Politika v ČR
Praktická ukázka změny kádrového korpusu

pro studenty KSB docela pěkná názorná ukázka, jak se postupuje za pochodu při pročištění kádrové báze :


https://www.novinky.cz/domaci/clanek/husak-skonci-v-cele-liberecke-policie-40348999#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


a https://www.seznamzpravy.cz/clanek/herci-ve-sluzbach-prymulovy-akce-donutil-ani-nevedel-ze-se-ucastni-139287#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


inu, volby se blíží a je třeba odstranit slabé a nespolehlivé kusy
a uvolnit posty pro "novou krev"
A pak že americké volby jsou jen americké .....


pro studenty KSB docela pěkná názorná ukázka, jak se postupuje za pochodu při pročištění kádrové báze : https://www.novinky.cz/domaci/clanek/husak-skonci-v-cele-liberecke-policie-40348999#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz a https://www.seznamzpravy.cz/clanek/herci-ve-sluzbach-prymulovy-akce-donutil-ani-nevedel-ze-se-ucastni-139287#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz inu, volby se blíží a je třeba odstranit slabé a nespolehlivé kusy a uvolnit posty pro "novou krev" A pak že americké volby jsou jen americké .....

A pak že americké volby jsou jen americké .....


Kto je ten Husák? Viem policajt, ale v obraze nie som...


[quote="pid:1514, uid:57"]A pak že americké volby jsou jen americké .....[/quote] Kto je ten Husák? Viem policajt, ale v obraze nie som...

Moderátor

Tak to sme dvaja. Ale asi to nebude vnuk ani pravnuk Gustávov . V každom prípade zohral úlohu " príkladneho kajúcnika" podĺa potreby za ním stojacich elít. Určitě neostrúha mrkvičku a odíde ako dobre zaistený štatista. je to fakt poučný tyjáter pre chápajúcich ako aj pre úplných blbov.


Tak to sme dvaja. Ale asi to nebude vnuk ani pravnuk Gustávov . V každom prípade zohral úlohu " príkladneho kajúcnika" podĺa potreby za ním stojacich elít. Určitě neostrúha mrkvičku a odíde ako dobre zaistený štatista. je to fakt poučný tyjáter pre chápajúcich ako aj pre úplných blbov.

Kto je ten Husák? Viem policajt, ale v obraze nie som
On byl a i v letech 2005 až 2007 policejní prezident Policie České republiky na navrh Františka Bublana a premiér byl Paroubek,pak byle nějaké kauzy a od 2013 šel do Libereckého kraje.


[quote="pid:1543, uid:7"]Kto je ten Husák? Viem policajt, ale v obraze nie som[/quote]On byl a i v letech 2005 až 2007 policejní prezident Policie České republiky na navrh Františka Bublana a premiér byl Paroubek,pak byle nějaké kauzy a od 2013 šel do Libereckého kraje.

On byl a i v letech 2005 až 2007 policejní prezident Policie České republiky na navrh Františka Bublana a premiér byl Paroubek,pak byle nějaké kauzy a od 2013 šel do Libereckého kraje.


Tak sexi mozog, takže odstrihávajú ten klan. To vysvetľuje aj prečo "sexi mozog" začal pretláčať LGBTIx agendu...


[quote="pid:1547, uid:70"]On byl a i v letech 2005 až 2007 policejní prezident Policie České republiky na navrh Františka Bublana a premiér byl Paroubek,pak byle nějaké kauzy a od 2013 šel do Libereckého kraje.[/quote] Tak sexi mozog, takže odstrihávajú ten klan. To vysvetľuje aj prečo "sexi mozog" začal pretláčať LGBTIx agendu...

Moderátor

Tak sexi mozog
:-)))) Tak to jsem nevěděl že
“sexi mozog” taky podporuje LGBT


[quote="pid:1551, uid:7"]Tak sexi mozog[/quote] :-)))) Tak to jsem nevěděl že “sexi mozog” taky podporuje LGBT

Tak to jsem nevěděl že
“sexi mozog” taky podporuje LGBT

Článků na to téma by se dalo najít víc, aspoň jeden příklad:
Paroubek: Netvrdím, že podpora sňatků homosexuálů je rozhodujícím politickým problémem Česka. Již zhruba před třemi lety, a potom v následujících letech opakovaně, jsem sociální demokracii, jako jedno ze "svých" zhruba dvaceti programových opatření, navrhl právě podporu sňatků homosexuálů. Homosexuálové v České republice, tak jako v každé zemi Západu, představují poměrně významnou minoritu. A nejedná se zdaleka jen o 4 % obyvatel.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jiri-Paroubek-Babisovo-vyucovani-577086


[quote="pid:1557, uid:70"]Tak to jsem nevěděl že “sexi mozog” taky podporuje LGBT[/quote] Článků na to téma by se dalo najít víc, aspoň jeden příklad: Paroubek: Netvrdím, že podpora sňatků homosexuálů je rozhodujícím politickým problémem Česka. Již zhruba před třemi lety, a potom v následujících letech opakovaně, jsem sociální demokracii, jako jedno ze "svých" zhruba dvaceti programových opatření, navrhl právě podporu sňatků homosexuálů. Homosexuálové v České republice, tak jako v každé zemi Západu, představují poměrně významnou minoritu. A nejedná se zdaleka jen o 4 % obyvatel. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jiri-Paroubek-Babisovo-vyucovani-577086

:-)))) Tak to jsem nevěděl že
“sexi mozog” taky podporuje LGBT


Takto sa vyjadrila na jeho adresu jeho druhá ex-manželka po tom, čo sa ju opýtali, že prečo sa vydal za neho. Všetci vieme, že o čo v skutočnosti išlo... smile


Článků na to téma by se dalo najít víc, aspoň jeden příklad:


Vďaka presne o to mi šlo.


[quote="pid:1557, uid:70"]:-)))) Tak to jsem nevěděl že “sexi mozog” taky podporuje LGBT[/quote] Takto sa vyjadrila na jeho adresu jeho druhá ex-manželka po tom, čo sa ju opýtali, že prečo sa vydal za neho. Všetci vieme, že o čo v skutočnosti išlo... :) [quote="pid:1561, uid:101"]Článků na to téma by se dalo najít víc, aspoň jeden příklad:[/quote] Vďaka presne o to mi šlo.

Moderátor

Upravené 26. 1. 2021 o 18:03

Článků na to téma by se dalo najít víc, aspoň jeden příklad:
@JanaK děkuji

[quote="pid:1561, uid:101"]Článků na to téma by se dalo najít víc, aspoň jeden příklad:[/quote] @JanaK děkuji
977
8
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept