Politika v SR
Spomienka na generála Milana Lučanského

.Vzhľadom na množstvo otázok a mnohé pochybnosti ohľadom vyšetrovania ublíženia na zdraví a smrti generála Milana Lučanského, právny zástupca jeho rodiny Miroslav Radačovský, prišiel so stanoviskom. Zverejnil ho na sociálnej sieti
Ako ďalej uviedol, rozhodol sa navrhnúť výsluch novinárky Moniky Tódovej aj Mariána Kotlebu ako člena tzv. vyšetrovacej komisie.


https://www.hlavnespravy.sk/radacovsky-navrhuje-kvoli-pripadu-lucanskeho-vysluch-novinarky-moniky-todovej-a-mariana-kotlebu/2476808


https://www.facebook.com/sudcaradacovsky/posts/1307603062958715


.**Vzhľadom na množstvo otázok a mnohé pochybnosti ohľadom vyšetrovania ublíženia na zdraví a smrti generála Milana Lučanského, právny zástupca jeho rodiny Miroslav Radačovský, prišiel so stanoviskom. Zverejnil ho na sociálnej sieti** Ako ďalej uviedol, rozhodol sa navrhnúť výsluch novinárky Moniky Tódovej aj Mariána Kotlebu ako člena tzv. vyšetrovacej komisie. https://www.hlavnespravy.sk/radacovsky-navrhuje-kvoli-pripadu-lucanskeho-vysluch-novinarky-moniky-todovej-a-mariana-kotlebu/2476808 https://www.facebook.com/sudcaradacovsky/posts/1307603062958715

JankA

Radačovský v kauze smrti generála Lučanského navrhuje výsluch Tódovej aj Kotlebu


Je totiž všeobecne verejne známe, že p. Tódová vo viacerých mediálnych výstupoch bez pochybností konštatovala, že generál Lučanský si poranenie spôsobil sám, jednoznačne konštatovala, že spáchal samovraždu, ako aj ďalšie skutočnosti, ktoré, podľa nej, preukazujú protiprávne konania generála Lučanského a dokonca sa aj dotýka svojimi vyjadreniami rodiny Lučanských.
To isté sa vzťahuje na p. Kotlebu, ktorý sa mediálne prezentoval v tom zmysle, že v postavení člena vyšetrovacej komisie má určité pochybnosti o okolnostiach ublíženia na zdraví p. Lučanského, avšak ich nemôže uviesť, pretože je viazaný mlčanlivosťou. Je potrebné, aby vypovedal ako svedok a mlčanlivosti bol zbavený.
https://www.infovojna.sk/article/radacovsky-v-kauze-smrti-generala-lucanskeho-navrhuje-vysluch-todovej-aj-kotlebu


**Radačovský v kauze smrti generála Lučanského navrhuje výsluch Tódovej aj Kotlebu** Je totiž všeobecne verejne známe, že p. Tódová vo viacerých mediálnych výstupoch bez pochybností konštatovala, že generál Lučanský si poranenie spôsobil sám, jednoznačne konštatovala, že spáchal samovraždu, ako aj ďalšie skutočnosti, ktoré, podľa nej, preukazujú protiprávne konania generála Lučanského a dokonca sa aj dotýka svojimi vyjadreniami rodiny Lučanských. To isté sa vzťahuje na p. Kotlebu, ktorý sa mediálne prezentoval v tom zmysle, že v postavení člena vyšetrovacej komisie má určité pochybnosti o okolnostiach ublíženia na zdraví p. Lučanského, avšak ich nemôže uviesť, pretože je viazaný mlčanlivosťou. Je potrebné, aby vypovedal ako svedok a mlčanlivosti bol zbavený. https://www.infovojna.sk/article/radacovsky-v-kauze-smrti-generala-lucanskeho-navrhuje-vysluch-todovej-aj-kotlebu

Tady je moje reakce na vraždu generála Lučanského a na poslední analýzu Pjakina.


Je to výzva mým milovaným slovenským bratřím.


Bratři Slováci:
My Češi a Moravané potřebujeme Vás Slováky a Vy Slováci potřebujete nás Čechy a Moraváky. Potřebujeme se navzájem. Vy Slováci nám pomůžete odolat německému tlaku a my Češi a Moraváci vám pomůžeme odolat tlaku Maďarů. Samostatně my Češi a Moraváci a vy Slováci máme malou šanci odolat mocnému tlaku nadnárodního okolí, ale pokud se spojíme, máme společně velkou šanci tento tlak ustát a jako dva svébytné kulturní národy tento zápas díky vzájemné pomoci přežít. Proto vás prosím, já Čech z Moravy, bojujte vy Slováci mezi svými bratry a sestrami za spojení našich dvou národů a já se svými soudruhy a bratry budu bojovat za stejnou věc spojení na naší straně. Jedině tak mají naše dva slovanské národy šanci společně přežít a potom se společně připojíme k mocnému svazku slovanských národů Ruska.


Jinou možnost pro přežití našich dvou národů dnes nevidím ...


**Tady je moje reakce na vraždu generála Lučanského a na poslední analýzu Pjakina.** Je to výzva mým milovaným slovenským bratřím. Bratři Slováci: My Češi a Moravané potřebujeme Vás Slováky a Vy Slováci potřebujete nás Čechy a Moraváky. Potřebujeme se navzájem. Vy Slováci nám pomůžete odolat německému tlaku a my Češi a Moraváci vám pomůžeme odolat tlaku Maďarů. Samostatně my Češi a Moraváci a vy Slováci máme malou šanci odolat mocnému tlaku nadnárodního okolí, ale pokud se spojíme, máme společně velkou šanci tento tlak ustát a jako dva svébytné kulturní národy tento zápas díky vzájemné pomoci přežít. Proto vás prosím, já Čech z Moravy, bojujte vy Slováci mezi svými bratry a sestrami za spojení našich dvou národů a já se svými soudruhy a bratry budu bojovat za stejnou věc spojení na naší straně. Jedině tak mají naše dva slovanské národy šanci společně přežít a potom se společně připojíme k mocnému svazku slovanských národů Ruska. Jinou možnost pro přežití našich dvou národů dnes nevidím ...

Vyjadrenie Kotlebu k zaverom komisie ktorá skúmala smrť Lučanského


Prípad Lučanský:
V piatok 9. apríla hlasovaním o záverečnej správe skončila činnosť komisie ministerky spravodlivosti na prešetrenie úmrtia gen. Milana Lučanského.


K prvej verzii záverečnej správy som dal niekoľko závažných pripomienok, nie všetky však komisia akceptovala a zapracovala do finálnej verzie.


V nej bolo dokonca niekoľko faktov úplne prekrútených a to až do takej miery, že sa dajú označiť za klamlivé.


Z faktov, ktoré sme zistili a s ktorými sme sa oboznámili, som nezískal jednoznačné presvedčenie o tom, že gen. Lučanský vo väzbe spáchal samovraždu.


Preto som hlasoval PROTI záverečnej správe, ktorá úmrtie gen. Lučanského za samovraždu označila s úplnou istotou.


K môjmu hlasovaniu som pripojil výhrady na niekoľko strán. Po zverejnení záverečnej správy budú moje výhrady k dispozícii širokej verejnosti.


https://www.facebook.com/103101388140837/posts/267168155067492/
6072d4076c5ec


Vyjadrenie Kotlebu k zaverom komisie ktorá skúmala smrť Lučanského Prípad Lučanský: V piatok 9. apríla hlasovaním o záverečnej správe skončila činnosť komisie ministerky spravodlivosti na prešetrenie úmrtia gen. Milana Lučanského. K prvej verzii záverečnej správy som dal niekoľko závažných pripomienok, nie všetky však komisia akceptovala a zapracovala do finálnej verzie. V nej bolo dokonca niekoľko faktov úplne prekrútených a to až do takej miery, že sa dajú označiť za klamlivé. Z faktov, ktoré sme zistili a s ktorými sme sa oboznámili, som nezískal jednoznačné presvedčenie o tom, že gen. Lučanský vo väzbe spáchal samovraždu. Preto som hlasoval PROTI záverečnej správe, ktorá úmrtie gen. Lučanského za samovraždu označila s úplnou istotou. K môjmu hlasovaniu som pripojil výhrady na niekoľko strán. Po zverejnení záverečnej správy budú moje výhrady k dispozícii širokej verejnosti. https://www.facebook.com/103101388140837/posts/267168155067492/ ![6072d4076c5ec](serve/attachment&path=6072d4076c5ec)
Upravené 11. 4. 2021 o 12:48

Žitný: Komisia mohla skúmať podmienky väzby, ale nie, či Lučanský spáchal samovraždu- rozhovor


“Komisia mala skúmať podmienky väznenia a nie, či Milan Lučanský spáchal samovraždu,” vyhlásil bezpečnostný analytik Milan Žitný na margo záverov komisie, podľa ktorej generál Lučanský spáchal samovraždu. komisia nemá vôbec žiadne právo vyšetrovať nejaké okolnosti úmrtia. Od toho je podľa Trestného poriadku trestné konanie a vyšetrovateľ. Viac k tomu nemám čo dodať.
https://www.infovojna.sk/article/zitny-komisia-mohla-skumat-podmienky-vazby-ale-nie-ci-lucansky-spachal-samovrazdu


Žitný: Komisia mohla skúmať podmienky väzby, ale nie, či Lučanský spáchal samovraždu- rozhovor “Komisia mala skúmať podmienky väznenia a nie, či Milan Lučanský spáchal samovraždu,” vyhlásil bezpečnostný analytik Milan Žitný na margo záverov komisie, podľa ktorej generál Lučanský spáchal samovraždu. komisia nemá vôbec žiadne právo vyšetrovať nejaké okolnosti úmrtia. Od toho je podľa Trestného poriadku trestné konanie a vyšetrovateľ. Viac k tomu nemám čo dodať. https://www.infovojna.sk/article/zitny-komisia-mohla-skumat-podmienky-vazby-ale-nie-ci-lucansky-spachal-samovrazdu

Milan Lučanský je od nedele pochovaný na Národnom cintoríne v Martine, informovala rodina


Najbližšia rodina Milana Lučanského požiadala o premiestenie jeho hrobu do Martina, kde žije jeho manželka a jeho synovia. Pochovali ho na Národnom cintoríne.


https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/sokujuce-rodina-priemiestnila-hrob-neboheho-policajneho-exprezidenta-milana-lucanskeho/2


**Milan Lučanský je od nedele pochovaný na Národnom cintoríne v Martine, informovala rodina** Najbližšia rodina Milana Lučanského požiadala o premiestenie jeho hrobu do Martina, kde žije jeho manželka a jeho synovia. Pochovali ho na Národnom cintoríne. https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/sokujuce-rodina-priemiestnila-hrob-neboheho-policajneho-exprezidenta-milana-lucanskeho/2

Zaújmavosť z Fb...o postrelenej manželke naozaj už nikto nenapísal ani bodku.....


Prečo sa od februára nikto nezaujímal o zdravotný stav Böhmovej manželky? Bola postrelená a prevezená do nemocnice. Prečo jej nikto nepoložil otázky na prípadné dôvody samovraždy jej manžela? Jeho syn tesne po jeho smrti tvrdil, že mal otec výčitky po smrti gen. Lučanského. A nikoho nezaujíma prečo mal tie výčitky? Kde sú zalezení investigatívni novinári? Akoby sa jeho manželka so synom prepadli pod zem.


Tu článok z februára
Na povrch vyplávali šokujúce informácie!
Kajúcnik František Böhm († 49) sa mal po samovražde generála Milana Lučanského († 51) viackrát vyhrážať, že sa zabije. Uplynulý piatok podvečer sa napokon tragický scenár naplnil. Podľa televízie Markíza podgurážený alkoholom namieril zbraň najprv na manželku, ktorú postrelil do hrudníka a potom si strelil do hlavy. Prekvapujúce je, že jeho žena si opileckú drámu natáčala na mobil!


https://www.cas.sk/clanok/1089034/smrt-kajucnika-boehma-49-natocila-si-manzelka-tragediu-na-mobil/


Tu píšu o je ho výčitkách...tzn. že ho podľa mňa prinútili krivo svedčiť a on to nezvládol a krivo svedčil...a zjavne sa zasamovraždil.... no veriť tomu či nie?...je po tom veľké ticho...možno sa aj synovi vyhrážajú, keď je také ticho...je to smutné 😞


Ako vyšlo najavo, tak pri incidente bola aj manželka, ktorú postrelil a operovali ju v nemocnici. Z tragickej udalosti pritom má byť videonahrávka, ktorú spravila práve teraz už vdova po Böhmovi. Polícia nehovorí, či nahrávka existuje a čo na nej reálne je. Nový Čas zisťoval, čo dokážu vyšetrovatelia z takéhoto videa zistiť. Böhm, ktorý vypovedal aj proti bývalému policajnému prezidentovi Milanovi Lučanskému, mal práve po jeho samovražde trpieť výčitkami.


https://www.cas.sk/clanok/1089570/vysetrovanie-smrti-kajucnika-boehma-49-pokus-o-vrazdu-manzelky-co-odhaluje-video-z-miesta-tragedie/


Zaújmavosť z Fb...o postrelenej manželke naozaj už nikto nenapísal ani bodku..... Prečo sa od februára nikto nezaujímal o zdravotný stav Böhmovej manželky? Bola postrelená a prevezená do nemocnice. Prečo jej nikto nepoložil otázky na prípadné dôvody samovraždy jej manžela? Jeho syn tesne po jeho smrti tvrdil, že mal otec výčitky po smrti gen. Lučanského. A nikoho nezaujíma prečo mal tie výčitky? Kde sú zalezení investigatívni novinári? Akoby sa jeho manželka so synom prepadli pod zem. Tu článok z februára Na povrch vyplávali šokujúce informácie! Kajúcnik František Böhm († 49) sa mal po samovražde generála Milana Lučanského († 51) viackrát vyhrážať, že sa zabije. Uplynulý piatok podvečer sa napokon tragický scenár naplnil. Podľa televízie Markíza podgurážený alkoholom namieril zbraň najprv na manželku, ktorú postrelil do hrudníka a potom si strelil do hlavy. Prekvapujúce je, že jeho žena si opileckú drámu natáčala na mobil! https://www.cas.sk/clanok/1089034/smrt-kajucnika-boehma-49-natocila-si-manzelka-tragediu-na-mobil/ Tu píšu o je ho výčitkách...tzn. že ho podľa mňa prinútili krivo svedčiť a on to nezvládol a krivo svedčil...a zjavne sa zasamovraždil.... no veriť tomu či nie?...je po tom veľké ticho...možno sa aj synovi vyhrážajú, keď je také ticho...je to smutné

Našla som na telegrame v jednej skupine tento príspevok...nič prevratné, len aby sa nezabudlo...


Brilantné zhodnotenie JUDr.Drgonca.
Stojí za prečítanie a > nie len za prečítanie v prílohe! Vražda Generála Lučanského má > medzinárodné pozadie a bola vopred pripravovanou akciou, ktorej snahou > bola eliminácia človeka, ktorý nielen že vedel, čo sa na Slovensku > deje dnes a za posledné zhruba tri roky aj udialo, ale ako jeden z > mála ľudí na Slovensku, stojaci na opačnej strane barikády, DISPONOVAL > o všetkom tomto svinstve NEZVRATNÝMI dôkazmi!> Tí, ktorí zadržali Lučanského vedeli, že táto osoba už > nikdy viac neopustí brány väznice a že jeho dni sú spočítané. > Nejednalo sa o žiadnu náhodu, skrat dozorcov pri vyprovokovaní > potyčiek, ale o riadenú záležitosť! Lučanský disponoval nezvratnými > dôkazmi, ktoré by v prípade ich zverejnenia okamžite ROZLOŽILI SÚČASNÚ > vládnu koalíciu a veľký počet najvyšších štátnych predstaviteľov by > okamžite skončil za mrežami, za predpokladu právneho fungovania štátu.> Za všetkým stojí vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej > a Daniel Lipšic figuruje ako šedá eminencia za všetkým tým politickým > a spoločenským svinstvom, ktoré sa na Slovensku za posledné tri roky udialo.> Údajné Ficove zlodejstvá poslúžili ako zámienka k tomu, aby mohli > „sily západu“ zrealizovať na Slovensku scenár - prevrat, presne šitý > na mieru mentality Slovákov, kde prím hrá závisť! Sofistikovaná > stratégia, vedúca k urýchlenej a úplnej strate svojprávnosti a > demokracie zvrchovaného štátu. Na Slovensku sa realizoval deštrukčný > model zničenia suverenity krajiny s mimoriadnym úspechom, ktorý sa > onedlho, šitý opäť na mieru daných krajín udeje i v Čechách, Poľsku a > Maďarsku. Ukrajina je na lopatkách, a tak sa táto CHOBOTNICA ZLA dostane vo veľmi dohľadnom čase až na „nádvorie Ruska“.> Chobotnica, sršiaca nenávisťou a disponujúca šialenými zbraňami, ktoré > chce po podvodnom získaní moci v Amerických voľbách, naplno realizovať > a využiť ich silu. Viac v pripravovanej analýze...> > P.S. Profesným zradcom Generála Lučanského a niet pochýb, že ho > zradili jeho vlastní, je súčasný šéf NAKA. Forisch: Ak by Lučanský > vypovedal všetko čo vie, Lipšic by dostal doživotie za vraždu Valka, > Kuciaka, prevrat aj za Gorilu. Bývalý príslušník SIS Pavol Forisch > vyzval orgány činné v trestnom konaní, prokurátorov a sudcov, aby > oznámili protiprávne aktivity osoby Lipšic a tlak, ktorý je na nich z > jeho strany vyvíjaný


Našla som na telegrame v jednej skupine tento príspevok...nič prevratné, len aby sa nezabudlo... Brilantné zhodnotenie JUDr.Drgonca. Stojí za prečítanie a > nie len za prečítanie v prílohe! Vražda Generála Lučanského má > medzinárodné pozadie a bola vopred pripravovanou akciou, ktorej snahou > bola eliminácia človeka, ktorý nielen že vedel, čo sa na Slovensku > deje dnes a za posledné zhruba tri roky aj udialo, ale ako jeden z > mála ľudí na Slovensku, stojaci na opačnej strane barikády, DISPONOVAL > o všetkom tomto svinstve NEZVRATNÝMI dôkazmi!> Tí, ktorí zadržali Lučanského vedeli, že táto osoba už > nikdy viac neopustí brány väznice a že jeho dni sú spočítané. > Nejednalo sa o žiadnu náhodu, skrat dozorcov pri vyprovokovaní > potyčiek, ale o riadenú záležitosť! Lučanský disponoval nezvratnými > dôkazmi, ktoré by v prípade ich zverejnenia okamžite ROZLOŽILI SÚČASNÚ > vládnu koalíciu a veľký počet najvyšších štátnych predstaviteľov by > okamžite skončil za mrežami, za predpokladu právneho fungovania štátu.> Za všetkým stojí vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej > a Daniel Lipšic figuruje ako šedá eminencia za všetkým tým politickým > a spoločenským svinstvom, ktoré sa na Slovensku za posledné tri roky udialo.> Údajné Ficove zlodejstvá poslúžili ako zámienka k tomu, aby mohli > „sily západu“ zrealizovať na Slovensku scenár - prevrat, presne šitý > na mieru mentality Slovákov, kde prím hrá závisť! Sofistikovaná > stratégia, vedúca k urýchlenej a úplnej strate svojprávnosti a > demokracie zvrchovaného štátu. Na Slovensku sa realizoval deštrukčný > model zničenia suverenity krajiny s mimoriadnym úspechom, ktorý sa > onedlho, šitý opäť na mieru daných krajín udeje i v Čechách, Poľsku a > Maďarsku. Ukrajina je na lopatkách, a tak sa táto CHOBOTNICA ZLA dostane vo veľmi dohľadnom čase až na „nádvorie Ruska“.> Chobotnica, sršiaca nenávisťou a disponujúca šialenými zbraňami, ktoré > chce po podvodnom získaní moci v Amerických voľbách, naplno realizovať > a využiť ich silu. Viac v pripravovanej analýze...> > P.S. Profesným zradcom Generála Lučanského a niet pochýb, že ho > zradili jeho vlastní, je súčasný šéf NAKA. Forisch: Ak by Lučanský > vypovedal všetko čo vie, Lipšic by dostal doživotie za vraždu Valka, > Kuciaka, prevrat aj za Gorilu. Bývalý príslušník SIS Pavol Forisch > vyzval orgány činné v trestnom konaní, prokurátorov a sudcov, aby > oznámili protiprávne aktivity osoby Lipšic a tlak, ktorý je na nich z > jeho strany vyvíjaný

Spomienka na generála Lučanského - 1 rok po smrti
https://www.youtube.com/watch?v=JoFSfozoXwQ


video z Národného cintorína v Martine k výročiu úmrtia za Smer vkladám do vlákna "Strana Smer"


Spomienka na generála Lučanského - 1 rok po smrti https://www.youtube.com/watch?v=JoFSfozoXwQ video z Národného cintorína v Martine k výročiu úmrtia za Smer vkladám do vlákna "Strana Smer"

Pellegrini: ČESŤ PAMIATKE GENERÁLA LUČANSKÉHO
Dnes si pripomíname smutné výročie smrti generála Milana Lučanského. Človeka, policajta oddaného veci spravodlivosti a ochrane práva. Jeho stále neobjasnená tragická smrť je nemou obžalobou moci, ktorá svojou arogantnou politikou rozvracia princípy demokratického a právneho štátu. Česť pamiatke generála Milana Lučanského!
https://www.facebook.com/pellegrini.peter/posts/451459273002139


Pellegrini: ČESŤ PAMIATKE GENERÁLA LUČANSKÉHO Dnes si pripomíname smutné výročie smrti generála Milana Lučanského. Človeka, policajta oddaného veci spravodlivosti a ochrane práva. Jeho stále neobjasnená tragická smrť je nemou obžalobou moci, ktorá svojou arogantnou politikou rozvracia princípy demokratického a právneho štátu. Česť pamiatke generála Milana Lučanského! https://www.facebook.com/pellegrini.peter/posts/451459273002139

Pellegrini: ČESŤ PAMIATKE GENERÁLA LUČANSKÉHO
Tak svoj podiel viny na vražde Generála nezmyje celý HlasSD nikdy


[quote="pid:50445, uid:254"]Pellegrini: ČESŤ PAMIATKE GENERÁLA LUČANSKÉHO[/quote]Tak svoj podiel viny na vražde Generála nezmyje celý HlasSD nikdy

Tak svoj podiel viny na vražde Generála nezmyje celý HlasSD nikdy


Počúvam, o aký podiel sa jedná.


[quote="pid:50484, uid:85"]Tak svoj podiel viny na vražde Generála nezmyje celý HlasSD nikdy[/quote] Počúvam, o aký podiel sa jedná.

REKONŠTRUKCIA V PREŠOVSKEJ VÄZNICI
V rámci vyšetrovania úmrtia generála Milana Lučanského sa dnes v Ústave na výkon väzby a Ústave na výkon trestu odňatia slobody v Prešove osobne zúčastňujem procesného úkonu - rekonštrukcie, vykonávanej vyšetrovateľom Úradu inšpekčnej služby, aj za prítomnosti dozorujúceho prokurátora Krajskej prokuratúry Prešov, znalcov a splnomocnencov poškodených.
Účelom rekonštrukcie je na mieste samom, na základe skutočností zistených v priebehu rozsiahleho dokazovania zo svedeckých výpovedí, listinných a vecných dôkazov či početných znaleckých posudkov, získať čo najpresnejšiu predstavu a ucelený obraz o priebehu udalostí a jej čiastkových faktoch vo všetkých súvislostiach.
Som presvedčený, že orgány činné v trestnom konaní v krátkom čase dajú odpoveď na všetky otázky AKO?, na ktoré dostupnými úkonmi počas vyšetrovania našli odpoveď (vrátane charakteru a mechanizmu zranení, príčin smrti zo súdnolekárskeho hľadiska, priebehu a okolností udalostí). Odpoveď na otázku PREČO? došlo k smutnej udalosti s fatálnym následkom - smrti generála Milana Lučanského, však s najväčšou pravdepodobnosťou ostane nezodpovedaná.


https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=328149605875209&id=104581384898700


REKONŠTRUKCIA V PREŠOVSKEJ VÄZNICI V rámci vyšetrovania úmrtia generála Milana Lučanského sa dnes v Ústave na výkon väzby a Ústave na výkon trestu odňatia slobody v Prešove osobne zúčastňujem procesného úkonu - rekonštrukcie, vykonávanej vyšetrovateľom Úradu inšpekčnej služby, aj za prítomnosti dozorujúceho prokurátora Krajskej prokuratúry Prešov, znalcov a splnomocnencov poškodených. Účelom rekonštrukcie je na mieste samom, na základe skutočností zistených v priebehu rozsiahleho dokazovania zo svedeckých výpovedí, listinných a vecných dôkazov či početných znaleckých posudkov, získať čo najpresnejšiu predstavu a ucelený obraz o priebehu udalostí a jej čiastkových faktoch vo všetkých súvislostiach. Som presvedčený, že orgány činné v trestnom konaní v krátkom čase dajú odpoveď na všetky otázky AKO?, na ktoré dostupnými úkonmi počas vyšetrovania našli odpoveď (vrátane charakteru a mechanizmu zranení, príčin smrti zo súdnolekárskeho hľadiska, priebehu a okolností udalostí). Odpoveď na otázku PREČO? došlo k smutnej udalosti s fatálnym následkom - smrti generála Milana Lučanského, však s najväčšou pravdepodobnosťou ostane nezodpovedaná. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=328149605875209&id=104581384898700

JankA

Upravené 25. 1. 2022 o 13:08
12
10.12k
88
27
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept