Naši analytici
Myšlenka je základ státu

Skvělý článek!


Jediné, co mě mrzí, je to, že jsem první člověk, co zde dal palec nahoru.


Skvělý článek! Jediné, co mě mrzí, je to, že jsem první člověk, co zde dal palec nahoru.

Jediné, co mě mrzí, je to, že jsem první člověk, co zde dal palec nahoru.

Bejvávalo, se mnou 6 smile, díky za upozornění, já to taky nestihl zachytit. Skvělý článek:
cit.
4.priorita
...Rozdíl mezi pojmy „hospodářství“ a „ekonomika“ je v tomto případě klíčový.


Hospodářství je souhrn veškeré výroby, služeb a dalších věcí naplňujících potřeby národa, což je jeho přímým a hlavním účelem. Jeho struktura a parametry jsou nastaveny přesně tak, aby tomuto cíli odpovídaly.
U ekonomiky je tomu naopak. Prvotním cílem ekonomiky je růst zbožní výroby a cirkulace financí, bez ohledu na to, co je vyráběno a prodáváno a čemu a komu to slouží. ...


[quote="pid:40448, uid:181"]Jediné, co mě mrzí, je to, že jsem první člověk, co zde dal palec nahoru.[/quote] Bejvávalo, se mnou 6 :), díky za upozornění, já to taky nestihl zachytit. Skvělý článek: cit. 4.priorita ...Rozdíl mezi pojmy „hospodářství“ a „ekonomika“ je v tomto případě klíčový. Hospodářství je souhrn veškeré výroby, služeb a dalších věcí naplňujících potřeby národa, což je jeho přímým a hlavním účelem. Jeho struktura a parametry jsou nastaveny přesně tak, aby tomuto cíli odpovídaly. U ekonomiky je tomu naopak. Prvotním cílem ekonomiky je růst zbožní výroby a cirkulace financí, bez ohledu na to, co je vyráběno a prodáváno a čemu a komu to slouží. ...
Upravené 31. 10. 2021 o 13:13
370
2
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept