KSB a DVTR
Pochvala tvůrcům a lídrm tohoto fóra

jen chci vyjádřit úctu a obdiv jak tvůrcům , tak i všem přispěvatelům za skutečně výborný výkon při vzniku,tvorbě a vedení ksb-fóra . Voda nejen že se nevypařila, jak si určitě mnozí hlídači demonkracie přáli, ale naopak . Je velmi živá a plná nejen starých harcovníků, ale i nových tváří . Doufám, že český kamarád
kob-fórum vytvoří s ksb-fórem silný informační tandem . Každý z nás zaujímá jiný segment informací, ale celek je podle mně vynikající . Ještě jednou díky za kvalitní práci.


jen chci vyjádřit úctu a obdiv jak tvůrcům , tak i všem přispěvatelům za skutečně výborný výkon při vzniku,tvorbě a vedení ksb-fóra . Voda nejen že se nevypařila, jak si určitě mnozí hlídači demonkracie přáli, ale naopak . Je velmi živá a plná nejen starých harcovníků, ale i nových tváří . Doufám, že český kamarád kob-fórum vytvoří s ksb-fórem silný **informační tandem .** Každý z nás zaujímá jiný segment informací, ale celek je podle mně vynikající . Ještě jednou díky za kvalitní práci.

en chci vyjádřit úctu a obdiv jak tvůrcům , tak i všem přispěvatelům za skutečně výborný výkon při vzniku,tvorbě a vedení ksb-fóra


Ďakujem a pochvala patrí aj Neovi, ktorý zariadil hosting a aj stránku...


[quote="pid:1439, uid:57"]en chci vyjádřit úctu a obdiv jak tvůrcům , tak i všem přispěvatelům za skutečně výborný výkon při vzniku,tvorbě a vedení ksb-fóra[/quote] Ďakujem a pochvala patrí aj Neovi, ktorý zariadil hosting a aj stránku...

Moderátor

Také se připojuji s poděkováním. Nemám tolik času na příspěvky, ale rád si zde počtu. Děkuji všem aktivním pisatelům a analytikům.


Také se připojuji s poděkováním. Nemám tolik času na příspěvky, ale rád si zde počtu. Děkuji všem aktivním pisatelům a analytikům.

Aj z mojej strany veľká vďaka tvorcom, moderátorom aj prispievateľom za skvelú prácu na fóre, ani som nedúfal, že sa tak skoro v takej kvalite obnoví. Som veľmi rád, že "voda" žije ďalej.


Aj z mojej strany veľká vďaka tvorcom, moderátorom aj prispievateľom za skvelú prácu na fóre, ani som nedúfal, že sa tak skoro v takej kvalite obnoví. Som veľmi rád, že "voda" žije ďalej.

Také velmi děkuji za tuhle novou vodu.
Když ji @Oracle_911 ohlásil, měl jsem radost. Ale když jsem pak uviděl výsledek, přiznám se, že mi to vyrazilo dech. S něčím tak krásným jsem vůbec nepočítal.

kob-fórum vytvoří s ksb-fórem silný informační tandem

A nebo vznikla ruská trojka?


leva-net.webnode.cz (NF)
kob-forum.eu (SF)
ksbforum.eu (VF)


Také velmi děkuji za tuhle novou vodu. Když ji @Oracle_911 ohlásil, měl jsem radost. Ale když jsem pak uviděl výsledek, přiznám se, že mi to vyrazilo dech. S něčím tak krásným jsem vůbec nepočítal. [quote="pid:1439, uid:57"]kob-fórum vytvoří s ksb-fórem silný informační tandem[/quote] A nebo vznikla ruská trojka? leva-net.webnode.cz (NF) kob-forum.eu (SF) ksbforum.eu (VF)

S tím tříděním sledovaných informačních procesů je to docela trefa.


S tím tříděním sledovaných informačních procesů je to docela trefa.

Pripajam sa velka vdaka 🙂 a kedze na forum chodim vo vacsine cez telefon, obrovska pochvala aj zato, ako to slape na telefone


Pripajam sa velka vdaka
Upravené 25. 1. 2021 o 17:33

Nezapomenout na Oriho stranku

Nezapomínám :-)
Kdepak jsem se asi o spuštění ksbforum.eu dozvěděl?
oracle911blog.wordpress.com nesl na svých bedrech největší tíhu finálního vypnutí vody, což bylo v době vrcholící(?) korona-kampaně (povinně-nepovinné plošné testování/očkování), probíhající volební krize v USA (dá to ten Doník nebo ne?), v době, kdy v ČR černorudí antifa-loupežníci a panevropští sudeťáci v klidu uzavírali koalice...
V této těžké době to je totiž právě Voda, která jako jedna z mála dokáže vlévat naději a optimismus do žil lidu těžce zkoušené ČSR.


P.S.1:
ad "tíhu vypnutí" - ještě před rokem nebylo obvyklé, aby měl článek na oracle911blogu 50 nebo dokonce 132 komentářů..., takže oracle911blog beru jako podhoubí (němělo by se v tomto konkrétním případě psát podhřibí? :-) pro toto boží fórum
P.S.2:
ale pozor: dodnes na oracle911blogu vznikají pro mne velice pozoruhodné věci, z poslední doby třeba @jox13
http://oracle911blog.wordpress.com/2021/01/21/iny-pohlad-na-boj-donalda-johna-s-mociarom-a-paralelly-s-johnom-fitzgeraldom/
(zájemcům, kteří tento článek ještě nečetli, silně doporučuji přečíst včetně 61 komentářů; za mne je tam "druhá polovina" toho článku, za mnohé zmíním aspoň jednoho: děkuji @Ferry; ano, děkuji i provokatérovi/trollovi? Adamovi za dodávku energie formou opačné polarity)

[quote="pid:1453, uid:68"]Nezapomenout na Oriho stranku[/quote] Nezapomínám :-) Kdepak jsem se asi o spuštění ksbforum.eu dozvěděl? oracle911blog.wordpress.com nesl na svých bedrech největší tíhu finálního vypnutí vody, což bylo v době vrcholící(?) korona-kampaně (povinně-nepovinné plošné testování/očkování), probíhající volební krize v USA (dá to ten Doník nebo ne?), v době, kdy v ČR černorudí antifa-loupežníci a panevropští sudeťáci v klidu uzavírali koalice... V této těžké době to je totiž právě Voda, která jako jedna z mála dokáže vlévat naději a optimismus do žil lidu těžce zkoušené ČSR. P.S.1: ad "tíhu vypnutí" - ještě před rokem nebylo obvyklé, aby měl článek na oracle911blogu 50 nebo dokonce 132 komentářů..., takže oracle911blog beru jako podhoubí (němělo by se v tomto konkrétním případě psát podhřibí? :-) pro toto boží fórum P.S.2: ale pozor: dodnes na oracle911blogu vznikají pro mne velice pozoruhodné věci, z poslední doby třeba @jox13 http://oracle911blog.wordpress.com/2021/01/21/iny-pohlad-na-boj-donalda-johna-s-mociarom-a-paralelly-s-johnom-fitzgeraldom/ (zájemcům, kteří tento článek ještě nečetli, silně doporučuji přečíst včetně 61 komentářů; za mne je tam "druhá polovina" toho článku, za mnohé zmíním aspoň jednoho: děkuji @Ferry; ano, děkuji i provokatérovi/trollovi? Adamovi za dodávku energie formou opačné polarity)

Skvělý výkon! Obdivuji tu energii, která z našich SK kolegů srší.
Soběstačnost ve všech směrech je to, co potřebujeme. Informační soběstačnost je základní, prvotní.


Skvělý výkon! Obdivuji tu energii, která z našich SK kolegů srší. Soběstačnost ve všech směrech je to, co potřebujeme. Informační soběstačnost je základní, prvotní.
898
9
8
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept