Mimo kategórií
MO opäť v akcii - konšpiračné weby

Tak som skoro odpadla z tohto článku:
https://www.parlamentnelisty.sk/arena/435108/z-konspiracnych-webov-ma-najvyssie-vynosy-portal-hlavne-spravy-tvrdi-nadov-rezort/


U mňa sa hneď vyrojili takéto otazky:


1) prečo musíme daňoví poplatníci platiť takéto analýzy? Z prsta to nevycucali, takze niekto musel istý čas HS sledovat aby odhadol a vypočítal približne sumy z reklám.


2) Jedine, na čo sa tá použiť si urobiť prehlad a podporiť toho kto má problem z alternatívy


3) weby s problematickým obsahom - tak toto je už iná formulácia. Oni už ani netvrdia, že tam nie je pravda. Obsah je problematický, ani už nehovoria prečo. Akože HS obcas dá správu bez zdroja, ale v mnoho je sj zdroj. Tak nech rozanalyzuju problematické články, keď sú v rozpore s právnymi predpismi.


4) aby zadávatelia reklám dôsledne zvažovali - no nemam slov. Čo je prosím štátnej inštitúcii do toho?!?! To ako kde sme. Tu sa nebavíme o nevhodnej reklame...


Takze vidia, že čoraz viac ľudí sa vie dostať k info a to ich znepokojuje a minule nato nase peniaze. Tot môj krátky záver.


Tak som skoro odpadla z tohto článku: https://www.parlamentnelisty.sk/arena/435108/z-konspiracnych-webov-ma-najvyssie-vynosy-portal-hlavne-spravy-tvrdi-nadov-rezort/ U mňa sa hneď vyrojili takéto otazky: 1) prečo musíme daňoví poplatníci platiť takéto analýzy? Z prsta to nevycucali, takze niekto musel istý čas HS sledovat aby odhadol a vypočítal približne sumy z reklám. 2) Jedine, na čo sa tá použiť si urobiť prehlad a podporiť toho kto má problem z alternatívy 3) weby s problematickým obsahom - tak toto je už iná formulácia. Oni už ani netvrdia, že tam nie je pravda. Obsah je problematický, ani už nehovoria prečo. Akože HS obcas dá správu bez zdroja, ale v mnoho je sj zdroj. Tak nech rozanalyzuju problematické články, keď sú v rozpore s právnymi predpismi. 4) aby zadávatelia reklám dôsledne zvažovali - no nemam slov. Čo je prosím štátnej inštitúcii do toho?!?! To ako kde sme. Tu sa nebavíme o nevhodnej reklame... Takze vidia, že čoraz viac ľudí sa vie dostať k info a to ich znepokojuje a minule nato nase peniaze. Tot môj krátky záver.
Upravené 30. 5. 2021 o 20:03

Ten clanok na parlamentnych listinach ma este nizsiu kvalitu ako clanky na HS. Sa tam zavzdusnuju kvoli zisku alternativy z reklamy ale aby si dali otazku "preco tolko ludi navstevuje HS? Kde sme my, svetci majuci stale pravdu, spravili chybu, ze tolko ludi radsej pojde citat pripadne konspiracie?" Ale u systemovych medii a somarov chýba sebareflexia. Ved kvalita clankov na HS tiez nie je bohvieco ale podstatna je tam diskusia. Tam zdravy clovek pochopi, ze nie on je vadny, ked si mysli o hegelsovi (pardon hegelovi) ze je zapredanec a babka. Na HS v diskusii zdravy clovek najde podobne zmyslajucich a pochopi, ze to systemove media su sama loz, a ze vela ludi to vidi, len momentalne podmienky neumoznuju masivne perzekuovanie mainstreamu, systemu za sirene lzi, nepravdy a vymyslenych hoaxov. Uz teraz sa objavuju nazory znamych ludi, ze CNN to su same lzi, ze TV je debilizator, ze mainstream nema zmysel citat (jedine ako vymyslene bajky). Este par rokov a ludia si vyvinu cit pre informacie, uz im nebude nutne hovorit toto je loz a toto nie - naucia sa sami davat informaciu do karanteny a vyhodnocovat ju s postupom casu. Vlastne naucia sa cast z DVTR o spracovavani informacie, karantena, pamet, vyhodnocovanie, korekcia nazoru na temu atd .... ludia sa naucia pracovat s informaciami a v tom okamihu padne cely system nanvidiaci cloveka.


Ten clanok na parlamentnych listinach ma este nizsiu kvalitu ako clanky na HS. Sa tam zavzdusnuju kvoli zisku alternativy z reklamy ale aby si dali otazku "preco tolko ludi navstevuje HS? Kde sme my, svetci majuci stale pravdu, spravili chybu, ze tolko ludi radsej pojde citat pripadne konspiracie?" Ale u systemovych medii a somarov chýba sebareflexia. Ved kvalita clankov na HS tiez nie je bohvieco ale podstatna je tam diskusia. Tam zdravy clovek pochopi, ze nie on je vadny, ked si mysli o hegelsovi (pardon hegelovi) ze je zapredanec a babka. Na HS v diskusii zdravy clovek najde podobne zmyslajucich a pochopi, ze to systemove media su sama loz, a ze vela ludi to vidi, len momentalne podmienky neumoznuju masivne perzekuovanie mainstreamu, systemu za sirene lzi, nepravdy a vymyslenych hoaxov. Uz teraz sa objavuju nazory znamych ludi, ze CNN to su same lzi, ze TV je debilizator, ze mainstream nema zmysel citat (jedine ako vymyslene bajky). Este par rokov a ludia si vyvinu cit pre informacie, uz im nebude nutne hovorit toto je loz a toto nie - naucia sa sami davat informaciu do karanteny a vyhodnocovat ju s postupom casu. Vlastne naucia sa cast z DVTR o spracovavani informacie, karantena, pamet, vyhodnocovanie, korekcia nazoru na temu atd .... ludia sa naucia pracovat s informaciami a v tom okamihu padne cely system nanvidiaci cloveka.
Upravené 30. 5. 2021 o 17:24

No a nielen mne napadli tieto myšlienky:
https://www.hlavnespravy.sk/totalita-sa-vracia-statny-utok-voci-nepohodlnym-mediam-nadovo-ministerstvo-obrany-planuje-razne-zakrocit-voci-hlavnym-spravam-tentokrat-nas-chcu-zlikvidovat-odstrihnutim-od-prijmov-z-inzercie/2557150


No a nielen mne napadli tieto myšlienky: https://www.hlavnespravy.sk/totalita-sa-vracia-statny-utok-voci-nepohodlnym-mediam-nadovo-ministerstvo-obrany-planuje-razne-zakrocit-voci-hlavnym-spravam-tentokrat-nas-chcu-zlikvidovat-odstrihnutim-od-prijmov-z-inzercie/2557150

U mňa sa hneď vyrojili takéto otazky


Je to len reklama pre HS a dalsiu "alternativu", ci uz si to Naď uvedomuje alebo nie.


[quote="pid:17891, uid:273"]U mňa sa hneď vyrojili takéto otazky[/quote] Je to len reklama pre HS a dalsiu "alternativu", ci uz si to Naď uvedomuje alebo nie.

Je to len reklama pre HS a dalsiu "alternativu", ci uz si to Naď uvedomuje alebo nie.[/quote
[quote="pid:18013, uid:254"]Je to len reklama pre HS a dalsiu "alternativu", ci uz si to Naď uvedomuje alebo nie.


presne, veď hneď bod 2), že komu treba pomôcť. Ináč HS bežne cituje aj Miro Stec, a ešte som nevidela koment, že je to dezinfo web. Ja si myslím, že spoločnosť je rozdelená ockovani to je tábor DennikN and Co, slnieckari a rusofobi a ti druhí. Tie paralely, čo sme už tom pisali. Z tohoto vyplýva, že HS majú riadnu dosah, či sa im to paci alebo nie. Je to aj potvrdenie, tej hybridnej vojny. Prečo to rieši MO?!?!


[quote="pid:18013, uid:254"]Je to len reklama pre HS a dalsiu "alternativu", ci uz si to Naď uvedomuje alebo nie.[/quote [quote="pid:18013, uid:254"]Je to len reklama pre HS a dalsiu "alternativu", ci uz si to Naď uvedomuje alebo nie.[/quote] presne, veď hneď bod 2), že komu treba pomôcť. Ináč HS bežne cituje aj Miro Stec, a ešte som nevidela koment, že je to dezinfo web. Ja si myslím, že spoločnosť je rozdelená ockovani to je tábor DennikN and Co, slnieckari a rusofobi a ti druhí. Tie paralely, čo sme už tom pisali. Z tohoto vyplýva, že HS majú riadnu dosah, či sa im to paci alebo nie. Je to aj potvrdenie, tej hybridnej vojny. Prečo to rieši MO?!?!
Upravené 31. 5. 2021 o 20:07

Prečo to rieši MO?!?!


Lebo "patrioti" svojim naladenim viac tiahnu k vojenskemu egregoru, preto ich burcuje samo ministerstvo obrany, co "patriotov" viac vytoci a nakopne, ako ine ministerstva.


[quote="pid:18021, uid:273"]Prečo to rieši MO?!?![/quote] Lebo "patrioti" svojim naladenim viac tiahnu k vojenskemu egregoru, preto ich burcuje samo ministerstvo obrany, co "patriotov" viac vytoci a nakopne, ako ine ministerstva.

práve som si všimol, že na fb skončila stránka Fľuska, ktorá celé roky zverejňovala kvalitné protisystémové obrázkové vtipy. mala asi 50 000 fanúšikov. bola v hodnotách ako presný opak fb stránky Zomri. asi pred mesiacom prestala pridávať príspevky, vtedy jej asi len zablokovali pridávanie. už predtým zverejnila, že ju veľmi často nahlasujú a nech si ju ešte užívame, kým sa dá. dokonca som si všimol, že namiesto toho, aby počet fanúšikov stúpal, tak celé mesiace len po kúskoch klesal, takže fb asi účinne blokoval dosah a podobne.


ich už nefunkčná fb stránka: https://www.facebook.com/F%C4%BEuska-1653850271516708


a áno, robila si sem tam srandu aj zo Smeru a Fica, ale verím, že to skôr kvôli tomu, aby bola akože neutrálna a neprehlásili ju na Smerácku stránku. a toto je vlastne tuším technológia Zomri (nesledujem ich), že robiť si srandu z vlastných kádrov vtedy, keď ich to nepoškodzuje a skôr im to pridáva na popularite


práve som si všimol, že na fb skončila stránka **Fľuska**, ktorá celé roky zverejňovala kvalitné protisystémové obrázkové vtipy. mala asi 50 000 fanúšikov. bola v hodnotách ako presný opak fb stránky Zomri. asi pred mesiacom prestala pridávať príspevky, vtedy jej asi len zablokovali pridávanie. už predtým zverejnila, že ju veľmi často nahlasujú a nech si ju ešte užívame, kým sa dá. dokonca som si všimol, že namiesto toho, aby počet fanúšikov stúpal, tak celé mesiace len po kúskoch klesal, takže fb asi účinne blokoval dosah a podobne. ich už nefunkčná fb stránka: https://www.facebook.com/F%C4%BEuska-1653850271516708 a áno, robila si sem tam srandu aj zo Smeru a Fica, ale verím, že to skôr kvôli tomu, aby bola akože neutrálna a neprehlásili ju na Smerácku stránku. a toto je vlastne tuším technológia Zomri (nesledujem ich), že robiť si srandu z vlastných kádrov vtedy, keď ich to nepoškodzuje a skôr im to pridáva na popularite

na fb skončila stránka Fľuska


a bude to asi globálnejšie. tu je poľská protisystémová fb stránka, ktorá má 21 000 sledovateľov, zverejňovala príspevky skoro každý deň a tiež z ničoho nič v apríly prestala zverejňovať. ešte sa dá skontrolovať, aké mala trefné proticovidové posledné príspevky. možno bude mať podobný osud


zatiaľ funkčná fb stránka Otwórz oczy: https://www.facebook.com/Otw%C3%B3rz-oczy-432718723574177


a nie, nepropagujem, evidentne už nie je čo


[quote="pid:18027, uid:413"]na fb skončila stránka Fľuska[/quote] a bude to asi globálnejšie. tu je poľská protisystémová fb stránka, ktorá má 21 000 sledovateľov, zverejňovala príspevky skoro každý deň a tiež z ničoho nič v apríly prestala zverejňovať. ešte sa dá skontrolovať, aké mala trefné proticovidové posledné príspevky. možno bude mať podobný osud zatiaľ funkčná fb stránka **Otwórz oczy**: https://www.facebook.com/Otw%C3%B3rz-oczy-432718723574177 a nie, nepropagujem, evidentne už nie je čo

2) Jedine, na čo sa tá použiť si urobiť prehlad a podporiť toho kto má problem z alternatívy


Súhlasím. Podporiť ich najnižšími mesačnými sumami, ktoré potrebujú ako napríklad HS 3,60. Tieto aktivity nato a globseku sú teraz pri tomto výkone alternatívy v SK už prakticky bezzubé. Pri super kauzách tejto salara bandy vyznievajú smiešne. Klamstvo látajú klamstvom. Tak sú slepí, pri vlastnej pýche a bohorovnosti, že robia chybu na chybe. Dobre robia, lebo otvárajú oči čoraz viacej nerozhodnutým.


[quote="pid:17891, uid:273"]2) Jedine, na čo sa tá použiť si urobiť prehlad a podporiť toho kto má problem z alternatívy[/quote] Súhlasím. Podporiť ich najnižšími mesačnými sumami, ktoré potrebujú ako napríklad HS 3,60. Tieto aktivity nato a globseku sú teraz pri tomto výkone alternatívy v SK už prakticky bezzubé. Pri super kauzách tejto salara bandy vyznievajú smiešne. Klamstvo látajú klamstvom. Tak sú slepí, pri vlastnej pýche a bohorovnosti, že robia chybu na chybe. Dobre robia, lebo otvárajú oči čoraz viacej nerozhodnutým.
Upravené 1. 6. 2021 o 09:02

Dúfam, že autor založí novú stránku a rozbehne to nanovo... Existuje aj iná podobná stránka "Nezomri - ži večne", má zatiaľ iba 10 tisíc fan.
https://www.facebook.com/nezomri


Dúfam, že autor založí novú stránku a rozbehne to nanovo... Existuje aj iná podobná stránka "Nezomri - ži večne", má zatiaľ iba 10 tisíc fan. https://www.facebook.com/nezomri

patriotov" viac vytoci a nakopne, ako ine ministerstva.


bolo to myslene ako rečnícka otazka... okrem tohto fóra to napadne žiaľ len malo ľuďom.


[quote="pid:18023, uid:254"]patriotov" viac vytoci a nakopne, ako ine ministerstva.[/quote] bolo to myslene ako rečnícka otazka... okrem tohto fóra to napadne žiaľ len malo ľuďom.
Upravené 1. 6. 2021 o 20:40

práve som si všimol, že na fb skončila stránka Fľuska, ktorá celé roky zverejňovala kvalitné protisystémové obrázkové vtipy


Fluska bude pokracovat, pisal som si zo zakladatelom dneska, inac autor pise knihy, povodom z Juhoslavie...


[quote="pid:18027, uid:413"]práve som si všimol, že na fb skončila stránka Fľuska, ktorá celé roky zverejňovala kvalitné protisystémové obrázkové vtipy[/quote] Fluska bude pokracovat, pisal som si zo zakladatelom dneska, inac autor pise knihy, povodom z Juhoslavie...

Existuje aj iná podobná stránka "Nezomri - ži večne"

práve som si všimol, že na HlavnýchSprávach propagujú v sekcii MEME tiež nejakú vypadá to ako anti-Zomri stránku Žobri, zatiaľ 6 300 sledovateľov. možno za ňou stoja oni.
https://www.facebook.com/zobrioffiko
(predpokladám, že keď tu nevadí Nezomri, tak ani toto nebude)


[quote="pid:18131, uid:6"]Existuje aj iná podobná stránka "Nezomri - ži večne"[/quote] práve som si všimol, že na HlavnýchSprávach propagujú v sekcii MEME tiež nejakú vypadá to ako anti-Zomri stránku **Žobri**, zatiaľ 6 300 sledovateľov. možno za ňou stoja oni. https://www.facebook.com/zobrioffiko (predpokladám, že keď tu nevadí Nezomri, tak ani toto nebude)
1.41k
12
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept