Naši analytici
SK Influenceri

Toto tema zakladam preto aby sme si oddelili tych menej znamich Influencerov od užitočných idiotov a naverbovaných agentov ( kyber žoldnierov)....môžem sa mýlit ale niekde treba začať.


Agenti youtube:


StartitUp
Kulturblog
Danny Kolar vlog
Gordulič - Silne reči
Občiansky Tribunal
Dejepis Inak
Ekonomia Ludskou rečou
Kysucky Kapitan
Zmudri


Agenti facebook:


Sabaka
Milan Kulkovsky blog
Mlady proti fasizmu
Zomri
Cynicky hejter
Cynicka obluda
Hoaxy a podvody, policia SR


Toto tema zakladam preto aby sme si oddelili tych menej znamich Influencerov od užitočných idiotov a naverbovaných agentov ( kyber žoldnierov)....môžem sa mýlit ale niekde treba začať. **Agenti youtube**: StartitUp Kulturblog Danny Kolar vlog Gordulič - Silne reči Občiansky Tribunal Dejepis Inak Ekonomia Ludskou rečou Kysucky Kapitan Zmudri **Agenti facebook**: Sabaka Milan Kulkovsky blog Mlady proti fasizmu Zomri Cynicky hejter Cynicka obluda Hoaxy a podvody, policia SR
Upravené 15. 3. 2022 o 22:04

Kulturblog a Danny Kollar a politický subjekt Republika majú všetci spoločného kurátora, to je aspoň môj osobný záver z pozorovania ich komunikácie a tém. Majú slušné finančné a informačné rytie, mediálne know-how a tému umelého a jednoduchého nacionalizmu. Z KB začali hejtovať Rusko a nenápadne podporovať ukronáckov. DK zase na svojom TG kanáli blokuje každého s vlastným názorom, a nemyslím, že to robí on, debata je vždy vedená tímom ľudí, ktorí "čistia" fanúšikov reagujúcich rozumne na nízkopudové podprahové výzvy. Projekt Kotleba sa okukal a pripravili pre ľudí lákavejšie a sofistikovanejšie vnadidlo.


Kulturblog a Danny Kollar a politický subjekt Republika majú všetci spoločného kurátora, to je aspoň môj osobný záver z pozorovania ich komunikácie a tém. Majú slušné finančné a informačné rytie, mediálne know-how a tému umelého a jednoduchého nacionalizmu. Z KB začali hejtovať Rusko a nenápadne podporovať ukronáckov. DK zase na svojom TG kanáli blokuje každého s vlastným názorom, a nemyslím, že to robí on, debata je vždy vedená tímom ľudí, ktorí "čistia" fanúšikov reagujúcich rozumne na nízkopudové podprahové výzvy. Projekt Kotleba sa okukal a pripravili pre ľudí lákavejšie a sofistikovanejšie vnadidlo.

Danny Kollar a politický subjekt Republika majú všetci spoločného kurátora, to je aspoň môj osobný záver z pozorovania ich komunikácie a tém. Majú slušné finančné a informačné rytie


rytie či krytie? Jasne, rozumieme, zaujímavý iný význam. Ináč Danny najnovšie chce finančné príspevky... predtým, že vaše správy sú pre mňa výplatou (nedám zaočkovať dieťa, rodičov a pod.). Začala som jeho janál sledovať, cca novembri, keď prepukla kauza Plačková, vtedy mal menej než 5 tis. followerov, teraz 33k. Nato, že tomu venuje toľko času a má info, mi to nerpišlo ako len voľnočasová aktivita. Zjednodušovanie všetko na sionské protokoly mi príde nevhodné, ale na mnohých to funguje. Takž esúhlasím.


[quote="pid:63453, uid:48"]Danny Kollar a politický subjekt Republika majú všetci spoločného kurátora, to je aspoň môj osobný záver z pozorovania ich komunikácie a tém. Majú slušné finančné a informačné rytie[/quote] rytie či krytie? Jasne, rozumieme, zaujímavý iný význam. Ináč Danny najnovšie chce finančné príspevky... predtým, že vaše správy sú pre mňa výplatou (nedám zaočkovať dieťa, rodičov a pod.). Začala som jeho janál sledovať, cca novembri, keď prepukla kauza Plačková, vtedy mal menej než 5 tis. followerov, teraz 33k. Nato, že tomu venuje toľko času a má info, mi to nerpišlo ako len voľnočasová aktivita. Zjednodušovanie všetko na sionské protokoly mi príde nevhodné, ale na mnohých to funguje. Takž esúhlasím.

Ináč Danny najnovšie chce finančné príspevky..


Veď on prebral rolu Forischa...ten mal podobnú schému práce....Najprv ludánkom (ako ich on -Kollárna zýva) hodil omrvinky s bombastickým titulkom....aby odviedol pozornosť....a po čase začal plakať, že potrebuje peniaze.....


Obaja sú rovnakí...obaja klepú do mobilov v zahraničí.....odvádzajú pozornosť(netvrdim, že občas nedali niečo zaujmavé)


....imitačno-provokační agenti


[quote="pid:63493, uid:273"]Ináč Danny najnovšie chce finančné príspevky..[/quote] Veď on prebral rolu Forischa...ten mal podobnú schému práce....Najprv ludánkom (ako ich on -Kollárna zýva) hodil omrvinky s bombastickým titulkom....aby odviedol pozornosť....a po čase začal plakať, že potrebuje peniaze..... Obaja sú rovnakí...obaja klepú do mobilov v zahraničí.....odvádzajú pozornosť(netvrdim, že občas nedali niečo zaujmavé) ....imitačno-provokační agenti
981
3
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept