KSB a DVTR
Big tech - koniec technologickych gigantov

Nahodou som natrafil na zaujimavy clanok


https://www.breitbart.com/europe/2020/09/30/hungarian-governments-official-twitter-account-suspended/?fbclid=IwAR3FYzpkHjauEPnDU-kaY39-Gb2Sv6__r_-z2LjEVu_-i_56EUnBn3lDrLo


Twiter suspendoval ucet madarskej vlade


Toto je velmi zaujimave, pretoze ako vieme madarsko je projekt GP. Takze twiter je ocividne projekt inych satanistov.


Neviem ci si to tie technologicke giganty uvedomuju co robia, ale toto bude ich koniec.


Necudoval by som sa, keby aj v twiteri mali nejakeho nastrceneho cloveka, co im "radi", ktore konta maju vypnut - tjs urychluje likvidaciu twiteru smile


Z pohladu DVTR sa krasne zobrazuje fakt - kto siri informacie ten riadi. Uz ani vlady volene ludom nicomu nevladu, uplnu kontrolu nad svetom prebrali media a [anti]socialne siete - ktorych novinari\editori nie su ani znali problematiky a ani nemaju dostatocne vzdelanie na to aby mohli sirit informaciu.


V minulosti sirili informacie len jednotlivci dosahujuci kvality cloveka - zreci, volchvocia atd.... dneska siri informacie todova smile


Ako priklad nekompetentnosti sirenia informacii novinarmi mozem uviest


https://www.hlavnespravy.sk/caputovej-progresivny-ekonom-psy-nielenze-smrdia-bresu-hryzu-a-obtazuju-okolie-ale-ich-hlavnou-chybou-je-ze-maju-uhlikovu-stopu-ako-velke-auta-suv/2407806


  • naozaj potrbebuje clovek tuto informaciu k zivotu? Preco autor propaguje toho degenerata, ktory je mozno jeden z 100 000 ludi? Chapem, ze autor chcel zdiskreditovat ludi okolo caputovej - ale to uz v minulosti bolo X krat spravene.

Nahodou som natrafil na zaujimavy clanok https://www.breitbart.com/europe/2020/09/30/hungarian-governments-official-twitter-account-suspended/?fbclid=IwAR3FYzpkHjauEPnDU-kaY39-Gb2Sv6__r_-z2LjEVu_-i_56EUnBn3lDrLo Twiter suspendoval ucet madarskej vlade Toto je velmi zaujimave, pretoze ako vieme madarsko je projekt GP. Takze twiter je ocividne projekt inych satanistov. Neviem ci si to tie technologicke giganty uvedomuju co robia, ale toto bude ich koniec. Necudoval by som sa, keby aj v twiteri mali nejakeho nastrceneho cloveka, co im "radi", ktore konta maju vypnut - tjs urychluje likvidaciu twiteru :D Z pohladu DVTR sa krasne zobrazuje fakt - kto siri informacie ten riadi. Uz ani vlady volene ludom nicomu nevladu, uplnu kontrolu nad svetom prebrali media a [anti]socialne siete - ktorych novinari\editori nie su ani znali problematiky a ani nemaju dostatocne vzdelanie na to aby mohli sirit informaciu. V minulosti sirili informacie len jednotlivci dosahujuci kvality cloveka - zreci, volchvocia atd.... dneska siri informacie todova :D Ako priklad nekompetentnosti sirenia informacii novinarmi mozem uviest https://www.hlavnespravy.sk/caputovej-progresivny-ekonom-psy-nielenze-smrdia-bresu-hryzu-a-obtazuju-okolie-ale-ich-hlavnou-chybou-je-ze-maju-uhlikovu-stopu-ako-velke-auta-suv/2407806 - naozaj potrbebuje clovek tuto informaciu k zivotu? Preco autor propaguje toho degenerata, ktory je mozno jeden z 100 000 ludi? Chapem, ze autor chcel zdiskreditovat ludi okolo caputovej - ale to uz v minulosti bolo X krat spravene.

Tak na twitteri a fcbku ostane casom asi uz len jedna socialna bublina, tym padom sa stane irelevantnou. Budu si tam pritakavat a potom sa poberu tam, kde vsetci ostatni uz davno. Info od zakladatela Telegramu:


6002bea9e3c8c


Takze nielen bezni uzivatelia migruju, ale za nimi aj politici.


Odstrihnut sa od bigtechu je ale tazke. Zmazat si twitter, instagram ci whatsapp account sa da, ale zbavit sa google sluzieb uz len tak lahko nejde, lebo Android. Aj ked aj tam uz je alternativa a tou je Huawei. Pre nich tie sankcie mozu byt teraz vyhodou. Ale nebude to len utek z dazda pod odkvap? Od americkeho bigtechu k cinskemu?


Mimochodom, whatsapp uz posunul zavedenie tych svojich novych podmienok na maj, takze citia odozvu ludi.


Tak na twitteri a fcbku ostane casom asi uz len jedna socialna bublina, tym padom sa stane irelevantnou. Budu si tam pritakavat a potom sa poberu tam, kde vsetci ostatni uz davno. Info od zakladatela Telegramu: ![6002bea9e3c8c](serve/attachment&path=6002bea9e3c8c) Takze nielen bezni uzivatelia migruju, ale za nimi aj politici. Odstrihnut sa od bigtechu je ale tazke. Zmazat si twitter, instagram ci whatsapp account sa da, ale zbavit sa google sluzieb uz len tak lahko nejde, lebo Android. Aj ked aj tam uz je alternativa a tou je Huawei. Pre nich tie sankcie mozu byt teraz vyhodou. Ale nebude to len utek z dazda pod odkvap? Od americkeho bigtechu k cinskemu? Mimochodom, [whatsapp](https://www.rt.com/usa/512708-whatsapp-facebook-users-flee/) uz posunul zavedenie tych svojich novych podmienok na maj, takze citia odozvu ludi.

Moderator

Podle mého mínění se jedná o zcela normální procesy. Ve světě dochází k izolaci jednotlivých bloků států, které budou ve světě po David-19 existovat. Jestliže končí snadné cestování mezi bloky, musí zcela zákonitě také končit snadná komunikace mezi nimi. Každý blok (konglomerát) si bude žít za své a tudíž v každém také bude rozdílná životní úroveň. Každému bloku bude umožněn jiný stupeň rozvoje.
Co jsem prezentoval výše, jsou plány GP a nikoliv státní elity USA. Rozpad USA je jejich součástí. Takto vidím to vidím já a zcela respektuji, že někdo druhý bude mít pohled jiný.


Podle mého mínění se jedná o zcela normální procesy. Ve světě dochází k izolaci jednotlivých bloků států, které budou ve světě po David-19 existovat. Jestliže končí snadné cestování mezi bloky, musí zcela zákonitě také končit snadná komunikace mezi nimi. Každý blok (konglomerát) si bude žít za své a tudíž v každém také bude rozdílná životní úroveň. Každému bloku bude umožněn jiný stupeň rozvoje. Co jsem prezentoval výše, jsou plány GP a nikoliv státní elity USA. Rozpad USA je jejich součástí. Takto vidím to vidím já a zcela respektuji, že někdo druhý bude mít pohled jiný.
Upravené 16. 1. 2021 o 13:22

Projekt Veritas - CEO Twitleru hovori o riadenom vypinani "neziaducich" uctov, nie len Trumpa.
.


H t t p s //mobile.twitter.com/RyanAFournier/status/1349854892056309761


Projekt Veritas - CEO Twitleru hovori o riadenom vypinani "neziaducich" uctov, nie len Trumpa. . H t t p s //mobile.twitter.com/RyanAFournier/status/1349854892056309761

A komedia pokracuje dalej


https://www.hlavnespravy.sk/facebook-odblokoval-trumpove-ucty-ma-to-ale-hacik/2408308


To ako keby ti niekto ukradol peniaze, ty uz na to aj pomaly zabudas. Ale odrazu ti ten niekto z tvojich penazi vrati len drobne - tjs keby ze ti nic nevrati, tak dobre ututla sa to nejako, ale ked sa znova vrati a vrati len drobne, tak stale rozmazava ten svoj prehresok.


A komedia pokracuje dalej https://www.hlavnespravy.sk/facebook-odblokoval-trumpove-ucty-ma-to-ale-hacik/2408308 To ako keby ti niekto ukradol peniaze, ty uz na to aj pomaly zabudas. Ale odrazu ti ten niekto z tvojich penazi vrati len drobne - tjs keby ze ti nic nevrati, tak dobre ututla sa to nejako, ale ked sa znova vrati a vrati len drobne, tak stale rozmazava ten svoj prehresok.

Zkoušel někdo z Vás alternativní operační systém(y) pro Androidí telefony?


Zkoušel někdo z Vás alternativní operační systém(y) pro Androidí telefony?

hej, napr. Sailfish funguje dobre na Sony Xperia


hej, napr. Sailfish funguje dobre na Sony Xperia

hej, napr. Sailfish funguje dobre na Sony Xperia


O Sailfish jsem četl zmínku, ale podrobnosti nevím.


Co všechno tam jde a co zase nejde z věcí, na které je běžný člověk zvyklý?


[quote="pid:772, uid:135"]hej, napr. Sailfish funguje dobre na Sony Xperia[/quote] O Sailfish jsem četl zmínku, ale podrobnosti nevím. Co všechno tam jde a co zase nejde z věcí, na které je běžný člověk zvyklý?

drvivá väčšina androidových aplikácií ide, ako napr. komunikačné - whatsapp atď., navigačné, office/editory, hry. Problémy sú najčastejšie pri bluetooth, napr. ak treba spárovať reproduktor, hodinky, auto..., síce to ide (čiže napr. reproduktor sa dá používať pod OS), ale mnohé androidové aplikácie to spojenie "nevidia". Aj google robí dosť problémy, no tie sú zatiaľ riešiteľné. A ešte nefungujú niektoré novšie aplikácie, napr. rôznych bánk... Pod Sailfish je kompatibilita vyriešená pomocou aplikácie Alien Dalvik, tá je vždy do nejakej danej android verzie, napr. 4.4, alebo 8.1, potom treba update, ktorý však poväčšine príde až v novej verzii Sailfish (teda nie je súčasťou pravidelného updatu OS), a tú treba kúpiť.


drvivá väčšina androidových aplikácií ide, ako napr. komunikačné - whatsapp atď., navigačné, office/editory, hry. Problémy sú najčastejšie pri bluetooth, napr. ak treba spárovať reproduktor, hodinky, auto..., síce to ide (čiže napr. reproduktor sa dá používať pod OS), ale mnohé androidové aplikácie to spojenie "nevidia". Aj google robí dosť problémy, no tie sú zatiaľ riešiteľné. A ešte nefungujú niektoré novšie aplikácie, napr. rôznych bánk... Pod Sailfish je kompatibilita vyriešená pomocou aplikácie Alien Dalvik, tá je vždy do nejakej danej android verzie, napr. 4.4, alebo 8.1, potom treba update, ktorý však poväčšine príde až v novej verzii Sailfish (teda nie je súčasťou pravidelného updatu OS), a tú treba kúpiť.
Upravené 17. 1. 2021 o 17:46
1.18k
9
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept