Jazyk životných okolností
Noro Dolinsky (TA3) je v base

https://www.omediach.com/tv/20774-moderator-ta3-skoncil-kvoli-alkoholu-za-mrezami-caka-ho-sud


zaujimava sprava, po Seligovi, Zitnanskej a Drobovi dalsi alkoholom omameny.


Ak tomu dobre rozumiem, zastavili ho po oznameni na linku 158, takze bud ani nevedel soferovat alebo ho niekto nabonzoval:


Dolinského hliadka zastavila v utorok večer o 22:00 na ulici Na Križovatkách. Kontrola bola vykonaná na základe oznámenie, ktoré polícia prijali na linke 158. Dychová skúška u vodiča ukázala 1,77 promile.


Alkoholom potúžený vodič bol okamžite obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na najbližšie policajné oddelenie k vykonaniu ďalších procesných úkonov. Vec bude realizovaná v tzv. „super rýchlom“ konaní s návrhom na podanie obžaloby Norbert pôjde pred sudcu v zákonom stanovenom čase – do 48 hodín,“ dodala hovorkyňa.


https://www.omediach.com/tv/20774-moderator-ta3-skoncil-kvoli-alkoholu-za-mrezami-caka-ho-sud zaujimava sprava, po Seligovi, Zitnanskej a Drobovi dalsi alkoholom omameny. Ak tomu dobre rozumiem, zastavili ho po oznameni na linku 158, takze bud ani nevedel soferovat alebo ho niekto nabonzoval: _Dolinského hliadka zastavila v utorok večer o 22:00 na ulici Na Križovatkách. Kontrola bola vykonaná na základe oznámenie, ktoré polícia prijali na linke 158. Dychová skúška u vodiča ukázala 1,77 promile._ _Alkoholom potúžený vodič bol okamžite obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na najbližšie policajné oddelenie k vykonaniu ďalších procesných úkonov. Vec bude realizovaná v tzv. „super rýchlom“ konaní s návrhom na podanie obžaloby Norbert pôjde pred sudcu v zákonom stanovenom čase – do 48 hodín,“ dodala hovorkyňa._

Moderator

on podľa mňa nikdy zdravo nevyzeral, vždy na mňa pôsobil ako práve prebudený po opici...
a ten respirátor nedávno bol JŽO....


on podľa mňa nikdy zdravo nevyzeral, vždy na mňa pôsobil ako práve prebudený po opici... a ten respirátor nedávno bol JŽO....
391
1
2
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept