Zahraniční analytici
Nový Pjakin

po dvoch týždňoch:
https://www.youtube.com/watch?v=FSEH0T3JYoU


vidí víťazstvo Bidena ako Pyrrhovo víťazstvo americkej štátnej elity...


po dvoch týždňoch: https://www.youtube.com/watch?v=FSEH0T3JYoU vidí víťazstvo Bidena ako Pyrrhovo víťazstvo americkej štátnej elity...
Upravené 26. 1. 2021 o 01:01

vidí víťazstvo Bidena ako Pyrrhovo víťazstvo americkej štátnej elity...


Pyrrhovo víťazstvo? Skôr pasca do ktorého Pyrrha vkročil.


[quote="pid:1480, uid:135"]vidí víťazstvo Bidena ako Pyrrhovo víťazstvo americkej štátnej elity...[/quote] Pyrrhovo víťazstvo? Skôr pasca do ktorého Pyrrha vkročil.

Moderátor

Pyrrhovo víťazstvo? Skôr pasca do ktorého Pyrrha vkročil.

Niečo podobné ako Matovičovo víťazstvo smile


[quote="pid:1498, uid:7"]Pyrrhovo víťazstvo? Skôr pasca do ktorého Pyrrha vkročil.[/quote] Niečo podobné ako Matovičovo víťazstvo :)

Už jsem ho absolvoval. Velmi dobrá práce a mám fakt dobrý pocit, že většina naší anylytiky na obou fórech (ksb i kob) dospěla k velmi podobným, ne-li stejným pohledům. Náš věrný návštěvník MILAN ( s doplňky CZ nebo HR) s naprostou jistotou zvěstoval, že žádný VVPj už nebude po zásahu tajných služeb.
Tak nevím, s čím nás překvapí po tomto vydání .
Ale k věci : průsak událostí v USA ( resp RSA) do Světa bude rychlý a citelný
Ukázku uvádím zde
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/218/praktick%C3%A1-uk%C3%A1zka-zm%C4%9Bny-k%C3%A1drov%C3%A9ho-korpusu
A to jsme jen na malém českém dvorečku


Už jsem ho absolvoval. Velmi dobrá práce a mám fakt dobrý pocit, že většina naší anylytiky na obou fórech (ksb i kob) dospěla k velmi podobným, ne-li stejným pohledům. Náš věrný návštěvník MILAN ( s doplňky CZ nebo HR) s naprostou jistotou zvěstoval, že žádný VVPj už nebude po zásahu tajných služeb. Tak nevím, s čím nás překvapí po tomto vydání . Ale k věci : průsak událostí v USA ( resp RSA) do Světa bude rychlý a citelný Ukázku uvádím zde https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/218/praktick%C3%A1-uk%C3%A1zka-zm%C4%9Bny-k%C3%A1drov%C3%A9ho-korpusu A to jsme jen na malém českém dvorečku

Mě jen zaráží ta arogance nebo demence mocných, kdy si myslí, že je nikdo nesleduje, že si mohou dělat co chtějí. Nepoučitelní. Jak v té pohádce o statečném kováři: a nedají si říct a nedají! Někdy mi přijde, že na těch vedoucích funkcích jsou lidé co nemají ani základy koncepce, neznají procesy, neví jak funguje super systém atd.


Mě jen zaráží ta arogance nebo demence mocných, kdy si myslí, že je nikdo nesleduje, že si mohou dělat co chtějí. Nepoučitelní. Jak v té pohádce o statečném kováři: a nedají si říct a nedají! Někdy mi přijde, že na těch vedoucích funkcích jsou lidé co nemají ani základy koncepce, neznají procesy, neví jak funguje super systém atd.

Ono to tak je . Dříve mně to deprimovalo, nyní to beru jako povzbuzení.


Ono to tak je . Dříve mně to deprimovalo, nyní to beru jako povzbuzení.

Tak nevím, s čím nás překvapí po tomto vydání .


Buď sa bude tváriť, že nič také nepovedal s tým, že na čas možno odmlčí alebo ak sa ho opýtate, tak bude zapierať, že niečo také povedal a po prezentovaní dôkazov odmlčí a po tom sa vráti hlásať svoje nezmysly (treba po tom mu pripomenúť, že čo vypustil z huby minule pri oponovaní) či povie, že to tak nemyslel. Takže tak, nič nové pod slnkom, veď to robili svojho času aj iný pravidelný trolovia... smile


[quote="pid:1524, uid:57"]Tak nevím, s čím nás překvapí po tomto vydání .[/quote] Buď sa bude tváriť, že nič také nepovedal s tým, že na čas možno odmlčí alebo ak sa ho opýtate, tak bude zapierať, že niečo také povedal a po prezentovaní dôkazov odmlčí a po tom sa vráti hlásať svoje nezmysly (treba po tom mu pripomenúť, že čo vypustil z huby minule pri oponovaní) či povie, že to tak nemyslel. Takže tak, nič nové pod slnkom, veď to robili svojho času aj iný pravidelný trolovia... :)

Moderátor

1.34k
6
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept