Naši analytici
Politické strany a naše poslední volby

"Spam"! Príde ti normálne vytvárať novú tému ne uvedenie strohého odkazu?


**"Spam"!** Príde ti normálne vytvárať novú tému ne uvedenie strohého odkazu?
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

"Spam"! Príde ti normálne vytvárať novú tému ne uvedenie strohého odkazu?


A tebe príde normálne začať diskusiu?!


[quote="pid:40718, uid:623"]"Spam"! Príde ti normálne vytvárať novú tému ne uvedenie strohého odkazu?[/quote] A tebe príde normálne začať diskusiu?!

Moderátor

Ogare, běž už do háje! (původně jsem měl napsané peprnější slovo). Např. pro mne je toto forum určitým uzlem na cestě k informacím. Sám bych z důvodu času na stránky např. kob-fora nešel a proto jsem rád, že zde dostanu např. od Yori info, že nějaký zajímavý článek někde vyšel. Za mne navrhuji BAN pro tebe, ať vychladneš... Admine?


Ogare, běž už do háje! (původně jsem měl napsané peprnější slovo). Např. pro mne je toto forum určitým uzlem na cestě k informacím. Sám bych z důvodu času na stránky např. kob-fora nešel a proto jsem rád, že zde dostanu např. od Yori info, že nějaký zajímavý článek někde vyšel. **Za mne navrhuji BAN pro tebe, ať vychladneš... Admine?**
Upravené 3. 11. 2021 o 09:43

Ogare, běž už do háje! (původně jsem měl napsané peprnější slovo). Např. pro mne je toto forum určitým uzlem na cestě k informacím. Sám bych z důvodu času na stránky např. kob-fora nešel a proto jsem rád, že zde dostanu např. od Yori info, že nějaký zajímavý článek někde vyšel. Za mne navrhuji BAN pro tebe, ať vychladneš... Admine?


Jój, odvtedy sa veľa zmenilo (tu a tu). Niektorí by iba banány rozdávali (ty a tu).


[quote="pid:40828, uid:19"]Ogare, běž už do háje! (původně jsem měl napsané peprnější slovo). Např. pro mne je toto forum určitým uzlem na cestě k informacím. Sám bych z důvodu času na stránky např. kob-fora nešel a proto jsem rád, že zde dostanu např. od Yori info, že nějaký zajímavý článek někde vyšel. Za mne navrhuji BAN pro tebe, ať vychladneš... Admine?[/quote] Jój, odvtedy sa veľa zmenilo ([tu](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3955/ako-by-sa-mali-prid%C3%A1va%C5%A5-%C4%8Dl%C3%A1nky-na-f%C3%B3re) a [tu](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3959/tipy-triky-a-rady/1#post-40843)). Niektorí by iba banány rozdávali (ty a [tu](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3953/oznamy-a-financie/1#post-40773)).
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 3. 11. 2021 o 12:16

Ještě někdo přemýšlíte nad tím , jakou úlohu zde Ogar a spol mají ?
https://youtu.be/NBD1JJ3M7m0?t=2678
Vybere se jeden z článků řetězu a začne se na něj tlačit . A v součinnosti s tím jsou předkládány požadavky .


Ještě někdo přemýšlíte nad tím , jakou úlohu zde Ogar a spol mají ? https://youtu.be/NBD1JJ3M7m0?t=2678 Vybere se jeden z článků řetězu a začne se na něj tlačit . A v součinnosti s tím jsou předkládány požadavky .

No..zrovna o tom přemýšlím. Nová témata, otevírání Owert.oken...a hlavně když nemůžeš něčemu zabránit postav se tomu do čela....Putinovče myslím že je to dost dobře možné.


No..zrovna o tom přemýšlím. Nová témata, otevírání Owert.oken...a hlavně když nemůžeš něčemu zabránit postav se tomu do čela....Putinovče myslím že je to dost dobře možné.

Hlavní slovo má Admin. pokud se Ogar rozhodl převzít roli admina (třeba je z pocitu dobroserství), měl by to kolegům sdělit. Hlášky typu "moderátor v zácviku" anebo "autor anketního průzkumu" je dost provařená forma tollingu, ne-li něčeho horšího. Já se až do reakce Admina k této konfliktní věci na tomto fóru odmlčuji a doporučuji to i ostatním. Snad to Admina přiměje, aby zahnal psíka do boudy. Bouda není ban, jen přátelské nápravné zařízení. Zatím na viděnou ,jinak sbohem.


Hlavní slovo má Admin. pokud se Ogar rozhodl převzít roli admina (třeba je z pocitu dobroserství), měl by to kolegům sdělit. Hlášky typu "moderátor v zácviku" anebo "autor anketního průzkumu" je dost provařená forma tollingu, ne-li něčeho horšího. Já se až do reakce Admina k této konfliktní věci na tomto fóru odmlčuji a doporučuji to i ostatním. Snad to Admina přiměje, aby zahnal psíka do boudy. Bouda není ban, jen přátelské nápravné zařízení. Zatím na viděnou ,jinak sbohem.

Já se až do reakce Admina k této konfliktní věci na tomto fóru odmlčuji a doporučuji to i ostatním. Snad to Admina přiměje, aby zahnal psíka do boudy. Bouda není ban, jen přátelské nápravné zařízení. Zatím na viděnou ,jinak sbohem.

Kdo uz nabizi prohlizec Brave - prectete si necenzurovane recenze treba v nemcine nebo v anglictine.
Uz vcera jsem o tom premyslela. Takze na videnou, mozna sbohem i ode me .....


[quote="pid:40892, uid:57"]Já se až do reakce Admina k této konfliktní věci na tomto fóru odmlčuji a doporučuji to i ostatním. Snad to Admina přiměje, aby zahnal psíka do boudy. Bouda není ban, jen přátelské nápravné zařízení. Zatím na viděnou ,jinak sbohem.[/quote] Kdo uz nabizi prohlizec Brave - prectete si necenzurovane recenze treba v nemcine nebo v anglictine. Uz vcera jsem o tom premyslela. Takze na videnou, mozna sbohem i ode me .....
796
8
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept