aj čítať...


Väčšina z tvojich taktík, keď ťa niekto prichytí pri klamstve, tak sa začneš ospravedlňovať a hrať nevedomého.
Daľšia z taktík, keď začneš vyčítať komunite, že akože nič nerobí (povedal, ten čo ani nemá snahu si niečo naštudovať) a keď ti potom niekto oponuje aby si sa teda toho prvý chytil čo ostatným vyčítaš, tak sa následne začne skrývať práve, za tú istú komunitu ktorej to vyčítaš. Už si bol aj upozornený, že je to veľmi nedôstojné (a to bol dotyčný fakt slušný).


@Neo @Kancelar keby ste riešili príčinu a nie následky, nemuseli by ste publikovať tému typu nervozita na fóre. Ja by som uznal takéto témy, keby tu prichádzali od nových ľudí, ale nie keď tu ako je rok dlhý toto robí jeden človek stále dookola a napadol tu toľko ľudí, že som to už prestal počítať.

Všetko má mať svoju mieru.


@Hox to myslel tak, že keď si otvoríš ten odkaz a dáš vyhľadávanie v danom texte, tak nájdeš v texte svoj nick. Makový to skúšal aj tu na fóre, pre každý článok zakladal novú tému, niekedy aj niekoľko za deň. **Je irónia, že ho tu propaguje práve Ogar, keď sa mu rovnaké správanie u Yori nepáči.** :D K tomu ako Makový nerešpektoval anonymitu a všetkých čo používajú nicky, doslovne všetkých nazval **agentami**, ale taktiež Makový tu zverejnil osobné údaje @Oracle_911 bez jeho súhlasu, čím porušoval platné zákonu a ohrozoval chod fóra. Keď sa mu začali vyvracať tie jeho bludy v článok (on si dokázal protirečiť medzi odstavcami), tak na to ani nedokázal odpovedať a išiel si stále svoje, proste konské klapky... [quote="pid:40949, uid:623"]Míny bolo potrebné založiť do väčšiny kníh.[/quote] Najprv si v jednej staršej téme tvrdil, že kniha DVTR niečo neobsahuje, ja som ti našiel aj konkerétnu stranu a nakoniec z teba vyliezlo, že si ju nečítal a že si čítal jen jednu knihu (mimo jadro DVTR a Vody mŕtvej) z tých desiatok kníh. Takže si sprosto klamal a uznal si to tým, že si sa začal ospravedlňovať. Tu znova o pár mesiacov neskôr tvrdíš, že knihy obsahujú míny, ale pri tom si ich nečítal, nepoznáš ich obsah, zase si vymýšľaš, proste klameš. **Nemáš česť.** Apropo Hox z teba nedostal ani len citáciu nejakej tej míny. Takú argumentačnú diskusi nezvládneš, pretože by si musel to čo očierňuješ aj čítať... Väčšina z tvojich taktík, keď ťa niekto prichytí pri klamstve, tak sa začneš ospravedlňovať a hrať nevedomého. Daľšia z taktík, keď začneš vyčítať komunite, že akože nič nerobí (povedal, ten čo ani nemá snahu si niečo naštudovať) a keď ti potom niekto oponuje aby si sa teda toho prvý chytil čo ostatným vyčítaš, tak sa následne začne skrývať práve, za tú istú komunitu ktorej to vyčítaš. Už si bol aj upozornený, že je to veľmi nedôstojné (a to bol dotyčný fakt slušný). @Neo @Kancelar keby ste riešili príčinu a nie následky, nemuseli by ste publikovať tému typu nervozita na fóre. Ja by som uznal takéto témy, keby tu prichádzali od nových ľudí, ale nie keď tu ako je rok dlhý toto robí jeden človek stále dookola a napadol tu toľko ľudí, že som to už prestal počítať. Všetko má mať svoju mieru.

A ešte som zabudol na to ako Makový pirátil platené materiály syna Jemifoma, ktorý bol v tom čase vo vezení a syn sa snažil všetkými spôsobmi zarobiť na jeho kauciu. Spravil si akurát hanbu. Ale tak rovný rovného si hľadá. smile


A ešte som zabudol na to ako Makový pirátil platené materiály syna Jemifoma, ktorý bol v tom čase vo vezení a syn sa snažil všetkými spôsobmi zarobiť na jeho kauciu. Spravil si akurát hanbu. Ale tak rovný rovného si hľadá. ;)

To, že ze mně udělá pomatený Milan pana VK, to mě fakt překvapilo. je to především hluboká urážka šéfa anebo týmu AE news . Za sebe to beru jako nepozorný poslech a úmysl uškodit. Nejsem moderátor vysílání a chyby moderátorky, pokud nejsou závažné a osobní, neopravuji. To, že jsem se rozhodl zatím veřejně vystupovat pod nickem Boletus je jen a jen proto, že mě tak zná většina lidí na internetu. Stejně mnoho lidí mně zná osobně a z mnoha jsem si i podal ruku. Na adresu Milana M. jen tolik, že vztek a zapšklost organizátorovi a Adminovi prostě nesluší a odebere mu to příznivce.
Pokud se uskuteční vysílání 18.11, uvedu tu mýlku na pravou míru . Ale snad se ozve pan VK ještě dřív.


To, že ze mně udělá pomatený Milan pana VK, to mě fakt překvapilo. je to především hluboká urážka šéfa anebo týmu AE news . Za sebe to beru jako nepozorný poslech a úmysl uškodit. Nejsem moderátor vysílání a chyby moderátorky, pokud nejsou závažné a osobní, neopravuji. To, že jsem se rozhodl zatím veřejně vystupovat pod nickem Boletus je jen a jen proto, že mě tak zná většina lidí na internetu. Stejně mnoho lidí mně zná osobně a z mnoha jsem si i podal ruku. Na adresu Milana M. jen tolik, že vztek a zapšklost organizátorovi a Adminovi prostě nesluší a odebere mu to příznivce. Pokud se uskuteční vysílání 18.11, uvedu tu mýlku na pravou míru . Ale snad se ozve pan VK ještě dřív.

Neradostné to čtení... smile
A jestli je "DvojitéEmko" ten pan Makový, tak je mi to moc líto. Myslela jsem si, že je to rozumný člověk, co se snaží o zlepšení. Však byl i za Pjakinem na altajském semináři a zajímavě o tom vyprávěl. Ale myslet si - a nejen myslet, ale i napsat na web - že Boletus je VK - to je... směšné. Tedy - bylo by to směšné, kdyby to nebylo tragické. To samé s Yori coby "agentkou" - to už je fakt na Bohnice.
Kvůli takovýmto "výstřelkům" ve formě sprostých útoků, napadání a kravských domněnek jsem se stáhla už z "vody" a přestala jsem psát a překládat. To ale neznamená, že jsem nějak zanevřela na KSB a její užití v životě.
A na závěr připomenu: on Zaznobin onehdá upozorňoval, že KSB má v sobě určitou pojistku proti zneužití.


Neradostné to čtení... :( A jestli je "DvojitéEmko" ten pan Makový, tak je mi to moc líto. Myslela jsem si, že je to rozumný člověk, co se snaží o zlepšení. Však byl i za Pjakinem na altajském semináři a zajímavě o tom vyprávěl. Ale myslet si - a nejen myslet, ale i napsat na web - že Boletus je VK - to je... směšné. Tedy - bylo by to směšné, kdyby to nebylo tragické. To samé s Yori coby "agentkou" - to už je fakt na Bohnice. Kvůli takovýmto "výstřelkům" ve formě sprostých útoků, napadání a kravských domněnek jsem se stáhla už z "vody" a přestala jsem psát a překládat. To ale neznamená, že jsem nějak zanevřela na KSB a její užití v životě. A na závěr připomenu: on Zaznobin onehdá upozorňoval, že KSB má v sobě určitou pojistku proti zneužití.

Chlapci davate mi zabrat, opat skoro vsetko v osobnej rovine.


Súhlasím, ten ban je na ceste.


[quote="pid:40969, uid:10"]Chlapci davate mi zabrat, opat skoro vsetko v osobnej rovine.[/quote] Súhlasím, ten ban je na ceste.

Moderátor

Je síce škoda, že propagácia KSB sa na levanete zastavila na mieste, a ostali len dva weby, kde sa KSB príliš nerieši (na českom fóre prakticky vôbec a na slovenskom len okrajovo). No pravdou je aj to, že ak si milan m. myslel, že to svojim webom zachránil, tak svojim konfliktným prístupom túto možnosť úplne pochoval.


Často nadávame na politikov, že jedných treba vyhodiť a nahradiť ich inými. Ale práve na KSB hnutí je vidno, ako ťažko sa hľadá náhrada. Ako ťažko nájsť ľudí, ktorí sú ochotní aktívne pokračovať v aktívnej činnosti (napr. spravovanie konceptuálneho webu; písanie článkov, moderovanie diskusie), keď jedni z nejakých dôvodov vypadnú. Nikto predsa nikomu nebráni, aby vytvoril plnohodnotnú náhradu levanetu a propagoval čisto KSB.
Milan M. to skúsil, ale ako káder neuspel. Miesto toho robí presne to, čo vyčíta iným (rozdeľuje komunitu a diskredituje KSB). Ak nejaký konštrukt sa zdá byť pravdepodobným, ešte neznamená, že je aj pravdivým. Je to povrchný prístup, ako tvrdenie, že "človek je dvojnohý tvor bez peria so širokými nechtami". Ako vtip dobré, ale ako definícia, slabé.


Je síce škoda, že propagácia KSB sa na levanete zastavila na mieste, a ostali len dva weby, kde sa KSB príliš nerieši (na českom fóre prakticky vôbec a na slovenskom len okrajovo). No pravdou je aj to, že ak si milan m. myslel, že to svojim webom zachránil, tak svojim konfliktným prístupom túto možnosť úplne pochoval. Často nadávame na politikov, že jedných treba vyhodiť a nahradiť ich inými. Ale práve na KSB hnutí je vidno, ako ťažko sa hľadá náhrada. Ako ťažko nájsť ľudí, ktorí sú ochotní aktívne pokračovať v aktívnej činnosti _(napr. spravovanie konceptuálneho webu; písanie článkov, moderovanie diskusie)_, keď jedni z nejakých dôvodov vypadnú. Nikto predsa nikomu nebráni, aby vytvoril plnohodnotnú náhradu levanetu a propagoval čisto KSB. Milan M. to skúsil, ale ako káder neuspel. Miesto toho robí presne to, čo vyčíta iným (rozdeľuje komunitu a diskredituje KSB). Ak nejaký konštrukt sa zdá byť pravdepodobným, ešte neznamená, že je aj pravdivým. Je to povrchný prístup, ako tvrdenie, že "človek je dvojnohý tvor bez peria so širokými nechtami". Ako vtip dobré, ale ako definícia, slabé.

V základoch KSB sú založené do očí bijúce míny. Do očí bijúce pre tých, ktorí KSB neberú ako sväté písmo. Jednou z mín sú citácie koranu a vykresľovanie islamu v pozitívnom svetle. Také vykresľovanie vedie k tomu, že čitatelia na vedomej, ale hlavne podvedomej úrovni vypínajú obranné mechanizmy a otvárajú mu cestu k nim a do ich krajín. Cestu nielen s tým dobrým, ale hlavne so všetkým zlým. Okrem toho napája čitateľov týchto citátov na nám nepriateľský egregor. Toto napojenie prebieha pod plášťom toho dobrého.


Kto je zodpovedný za založenie tejto míny? Podľa mňa Michail Veličko. Prečo? Pretože pri každej príležitosti cituje koran a podľa mňa to bol on, kto tieto citácie zaviedol do kníh KSB. Môžem sa mýliť v tom, že je Veličko agent. Ale podľa mňa sa nemýlim v tom, že sú v KSB míny a toto je jedna z nich. Na niektoré ďalšie som poukázal v minulosti inde.


V základoch KSB sú založené do očí bijúce míny. Do očí bijúce pre tých, ktorí KSB neberú ako sväté písmo. Jednou z mín sú citácie koranu a vykresľovanie islamu v pozitívnom svetle. Také vykresľovanie vedie k tomu, že čitatelia na vedomej, ale hlavne podvedomej úrovni vypínajú obranné mechanizmy a otvárajú mu cestu k nim a do ich krajín. Cestu nielen s tým dobrým, ale hlavne so všetkým zlým. Okrem toho napája čitateľov týchto citátov na nám nepriateľský egregor. Toto napojenie prebieha pod plášťom toho dobrého. Kto je zodpovedný za založenie tejto míny? Podľa mňa Michail Veličko. Prečo? Pretože pri každej príležitosti cituje koran a podľa mňa to bol on, kto tieto citácie zaviedol do kníh KSB. Môžem sa mýliť v tom, že je Veličko agent. Ale podľa mňa sa nemýlim v tom, že sú v KSB míny a toto je jedna z nich. Na niektoré ďalšie som poukázal v minulosti inde.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Tak daj aspoň 2 - 3 citácie a stránky a mená kníh na ktorých sa nachádzajú.


Tak daj aspoň 2 - 3 citácie a stránky a mená kníh na ktorých sa nachádzajú.

Jednou z mín sú citácie koranu a vykresľovanie islamu v pozitívnom svetle.

Hlavně se tam protěžuje mnohoženství. Pořád mi to vrtá v hlavě, jak to jde dohromady s tandemem, který představuje kostru KSB. Pokud vím, tandem jsou dva, 1 muž a 1 žena. Ještě jsem neslyšel o tandemu 1 muž a 4 ženy. A hlavně, jak to jde dohromady s "ľúbosti".
Když na toto téma dostal Pjakin v jednom starém pořadu O-O otázku, bylo vidět, že mu je nepříjemná a zahrál ji do autu s tím, že člověk, který otázku položil tomu nerozumí.


Tandem
https://cs.wikipedia.org/wiki/Tandem


[quote="pid:41271, uid:623"]Jednou z mín sú citácie koranu a vykresľovanie islamu v pozitívnom svetle.[/quote] Hlavně se tam protěžuje mnohoženství. Pořád mi to vrtá v hlavě, jak to jde dohromady s tandemem, který představuje kostru KSB. Pokud vím, tandem jsou dva, 1 muž a 1 žena. Ještě jsem neslyšel o tandemu 1 muž a 4 ženy. A hlavně, jak to jde dohromady s "ľúbosti". Když na toto téma dostal Pjakin v jednom starém pořadu O-O otázku, bylo vidět, že mu je nepříjemná a zahrál ji do autu s tím, že člověk, který otázku položil tomu nerozumí. Tandem https://cs.wikipedia.org/wiki/Tandem
Upravené 5. 11. 2021 o 20:12

@Rusofil priznám sa, že to s tým mnohoženstvom (v základoch sociológie) nevonia ani mne. Dá sa síce nájsť odpoveď na to, v akých existenčných podmienkach pre štát by to malo zmysel. A dá sa nájsť aj odpoveď na to, akým spôsobom ľubiť viac žien, ale to je niečo, čo radikálne mení kultúru národa. A kultúra sa nedá zmeniť len na jednu generáciu, tie zmeny tam ostanú na dlhý čas.

Osobne nemám nič proti tým citátom z Koránu, ktoré sú povyberané a uvedené v knihách KSB. Myšlienky v nich obsiahnuté majú naozaj zmysel a sú skutočne tým Koranickým jadrom. (t.j. ten takzvaný "koranický islam" je obsiahnutý práve v tých vybraných vetách citovaných v KSB)
Ale obhajovať celý Korán aj s jeho spornými časťami (a tie má každé sv. písmo, ktoré poznám. Západné alebo východné) je podľa mňa mimo.


Pre študenta KSB sú najdôležitejšie dva ciele:


  1. neustále meniť svoju mravnosť k lepšiemu.
  2. pracovať na budovaní Božieho kráľovstva na Zemi.

Oba ciele sa vzájomne podmieňujú. Druhý cieľ nie je možný bez prvého. KSB ponúka dôležité vodítka:

  • diktatúra svedomia (vždy sa striktne riadiť svedomím a nikdy nekonať proti nemu);
  • relígia, t.j. v KSB terminológii nadviazanie osobného vnútorného dialógu s HNR (Hierarchicky najvyšším riadením, Bohom - Stvoriteľom všetkého) a naučiť sa vnímať jeho odpovede cez Jazyk životných okolností, t.j. cez zmenu prúdu udalostí a okolností v živote. HNR odpovedá predovšetkým cez JŽO.

Na mravnosti najviac záleží. To je prvoradé.


Analytika, to je len doplnok k mravnosti. Napriek tomu väčšina ľudí, čo vnímam, by chcela mať analytické schopnosti ako Pjakin, a rozvoj vlastnej mravnosti vníma ako druhoradú. Tak by to nemalo byť, ale presne naopak.


@Rusofil priznám sa, že to s tým mnohoženstvom (v základoch sociológie) nevonia ani mne. Dá sa síce nájsť odpoveď na to, v akých existenčných podmienkach pre štát by to malo zmysel. A dá sa nájsť aj odpoveď na to, akým spôsobom ľubiť viac žien, ale to je niečo, čo radikálne mení kultúru národa. A kultúra sa nedá zmeniť len na jednu generáciu, tie zmeny tam ostanú na dlhý čas. Osobne nemám nič proti tým citátom z Koránu, ktoré sú povyberané a uvedené v knihách KSB. Myšlienky v nich obsiahnuté majú naozaj zmysel a sú skutočne tým Koranickým jadrom. _(t.j. ten takzvaný "koranický islam" je obsiahnutý práve v tých vybraných vetách citovaných v KSB)_ Ale obhajovať celý Korán aj s jeho spornými časťami _(a tie má každé sv. písmo, ktoré poznám. Západné alebo východné)_ je podľa mňa mimo. Pre študenta KSB sú najdôležitejšie dva ciele: 1. neustále meniť svoju mravnosť k lepšiemu. 2. pracovať na budovaní Božieho kráľovstva na Zemi. Oba ciele sa vzájomne podmieňujú. Druhý cieľ nie je možný bez prvého. KSB ponúka dôležité vodítka: - diktatúra svedomia _(vždy sa striktne riadiť svedomím a nikdy nekonať proti nemu)_; - relígia, t.j. v KSB terminológii nadviazanie osobného vnútorného dialógu s HNR _(Hierarchicky najvyšším riadením, Bohom - Stvoriteľom všetkého)_ a naučiť sa vnímať jeho odpovede cez Jazyk životných okolností, t.j. cez zmenu prúdu udalostí a okolností v živote. HNR odpovedá predovšetkým cez JŽO. Na mravnosti najviac záleží. To je prvoradé. Analytika, to je len doplnok k mravnosti. Napriek tomu väčšina ľudí, čo vnímam, by chcela mať analytické schopnosti ako Pjakin, a rozvoj vlastnej mravnosti vníma ako druhoradú. Tak by to nemalo byť, ale presne naopak.
Upravené 5. 11. 2021 o 22:01

Jednou z mín sú citácie koranu a vykresľovanie islamu v pozitívnom svetle.
Ach Ogar, Ogar ... A to ty si myslíš, že každý človek čo sa narodí hneď bude chápať podstatu všetkého? Si sa niekedy zamyslel nad tým prečo všetky náboženstvá, dokonca aj védické skončili v úplne na hlavu prevrátené ideológie? Keď si aspoň trochu študoval, tak by si vedel, že aj kresťanstvo, aj islam, aj védizmus vznikli pre duchovné pozdvihnutie civilizácie ľudí. Spočiaku samozrejme držali pekne myšlienku, učili ľudí, pomáhali, ale časom ako vieme všetko zdegenerovalo. Védizmus do podoby pálenia krvavých obiet. Kresťanstvo do číreho fašizmu. Islam do extrémizmu, terorizmu. Ale v koreni sa všetky spomínané náboženstvá dotýkali jedinej pravdy. Čítal som podobný názor ako máš ty tu niekde na fóre. ´´Náboženstvá su zlé lebo .... ´´ ale treba chápať, že nie je možné na človeka od mala nabehnúť s tým, čo môže pochopiť až človek dospelý. A presne na to sú tu náboženstvá. Aj kresťanstvo dokázalo dosť veľa ľudí napraviť. Ak vezmeme do úvahy fakt, že človek nežije len raz, tak aktuálne po zemi chodia duše čo majú 20 rokov, 50 rokov, 100 rokov, 1000 rokov a niektoré dokonca viac ako 5000 rokov. Samozrejme, tí starší už hneď po narodení chápu veľmi veľa vecí, zväčša hneď odmietnu náboženstvo ako niečo im nepotrebné, pretože vedia ako komunikovať so Stvoriteľom. Ale čo tí mladí? Áno, pre nich tu sú náboženstvá. V nich hľadajú nejakú pravdu. Čo je samozremje v poriadku, pretože oni raz v tom svojom vlastnom náboženstve tu pravdu nájdu, odhalia dobré aj zlé veci v náboženstvách a posunú sa ďalej. To je práca, ktorú musí vykonať každý jednotlivec. Úlohou starších duší je pomôcť tým mladším ak nevedia nájsť cestu, ak sa na cestu pýtajú.... ale nie im na silu tlačiť ´skúsenejší, vyspelejší´ svetonázor. Každý človek má slobodnú vôľu, každý má právo výberu. My mu pomôcť môžeme, ale výber za neho spraviť nesmieme, pretože je to proti konom Stvorenia. Takže náboženstvá sú aj užitočné a to hlavne v prvotných fázach vývoja. Neskôr už každý podľa svojho tempa zvolí niečo iné, napríklad KSB alebo .... Aj keď viem, obraz vztváraný náboženstvami je pokrivený, tu tečie tam tečie, ale je to stále lepšie ako nič. Veď aj naše prvé krôčky boli nesmelé a pokrivené až neskôr sme sa naučili chodiť ´ako dospelí´. Tak ja tí čo veria teraz v náboženstvá sa budú neskôr musieť naučiť ´chodiť ako dospelí´. Ale to nie je práca na pár rokov. To je práca na pár životov o dnešnej dĺžke okolo 70 rokov. Keby človek žil dlhšie, tak by veru viac pochopil. Ale doba je teraz taká, krátko sa žije.
A prečo náboženstvá zdegenrovali? Nuž vytratilo sa z nich pochopenie, láska k blížnemu, prevládla v nich akási samľúbosť ´vodcov´ či už cirkevných alebo necirkevných. Prišiel niekto a povedal ´teraz už nebudete veriť v reinkarnáciu lebo SOM JA POVEDAL´ alebo tomu podobné nakazovanie. A tam sa končí všetko dobré čo v danej ideológii, náboženstve bolo. Alebo príde niekto a začne rozdeľovať ´títo sú pravoslávni kresťania, títo grego a títo zase protestanti´. A prečo sa rozdeľuje? Lebo chýba pochopenie medzi ´veriacimi´. Alebo ako tu ´niekto´ zahlodil ´Veličko je tajný agent´. A zase sa máme akože rozdeliť na vo Veľička veriacich a vo Veľička neveriacich? A za akým účelom? Len preto, že niekto ma taký pocit? A prečo sa nesnažíme kvôli pocitu spájať? Prečo len stále rozdeľovať? Áno, zase sa vytratilo kdesi pochopenie pre názor iného človeka. Tak to vyzerá, že dnešným ľudom najviac chýba to pochopenie názorov iného človeka, prečo iný človek tak konal, prečo spravil to a tamto. Najhoršie je na tom, že ľudia ani sa nesnažia pochopiť iný názor, nemajú tu vlastnosť ´chcem ťa chápať´, chýba im informačné zabezpečenie, s ktorého pomocou by dokázali pochopiť svet okolo. A komu chýba informačné zabezpečenie ten sa musí veľa vzdelávať, že tak Ogare, hrubé knižky stále k tebe cestu nenáchadzajú. Áno vieme, ony sú na vine, sú príliš hrubé. Ale nie si v tom sám. Darujem ľudom knihy a tiež sa k ním tak stavajú, nemajú záujem. A potom su naštvaní, že život nejde ako by chceli. Nuž tak to býva, ked je svetonázor úplne mimo reality. Nechápu, že potrebujú nové informácie na to aby sa dokázali v živote pohnúť ďalej. Ale doba ´je zlá´ lebo takých lenivcov, čo sa vzdelávať nechcú, začala kopať do zadku a ich to veru bolí. Nevedia čo skôr, či začať plakať, či utekať či čo vlastne .... ale zobrať knihu do ruky, to ich nenapadne ani v zlom sne. Radšej si televízor zapnú. Potom idú ´do koscela´ na omšu, tam im farár naloží čo sa do nich zmestí. Hodinu o tom rozmýšľajú a potom ďalej pokračujú vo svojom nezdarnom živote. Utrpením a životným krížom to nazývajú ´tí duševní lenivci´. V ideálnom prípade by sa mal teraz znova obnovit stav žrečský v spoločnosti. Spoločnosť ako soľ potrebuje počuť múdre slová, ktoré dokážu pomôcť v každej situácii, ale aj ktoré naučia človka ako si sám vytvárať poznatky. Doteraz túto funkciu oficiálne ukradli cirkvi, ale ten čas už skončil. Ako môžeme vidieť, cirkvi samé umierajú, nie je potrebné žiadne násilie ako za čias tatárskych nájazdov. Ako sa vraví veľké vojny cirkvi prežili a teraz keď vojny nie sú tak sa rozpadajú. Už nie sú ľudia čo by im verili. Pomaly, pomaly sa civilizácia zbaví cirkví, nahradia ich iné spoločenské inštitúcie, vzdelávacie, svetonázorové, možno žrečské. Ale to ešte potrvá. Ale my ľudia starší tu nie sme na to aby sme ľudí mladších bili preto lebo ´chodza do kojscela a voľa OLANO´, my tu sme na to aby sme iným pomáhali, aby sme im vysvetlili čo a ako. Potom aj oni ďalej vysvetlia čo sme im my povedali. Ale ked ich zbijeme pretože chodia do kostola, tak aj oni zbijú iných pretože do kostola nechodia.


[quote="pid:41271, uid:623"]Jednou z mín sú citácie koranu a vykresľovanie islamu v pozitívnom svetle.[/quote] Ach Ogar, Ogar ... A to ty si myslíš, že každý človek čo sa narodí hneď bude chápať podstatu všetkého? Si sa niekedy zamyslel nad tým prečo všetky náboženstvá, dokonca aj védické skončili v úplne na hlavu prevrátené ideológie? Keď si aspoň trochu študoval, tak by si vedel, že aj kresťanstvo, aj islam, aj védizmus vznikli pre duchovné pozdvihnutie civilizácie ľudí. Spočiaku samozrejme držali pekne myšlienku, učili ľudí, pomáhali, ale časom ako vieme všetko zdegenerovalo. Védizmus do podoby pálenia krvavých obiet. Kresťanstvo do číreho fašizmu. Islam do extrémizmu, terorizmu. Ale v koreni sa všetky spomínané náboženstvá dotýkali jedinej pravdy. Čítal som podobný názor ako máš ty tu niekde na fóre. ´´Náboženstvá su zlé lebo .... ´´ ale treba chápať, že nie je možné na človeka od mala nabehnúť s tým, čo môže pochopiť až človek dospelý. A presne na to sú tu náboženstvá. Aj kresťanstvo dokázalo dosť veľa ľudí napraviť. Ak vezmeme do úvahy fakt, že človek nežije len raz, tak aktuálne po zemi chodia duše čo majú 20 rokov, 50 rokov, 100 rokov, 1000 rokov a niektoré dokonca viac ako 5000 rokov. Samozrejme, tí starší už hneď po narodení chápu veľmi veľa vecí, zväčša hneď odmietnu náboženstvo ako niečo im nepotrebné, pretože vedia ako komunikovať so Stvoriteľom. Ale čo tí mladí? Áno, pre nich tu sú náboženstvá. V nich hľadajú nejakú pravdu. Čo je samozremje v poriadku, pretože oni raz v tom svojom vlastnom náboženstve tu pravdu nájdu, odhalia dobré aj zlé veci v náboženstvách a posunú sa ďalej. To je práca, ktorú musí vykonať každý jednotlivec. Úlohou starších duší je pomôcť tým mladším ak nevedia nájsť cestu, ak sa na cestu pýtajú.... ale nie im na silu tlačiť ´skúsenejší, vyspelejší´ svetonázor. Každý človek má slobodnú vôľu, každý má právo výberu. My mu pomôcť môžeme, ale výber za neho spraviť nesmieme, pretože je to proti konom Stvorenia. Takže náboženstvá sú aj užitočné a to hlavne v prvotných fázach vývoja. Neskôr už každý podľa svojho tempa zvolí niečo iné, napríklad KSB alebo .... Aj keď viem, obraz vztváraný náboženstvami je pokrivený, tu tečie tam tečie, ale je to stále lepšie ako nič. Veď aj naše prvé krôčky boli nesmelé a pokrivené až neskôr sme sa naučili chodiť ´ako dospelí´. Tak ja tí čo veria teraz v náboženstvá sa budú neskôr musieť naučiť ´chodiť ako dospelí´. Ale to nie je práca na pár rokov. To je práca na pár životov o dnešnej dĺžke okolo 70 rokov. Keby človek žil dlhšie, tak by veru viac pochopil. Ale doba je teraz taká, krátko sa žije. A prečo náboženstvá zdegenrovali? Nuž vytratilo sa z nich pochopenie, láska k blížnemu, prevládla v nich akási samľúbosť ´vodcov´ či už cirkevných alebo necirkevných. Prišiel niekto a povedal ´teraz už nebudete veriť v reinkarnáciu lebo **SOM JA POVEDAL**´ alebo tomu podobné nakazovanie. A tam sa končí všetko dobré čo v danej ideológii, náboženstve bolo. Alebo príde niekto a začne rozdeľovať ´títo sú pravoslávni kresťania, títo grego a títo zase protestanti´. A prečo sa rozdeľuje? Lebo chýba pochopenie medzi ´veriacimi´. Alebo ako tu ´niekto´ zahlodil ´Veličko je tajný agent´. A zase sa máme akože rozdeliť na vo Veľička veriacich a vo Veľička neveriacich? A za akým účelom? Len preto, že niekto ma taký pocit? A prečo sa nesnažíme kvôli pocitu spájať? Prečo len stále rozdeľovať? Áno, zase sa vytratilo kdesi pochopenie pre názor iného človeka. Tak to vyzerá, že dnešným ľudom najviac chýba to pochopenie názorov iného človeka, prečo iný človek tak konal, prečo spravil to a tamto. Najhoršie je na tom, že ľudia ani sa nesnažia pochopiť iný názor, nemajú tu vlastnosť ´chcem ťa chápať´, chýba im informačné zabezpečenie, s ktorého pomocou by dokázali pochopiť svet okolo. A komu chýba informačné zabezpečenie ten sa musí veľa vzdelávať, že tak Ogare, hrubé knižky stále k tebe cestu nenáchadzajú. Áno vieme, ony sú na vine, sú príliš hrubé. Ale nie si v tom sám. Darujem ľudom knihy a tiež sa k ním tak stavajú, nemajú záujem. A potom su naštvaní, že život nejde ako by chceli. Nuž tak to býva, ked je svetonázor úplne mimo reality. Nechápu, že potrebujú nové informácie na to aby sa dokázali v živote pohnúť ďalej. Ale doba ´je zlá´ lebo takých lenivcov, čo sa vzdelávať nechcú, začala kopať do zadku a ich to veru bolí. Nevedia čo skôr, či začať plakať, či utekať či čo vlastne .... ale zobrať knihu do ruky, to ich nenapadne ani v zlom sne. Radšej si televízor zapnú. Potom idú ´do koscela´ na omšu, tam im farár naloží čo sa do nich zmestí. Hodinu o tom rozmýšľajú a potom ďalej pokračujú vo svojom nezdarnom živote. Utrpením a životným krížom to nazývajú ´tí duševní lenivci´. V ideálnom prípade by sa mal teraz znova obnovit stav žrečský v spoločnosti. Spoločnosť ako soľ potrebuje počuť múdre slová, ktoré dokážu pomôcť v každej situácii, ale aj ktoré naučia človka ako si sám vytvárať poznatky. Doteraz túto funkciu oficiálne ukradli cirkvi, ale ten čas už skončil. Ako môžeme vidieť, cirkvi samé umierajú, nie je potrebné žiadne násilie ako za čias tatárskych nájazdov. Ako sa vraví veľké vojny cirkvi prežili a teraz keď vojny nie sú tak sa rozpadajú. Už nie sú ľudia čo by im verili. Pomaly, pomaly sa civilizácia zbaví cirkví, nahradia ich iné spoločenské inštitúcie, vzdelávacie, svetonázorové, možno žrečské. Ale to ešte potrvá. Ale my ľudia starší tu nie sme na to aby sme ľudí mladších bili preto lebo ´chodza do kojscela a voľa OLANO´, my tu sme na to aby sme iným pomáhali, aby sme im vysvetlili čo a ako. Potom aj oni ďalej vysvetlia čo sme im my povedali. Ale ked ich zbijeme pretože chodia do kostola, tak aj oni zbijú iných pretože do kostola nechodia.

Co se týče mnohoženství, jestli si dobře vzpomínám, tak bylo uváděno jako reakce na nemocnou společnost. A ta nemocná společnost byla buď z důvodu systémového, t.j. z důvodu vnitřní překážky, vnitřního selhání (mnohoženství v islámu, harémy), nebo z důvodu vnějšího zásahu, jakým byl např. dramatický pokles počtu mužů těsně po Druhé světové válce. Pak mnohožensví vznikalo jako nouzový stav, kdy si ženatý muž přibral k sobě do rodiny třeba švagrovou, nebo sousedku a tak podobně. Ale tady to nebylo z důvodu zvýšené chlípnosti mužů, ale ty důvody byly hlavně pragmatické. Ty ženy zůstaly samy a neměly šanci mít dítě, protože muži byli nedostatkové zboží. Samy mít dítě nemohly, protože by ho ho neuživily, a také to bylo proti principu, že dítě má mít otce a matku a rodinu. A žádným jiným způsobem nebylo možné se rychle přiblížit k normálnímu poměru mužů a žen ve společnosti. Dokonce mám pocit, že poválečné statitiky vykazovaly výrazně vyšší procento narozených chlapců, než děvčat. A jakmile došlo k narovnání, taková mnohoženství pak sama zanikla.


Ještě jedna věc. Chybí mi zde návod pro "blbý" jak přidávat příspěvky, třeba jako reakce na jiný příspěvek. A nebo ten návod tady někde je, ale jsem ho zatím nenašel.


Co se týče mnohoženství, jestli si dobře vzpomínám, tak bylo uváděno jako reakce na nemocnou společnost. A ta nemocná společnost byla buď z důvodu systémového, t.j. z důvodu vnitřní překážky, vnitřního selhání (mnohoženství v islámu, harémy), nebo z důvodu vnějšího zásahu, jakým byl např. dramatický pokles počtu mužů těsně po Druhé světové válce. Pak mnohožensví vznikalo jako nouzový stav, kdy si ženatý muž přibral k sobě do rodiny třeba švagrovou, nebo sousedku a tak podobně. Ale tady to nebylo z důvodu zvýšené chlípnosti mužů, ale ty důvody byly hlavně pragmatické. Ty ženy zůstaly samy a neměly šanci mít dítě, protože muži byli nedostatkové zboží. Samy mít dítě nemohly, protože by ho ho neuživily, a také to bylo proti principu, že dítě má mít otce a matku a rodinu. A žádným jiným způsobem nebylo možné se rychle přiblížit k normálnímu poměru mužů a žen ve společnosti. Dokonce mám pocit, že poválečné statitiky vykazovaly výrazně vyšší procento narozených chlapců, než děvčat. A jakmile došlo k narovnání, taková mnohoženství pak sama zanikla. Ještě jedna věc. Chybí mi zde návod pro "blbý" jak přidávat příspěvky, třeba jako reakce na jiný příspěvek. A nebo ten návod tady někde je, ale jsem ho zatím nenašel.

Ještě jedna věc. Chybí mi zde návod pro "blbý" jak přidávat příspěvky, třeba jako reakce na jiný příspěvek. A nebo ten návod tady někde je, ale jsem ho zatím nenašel.

Takto. Označ text a klikni na ikonu s uvozovkami co se objeví.


[quote="pid:41354, uid:612"]Ještě jedna věc. Chybí mi zde návod pro "blbý" jak přidávat příspěvky, třeba jako reakce na jiný příspěvek. A nebo ten návod tady někde je, ale jsem ho zatím nenašel.[/quote] Takto. Označ text a klikni na ikonu s uvozovkami co se objeví.

Lze poměrně přesně předpovídat, který "student KSB" tato témata čas od času nadnese

Otázka kolegy zněla, uvést důkaz o islámských minách v KSB. Já jeden z vícero uvedl. A hned se tady ukázali obhájci. Ale tady nešlo o obhajobu, ale o výskyt a ten se nedá popřít.


[quote="pid:41357, uid:292"]Lze poměrně přesně předpovídat, který "student KSB" tato témata čas od času nadnese[/quote] Otázka kolegy zněla, uvést důkaz o islámských minách v KSB. Já jeden z vícero uvedl. A hned se tady ukázali obhájci. Ale tady nešlo o obhajobu, ale o **výskyt** a ten se nedá popřít.

část Základů sociologie 4, kde se hovoří (přesně tak, jak to interpretuješ i ty) o mnohoženství (výhradně jako o "menším zlu" z hlediska samotného přežití národa v a po období různých genocid a západem organizovaných útrap)

Víme, jak ta dočasnost a "menší zlo" dopadá. Islámské státy nám to názorně předvedly. Tam to mělo být také dočasné, a už se to táhne 1400 let.


[quote="pid:41357, uid:292"]část Základů sociologie 4, kde se hovoří (přesně tak, jak to interpretuješ i ty) o mnohoženství (výhradně jako o "menším zlu" z hlediska samotného přežití národa v a po období různých genocid a západem organizovaných útrap)[/quote] Víme, jak ta dočasnost a "menší zlo" dopadá. Islámské státy nám to názorně předvedly. Tam to mělo být také dočasné, a už se to táhne 1400 let.

Opravdu to nebylo myšleno osobně,

Osobně jsem to nebral, ale cítil jsem potřebu to uvést na pravou míru - tedy, kde se vzala zmínka o minách. Kolega dal otázku, protože zřejmě o výskytu islámských prvků v KSB nevěděl.
Na rozdíl od tebe, já to za minu považuji, ať je to obhájeno jakkoliv. Místo dávání takových min do učení, by se mělo jít jinou cestou a to eliminací jevů, které by vyvolávaly potřebu mnohoženství.
Bůh při své tvorbě našeho světa zadal algoritmus zrození mužů a žen 1:1, tj. jeden muž by měl mít jednu ženu. Nic bych nenamítal, pokud by Bůh stvořil lidstvo v poměru 1:4, to by znamenalo, že jeho úmysl byl 1 muž a 4 ženy. Ale ono to tak není. Tak proč opravovat Boží algoritmus?


[quote="pid:41364, uid:292"]Opravdu to nebylo myšleno osobně,[/quote] Osobně jsem to nebral, ale cítil jsem potřebu to uvést na pravou míru - tedy, kde se vzala zmínka o minách. Kolega dal otázku, protože zřejmě o výskytu islámských prvků v KSB nevěděl. Na rozdíl od tebe, já to za minu považuji, ať je to obhájeno jakkoliv. Místo dávání takových min do učení, by se mělo jít jinou cestou a to eliminací jevů, které by vyvolávaly potřebu mnohoženství. Bůh při své tvorbě našeho světa zadal algoritmus zrození mužů a žen 1:1, tj. jeden muž by měl mít jednu ženu. Nic bych nenamítal, pokud by Bůh stvořil lidstvo v poměru 1:4, to by znamenalo, že jeho úmysl byl 1 muž a 4 ženy. Ale ono to tak není. Tak proč opravovat Boží algoritmus?

Ale tady nešlo o obhajobu, ale o výskyt a ten se nedá popřít.
Samotný výskyt by som za chybu nepovažoval. Boli v minulosti časy kedy sa celé národy medzi sebou vyvraždili a ostali len ženy. A žena bez manžela, neľúbená bude efektívne kaziť život všetkým naokolo. Takže ono to opodstatnenie má. Ide o to ako je to vysvetlené. Či ako skupinové sexuálne orgie, kde je jeden muž a 10 jeho žien otrokíň alebo ako ochrana ženy, ktorá prišla vo vojne o muža a nie je možné aby v povojnovej dobe našla muža nového, pretože muži jednoducho nie sú. Podobne ako teraz v číne nie sú ženy, kvôli politike štátu - čo ma za následok transgender = muži sa prezliekajú za ženy a podobné ohavnosti.
Tiež som prekvapený, že nikto nespomenul fakt, že muž môže mať X žien podľa koránu ale LEN AK SA VIE O VŠETKY RIADNE POSTARAŤ. Dnešní muži majú problém pochopiť jednu ženu a s ňou bývať, kde to ešte aby mali žien viac. A to je kľúčová informácia ohľadom otázky mnohoženstva v KSB. Áno KSB berie do úvahy, že také niečo môže v určitých prípadoch nastať (na rozdiel od RKC), ale hneď aj dopĺňa za akých podmienok to môže nastať. Pričom po prečítaní je jasné, že v dnešnej dobe možno 0,5 % chlapov by bolo schopných mnohoženstva tak ako som ho opísal.


[quote="pid:41361, uid:312"]Ale tady nešlo o obhajobu, ale o výskyt a ten se nedá popřít.[/quote] Samotný výskyt by som za chybu nepovažoval. Boli v minulosti časy kedy sa celé národy medzi sebou vyvraždili a ostali len ženy. A žena bez manžela, neľúbená bude efektívne kaziť život všetkým naokolo. Takže ono to opodstatnenie má. Ide o to ako je to vysvetlené. Či ako skupinové sexuálne orgie, kde je jeden muž a 10 jeho žien otrokíň alebo ako ochrana ženy, ktorá prišla vo vojne o muža a nie je možné aby v povojnovej dobe našla muža nového, pretože muži jednoducho nie sú. Podobne ako teraz v číne nie sú ženy, kvôli politike štátu - čo ma za následok transgender = muži sa prezliekajú za ženy a podobné ohavnosti. Tiež som prekvapený, že nikto nespomenul fakt, že muž môže mať X žien podľa koránu ale LEN AK SA VIE O VŠETKY RIADNE POSTARAŤ. Dnešní muži majú problém pochopiť jednu ženu a s ňou bývať, kde to ešte aby mali žien viac. A to je kľúčová informácia ohľadom otázky mnohoženstva v KSB. Áno KSB berie do úvahy, že také niečo môže v určitých prípadoch nastať (na rozdiel od RKC), ale hneď aj dopĺňa za akých podmienok to môže nastať. Pričom po prečítaní je jasné, že v dnešnej dobe možno 0,5 % chlapov by bolo schopných mnohoženstva tak ako som ho opísal.

Boli v minulosti časy kedy sa celé národy medzi sebou vyvraždili a ostali len ženy.

Tady bych ti odpověděl, že zaměňuješ příčinu s následkem.
.
V minulosti přece byl nedostatek žen, ty umíraly často při porodech, hladu atd. a ženy se kradly. Podívej se na dnešní Islámské státy. Hodně kluků se nemůže oženit, protože je tam nedostatek žen z důvodu mnohoženství a proto, aby se jejich (mužů) množství korigovalo, dochází tam ke kmenovým válkám.
Podívej se do Kyrgistánu, kradení nevěst na denním pořádku. Každých 40 minut ukradena jedna dívka.
https://www.youtube.com/watch?v=n5eEMOC2CdU&ab_channel=DW%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%B6%D0%B8


[quote="pid:41368, uid:106"]Boli v minulosti časy kedy sa celé národy medzi sebou vyvraždili a ostali len ženy.[/quote] Tady bych ti odpověděl, že zaměňuješ příčinu s následkem. . V minulosti přece byl nedostatek žen, ty umíraly často při porodech, hladu atd. a ženy se kradly. Podívej se na dnešní Islámské státy. Hodně kluků se nemůže oženit, protože je tam nedostatek žen z důvodu mnohoženství a proto, aby se jejich (mužů) množství korigovalo, dochází tam ke kmenovým válkám. Podívej se do Kyrgistánu, kradení nevěst na denním pořádku. Každých 40 minut ukradena jedna dívka. https://www.youtube.com/watch?v=n5eEMOC2CdU&ab_channel=DW%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%B6%D0%B8
Upravené 6. 11. 2021 o 08:37

Božím algoritmem jistě není osamělá žena hynoucí v těžkých podmínkách bez pomoci, bez jakékoliv šance uplatnit v životě svůj (Shora daný) potenciál.

Ale nemusí se tato marginalita fixovat. Situace to sama vyřeší v případě potřeby. Zajímavé, že si nereagoval na myšlenku dávat důraz na předcházení těchto jevů.
A z čeho pramení tvůj názor, že je to Boží vůle? Jaký důkaz máš ty?


[quote="pid:41372, uid:292"]Božím algoritmem jistě není osamělá žena hynoucí v těžkých podmínkách bez pomoci, bez jakékoliv šance uplatnit v životě svůj (Shora daný) potenciál.[/quote] Ale nemusí se tato marginalita fixovat. Situace to sama vyřeší v případě potřeby. Zajímavé, že si nereagoval na myšlenku dávat důraz na předcházení těchto jevů. A z čeho pramení tvůj názor, že je to Boží vůle? Jaký důkaz máš ty?
Upravené 6. 11. 2021 o 08:28

Jsme na fóru o KSB, diskutujeme o její základní části, ty do toho vhodíš odbočení od tématu - a pak ti přijde "zajímavé", že jsem neodbočit tak, kam sis představoval. To ty naopak ignoruješ vysvětlování a argumenty druhých a dokola opakuj

Na rozdíl od tebe si myslím, že Boží vůle je především, aby se lidé nezabíjeli. Protože pokud se nebudou zabíjet, nebude potřeba "opravovat" lidmi jeho algoritmus.


[quote="pid:41376, uid:292"]Jsme na fóru o KSB, diskutujeme o její základní části, ty do toho vhodíš odbočení od tématu - a pak ti přijde "zajímavé", že jsem neodbočit tak, kam sis představoval. To ty naopak ignoruješ vysvětlování a argumenty druhých a dokola opakuj[/quote] Na rozdíl od tebe si myslím, že Boží vůle je především, aby se lidé nezabíjeli. Protože pokud se nebudou zabíjet, nebude potřeba "opravovat" lidmi jeho algoritmus.

Takže já si podle tebe myslím něco jiného .. nebo se mne takového snažíš vykreslit.
No - to je fakt síla

Ne, týkalo se to jen tvé poznámky o Boží vůli vzhledem k mnohoženství. Nikdy tady nic neberu osobně. Reaguji jen na příspěvek, situaci.


[quote="pid:41381, uid:292"]Takže já si podle tebe myslím něco jiného .. nebo se mne takového snažíš vykreslit. No - to je fakt síla[/quote] Ne, týkalo se to jen tvé poznámky o Boží vůli vzhledem k mnohoženství. Nikdy tady nic neberu osobně. Reaguji jen na příspěvek, situaci.
Upravené 6. 11. 2021 o 09:00

Bůh při své tvorbě našeho světa zadal algoritmus zrození mužů a žen 1:1, tj. jeden muž by měl mít jednu ženu. Nic bych nenamítal, pokud by Bůh stvořil lidstvo v poměru 1:4, to by znamenalo, že jeho úmysl byl 1 muž a 4 ženy. Ale ono to tak není. Tak proč opravovat Boží algoritmus?

Taky v tom vidím cestu, vracet se k tomu středu, na úrovni jedince, později celku, KSB nám tím popisem pomáhá skládat mozaiku, dává více pohledů na minulost včetně příkladů.
Není potřeba se hádat při skládání(tím nemyslím tebe).


Na tomhle fóru můžou citace z bible a koránu strašit maximálně ty, co to nečetli, ale jinak pobaví, já když čtu mina smile...


[quote="pid:41367, uid:312"]Bůh při své tvorbě našeho světa zadal algoritmus zrození mužů a žen 1:1, tj. jeden muž by měl mít jednu ženu. Nic bych nenamítal, pokud by Bůh stvořil lidstvo v poměru 1:4, to by znamenalo, že jeho úmysl byl 1 muž a 4 ženy. Ale ono to tak není. Tak proč opravovat Boží algoritmus?[/quote] Taky v tom vidím cestu, vracet se k tomu středu, na úrovni jedince, později celku, KSB nám tím popisem pomáhá skládat mozaiku, dává více pohledů na minulost včetně příkladů. Není potřeba se hádat při skládání(tím nemyslím tebe). Na tomhle fóru můžou citace z bible a koránu strašit maximálně ty, co to nečetli, ale jinak pobaví, já když čtu mina :)...

No, trochu z cesty - zkuste se podívat na začátek vlákna a jeho titulek. Konceptualcz.cz tu pomocí ventilátorů zasáhl docela úspěšně. Každý podle míry chápání.... a pořád se najdou chroničtí šlapači na hrábě . Mimochodem - administrátor toho nepochybně dobře míněného webu ze mně dokázal vytvořit pana VK. pro mně je to dostateně průkazná míra rozumové integrity a schopnosti konceptuální práce Konceptuálacz. Nejsem sám, možná by se mezi nás informačním gulášem zasažených vešel i ten agent Veličko.
Proboha, jestli nás měla VodaKSB něčemu pozitivnímu naučit-tak to bylo užití vlastního rozumu.Za toto budu pořád Hoxovi vděčen, i když se občas vzájemně kousneme a neshodneme. Byl bych moc rád, kdyby platilo heslo "Orel mouchy nechytá" i v množném čísle...


No, trochu z cesty - zkuste se podívat na začátek vlákna a jeho titulek. Konceptualcz.cz tu pomocí ventilátorů zasáhl docela úspěšně. Každý podle míry chápání.... a pořád se najdou chroničtí šlapači na hrábě . Mimochodem - administrátor toho nepochybně dobře míněného webu ze mně dokázal vytvořit pana VK. pro mně je to dostateně průkazná míra rozumové integrity a schopnosti konceptuální práce Konceptuálacz. Nejsem sám, možná by se mezi nás informačním gulášem zasažených vešel i ten agent Veličko. Proboha, jestli nás měla VodaKSB něčemu pozitivnímu naučit-tak to bylo užití vlastního rozumu.Za toto budu pořád Hoxovi vděčen, i když se občas vzájemně kousneme a neshodneme. Byl bych moc rád, kdyby platilo heslo "Orel mouchy nechytá" i v množném čísle...
Upravené 6. 11. 2021 o 10:24

Já tu minu musím doplnit, jinak to tady bude bouchat furt: Je to jako když se díváme společně v kině na film a v tom nejlepším někdo zařve "mina", zápletka včudu, hodně lidí uteklo, ostatní hledaj minu, když jí nenajdou celý vytočený sednou zpátky k filmu o lásce a zkouší chytit niť.
Šlo by prosím "minaři" používat místo slova "mina" slovo nerozumím.
Ostatní jistě pomůžou nebo pochválí čtenáře, že našel minu, pak film zastavíme, minu zneškodníme a kouknem kdo jí tam dal.


KSB je mezioborová záležitost, nástroj, odminovaná, ale zbraň to je.
Slovo mina mě prostě děsí, někoho kdo si to sem přišel poprvé prohlídnout to může odradit vůbec začít číst.


Já tu minu musím doplnit, jinak to tady bude bouchat furt: Je to jako když se díváme společně v kině na film a v tom nejlepším někdo zařve "mina", zápletka včudu, hodně lidí uteklo, ostatní hledaj minu, když jí nenajdou celý vytočený sednou zpátky k filmu o lásce a zkouší chytit niť. Šlo by prosím "minaři" používat místo slova "mina" slovo nerozumím. Ostatní jistě pomůžou nebo pochválí čtenáře, že našel minu, pak film zastavíme, minu zneškodníme a kouknem kdo jí tam dal. KSB je mezioborová záležitost, nástroj, odminovaná, ale zbraň to je. Slovo mina mě prostě děsí, někoho kdo si to sem přišel poprvé prohlídnout to může odradit vůbec začít číst.

Tady bych ti odpověděl, že zaměňuješ příčinu s následkem.
...
Podívej se na dnešní Islámské státy. Hodně kluků se nemůže oženit, protože je tam nedostatek žen z důvodu mnohoženství a proto, aby se jejich (mužů) množství korigovalo, dochází tam ke kmenovým válkám.

Ferry nezaměňuje příčinu s následkem.
V dnešních islámských státech totiž není mnohoženství přítomno z objektivních důvodů, tj. jako potřeba
...z důvodu vnějšího zásahu, jakým byl např. dramatický pokles počtu mužů těsně po Druhé světové válce. Pak mnohožensví vznikalo jako nouzový stav, kdy si ženatý muž přibral k sobě do rodiny třeba švagrovou, nebo sousedku a tak podobně. Ale tady to nebylo z důvodu zvýšené chlípnosti mužů, ale ty důvody byly hlavně pragmatické. Ty ženy zůstaly samy a neměly šanci mít dítě, protože muži byli nedostatkové zboží. Samy mít dítě nemohly, protože by ho ho neuživily, a také to bylo proti principu, že dítě má mít otce a matku a rodinu. A žádným jiným způsobem nebylo možné se rychle přiblížit k normálnímu poměru mužů a žen ve společnosti.

ale je zde přítomno
...jako reakce na nemocnou společnost. A ta nemocná společnost byla buď z důvodu systémového, t.j. z důvodu vnitřní překážky, vnitřního selhání (mnohoženství v islámu, harémy)...

tedy jako důsledek působení (pokroucené) islámské ideologie.
Přitom je jedno, jestli to vzniklo jako objektivní potřeba, která pak přetrvala a přerostla do nezdravé podoby, i když už nebyla objektivně potřeba, nebo to tam rovnou vzniklo uměle. A počítám, že v obou případech díky péči “známých” kurátorů.


[quote="pid:41371, uid:312"]Tady bych ti odpověděl, že zaměňuješ příčinu s následkem. ... Podívej se na dnešní Islámské státy. Hodně kluků se nemůže oženit, protože je tam nedostatek žen z důvodu mnohoženství a proto, aby se jejich (mužů) množství korigovalo, dochází tam ke kmenovým válkám.[/quote] Ferry nezaměňuje příčinu s následkem. V dnešních islámských státech totiž není mnohoženství přítomno z objektivních důvodů, tj. jako potřeba [quote="pid:41354, uid:612"]...z důvodu vnějšího zásahu, jakým byl např. dramatický pokles počtu mužů těsně po Druhé světové válce. Pak mnohožensví vznikalo jako nouzový stav, kdy si ženatý muž přibral k sobě do rodiny třeba švagrovou, nebo sousedku a tak podobně. Ale tady to nebylo z důvodu zvýšené chlípnosti mužů, ale ty důvody byly hlavně pragmatické. Ty ženy zůstaly samy a neměly šanci mít dítě, protože muži byli nedostatkové zboží. Samy mít dítě nemohly, protože by ho ho neuživily, a také to bylo proti principu, že dítě má mít otce a matku a rodinu. A žádným jiným způsobem nebylo možné se rychle přiblížit k normálnímu poměru mužů a žen ve společnosti.[/quote] ale je zde přítomno [quote="pid:41354, uid:612"]...jako reakce na nemocnou společnost. A ta nemocná společnost byla buď z důvodu systémového, t.j. z důvodu vnitřní překážky, vnitřního selhání (mnohoženství v islámu, harémy)...[/quote] tedy jako důsledek působení (pokroucené) islámské ideologie. Přitom je jedno, jestli to vzniklo jako objektivní potřeba, která pak přetrvala a přerostla do nezdravé podoby, i když už nebyla objektivně potřeba, nebo to tam rovnou vzniklo uměle. A počítám, že v obou případech díky péči “známých” kurátorů.
Upravené 6. 11. 2021 o 10:33

Moc pěkně naskakujete na podstrčený kousek sejra . Ono to není poprvé , kdy toto otrávené sousto bylo zcela záměrně podstrčeno . A funguje to , pořád jsou ti kteří nevědí , že sejra v pastičce není zdarma .
Možná by nebylo od věci uvědomit , si kdo pravidelně tato prima sousta podstrkuje a vyvodit si z toho závěry .
V opačném případě Vás čeká osud těch , kteří chápou méně a tím pracují na toho , kdo chápe více . Což v zamlčení znamená , kopat sám sobě hrob .


Moc pěkně naskakujete na podstrčený kousek sejra . Ono to není poprvé , kdy toto otrávené sousto bylo zcela záměrně podstrčeno . A funguje to , pořád jsou ti kteří nevědí , že sejra v pastičce není zdarma . Možná by nebylo od věci uvědomit , si kdo pravidelně tato prima sousta podstrkuje a vyvodit si z toho závěry . V opačném případě Vás čeká osud těch , kteří chápou méně a tím pracují na toho , kdo chápe více . Což v zamlčení znamená , kopat sám sobě hrob .

Moc pěkně naskakujete na podstrčený kousek sejra .


Presne tak a dookola. Je to mega trapne. Trolovia sa tesia, ze verejne masturbovat je tu povolene, lebo masturbuju slusne... Niekto tu raznejsie povie ako sa veci maju a uz je z toho panika a poniektori volaju po zakroceni...


[quote="pid:41399, uid:185"]Moc pěkně naskakujete na podstrčený kousek sejra .[/quote] Presne tak a dookola. Je to mega trapne. Trolovia sa tesia, ze verejne masturbovat je tu povolene, lebo masturbuju slusne... Niekto tu raznejsie povie ako sa veci maju a uz je z toho panika a poniektori volaju po zakroceni...

Trolovia sa tesia, ze verejne masturbovat je tu povolene

Uz jste se zamysleli nad tim, jak je tohle vlakno opet dlouhe?


[quote="pid:41402, uid:254"]Trolovia sa tesia, ze verejne masturbovat je tu povolene[/quote] Uz jste se zamysleli nad tim, jak je tohle vlakno opet dlouhe?

Lenže pre vás to nepíšem. Nech si z toho každý zoberie čo chce.


Ogare, běž si to psát kamkoliv jinam - odlišuješ se již na světonázorové úrovni.


[quote="pid:40932, uid:623"]Lenže pre vás to nepíšem. Nech si z toho každý zoberie čo chce.[/quote] Ogare, běž si to psát kamkoliv jinam - odlišuješ se již na světonázorové úrovni.

Ogare, běž si to psát kamkoliv jinam - odlišuješ se již na světonázorové úrovni.


Od tvojej určite. Našťastie tu nie si iba ty.


[quote="pid:41436, uid:388"]Ogare, běž si to psát kamkoliv jinam - odlišuješ se již na světonázorové úrovni.[/quote] Od tvojej určite. Našťastie tu nie si iba ty.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Najprv si v jednej staršej téme tvrdil, že kniha DVTR niečo neobsahuje, ja som ti našiel aj konkerétnu stranu a nakoniec z teba vyliezlo, že si ju nečítal a že si čítal jen jednu knihu (mimo jadro DVTR a Vody mŕtvej) z tých desiatok kníh. Takže si sprosto klamal a uznal si to tým, že si sa začal ospravedlňovať.


Ono sa hlavne ukázalo, že ty, ktorý si tvrdil, že si ju čítal, si nevedel čo je to istina, aj keď sa to tam píše. A ja, ktorý som DVTR nečítal, ale čítal som iné knihy (uviedol som aké), som pojem istina poznal. Takže jediné, čo som uznal, že sa tam istina spomínala. Ty si z toho vyšiel výrazne horšie. Ukázalo sa, že buď si klamal a DVTR si nečítal, aj keď si tvrdil, že áno, alebo jednoducho nechápeš čítaný text. Diskusiu na tejto úrovni s tebou končím, pretože nemá zmysel dohadovať sa kto, kde, kedy a ako chyboval. Nazdar.


[quote="pid:41092, uid:217"]Najprv si v jednej staršej téme tvrdil, že kniha DVTR niečo neobsahuje, ja som ti našiel aj konkerétnu stranu a nakoniec z teba vyliezlo, že si ju nečítal a že si čítal jen jednu knihu (mimo jadro DVTR a Vody mŕtvej) z tých desiatok kníh. Takže si sprosto klamal a uznal si to tým, že si sa začal ospravedlňovať.[/quote] Ono sa hlavne ukázalo, že ty, ktorý si tvrdil, že si ju čítal, si nevedel čo je to istina, aj keď sa to tam píše. A ja, ktorý som DVTR nečítal, ale čítal som iné knihy (uviedol som aké), som pojem istina poznal. Takže jediné, čo som uznal, že sa tam istina spomínala. Ty si z toho vyšiel výrazne horšie. Ukázalo sa, že buď si klamal a DVTR si nečítal, aj keď si tvrdil, že áno, alebo jednoducho nechápeš čítaný text. Diskusiu na tejto úrovni s tebou končím, pretože nemá zmysel dohadovať sa kto, kde, kedy a ako chyboval. Nazdar.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 6. 11. 2021 o 19:44

Ono sa hlavne ukázalo, že ty, ktorý si tvrdil, že si ju čítal

Prosím ťa, daj mi odkaz, kde som toto tvrdil. Nikdy som sa nechvastal, že som hrubé knihy prečítal, zase fabuluješ. Mňa len vytáčajú individuá ktoré vedome neustále klamú, preto mi tak lezieš na nervy. Výraz, ktorý si tvrdil, že kniha neobsahuje som v rýchlosti prešiel cez vyhľadávací skript a v danej publikácii proste bol. A spravil som to prah prosto preto, že som vedel, že som pred rokmi čítal na levanete článok o slove úžas kde sa preberala aj istina, tak som mali istotu, že to aj v knihe nájdem. Sám si si to mohol bez prečítanie celej knihy overiť či tam dané slová sú, keď už klameš.


6186ddbdbd444


O istine sa rozbehla väčšia debata z ktorej sa ukázalo, že každý to chápeme trocha inak. Takže čo si vymýšľaš iný obraz?


Asi ťa to prekvapí ale na Leva nete je veľká časť článkov výňatky z KSB kníh a ako som písal, takže som vedel, že knihy istiny obsahujú, pretože sa mi vrila do pamäti zaujímavosť, koľko slov majú rusi na úrovne popisovania "pravdy".


Odpútavanie pozornosti ti ide dobre.
Čo tak sa vrátiť k tomu aby si dodal tie citácie mín? Dolož svoje tvrdenia ako chlap.


[quote="pid:41498, uid:623"]Ono sa hlavne ukázalo, že ty, ktorý si tvrdil, že si ju čítal[/quote] Prosím ťa, daj mi odkaz, kde som toto tvrdil. Nikdy som sa nechvastal, že som hrubé knihy prečítal, zase fabuluješ. Mňa len vytáčajú individuá ktoré vedome neustále klamú, preto mi tak lezieš na nervy. Výraz, ktorý si tvrdil, že kniha neobsahuje som v rýchlosti prešiel cez vyhľadávací skript a v danej publikácii proste bol. A spravil som to prah prosto preto, že som vedel, že som pred rokmi čítal na levanete článok o slove **úžas** kde sa preberala aj istina, tak som mali istotu, že to aj v knihe nájdem. Sám si si to mohol bez prečítanie celej knihy overiť či tam dané slová sú, keď už klameš. ![6186ddbdbd444](serve/attachment&path=6186ddbdbd444) O istine sa rozbehla väčšia debata z ktorej sa ukázalo, že každý to chápeme trocha inak. Takže čo si vymýšľaš iný obraz? Asi ťa to prekvapí ale na Leva nete je veľká časť článkov výňatky z KSB kníh a ako som písal, takže som vedel, že knihy istiny obsahujú, pretože sa mi vrila do pamäti zaujímavosť, koľko slov majú rusi na úrovne popisovania "pravdy". Odpútavanie pozornosti ti ide dobre. Čo tak sa vrátiť k tomu aby si dodal tie citácie mín? Dolož svoje tvrdenia ako chlap.

Prosím ťa, daj mi odkaz, kde som toto tvrdil. Nikdy som sa nechvastal, že som hrubé knihy prečítal, zase fabuluješ.


Takže ty si ich vôbec nečítal? Ešte lepšie. Hlavne, že to požaduješ odo mňa. smile


Mňa len vytáčajú individuá ktoré vedome neustále klamú, preto mi tak lezieš na nervy.


Že máš osobný problém, keď niekto narušuje tvoju dogmatickú predstavu o KSB, som si už všimol. Svoje problémy si musíš vyriešiť sám. Nepomôžem ti s tým.


Čo tak sa vrátiť k tomu aby si dodal tie citácie mín? Dolož svoje tvrdenia ako chlap.


  1. Máš problém s chápaním čítaného textu. Ukázal si to už pri tej istine.
  2. Nebudem hrať tvoju hru. Že sú v niektorých knihách KSB citácie koranu je fakt. Že si ich nečítal je tiež fakt. Priznal si sa k tomu v predchádzajúcom komentári.

Otázka na záver: Prečo si neuverejnil odkaz na tú diskusiu, ale iba obrázok? Aby si ostatní nemohli prečítať ako to bolo a urobiť si vlastný názor? Kto tu klame a niečo tají?




Zase motáme v osobnej rovine. Takže ešte raz: Končím túto diskusiu s tebou.


[quote="pid:41526, uid:217"]Prosím ťa, daj mi odkaz, kde som toto tvrdil. Nikdy som sa nechvastal, že som hrubé knihy prečítal, zase fabuluješ.[/quote] Takže ty si ich vôbec nečítal? Ešte lepšie. Hlavne, že to požaduješ odo mňa. :D [quote="pid:41526, uid:217"]Mňa len vytáčajú individuá ktoré vedome neustále klamú, preto mi tak lezieš na nervy.[/quote] Že máš osobný problém, keď niekto narušuje tvoju dogmatickú predstavu o KSB, som si už všimol. Svoje problémy si musíš vyriešiť sám. Nepomôžem ti s tým. [quote="pid:41526, uid:217"]Čo tak sa vrátiť k tomu aby si dodal tie citácie mín? Dolož svoje tvrdenia ako chlap.[/quote] 1. Máš problém s chápaním čítaného textu. Ukázal si to už pri tej istine. 2. Nebudem hrať tvoju hru. Že sú v niektorých knihách KSB citácie koranu je fakt. Že si ich nečítal je tiež fakt. Priznal si sa k tomu v predchádzajúcom komentári. Otázka na záver: Prečo si neuverejnil odkaz na tú diskusiu, ale iba obrázok? Aby si ostatní nemohli prečítať ako to bolo a urobiť si vlastný názor? Kto tu klame a niečo tají? --- Zase motáme v osobnej rovine. Takže ešte raz: Končím túto diskusiu s tebou.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 6. 11. 2021 o 21:55

Nejedná se o žádnou opravu, jde v dané situaci (!) o projev Lidství a tedy projev Boží vůle. Nemíchejme prosím hrušky a jablka. Božím algoritmem jistě není osamělá žena hynoucí v těžkých podmínkách bez pomoci, bez jakékoliv šance uplatnit v životě svůj (Shora daný) potenciál.


Ľuďom v núdzi pomáhať treba. Materiálne aj duševne. Ale čo sa týka inštitútu rodiny, v tomto ohľade mám dosť veľké obavy, ak by sa hoc aj z dobrých úmyslov povolilo mnohoženstvo. Kvantita nie je všetko. Dôležitá je aj kvalita, a tá pokryvkáva už aj pri monogamných vzťahoch v otázke výchovy detí. Nieto ešte pri polygamných vzťahoch, kde tých detí bude ďaleko viac. A nebude v silách otca sa plnohodnotne venovať všetkým, tak ako sa im venujú matky. A deti sú predsa budúcnosť. Ak ich budeme rodiť bez riadnej výchovy, tak bude vyzerať aj spoločnosť. Spoločnosť sa zmení len vtedy, ak začneme deti riadne vychovávať a viesť ich k skutočným hodnotám od malička.


Prakticky v každom štáte, kde funguje polygamia, ak vôbec bola niekde zavedená z objektívnych dôvodov, tak sa zvrhla, zakorenil a zostala aj v dobe, keď ju už netreba. Tu je dobré si všimnúť aj politický aspekt polygamie. Praktizuje sa v stranách, kde GP plánuje neustály konflikt a regeneráciu ľudských zdrojov pre ďalšie konflikty. Ak polygamia pretrváva aj vtedy, keď ju spoločnosť nepotrebuje, zvyšuje sa diskriminácia spoločnosti a navyšuje počty mladých mužov, ktorí nemôžu naplniť svoj rodinný potenciál.


Som presvedčený o tom, že polygamiu musí spoločnosť zvažovať veľmi opatrne, a trikrát merať a až potom strihať. Veľmi dobre zvážiť všetky plusy a mínusy. Uchýliť sa k tomu len v krajnej núdzi (ak štátu alebo národu hrozí vyhynutie)


Z hľadiska KSB by sme sa mali zamerať :


  • na zvrátenie atomového modelu rodiny (odlúčenosť generácii), a hľadať riešenia na obnovenie mnohogeneračných monogamných rodín v dostatočne veľkom bývaní.
  • na kvalitu výchovy svojich detí k mravnosti a skutočných hodnotám, aby reťazovou reakciou sa začala reprodukovať mravnejšia spoločnosť.
  • na ochranu detí pred degradačnou masovou agendou LGBT a antipatriotizmu, liberálneho fašizmus.

Toto je dnes dôležité. Polygamia nie je pre nás (Slovákov a Čechov) vôbec otázkou dnešnej doby.


[quote="pid:41372, uid:292"]Nejedná se o žádnou opravu, jde v dané situaci (!) o projev Lidství a tedy projev Boží vůle. Nemíchejme prosím hrušky a jablka. Božím algoritmem jistě není osamělá žena hynoucí v těžkých podmínkách bez pomoci, bez jakékoliv šance uplatnit v životě svůj (Shora daný) potenciál.[/quote] Ľuďom v núdzi pomáhať treba. Materiálne aj duševne. Ale čo sa týka inštitútu rodiny, v tomto ohľade mám dosť veľké obavy, ak by sa hoc aj z dobrých úmyslov povolilo mnohoženstvo. Kvantita nie je všetko. Dôležitá je aj kvalita, a tá pokryvkáva už aj pri monogamných vzťahoch v otázke výchovy detí. Nieto ešte pri polygamných vzťahoch, kde tých detí bude ďaleko viac. A nebude v silách otca sa plnohodnotne venovať všetkým, tak ako sa im venujú matky. A deti sú predsa budúcnosť. Ak ich budeme rodiť bez riadnej výchovy, tak bude vyzerať aj spoločnosť. Spoločnosť sa zmení len vtedy, ak začneme deti riadne vychovávať a viesť ich k skutočným hodnotám od malička. Prakticky v každom štáte, kde funguje polygamia, ak vôbec bola niekde zavedená z objektívnych dôvodov, tak sa zvrhla, zakorenil a zostala aj v dobe, keď ju už netreba. Tu je dobré si všimnúť aj politický aspekt polygamie. Praktizuje sa v stranách, kde GP plánuje neustály konflikt a regeneráciu ľudských zdrojov pre ďalšie konflikty. Ak polygamia pretrváva aj vtedy, keď ju spoločnosť nepotrebuje, zvyšuje sa diskriminácia spoločnosti a navyšuje počty mladých mužov, ktorí nemôžu naplniť svoj rodinný potenciál. Som presvedčený o tom, že polygamiu musí spoločnosť zvažovať veľmi opatrne, a trikrát merať a až potom strihať. Veľmi dobre zvážiť všetky plusy a mínusy. Uchýliť sa k tomu len v krajnej núdzi (ak štátu alebo národu hrozí vyhynutie) Z hľadiska KSB by sme sa mali zamerať : - na zvrátenie atomového modelu rodiny (odlúčenosť generácii), a hľadať riešenia na obnovenie mnohogeneračných monogamných rodín v dostatočne veľkom bývaní. - na kvalitu výchovy svojich detí k mravnosti a skutočných hodnotám, aby reťazovou reakciou sa začala reprodukovať mravnejšia spoločnosť. - na ochranu detí pred degradačnou masovou agendou LGBT a antipatriotizmu, liberálneho fašizmus. Toto je dnes dôležité. Polygamia nie je pre nás (Slovákov a Čechov) vôbec otázkou dnešnej doby.

Toto je dnes dôležité. Polygamia nie je pre nás (Slovákov a Čechov) vôbec otázkou dnešnej doby.

6186f471da887
Nieže dôležité,podľa mňa najdôležitejšie.


[quote="pid:41538, uid:6"]Toto je dnes dôležité. Polygamia nie je pre nás (Slovákov a Čechov) vôbec otázkou dnešnej doby.[/quote] ![6186f471da887](serve/attachment&path=6186f471da887) Nieže dôležité,podľa mňa najdôležitejšie.

Nič sa nedeje náhodne a všetko má svoj význam a zmysel.

Upravené 6. 11. 2021 o 22:39

Keď diskusiu končíš (už druhý krát), tak mi neklaď otázky.


Takže ty si ich vôbec nečítal? Ešte lepšie. Hlavne, že to požaduješ odo mňa.


Keby si za desaťročie pôsobenia Levanetu čítal publikované články, tak by si zistil, že väčšina z nich sú rozkúskované časti kníh. Takže keď tvrdíš, že sú v nich míny ale nečítal si tie knihy a nemohol si teda prečítať ani tie míny. Logika nepustí.
Takže si mohol jedine prebrať názor niekoho iného a fabuluješ a vydávaš to tu za fakty bez toho aby si dodal citácie a ich pozície a rozumne sa rozobralo či sú tvoje tvrdenia pravdivé, keď na kolektív autorov útočíš.


Že máš osobný problém, keď niekto narušuje tvoju dogmatickú predstavu o KSB

Myslím, že tým, že sa nehanbím povedať, že žiadnu knihu (až na Posledný Gambit) som nečítal ucelene a nikdy som netvrdil opak, tak ďalšia fabulácia. Ide o spravodlivosť a česť aby si logicky zdôvodnil svoj útok. Alebo slovieni či za koho sa to považuješ útočia bezdôvodne? Nemajú protistranu záujem poučiť, aby sa pripadných chýb vyvarovala?


Nebudem hrať tvoju hru. Že sú v niektorých knihách KSB citácie koranu je fakt.

Písal si, že korán je len jedna z mín:
V základoch KSB sú založené do očí bijúce míny. Do očí bijúce pre tých, ktorí KSB neberú ako sväté písmo. Jednou z mín sú citácie koranu a vykresľovanie islamu v pozitívnom svetle.


Ale ani tam si citát nedodal a mnohoženstvo bolo rozobrané, za akých podnienok je to prípustné, nie je to v nich propagované bez podmienok.


Aké sú tie ďaľšie míny prosím?


Otázka na záver: Prečo si neuverejnil odkaz na tú diskusiu, ale iba obrázok? Aby si ostatní nemohli prečítať ako to bolo a urobiť si vlastný názor? Kto tu klame a niečo tají?


 -D


https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3031/%C4%8Dinnost-pjakina-nem%C3%A1-ve-skute%C4%8Dnosti-nic-spole%C4%8Dn%C3%A9ho-s-ksb-a-jeho-analytika-nen%C3%AD-aplikac%C3%AD-ksb/post-26546#post-26546


Keď diskusiu končíš (už druhý krát), tak mi neklaď otázky. [quote="pid:41536, uid:623"]Takže ty si ich vôbec nečítal? Ešte lepšie. Hlavne, že to požaduješ odo mňa.[/quote] Keby si za desaťročie pôsobenia Levanetu čítal publikované články, tak by si zistil, že väčšina z nich sú rozkúskované časti kníh. Takže keď tvrdíš, že sú v nich míny ale nečítal si tie knihy a nemohol si teda prečítať ani tie míny. Logika nepustí. Takže si mohol jedine prebrať názor niekoho iného a fabuluješ a vydávaš to tu za fakty bez toho aby si dodal citácie a ich pozície a rozumne sa rozobralo či sú tvoje tvrdenia pravdivé, keď na kolektív autorov útočíš. [quote="pid:41536, uid:623"]Že máš osobný problém, keď niekto narušuje tvoju dogmatickú predstavu o KSB[/quote] Myslím, že tým, že sa nehanbím povedať, že žiadnu knihu (až na Posledný Gambit) som nečítal ucelene a nikdy som netvrdil opak, tak ďalšia fabulácia. Ide o spravodlivosť a česť aby si logicky zdôvodnil svoj útok. Alebo slovieni či za koho sa to považuješ útočia bezdôvodne? Nemajú protistranu záujem poučiť, aby sa pripadných chýb vyvarovala? [quote="pid:41536, uid:623"]Nebudem hrať tvoju hru. Že sú v niektorých knihách KSB citácie koranu je fakt.[/quote] Písal si, že korán je len jedna z mín: [quote="pid:41271, uid:623"]V základoch KSB sú založené do očí bijúce míny. Do očí bijúce pre tých, ktorí KSB neberú ako sväté písmo. Jednou z mín sú citácie koranu a vykresľovanie islamu v pozitívnom svetle.[/quote] Ale ani tam si citát nedodal a mnohoženstvo bolo rozobrané, za akých podnienok je to prípustné, nie je to v nich propagované bez podmienok. Aké sú tie ďaľšie míny prosím? [quote="pid:41536, uid:623"]Otázka na záver: Prečo si neuverejnil odkaz na tú diskusiu, ale iba obrázok? Aby si ostatní nemohli prečítať ako to bolo a urobiť si vlastný názor? Kto tu klame a niečo tají?[/quote] :-D https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3031/%C4%8Dinnost-pjakina-nem%C3%A1-ve-skute%C4%8Dnosti-nic-spole%C4%8Dn%C3%A9ho-s-ksb-a-jeho-analytika-nen%C3%AD-aplikac%C3%AD-ksb/post-26546#post-26546
Upravené 7. 11. 2021 o 00:04

Prakticky v každom štáte, kde funguje polygamia, ak vôbec bola niekde zavedená z objektívnych dôvodov, tak sa zvrhla, zakorenil a zostala aj v dobe, keď ju už netreba.


Je treba pochopiť v akom prostredí sa daná daná spoločnosť nachádza. Poznám len jednu krajinu kde to pretrváva aj keď je to štátom zakázané (Egypt). Spoločnosť je rozdelená na bohatých a chudobných a je tam absolútna neexistencia sociálneho systému, ako ho poznáme u nás, alebo v Európe. Žena má hodnotu len keď má veľa detí, v tomto je vychovávaná a je to zakorenená tradícia. Ženy z bohatých rodín aj keď dosiahnu trebárs medicínske vzdelanie chcú mať aj tak veľa detí (pretrvávajúca tradícia), manžel sa finančne stará aj aby si udržal prestíž a manželka neustále niečo nové potrebuje a deti musia dostať tiež vzdelanie na súkromných školách, preto nemá záujem o polygamiu (poznám pár rodín), aj ju odsudzuje, sú múdri a vzdelaný (ale iná mentalita). Chudobná časť musí žiť skromne, ale deti musia byť, aby si žena udržala postavenie v rodine kde ju vydali. Táto skupina dodržiava ženskú obriezku (štátom zakázaná, ale praktizovaná) a milostný život je pre ne veľmi nepríjemný, viacmeniej len akt rozmnožovania (viac manželiek menej utrpenia). Veľa detí znamená prestíž rodiny. Samozrejme je tam aj veľká úmrtnosť. Ak žena príde o manžela je to bezcenný človek a vo väčšine prípadov nedokáže prežiť (veľmi málo žien tam robí, stará sa manžel). Preto je tam normálne, že ide do rodiny príbuzného manžela. Ani chudobný si neberú viacej slobodných žien, pribudnú (poznám pár rodín).


Rozdiel oproti našej spoločnosti je v silnom rodinnom pute a viacgeneračné domácnosti v každej skupine. U nás by sa tá súdržnosť dala prirovnať k cigáňom. Aj preto prisťahovalcov západná spoločnosť nedokáže prerobiť a oni ju prerobia na svoj obraz a dokážu ju pohltiť. Ferry v inom vlákne veľmi dobre popísal spôsob myslenia


https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/313/myslienky-dna/2
Ferry zverejnil(a) pred 6 hod.
Hosť do domu -Boh do domu.


Súhlasím s tvojim príspevkom a je potrebné sa zamerať na náš spôsob života a razantne ho presadzovať tu u nás doma a tradície rodiny preniesť na dnešné podmienky.


Toto je dnes dôležité. Polygamia nie je pre nás (Slovákov a Čechov) vôbec otázkou dnešnej doby.


[quote="pid:41538, uid:6"]Prakticky v každom štáte, kde funguje polygamia, ak vôbec bola niekde zavedená z objektívnych dôvodov, tak sa zvrhla, zakorenil a zostala aj v dobe, keď ju už netreba.[/quote] Je treba pochopiť v akom prostredí sa daná daná spoločnosť nachádza. Poznám len jednu krajinu kde to pretrváva aj keď je to štátom zakázané (Egypt). Spoločnosť je rozdelená na bohatých a chudobných a je tam absolútna neexistencia sociálneho systému, ako ho poznáme u nás, alebo v Európe. Žena má hodnotu len keď má veľa detí, v tomto je vychovávaná a je to zakorenená tradícia. Ženy z bohatých rodín aj keď dosiahnu trebárs medicínske vzdelanie chcú mať aj tak veľa detí (pretrvávajúca tradícia), manžel sa finančne stará aj aby si udržal prestíž a manželka neustále niečo nové potrebuje a deti musia dostať tiež vzdelanie na súkromných školách, preto nemá záujem o polygamiu (poznám pár rodín), aj ju odsudzuje, sú múdri a vzdelaný (ale iná mentalita). Chudobná časť musí žiť skromne, ale deti musia byť, aby si žena udržala postavenie v rodine kde ju vydali. Táto skupina dodržiava ženskú obriezku (štátom zakázaná, ale praktizovaná) a milostný život je pre ne veľmi nepríjemný, viacmeniej len akt rozmnožovania (viac manželiek menej utrpenia). Veľa detí znamená prestíž rodiny. Samozrejme je tam aj veľká úmrtnosť. Ak žena príde o manžela je to bezcenný človek a vo väčšine prípadov nedokáže prežiť (veľmi málo žien tam robí, stará sa manžel). Preto je tam normálne, že ide do rodiny príbuzného manžela. Ani chudobný si neberú viacej slobodných žien, pribudnú (poznám pár rodín). Rozdiel oproti našej spoločnosti je v silnom rodinnom pute a viacgeneračné domácnosti v každej skupine. U nás by sa tá súdržnosť dala prirovnať k cigáňom. Aj preto prisťahovalcov západná spoločnosť nedokáže prerobiť a oni ju prerobia na svoj obraz a dokážu ju pohltiť. Ferry v inom vlákne veľmi dobre popísal spôsob myslenia https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/313/myslienky-dna/2 Ferry zverejnil(a) pred 6 hod. Hosť do domu -Boh do domu. Súhlasím s tvojim príspevkom a je potrebné sa zamerať na náš spôsob života a razantne ho presadzovať tu u nás doma a tradície rodiny preniesť na dnešné podmienky. **Toto je dnes dôležité. Polygamia nie je pre nás (Slovákov a Čechov) vôbec otázkou dnešnej doby.**

Toto vlákno vzniklo jednak coby provokace a dále jako prezentace bludů makovce .
Makovec na jedné straně tvrdí , že pracuje s KSB v Českém prostoru , takže ji údajně popularizuje a zároven pomlouvá lidi , kteří jsou s tvorbou KSB těsně spjati .
Takže , budto je makovec osoba s rozdvojenou osobností , takže magorius , nebo je to nepřítel .
Nám může být jedno , do které kategorie tento zapáchatel patří , protože z hlediska konceptuální práce je to Nula .
A s nulou nemá smysl se jakkoliv zdržovat , či snad se zajímat o jeho bludy .
A pokud se zde od někoho znovu objeví odkaz na tohoto bludaře , tak už snad většina bude mít jasno , oč se zde jedná .


Toto vlákno vzniklo jednak coby provokace a dále jako prezentace bludů makovce . Makovec na jedné straně tvrdí , že pracuje s KSB v Českém prostoru , takže ji údajně popularizuje a zároven pomlouvá lidi , kteří jsou s tvorbou KSB těsně spjati . Takže , budto je makovec osoba s rozdvojenou osobností , takže magorius , nebo je to nepřítel . Nám může být jedno , do které kategorie tento zapáchatel patří , protože z hlediska konceptuální práce je to Nula . A s nulou nemá smysl se jakkoliv zdržovat , či snad se zajímat o jeho bludy . A pokud se zde od někoho znovu objeví odkaz na tohoto bludaře , tak už snad většina bude mít jasno , oč se zde jedná .

prezentace bludů makovce


Hodnotím ho z hlediska působení na info pole spíše kladně, ale diskuze s ním není moc vhodná. Nějak pracuje. Sám jsem si prošel několika ideologiemi než mi byla Bohem (díky KSB) odkryta podstata konceptuální moci. Mohu říci, že od raného věku jsem měl nepříznivý pocit s uspořádání lidských vztahů a společnosti vůbec a dodnes úplně nechápu[*] jak jsme na to mohli přistoupit.


[*] vnitřně duší to nechápu - vnějškově ano, rodíme se do neznáma a přijímáme a vybíráme až do dospělosti to co je k dispozici a až pak začíná naše působení na společnost a tvorba nového


Vysvětluji si to takto, že v tomto případě si udělal pan M. s KSB tak trochu ideologii a bojuje s těmi, kdo jeho ideologii nesdílí a nebo ji "špatně chápou". Mnoho je takových ve společnosti. Je to jeden s aspektů našeho zotročení, kdy nelidská koncepce je maskovaná přitažlivou ideologií (pan M. dělá KSB medvědí službu tím, že snaží dát koncepci obálku, která je jediná správná).


K tomu poznámka:
Koncepce není u kořene o pochopení nebo vysvětlení, je to DOHODA jak si nastavíme fungování vzájemných vztahů. Pochopení a porozumění je druhý krok k tomu, aby jsme uplatnili novou koncepci. Když je naším cílem chovat se lidsky, čili vzájemně si pomáhat a vycházet si vstříc (lidská koncepce), tak spory je potřeba řešit bez DLOUHODOBÉ NEVRAŽIVOSTI (něco jako partner, kterého milujeme, kdy dochází k dílčím neshodám, ale jeden druhého vždy, když je potřeba podrží).


[quote="pid:41547, uid:185"]prezentace bludů makovce[/quote] Hodnotím ho z hlediska působení na info pole spíše kladně, ale diskuze s ním není moc vhodná. Nějak pracuje. Sám jsem si prošel několika ideologiemi než mi byla Bohem (díky KSB) odkryta podstata konceptuální moci. Mohu říci, že od raného věku jsem měl nepříznivý pocit s uspořádání lidských vztahů a společnosti vůbec a dodnes úplně nechápu[*] jak jsme na to mohli přistoupit. [*] vnitřně duší to nechápu - vnějškově ano, rodíme se do neznáma a přijímáme a vybíráme až do dospělosti to co je k dispozici a až pak začíná naše působení na společnost a tvorba nového Vysvětluji si to takto, že v tomto případě si udělal pan M. s KSB tak trochu ideologii a bojuje s těmi, kdo jeho ideologii nesdílí a nebo ji "špatně chápou". Mnoho je takových ve společnosti. Je to jeden s aspektů našeho zotročení, kdy nelidská koncepce je maskovaná přitažlivou ideologií (pan M. dělá KSB medvědí službu tím, že snaží dát koncepci obálku, která je jediná správná). K tomu poznámka: Koncepce není u kořene o pochopení nebo vysvětlení, je to DOHODA jak si nastavíme fungování vzájemných vztahů. Pochopení a porozumění je druhý krok k tomu, aby jsme uplatnili novou koncepci. Když je naším cílem chovat se lidsky, čili vzájemně si pomáhat a vycházet si vstříc (lidská koncepce), tak spory je potřeba řešit bez DLOUHODOBÉ NEVRAŽIVOSTI (něco jako partner, kterého milujeme, kdy dochází k dílčím neshodám, ale jeden druhého vždy, když je potřeba podrží).
Upravené 7. 11. 2021 o 07:28

Makovec na jedné straně tvrdí , že pracuje s KSB v Českém prostoru , takže ji údajně popularizuje a zároven pomlouvá lidi , kteří jsou s tvorbou KSB těsně spjati .

Podobný jako s Ogarem a bude hůř, KSB je stále více dostupná, bude přitahovat lidi i s nastavením démon do doby než tyhle opice s granátem v ruce dorostou v člověka, nebo časem zešílí a podlehnou tlaku okolí, opičí pracka, pak poslouží jako příklad.
Už teď si nevidí do pusy, hloupé odevzdání energie, cesta do samoty, ale ostatním nakonec stejně pomůžou.


Pro Ogara, když teda nic z KSB nečetl, ze slušnosti přidám varování, to že jsi nic nečetl, neznamená, že nezneužíváš KSB a její termíny pro dosažení svého přání, pozor na to co si přeješ:
„efekt opičí pracky": Publikované materiály jsou majetkem Ruské kultury, a proto vůči nim nikdo nemůže uplatňovat autorská práva. V případě, že si nějaká právnická nebo fyzická osoba zákonem stanoveným způsobem tato autorská práva přivlastní, pocítí odplatu za tuto krádež v podobě velmi nepříjemné „mystiky“ přesahující hranice právní vědy. Nicméně každý, kdo bude chtít, má plné právo na základě svého vlastního chápání veřejného prospěchu kopírovat a vydávat tyto materiály jak v plném rozsahu, tak i v podobě jejich částečných citací a to včetně pro obchodní účely, všemi jemu dostupnými prostředky. Každý, kdo tyto materiály použije v podobě jejich částečných citací, úryvků nebo odkazů, ponese osobní odpovědnost, pokud to povede ke změně jejich smyslového kontextu, tedy k překroucení jejich celkového smyslu, a vystaví se tak možnosti střetnout se s „mystickou“, mimoprávní odplatou.


Opičí pracka:


Termín „udržitelnost objektu ve smyslu předpovídatelnosti jeho chování v příslušné míře pod
vlivem vnějšího prostředí, vnitřních změn a řízení“ se někomu může zdát příliš všeobecným, a proto
zbytečným. Pro toho najdeme v západní literatuře u problematiky řízení profesionální slangový termín
„efekt opičí pracky“, který je svou podstatou k „predikční stabilitě“ protikladný. Pro jeho pochopení je
potřeba znát alespoň stručný obsah díla „Opičí pracka“, anglického spisovatele W. W. Jacobse.
Starý britský voják přinesl z Indie od fakíra jako talisman vysušenou opičí pracku. Ten, kdo ji vlastní, má
právo na splnění třech přání. Ta se dostane do rukou jeho známému. Nový majitel si přeje 200 funtů
šterlingů. Krátce nato přichází zaměstnanec firmy a hlásí, že syn majitele zemřel při nehodě a otci dá do
ruky synovu pojistku – 200 funtů šterlingů. Zhrožený otec chce okamžitě vidět syna a v tom někdo klepe
na dveře. V hrůze si nešťastný majitel talismanu přeje, aby přízrak zmizel. „Efekt opičí pracky“ se
projevuje v tom, že zároveň s výsledkem, přichází nějaký negativní efekt, který převýší výsledek
a znehodnotí ho. Mrtvá opičí pracka, prostředek černé magie, měla schopnost splnit přání svého majitele
právě uváděným způsobem. “Kdo s čím zachází, tím také schází.“


[quote="pid:41547, uid:185"]Makovec na jedné straně tvrdí , že pracuje s KSB v Českém prostoru , takže ji údajně popularizuje a zároven pomlouvá lidi , kteří jsou s tvorbou KSB těsně spjati .[/quote] Podobný jako s Ogarem a bude hůř, KSB je stále více dostupná, bude přitahovat lidi i s nastavením démon do doby než tyhle opice s granátem v ruce dorostou v člověka, nebo časem zešílí a podlehnou tlaku okolí, opičí pracka, pak poslouží jako příklad. Už teď si nevidí do pusy, hloupé odevzdání energie, cesta do samoty, ale ostatním nakonec stejně pomůžou. Pro Ogara, když teda nic z KSB nečetl, ze slušnosti přidám varování, to že jsi nic nečetl, neznamená, že nezneužíváš KSB a její termíny pro dosažení svého přání, pozor na to co si přeješ: „efekt opičí pracky": Publikované materiály jsou majetkem Ruské kultury, a proto vůči nim nikdo nemůže uplatňovat autorská práva. V případě, že si nějaká právnická nebo fyzická osoba zákonem stanoveným způsobem tato autorská práva přivlastní, pocítí odplatu za tuto krádež v podobě velmi nepříjemné „mystiky“ přesahující hranice právní vědy. Nicméně každý, kdo bude chtít, má plné právo na základě svého vlastního chápání veřejného prospěchu kopírovat a vydávat tyto materiály jak v plném rozsahu, tak i v podobě jejich částečných citací a to včetně pro obchodní účely, všemi jemu dostupnými prostředky. Každý, kdo tyto materiály použije v podobě jejich částečných citací, úryvků nebo odkazů, ponese osobní odpovědnost, pokud to povede ke změně jejich smyslového kontextu, tedy k překroucení jejich celkového smyslu, a vystaví se tak možnosti střetnout se s „mystickou“, mimoprávní odplatou. Opičí pracka: Termín „udržitelnost objektu ve smyslu předpovídatelnosti jeho chování v příslušné míře pod vlivem vnějšího prostředí, vnitřních změn a řízení“ se někomu může zdát příliš všeobecným, a proto zbytečným. Pro toho najdeme v západní literatuře u problematiky řízení profesionální slangový termín „efekt opičí pracky“, který je svou podstatou k „predikční stabilitě“ protikladný. Pro jeho pochopení je potřeba znát alespoň stručný obsah díla „Opičí pracka“, anglického spisovatele W. W. Jacobse. Starý britský voják přinesl z Indie od fakíra jako talisman vysušenou opičí pracku. Ten, kdo ji vlastní, má právo na splnění třech přání. Ta se dostane do rukou jeho známému. Nový majitel si přeje 200 funtů šterlingů. Krátce nato přichází zaměstnanec firmy a hlásí, že syn majitele zemřel při nehodě a otci dá do ruky synovu pojistku – 200 funtů šterlingů. Zhrožený otec chce okamžitě vidět syna a v tom někdo klepe na dveře. V hrůze si nešťastný majitel talismanu přeje, aby přízrak zmizel. „Efekt opičí pracky“ se projevuje v tom, že zároveň s výsledkem, přichází nějaký negativní efekt, který převýší výsledek a znehodnotí ho. Mrtvá opičí pracka, prostředek černé magie, měla schopnost splnit přání svého majitele právě uváděným způsobem. “Kdo s čím zachází, tím také schází.“
Upravené 7. 11. 2021 o 08:50

Ještě přidám příspěvek k trolům a práci konceptuálů z mého pohledu. Dělám to proto, že KSB si bude nacházet cestu k stále většímu počtu lidí, problém nepochopení základních pravidel jak si skládat mozaiku místo kaleidoskopu vede do střetů, které jsou únavné a moc nepřináší. Z mého pohledu je lepší démonické typy psychiky do koncepce uvést, ne je blokovat nebo obviňovat čí jsou agenti.
1 povznesený démon na člověka = více nových ztracenců bude pro tohoto "člověka" lahůdkou uvést = méně starostí, prospěch celku,
proti tomu 1 vyhnaný démon dokáže vytvořit spoustu malých rarášků a šířit bludy, které se vrátí jako h.... přes větrák.
Orel sice mouchy nechytá, ale to je možná chyba, protože se mu to v čase vrací.
Taran vysvětluje systémy jako trubičky, připravené v různém čase, jejich různé polohy a funkci, jak se sami ovečky za pomoci ostatních oveček ze stejné trubičky přesunou do trubičky nad nebo pod. Každý si doplňte svůj -ismus nebo třeba období středověku, je tam všechno.
Pokud část oveček co nás zavírají v trubičce vyhodíme nebo sníme, jejich potomci nám vyberou trubičku bez oken a tak pořád dokola.
V jiné příspěvku jsem @karlos ovi napsal : Když srovnám Dugina(poradce Putina) s Pjakinem, mají možná stejný cíl, ale jeden říká, V.v.válka být neměla, rozdělení na bolševiky a ty další je nadstavba hry v čase, druhý zvedá červený prapor a volá bolševici do boje.

Pohlcení energie protivníka je JU-DO.
Spojit by se měli všichni, védisti, Slované, strany, spolky, ztracenci, ale ne ve straně, názorově, v tom, že si nebudeme nic nalhávat.
KSB nikomu nic nebere, ani runy nebo kroje, zvyky, vrací do života boží přítomnost bez příkras náboženství a bludů, přírodu a vesmír jako naší součást. Spolupráce v blocích na stejném cíli.


Ještě přidám příspěvek k trolům a práci konceptuálů z mého pohledu. Dělám to proto, že KSB si bude nacházet cestu k stále většímu počtu lidí, problém nepochopení základních pravidel jak si skládat mozaiku místo kaleidoskopu vede do střetů, které jsou únavné a moc nepřináší. Z mého pohledu je lepší démonické typy psychiky do koncepce uvést, ne je blokovat nebo obviňovat čí jsou agenti. 1 povznesený démon na člověka = více nových ztracenců bude pro tohoto "člověka" lahůdkou uvést = méně starostí, prospěch celku, proti tomu 1 vyhnaný démon dokáže vytvořit spoustu malých rarášků a šířit bludy, které se vrátí jako h.... přes větrák. Orel sice mouchy nechytá, ale to je možná chyba, protože se mu to v čase vrací. Taran vysvětluje systémy jako trubičky, připravené v různém čase, jejich různé polohy a funkci, jak se sami ovečky za pomoci ostatních oveček ze stejné trubičky přesunou do trubičky nad nebo pod. Každý si doplňte svůj -ismus nebo třeba období středověku, je tam všechno. Pokud část oveček co nás zavírají v trubičce vyhodíme nebo sníme, jejich potomci nám vyberou trubičku bez oken a tak pořád dokola. V jiné příspěvku jsem @karlos ovi napsal : Když srovnám Dugina(poradce Putina) s Pjakinem, mají možná stejný cíl, ale jeden říká, V.v.válka být neměla, rozdělení na bolševiky a ty další je nadstavba hry v čase, druhý zvedá červený prapor a volá bolševici do boje. Pohlcení energie protivníka je JU-DO. Spojit by se měli všichni, védisti, Slované, strany, spolky, ztracenci, ale ne ve straně, názorově, v tom, že si nebudeme nic nalhávat. KSB nikomu nic nebere, ani runy nebo kroje, zvyky, vrací do života boží přítomnost bez příkras náboženství a bludů, přírodu a vesmír jako naší součást. Spolupráce v blocích na stejném cíli.

Taran vysvětluje systémy jako trubičky

@Sin Le Noble Nemáš prosím odkaz na toho Tarana. Předem děkuji.

[quote="pid:41576, uid:641"]Taran vysvětluje systémy jako trubičky[/quote] @Sin Le Noble Nemáš prosím odkaz na toho Tarana. Předem děkuji.

Tak za tenhle odstavec Ti děkuju , málokdy se povede obsažné a stručné vyjádření podstaty.

KSB nikomu nic nebere, ani runy nebo kroje, zvyky, vrací do života boží přítomnost bez příkras náboženství a bludů, přírodu a vesmír jako naší součást. Spolupráce v blocích na stejném cíli.


Tak za tenhle odstavec Ti děkuju , málokdy se povede obsažné a stručné vyjádření podstaty.[quote="pid:41576, uid:641"]KSB nikomu nic nebere, ani runy nebo kroje, zvyky, vrací do života boží přítomnost bez příkras náboženství a bludů, přírodu a vesmír jako naší součást. Spolupráce v blocích na stejném cíli.[/quote]

Když srovnám Dugina(poradce Putina) s Pjakinem

Srovnáváš nesrovnatelné. Kdes vzal, že Dugin je poradcem Putina? Vždyť Dugin je od Pjakina i od Putina tak daleko, jako je z Aljašky k nám. Něco si o něm vyhledej, než něco takového příště napíšeš. Dugin patří k "černému hnutí" (černé barvou), které vždy a všude protlačuje radikální a militantní způsoby. Nemá s KSB nic společného.
je lepší démonické typy psychiky do koncepce uvést

KSB není nic nového, z nebe spadlého a vymyšleného kdesi před pár lety. KSB je popisem obrany proti démonickému řízení světa.
Jak se může démon pomocí KSB bránit proti svému vlastnímu chování? Absurdní... a ptám se jako Taurus, na jakýchže stránkách to jsme...


[quote="pid:41576, uid:641"]Když srovnám Dugina(poradce Putina) s Pjakinem[/quote] Srovnáváš nesrovnatelné. **Kdes vzal, že Dugin je poradcem Putina?** Vždyť Dugin je od Pjakina i od Putina tak daleko, jako je z Aljašky k nám. Něco si o něm vyhledej, než něco takového příště napíšeš. Dugin patří k "černému hnutí" (černé barvou), které vždy a všude protlačuje radikální a militantní způsoby. **Nemá s KSB nic společného.** [quote="pid:41576, uid:641"]je lepší démonické typy psychiky do koncepce uvést[/quote] **KSB není nic nového, z nebe spadlého a vymyšleného kdesi před pár lety.** KSB je popisem obrany proti démonickému řízení světa. Jak se může démon pomocí KSB bránit proti svému vlastnímu chování? Absurdní... a ptám se jako Taurus, na jakýchže stránkách to jsme...
Upravené 7. 11. 2021 o 12:36

Vymítání ďábla

Constantine
https://www.csfd.cz/film/118298-constantine/prehled/


Tohle téma zakládám jako praktickou pomůcku pro začátečníky KSB se stavem psychiky (nejen)démon, to označení není urážka lidské důstojnosti, KSB popisuje různá nastavení na cestě k člověku postupným zvyšování mravnosti:.
Jde o nastavení zrcadla, uvědomění si svého stavu,


Vítejte


  1. dobrá zpráva je, že jste blíž k tomu stát se člověkem než třeba zvíře nebo biorobot
  2. zpráva je horší, protože po vás vyžaduje změnu pohledu
  3. zpráva je velmi zlá, pokud neprojdete tímto testem, musíte zůstat démonem


Neustálé nepodstatné sváry nás zdržují od práce a proto vás rádi přivítáme mezi lidi se stavem psychiky člověk, aby jsme společně mohli tvořit spravedlivou společnost. Pokud naši planetu přirovnám ke stromu a člověka k plodu, tak právě dozrává co počtem, tak kvalitou. Každý se můžeme připojit energií na podporu plodu(evoluce vědomí) nebo se pokusit strhnout ostatní zpět do nějakého egregoru minulosti.


Různý pohled na věc nemusí hned znamenat boj o naší pravdu, opakem pravdy může být další hluboká pravda. KSB je mezioborová pomůcka k nalezení shody, vysvětluje jak věci fungují, učí nás skládat mozaiku ze střípků informací, řadí je podle hodnoty, umožňuje bezkolizní řízení nepodléhající ideologii, vytváří společné cíle.
Je jedno jestli jste stranou, spolkem, příslušníkem davu nebo "elity", KSB vyžaduje od jednotlivce zvyšování mravnosti, dává návod jak spojit nespojitelné na jednom základě, HNR.
K osvojení termínů a informací obsažených v knihách KSB je potřeba čas, další čas je potřebný ke změně vnímání, co je dobré, co zlé


vidíte věci z nadhledu, není potřeba něco bořit, útočit, ukazovat na nějaké slabiny něčeho co jste nezkusili, příspěvky s obsahem jsou vždy vítány.
Každý nechce velet nebo se účastnit, ale asi nikdo nechce zůstat sám, vědět, že do poslední chvíle škodil celku. .


Poz. vkládám zatím jako příspěvek, budu rád za názory, jestli z toho udělat téma: představit koncepci(úvod) KSB zjednodušeně, aby to nemohli zneužívat lidi vytrháváním nesouvisejících věcí, aby bylo vlastně jasný o co jde smile
Včera ten pán nevim jméno: nadával dokola svým kaleidoskopem, pak zahučel, jdu si přečíst tři romány KSB, vy se můžete pomodlit, nazdar. O čem je KSB netuší, jen ho tlačí systém, tak se objevil, a bude hůř, novinky.cz už taky lidi serou smile


Vymítání ďábla http://basementrejects.com/wp-content/uploads/2013/06/constantine-keanu-reeves-mirror-trap.jpg Constantine https://www.csfd.cz/film/118298-constantine/prehled/ Tohle téma zakládám jako praktickou pomůcku pro začátečníky KSB se stavem psychiky (nejen)démon, to označení není urážka lidské důstojnosti, KSB popisuje různá nastavení na cestě k člověku postupným zvyšování mravnosti:. Jde o nastavení zrcadla, uvědomění si svého stavu, https://cdn.myshoptet.com/usr/www.druzstvoksb.cz/user/documents/upload/kob_psychiky.jpg Vítejte 1. dobrá zpráva je, že jste blíž k tomu stát se člověkem než třeba zvíře nebo biorobot 2. zpráva je horší, protože po vás vyžaduje změnu pohledu 3. zpráva je velmi zlá, pokud neprojdete tímto testem, musíte zůstat démonem https://cdn.myshoptet.com/usr/459056.myshoptet.com/user/documents/upload/pravda%20istina.jpg Neustálé nepodstatné sváry nás zdržují od práce a proto vás rádi přivítáme mezi lidi se stavem psychiky člověk, aby jsme společně mohli tvořit spravedlivou společnost. Pokud naši planetu přirovnám ke stromu a člověka k plodu, tak právě dozrává co počtem, tak kvalitou. Každý se můžeme připojit energií na podporu plodu(evoluce vědomí) nebo se pokusit strhnout ostatní zpět do nějakého egregoru minulosti. https://cdn.myshoptet.com/usr/www.druzstvoksb.cz/user/documents/upload/kob_priority-rizeni.jpg Různý pohled na věc nemusí hned znamenat boj o naší pravdu, opakem pravdy může být další hluboká pravda. KSB je mezioborová pomůcka k nalezení shody, vysvětluje jak věci fungují, učí nás skládat mozaiku ze střípků informací, řadí je podle hodnoty, umožňuje bezkolizní řízení nepodléhající ideologii, vytváří společné cíle. Je jedno jestli jste stranou, spolkem, příslušníkem davu nebo "elity", KSB vyžaduje od jednotlivce zvyšování mravnosti, dává návod jak spojit nespojitelné na jednom základě, HNR. K osvojení termínů a informací obsažených v knihách KSB je potřeba čas, další čas je potřebný ke změně vnímání, co je dobré, co zlé https://cdn.myshoptet.com/usr/www.druzstvoksb.cz/user/documents/upload/kob_047_kaleidoskop%20mozaika%20sachy.jpg vidíte věci z nadhledu, není potřeba něco bořit, útočit, ukazovat na nějaké slabiny něčeho co jste nezkusili, příspěvky s obsahem jsou vždy vítány. Každý nechce velet nebo se účastnit, ale asi nikdo nechce zůstat sám, vědět, že do poslední chvíle škodil celku. . Poz. vkládám zatím jako příspěvek, budu rád za názory, jestli z toho udělat téma: představit koncepci(úvod) KSB zjednodušeně, aby to nemohli zneužívat lidi vytrháváním nesouvisejících věcí, aby bylo vlastně jasný o co jde :) Včera ten pán nevim jméno: nadával dokola svým kaleidoskopem, pak zahučel, jdu si přečíst tři romány KSB, vy se můžete pomodlit, nazdar. O čem je KSB netuší, jen ho tlačí systém, tak se objevil, a bude hůř, novinky.cz už taky lidi serou :)
123
8.11k
190
29
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept