Naši analytici
blog Projekt:Z

zaujimavy blog

Vďaka za odkaz @Kancelar . Príjemné čítanie. Zatiaľ som pozrel dva články. Slušné zhrnutia, ktoré sa dajú zdieľať aj začínajúcim zvedavcom. Autor je náš človek. Jeho prezývka na tomto blogu...? smile

[quote="pid:38826, uid:10"]zaujimavy blog[/quote] Vďaka za odkaz @Kancelar . Príjemné čítanie. Zatiaľ som pozrel dva články. Slušné zhrnutia, ktoré sa dajú zdieľať aj začínajúcim zvedavcom. Autor je náš človek. Jeho prezývka na tomto blogu...? :)

To neviem ci je aj tu na fore, ale je clenom fcbkovej skupiny KSB. Ergo oznacenie nasi analytici.


To neviem ci je aj tu na fore, ale je clenom fcbkovej skupiny KSB. Ergo oznacenie nasi analytici.

Moderator

Já to nevidím tak růžově . Autor popisuje GP jako dobráka , který se snaží udělat vše pro lidstvo . A to že se to nedaří , je chyba morálky elit a tím i chybnou morálkou celého lidstva , což toho dobráka mrzí a ze všech sil pracuje na nápravě .
Vy tam ty pastičky opravdu nevidíte ?


Já to nevidím tak růžově . Autor popisuje GP jako dobráka , který se snaží udělat vše pro lidstvo . A to že se to nedaří , je chyba morálky elit a tím i chybnou morálkou celého lidstva , což toho dobráka mrzí a ze všech sil pracuje na nápravě . Vy tam ty pastičky opravdu nevidíte ?
Upravené 21. 10. 2021 o 20:04

Zrovna dnes som tu na fóre, len neviem už v akom vlákne našiel link na jeho blog na HS. Tam mal celé meno, aj foto


Zrovna dnes som tu na fóre, len neviem už v akom vlákne našiel link na jeho blog na HS. Tam mal celé meno, aj foto

Zrovna dnes som tu na fóre, len neviem už v akom vlákne našiel link na jeho blog na HS. Tam mal celé meno, aj foto
na oraclovom, odtial to mam https://blog.hlavnespravy.sk/28205/dnesna-situacia-vo-svete-finalna-faza-dopustenie/


[quote="pid:38880, uid:681"]Zrovna dnes som tu na fóre, len neviem už v akom vlákne našiel link na jeho blog na HS. Tam mal celé meno, aj foto[/quote]na oraclovom, odtial to mam https://blog.hlavnespravy.sk/28205/dnesna-situacia-vo-svete-finalna-faza-dopustenie/

Moderator

769
5
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept