Naši analytici
oracle911blog: Médiá klamú, Austrália, covid je starý scenár a Fico nie je záchranca

https://oracle911blog.wordpress.com/2021/08/25/media-klamu-australia-covid-je-stary-scenar-a-fico-nie-je-zachranca


Časť o médiách ma zdvihla zo stoličky:
"
Médiá klamu lebo FDA neautorizovala použitie mRNA vakcíny, tvrdí to vynálezca mRNA terapie, totiž:
FDA len predĺžila autorizáciu Pfizer vakcíny pre núdzové použitie;
FDA schválila ešte neexistujúcu vakcínu proti covidu.
A médiá to celé podali tak, že mRNA vakcína bola schválená FDA.
"


Môžete, prosím, niekto s lepšou angličtinou než je tá moja (pohorel som na odborných termínoch) overiť, v čom je pes zakopaný?
Po prečítaní tlačovej správy FDA a prelezení najnovších dokumentov na stránke produktu Comirnaty u FDA som dospel k rovnakému záveru ako médiá. A síce, že vakcína od Pfizer/BioNTech je schálená na riadne použitie pre vekovú kategóriu 16+, a núdzové použitie pre kategóriu 12-15 rokov (a tretiu dávku u jednotlivcov so zníženou imunitou).


Až na nás vybafnú s povinným napichaním "schválenou vakcínou", toto mi príde ako kľúčový protiargument...


https://oracle911blog.wordpress.com/2021/08/25/media-klamu-australia-covid-je-stary-scenar-a-fico-nie-je-zachranca Časť o médiách ma zdvihla zo stoličky: " Médiá klamu lebo FDA neautorizovala použitie mRNA vakcíny, [tvrdí to vynálezca mRNA terapie](https://rumble.com/vlmd4g-pfizer-seeking-full-indemnification.html), totiž: FDA len predĺžila autorizáciu Pfizer vakcíny pre núdzové použitie; FDA schválila ešte neexistujúcu vakcínu proti covidu. A médiá to celé podali tak, že mRNA vakcína bola schválená FDA. " Môžete, prosím, niekto s lepšou angličtinou než je tá moja (pohorel som na odborných termínoch) overiť, v čom je pes zakopaný? Po prečítaní [tlačovej správy FDA](https://www.fda.gov/news-events/press-announcements/fda-approves-first-covid-19-vaccine) a prelezení najnovších dokumentov na [stránke produktu Comirnaty u FDA](https://www.fda.gov/emergency-preparedness-and-response/coronavirus-disease-2019-covid-19/comirnaty-and-pfizer-biontech-covid-19-vaccine) som dospel k rovnakému záveru ako médiá. A síce, že vakcína od Pfizer/BioNTech je schálená na riadne použitie pre vekovú kategóriu 16+, a núdzové použitie pre kategóriu 12-15 rokov (a tretiu dávku u jednotlivcov so zníženou imunitou). Až na nás vybafnú s povinným napichaním "schválenou vakcínou", toto mi príde ako kľúčový protiargument...

jozi: este pred nedavnom bolo na nete dostupne info, do kedy maju prebehnut testovacie studie vakcin.....u Pfizeru to je 31.12.2023. Takze nevyznam sa v americkom prave natolko aby som vedela potvrdit, ci je to len dovolene alebo schvalene alebo len predlzena platnost starej licencie (boli udaje este z maja ze Pfizeru ma vyexpirovat povolenie do konca augusta), ale za mna nie je dovod tvrdit, ze ked to schvalili, tak je to ok. FDA uz schvalila viacero liekov, ktore za par rokov sa museli stahovat, lebo ich negativne ucinky boli vyrazne negativne, takze za mna to cele znamena len legislativne prikrytie dekou statu, ze Pfizer za nic nezodpoveda, nezodpovedal a ani nebude zodpovedat. Inak kedze sam Izrael ukazuje, ze uz musia pouzivat 3.davku, tak robit to iste a cakat ze to dopadne inak (ked navyse vakciny vzdy su proti starsim mutaciam) znamena ciste sialenstvo.
Cele sa to otaca na vieru, ak niekto vieru ma, tak mu to nevyvratis a ak ju nema, tak ho nepresvedcis. Co sa tyka povinne ockovanie, ja fakt neviem ako to chcu spojit s rozhodnutim EU, ze to musi byt dobrovolne. V najhorsom pripade je tu Sputnik ci uz v Rusku alebo San Marine (za 50 eur), na FB boli uz ludia, ktori to absolvovali tak


jozi: este pred nedavnom bolo na nete dostupne info, do kedy maju prebehnut testovacie studie vakcin.....u Pfizeru to je 31.12.2023. Takze nevyznam sa v americkom prave natolko aby som vedela potvrdit, ci je to len dovolene alebo schvalene alebo len predlzena platnost starej licencie (boli udaje este z maja ze Pfizeru ma vyexpirovat povolenie do konca augusta), ale za mna nie je dovod tvrdit, ze ked to schvalili, tak je to ok. FDA uz schvalila viacero liekov, ktore za par rokov sa museli stahovat, lebo ich negativne ucinky boli vyrazne negativne, takze za mna to cele znamena len legislativne prikrytie dekou statu, ze Pfizer za nic nezodpoveda, nezodpovedal a ani nebude zodpovedat. Inak kedze sam Izrael ukazuje, ze uz musia pouzivat 3.davku, tak robit to iste a cakat ze to dopadne inak (ked navyse vakciny vzdy su proti starsim mutaciam) znamena ciste sialenstvo. Cele sa to otaca na vieru, ak niekto vieru ma, tak mu to nevyvratis a ak ju nema, tak ho nepresvedcis. Co sa tyka povinne ockovanie, ja fakt neviem ako to chcu spojit s rozhodnutim EU, ze to musi byt dobrovolne. V najhorsom pripade je tu Sputnik ci uz v Rusku alebo San Marine (za 50 eur), na FB boli uz ludia, ktori to absolvovali tak
542
1
2
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept