Zdravie a záhrada
Zaznelo dnes na IV

Tak mili kolegovia a kolegyne - odznelo dnes na IV. MZ SR a mnohí policajti sa odvolávajú pri vynucovanie opatreni na zákon 355/2007 o verejnom zdravotníctve, pričom príloha 5 obsahuje prenosné choroby. Čuduj sa svete Covid si za rok a pól nenašiel cestu do tohoto zoznamu. Ako správny konspirator som si to overila:
6176c944cc842


Super nie? Covid nemá ani takú váhu ako osýpky napr, kt sú dosť infekčné. Ako som viackrát pisala, oni du totálne blbi.


Tak mili kolegovia a kolegyne - odznelo dnes na IV. MZ SR a mnohí policajti sa odvolávajú pri vynucovanie opatreni na zákon 355/2007 o verejnom zdravotníctve, pričom príloha 5 obsahuje prenosné choroby. Čuduj sa svete Covid si za rok a pól nenašiel cestu do tohoto zoznamu. Ako správny konspirator som si to overila: ![6176c944cc842](serve/attachment&path=6176c944cc842) Super nie? Covid nemá ani takú váhu ako osýpky napr, kt sú dosť infekčné. Ako som viackrát pisala, oni du totálne blbi.
295
0
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept