Otázky a odpovede
SDR

Ahoj Jardob, v jednom ulozenom clanku jsem nasel tvoj "kikname


o. SDR/special drawing rights....kde jsi sa pytal o diskusiu...
Protoze mne to zajima a nejake info o tom taky mam tak zde je muj souhlas s vydanim moji E-mail addressy ... uvital by som keby jsi ma contactoval
Predem dakujem


Ahoj Jardob, v jednom ulozenom clanku jsem nasel tvoj "kikname o. SDR/special drawing rights....kde jsi sa pytal o diskusiu... Protoze mne to zajima a nejake info o tom taky mam tak zde je muj souhlas s vydanim moji E-mail addressy ... uvital by som keby jsi ma contactoval Predem dakujem

@delnasi
Vďaka ti že udržiavaš tento "írečitý Československý jazyk" pri živote. Kebyže sa ho aj podarilo ešte obnoviť keďže ako vidím jazyk nezanikol so zánikom štátu.
PS: Fakt si vyvolal úsmev a spomienky na mojej stareckej tvári veď Husákov Apříl je nesmrteľný

@delnasi Vďaka ti že udržiavaš tento "írečitý Československý jazyk" pri živote. Kebyže sa ho aj podarilo ešte obnoviť keďže ako vidím jazyk nezanikol so zánikom štátu. PS: Fakt si vyvolal úsmev a spomienky na mojej stareckej tvári veď Husákov Apříl je nesmrteľný

Ahoj delnas,
už si to veľmi nepamätám, môžeš mi to pripomenúť, dať link na článok?
Môžeš sa ozvať aj sem jardo.b@zoznam.sk


Ahoj delnas, už si to veľmi nepamätám, môžeš mi to pripomenúť, dať link na článok? Môžeš sa ozvať aj sem jardo.b@zoznam.sk
508
2
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept